PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót sezonowego?


makozul
19-09-19, 17:15
bry!

Lato się skończyło, na dworze już tylko piździ i myślę, że znaczna część osób pograło/pobawiło się od nowa :uśmiech7: . Od ostatniego sezonowego minęło sporo czasu więc byłby to odpowiedni moment na nową edycję, zwłaszcza, że wprowadziliście trochę zmian, które na pewno by urozmaiciły rozgrywkę na serwerze.
Nikt już nie czeka na grudniowy update... Nowa edycja byłaby takim lekkim zadośćuczynieniem za te niespełnione obietnice :oczko:. Prace nad nowym projektem mogą iść równolegle z sezonowym, gdyż jak mniemam do nowej mapy zostanie otwarty(kiedyś) nowy 'community pvp' z expem 1x , a ten sezonowy zamknięty. Z resztą nie oszukujmy się, serwer sezonowy jest na okres kilku miesięcy w formie for fun, więc dlaczego nie?
Jestem prawie pewny, że pieniądze ze statusów w jakiś sposób wsparłyby projekt nowego Altaronu.

Piszcie co myślicie!



@Catthon
Jakie są realne szanse na otwarcie nowego serwera sezonowego?

@pregusia
Czy byłoby to wyzwanie ze strony technicznej?

PowerGamer
19-09-19, 17:17
Jestem na TAK

Windykator
19-09-19, 17:21
Gdy na dworzu pizga mrozem Piter czyści klawe nożem,
wtem kumple piszą na grupie "Selbo ma Nas kurde w dupie".
Niewzruszona tym drużyna znów dyskusje rozpoczyna
o paymentach i paypalach, piaskowych hydrach do rana.
Każdy pisze i narzeka, myśli jak u Rafała rzeka,
lecz finalnie na lidera padają jednoznaczne spojrzenia.
"Załóż temat drogi bracie, posiedzimy trochę w chacie,
a jak teraz nie odpalą to uj w ten cały altaron".

Exoreniuss
19-09-19, 18:21
Nie wiem czy był by z tego jakikolwiek fun. O ile na poprzednich sezonach garstka graczy grała tak na ten nie spodziewał bym się nawet 50 osób na starcie

Windykator
19-09-19, 18:26
Chodz sie ebac, a nie czekasz az Ci kebsa postawimy.

mexiunio
19-09-19, 18:45
Gracze: sezonowy

Katon: bedzie z update


do zobaczenia w 2109 roku

Kac Wieden
20-09-19, 05:17
Nie można powiedzieć że nie brakuje tej gierki. Jestem na tak oczywiście. / Bastek

Windykator
20-09-19, 06:22
Uuuuu. Banicja bedzie.

1906
20-09-19, 11:16
Skłamałbym, gdybym powiedział, że jestem na nie.

eremce
20-09-19, 19:18
Pamiętajcie, żeby dodać dodatkowy resp żab na lewanie i ananie.

Bigosinski
24-09-19, 17:49
Granie w altaron.pl to jedyny cel egzystencji naszego gatunku.

czekanko mocno

mario
24-09-19, 19:50
Wypadałoby w końcu pójść na piaskowe

Wiked[KaZ]
24-09-19, 20:22
https://i.imgflip.com/3bfz6v.jpg (https://imgflip.com/i/3bfz6v)

witos9911
25-09-19, 09:06
I niech punio reklamuje.

511500
25-09-19, 15:31
jestem na tak

makmej
25-09-19, 15:40
zero szansek Fardon

paaaprikos96
26-09-19, 19:55
https://i.imgflip.com/2o6qwl.jpg

makozul
29-09-19, 17:52
@catthon

jakieś info czy cuś?

Graata
29-09-19, 19:46
Nie będzie sezonowego gadali już o tym.

c770832
29-09-19, 19:47
Bedzie wraz z aktualizacja, czemu klamiesz?

sokoskiii
30-09-19, 05:01
Bedzie wraz z aktualizacja, czemu klamiesz?

