PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Kiedy to umrze?


helip
08-08-20, 13:56
czekam z niecierpliwoscia

1906
10-08-20, 01:16
o, od miesiąca nie było

neilran
10-08-20, 06:15
Umrze gdy włożysz głowe pod koc i już jej nie wyjmiesz.

Szotu8
10-08-20, 06:25
Ale nie sądzicie że troche szkoda ?
Pamiętam jak altaron startował to strach było z depo wyjść. a teraz 0 graczy online..

Tutaj wielki żal do twórców bo nic nie robią. aktualizacja ostatnia rok temu, zero reklamy. Na głupim FB wystarczyło by zrobić reklame i "Polska Tibia" by przetrwała.

Do tego pamiętam jak status szlachecki przepadał bo np. serwery nie działały przez 2 dni.

Szkoda wielka szkoda, ale i tak wejde pograć chwile. Kit z tym że sam :P

1906
10-08-20, 12:11
Ale nie sądzicie że troche szkoda ?
Pamiętam jak altaron startował to strach było z depo wyjść. a teraz 0 graczy online..

Tutaj wielki żal do twórców bo nic nie robią. aktualizacja ostatnia rok temu, zero reklamy. Na głupim FB wystarczyło by zrobić reklame i "Polska Tibia" by przetrwała.

Do tego pamiętam jak status szlachecki przepadał bo np. serwery nie działały przez 2 dni.

Szkoda wielka szkoda, ale i tak wejde pograć chwile. Kit z tym że sam :P

Oczywiście, że wielka szkoda. Altaron trudno w ogóle nazwać OTSem, to zupełnie nowy produkt, na który na pewno byłby popyt... No właśnie - byłby, gdyby komukolwiek chciało się zabrać za to na poważnie.

Rahilux
10-08-20, 13:35
no było 30-40 osob online caly czas praktycznie nawet w nocy jak były łatki robione (początek roku), ale cóż, ostatnia łatka 'lutowa' została przeniesiona na nigdy a cel zmieniony na nowa gre

Szotu8
11-08-20, 07:51
to może Twórcy niech wystawią grę na aukcje i kupi to ktoś komu się chce.
Bo jak na serwerze 0 graczy to szczerze nudno i kazdemu się odechciewa grać.

Nawet jak są już tak strasznie leniwi to zrobić opcje polecania dla graczy.
Czyli ktoś się rejestruje z mojego linka , pogra 12h i za to ja dostaje 1 dzień szlachecki.
Przeszłoby ? przeszło, ale sie nie chce

19Fafarafa06
11-08-20, 08:06
to może Twórcy niech wystawią grę na aukcje i kupi to ktoś komu się chce.
Bo jak na serwerze 0 graczy to szczerze nudno i kazdemu się odechciewa grać.

Nawet jak są już tak strasznie leniwi to zrobić opcje polecania dla graczy.
Czyli ktoś się rejestruje z mojego linka , pogra 12h i za to ja dostaje 1 dzień szlachecki.
Przeszłoby ? przeszło, ale sie nie chce

wielki bosak chciał sprzedać altaron ale za 100 tyś zł XDDDDDD
Altaron obecnie należy do jedynego admina i zarazem technika, który ma swoją wizję gry

Kuzyn
12-08-20, 02:06
Ale nie sądzicie że troche szkoda ?
Pamiętam jak altaron startował to strach było z depo wyjść. a teraz 0 graczy online..

Tutaj wielki żal do twórców bo nic nie robią. aktualizacja ostatnia rok temu, zero reklamy. Na głupim FB wystarczyło by zrobić reklame i "Polska Tibia" by przetrwała.

Do tego pamiętam jak status szlachecki przepadał bo np. serwery nie działały przez 2 dni.

Szkoda wielka szkoda, ale i tak wejde pograć chwile. Kit z tym że sam :P
Wyobraź sobie, że praca nad takimi aktualizacjami zajmuje bardzo dużo czasu. Szczególnie jak jest mało osób lub tylko jedna... brak chętnych ale i kompetentnych ludzi do takiej roboty.

19Fafarafa06
12-08-20, 07:59
Wyobraź sobie, że praca nad takimi aktualizacjami zajmuje bardzo dużo czasu. Szczególnie jak jest mało osób lub tylko jedna... brak chętnych ale i kompetentnych ludzi do takiej roboty.

widzę gówno wiesz w temacie updatu i nowej gry a na siłę głupoty piszesz

Grael
15-08-20, 11:13
to może Twórcy niech wystawią grę na aukcje i kupi to ktoś komu się chce.
Bo jak na serwerze 0 graczy to szczerze nudno i kazdemu się odechciewa grać.

Nawet jak są już tak strasznie leniwi to zrobić opcje polecania dla graczy.
Czyli ktoś się rejestruje z mojego linka , pogra 12h i za to ja dostaje 1 dzień szlachecki.
Przeszłoby ? przeszło, ale sie nie chce



przestań płakać xD byłoby dobrze ale Dominando na kilku graczy co utrzymywa
ło gre. Potem tylko "kupie pacca 90 dni 400t" xDD

CySiO
16-08-20, 13:58
Panowie nie ma co się sprzeczać Altaron jest w becie przez jakieś 9 lat?? Administracja wypuściła grę, by ludzie grali i zarabiała na główny projekt "Nowej Gry" co będzie to będzie, ale Altaron jaki znaliśmy już nie wróci do nas, tak mi się wydaję. Miłej gry życzę i czekajmy na "Nową Grę".

mexiunio
18-08-20, 13:03
przestań płakać xD byłoby dobrze ale Dominando na kilku graczy co utrzymywa
ło gre. Potem tylko "kupie pacca 90 dni 400t" xDD

nie zesraj sie typie, nie ma zadnego dominando, chyba ze robisz se random pk tak o

altaron zdechl przez brak latek i eventow

Kuzyn
03-09-20, 12:21
widzę gówno wiesz w temacie updatu i nowej gry a na siłę głupoty piszesz
Nie wiem czemu dopiero dostałem powiadomienie o twojej wiadomości, ale odpowiem.

Co tak jadem plujesz? =) Rozmawiałem dosłownie chwilkę z pregusia na ten temat kilka tygodni temu i "mniej więcej" wiem jak to wygląda. Ale spoko, internetowi napinacze zawsze wiedzą lepiej i będą twierdzić, że wszystko zrobiliby lepiej i szybciej.

paaaprikos96
11-09-20, 09:24
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/OMdRGckSYca1YNwoeGUVS377k0RaTnKmIM9qNobwx6-opzcFxUJCQZusm6V_GnfWUHperQiz8st3QogrxjmEhAEB7_Ju2 hNpVyGa0rwAcfs3HJUaQqu6rGjEkWAZzMaCF_o_jZtulBgMJB8 ogjLjmJvbCYpegbs_R9OMQQ