Fardon ale ty tego nie dożyjesz ;(

eremce
10-10-19, 17:22
Ostatnia "dyskusja" w tymże watku, która została usunięta jednoznacznie określiła profil grajka tibijskiego. Nie ma sprzeczek - nie ma wyzwisk - brak sensacji - nie ma graczy - nie ma sezonowego - martwe forum - martwy serwer - martwa administracja - deadots. #zmarnowanypotencjal

eremce
12-10-19, 11:59
Dobra "żarty się skończyli" i czas na zamknięcie tego projektu. Miło było was wszystkich spotkać! Dostarczyliście mi niesamowitego, żywego, ludzkiego materiału poznawczego. Hop za burtę! Ratuj się kto może! Ostatni gasi światło! Trzymajcie się ciepło i powodzenia!

Windykator
12-10-19, 18:52
Zarty sie skonczyly, Rafal skoczyl za burte zalac wieloryba, bo sondaze korzystne na 1k+.

Molan
14-10-19, 15:38
Na shoucie niedawno przewinął się pomysł otworzenia serwera sezonowego z samym Licorem. Trzeba by usiąść i na spokojnie pomyśleć, ale to może mieć sens (jeśli oczywiście będzie grało chociaż te kilkanaście osób).

Walant
17-10-19, 10:35
I co z tym sezonem? Wypowie się ktoś ?

1906
17-10-19, 16:25
A ja przewrotnie zapytam czy "update w grudniu po południu" będzie w tym grudniu, czy czekamy kolejny rok?

Drain
17-10-19, 20:01
Sezonowy będzie dopiero jak wejdzie kogar a kiedy to będzie to nikt nie wie ;>

8741531
22-10-19, 08:43
Również przyłączam się do pytania, Cattchon kiedy kolejna edycja sezonowego?

Ps. Znalazłem rozrobiony przeze mnie filmik z kiedyś, może to będzie dobra zachęta ;)
https://youtu.be/i_DJvRVv3OM

Maru123
26-10-19, 11:03
Odwiedzam temat kilka razy dziennie oczekując odpowiedzi administracji ...... i ciągła cisza......

Możecie przynajmniej odpisać "nie nie będzie kolejnej edycji sezonowego"? To rozwieje wszelkie wątpliwości i nadzieję.

Kierka250799
26-10-19, 13:17
Ja w sumie wszedłem po dłuższym czasie, ale wiedziałem, że nie będzie nic nowego, ale z ciekawości sprawdziłem czy ktoś tu jeszcze siedzi.

Maru123
26-10-19, 15:21
Oczywiście że siedzą ludzie..... Full stan 8 osób na servie w sobotę o 16 :-)

c770832
27-10-19, 08:36
Zrobcie cos w koncu dla ludzi kurwa takie to trudne odpalic sezonowy? Ludzie tu grali latami na tym jebanym altaronie, kupowali statusy, a wy macie wszystkich teraz w pizdzie i nawet nie raczycie odpisac. Albo zamknijcie to calkiem albo zrobcie cos bo jestescie jak te psy ogrodnika

Rahilux
27-10-19, 08:52
Dzień dobry, jako drugi były doradca, razem z Eremcem chcielibyśmy ogłosić, że widzimy się w grudniu.
Knight regards.

Walant
27-10-19, 09:43
Bardzo proszę o głos Administracji.
ALe bym tak sobie górskie pobił.


Jeśli nie ma takiej opcji, po prostu napiszcie. Przynajmniej nie będę musiał wchodzić co jakiś czas na forum z nadzieją.

Pregi? Catthon?

Catthon
28-10-19, 10:21
Sprawa wygląda tak:
1. Mamy skolejkowaną pracę nad kilkoma rzeczami, nie planowaliśmy sezonowego;
2. Sezonowy ma to do siebie, że wbrew pozorom trzeba się nim zajmować. Ogarniać zgłoszenia, poprawki, naprawiać błędy, rozmawiać z graczami, pilnować regulaminu. To czasochłonna robota, wiem to na podstawie poprzedniej edycji, która aktywna była w pełni tylko przez miesiąc. Ja tej roboty nie chcę się podejmować póki nie ma nowego kontentu.
3. Samo odpalenie sezonowego to nie jest dużo pracy. W tej chwili nie ma jednak wiarygodnej osoby, która mogłaby się zajmować tym serwerem w czasie jego działania.

Najbardziej porządany z naszej strony kierunek to:
- testy jednej z nowych mechanik, na którą Pręgusia poświęcił dużo czasu i bez której nie da się wdrożyć innych nowych rzeczy (trudne do określenia czasowo)
- wdrożenie części planowanych rozwiązań w ramach update
- uruchomienie sezonowego by poprawiać błędy w tych rozwiązaniach.

Podsumowując - nie ma komu zająć się sezonowym w takim wymiarze czasu, jakiego ten by potrzebował.

eremce
28-10-19, 16:06
Sprawa wygląda tak:
1. Mamy skolejkowaną pracę nad kilkoma rzeczami, nie planowaliśmy sezonowego;
2. Sezonowy ma to do siebie, że wbrew pozorom trzeba się nim zajmować. Ogarniać zgłoszenia, poprawki, naprawiać błędy, rozmawiać z graczami, pilnować regulaminu. To czasochłonna robota, wiem to na podstawie poprzedniej edycji, która aktywna była w pełni tylko przez miesiąc. Ja tej roboty nie chcę się podejmować póki nie ma nowego kontentu.
3. Samo odpalenie sezonowego to nie jest dużo pracy. W tej chwili nie ma jednak wiarygodnej osoby, która mogłaby się zajmować tym serwerem w czasie jego działania.

Najbardziej porządany z naszej strony kierunek to:
- testy jednej z nowych mechanik, na którą Pręgusia poświęcił dużo czasu i bez której nie da się wdrożyć innych nowych rzeczy (trudne do określenia czasowo)
- wdrożenie części planowanych rozwiązań w ramach update
- uruchomienie sezonowego by poprawiać błędy w tych rozwiązaniach.

Podsumowując - nie ma komu zająć się sezonowym w takim wymiarze czasu, jakiego ten by potrzebował.

Kwintesencja Altaronu: gracze czekają na update - pregi wprowadzą technologiczne ciekawostki, które będą odbiegały od rzeczywistości jak Jachira w sejmie lub "nowy system pancerzy", który de facto nic nie zmienił a przez miesiąc trzeba go było poprawiać. 😂😂

Nie ma się kto zająć prowadzeniem sezonowego? W taki sam sposób jak nikt nie mógł się zająć dmgem run, bo było "zbyt skomplikowane", lecz gdy udało się "uzyskać dostęp" do "genialnego narzędzia balansu" to rework dmgu run zajął 30 minut?

Chcieć to znaczy móc. Wy najwyraźniej nie chcieliście.

Catthon
28-10-19, 16:35
W sumie nie wiem o którym magicznym narzędziu mówisz.
Niemniej owszem - chcieć to móc. Ja nie chcę zajmować się sezonowym.
Jeżeli jest ktoś, kto chce, ma predyspozycje i jakieś tam zaufanie, to pewnie by mógł.

makmej
28-10-19, 19:25
Proponuję zorganizować wybory na prezydenta Altaronu który stanie się przedstawicielem i zarządcą najbliższego serwera sezonowego xD, w ten sposób odciążymy rozległą biurokrację i ciężką pracę zespołu Altaronu

Mervakis
28-10-19, 19:41
Głosuję na Fasola! <Fasol_musisz>

eremce
28-10-19, 20:03
Po co głosowanie skoro i tak PiS wygra. 😂🤣

Rahilux
28-10-19, 20:56
Głosuję na Fasola! <Fasol_musisz>

O, siema Altrel, słyszałem pogłoski, że miłujesz się w prowadzeniu serwerów :O.

A na poważnie to wystarczy wynająć hindusa, za outfit i humus będzie banował o 3 nad ranem prywaciarzy, albo kreweciarzy.
HAHA

amronux
30-10-19, 22:07
Dobra grubasie odpalaj sezonowy bo nie wytrzymie

Debolek
04-11-19, 16:40
jak z tym sezonowym ?

Graata
04-11-19, 20:32
Puki co zostało oznajmione że nikt nie chcę zajmować się sezonowym by go otworzyć więc raczej go nie będzie.

Debolek
06-11-19, 17:15
faktycznie ciezkie zajecie XD

Graata
06-11-19, 19:58
Nie ma chętnych z wielu powodów że to sezonowy i tracić czasu nikt nie chce na pierdoły aby go postawić na dwa miesiące i dlatego tylko pvp zostaje

Rahilux
06-11-19, 22:22
A jedyne zaufane osoby administracji albo są raz na miesiąc, albo straciły zaufanie.

Także ten, może kiedyś.

Wiked[KaZ]
07-11-19, 11:47
Zacytuje mój ulubiony tekst z pewnego utworu :
Mówię po co, mówię na co

eremce
07-11-19, 22:33
;174418']Zacytuje mój ulubiony tekst z pewnego utworu :
Mówię po co, mówię na co

Kolega pyta o link 😂

Wiked[KaZ]
08-11-19, 08:11
Kolega pyta o link 😂


https://www.youtube.com/watch?v=L--UJKWm2qw

nh88
26-11-19, 10:54
J3di pierwszy tego imienia Z rodu Hertagon

Kiedy ten Sezonowyyyyy ja juz mam ponad 50 os Nowych chętnych do spróbowania swoich sił na wypas Serverku a wy tak zamulacie .....

oczywaszki
26-11-19, 14:23
Nie ma kto się zająć sezonowym? Chyba nie ma kto sie zająć Altaronem... Taka fajna gra, a nadal leży i nigdy się nie podniesie.... Weszlam tu z sentymentu, ale widzę, że bez zmian. Taki potencjał zmarnować ;((

19Fafarafa06
26-11-19, 16:49
Nie ma kto się zająć sezonowym? Chyba nie ma kto sie zająć Altaronem... Taka fajna gra, a nadal leży i nigdy się nie podniesie.... Weszlam tu z sentymentu, ale widzę, że bez zmian. Taki potencjał zmarnować ;((

Jak to ma działać, jak się należy, skoro nie ma żadnej kontroli z góry :uśmiech4::uśmiech4::uśmiech4:

Walant
27-11-19, 19:51
Jeśli coś się zmieni to ja chętnie na sezon wbije a może i ludzi nowych załatwie:?

c770832
27-11-19, 21:49
Widocznie 25 osob w godzinach szczytu im w zupelnosci wystarcza ;D
A tak serio to sam bym pogral, duzo osob pewnie czeka az tu sie cos ruszy, ale oni, mowiac delikatnie maja to w dupie gleboko. Napisza raz na pol roku ze sprawy ida w dobrym kierunku albo dodadza jakies inne gowno. Racja, zmarnowany potecjal fajnej gry, juz by mogli to oddac w jakies dobre rece i zrobic cos dla ludzi skoro nie ma sie komu zajmowac. Do zobaczenia w grudniu 2026, PEACE!

Debolek
27-11-19, 23:38
jest pewnie wiele osob jak ja które wchodzą na forum zobaczyc czy cos się ruszyło ,proponuje zrobic glosowanie ile osob faktycznie by grało gdyby sezonowy ruszył załóżmy na mikołajki

Catthon
28-11-19, 09:21
Jak już wspominałem, nie mamy w tej chwili osoby zdolnej do zajęcia się obsługą serwera sezonowego.

Kierka250799
29-11-19, 19:35
Jak już wspominałem, nie mamy w tej chwili osoby zdolnej do zajęcia się obsługą serwera sezonowego.

Błąd! Wy nie chcecie takiej osoby znaleźć, twierdzicie, że większość ludzi to debile i nie są wstanie się zająć albo nie są odpowiedni na to miejsce ze względu na to, że nic nie osiągnął w grze (czyt. nie wbił 250 lvl) :D

Rahilux
29-11-19, 19:51
Błąd! Wy nie chcecie takiej osoby znaleźć, twierdzicie, że większość ludzi to debile i nie są wstanie się zająć albo nie są odpowiedni na to miejsce ze względu na to, że nic nie osiągnął w grze (czyt. nie wbił 250 lvl) :D

Albo nie ma osoby na tyle zaufanej i jednocześnie bezstronnej, że nie ma co szukać i lepiej poczekać i robić nadal rzeczy pod update,
na sezon przydałby się ktoś kto ma czas sprawdzać i reagować na sytuację na serwerze w miarę często,
żeby nie było sytuacji ala Prankster który już wolał robić to na przypale i zasrać całego npca w krewetkach (ten w "kościele ognia").

Inba

bez reklamy altaron znów odwiedzają newbie i coraz więcej ich jest :
https://otservlist.org/ots/1603320/charts

można by to zareklamować jako "stabilny custom rpg nonpvp serwer" bez resetów który działa od 2 lat.

Graata
29-11-19, 21:31
Problem polega że oni maja swoje kryteria i wizje żeby z Altaronu nie zrobić podobnej Tibia systemu gry hahaha, nie chca nikogo od tak tam dać do projektu żeby się szarogęsił i robił to co uważa dla graczy a to co oni uważają że to nie ich wizja i nie będą myśleć o tych zmiankach bo to się nie pokrywa z tym co onia chca xD To jak Walka z Wiatrakami xD

eremce
29-11-19, 23:35
Błąd! Wy nie chcecie takiej osoby znaleźć, twierdzicie, że większość ludzi to debile i nie są wstanie się zająć albo nie są odpowiedni na to miejsce ze względu na to, że nic nie osiągnął w grze (czyt. nie wbił 250 lvl) :D

Gdybyś zsumował wszystkie poziomy postaci aktualnej administracji to może jakaś kreatywna księgowością udałoby się uzyskać 250 poziom🤫. Tu nie chodzi o doświadczenie czy poziomy, tylko o zaufanie, czas i jakiekolwiek zdolności w prowadzeniu serwera. Czyli tak jak już powiedziałem "it is all over", bo z tego błędnego koła będzie trudno wyjść, ze względu na zacietrzewienie jednostki.

- altaron to nie Tibia
- screen to nie dowód
- nie da się zmienić wzorów dmgu
- update w grudniu
- zmiana prędkości profesji to najlepszy pomysł, bo mag jest slow cannonem 😂
- zwiększenie hp kamiennych golemów o 10

mexiunio
30-11-19, 14:01
Gdybyś zsumował wszystkie poziomy postaci aktualnej administracji to może jakaś kreatywna księgowością udałoby się uzyskać 250 poziom🤫. Tu nie chodzi o doświadczenie czy poziomy, tylko o zaufanie, czas i jakiekolwiek zdolności w prowadzeniu serwera. Czyli tak jak już powiedziałem "it is all over", bo z tego błędnego koła będzie trudno wyjść, ze względu na zacietrzewienie jednostki.

- altaron to nie Tibia
- screen to nie dowód
- nie da się zmienić wzorów dmgu
- update w grudniu
- zmiana prędkości profesji to najlepszy pomysł, bo mag jest slow cannonem 😂
- zwiększenie hp kamiennych golemów o 10

+1 mocno <znaki>

Tisaya
30-11-19, 20:35
Włomczcie sezonowego!

oczywaszki
30-11-19, 20:54
Gdybyś zsumował wszystkie poziomy postaci aktualnej administracji to może jakaś kreatywna księgowością udałoby się uzyskać 250 poziom🤫. Tu nie chodzi o doświadczenie czy poziomy, tylko o zaufanie, czas i jakiekolwiek zdolności w prowadzeniu serwera. Czyli tak jak już powiedziałem "it is all over", bo z tego błędnego koła będzie trudno wyjść, ze względu na zacietrzewienie jednostki.

- altaron to nie Tibia
- screen to nie dowód
- nie da się zmienić wzorów dmgu
- update w grudniu
- zmiana prędkości profesji to najlepszy pomysł, bo mag jest slow cannonem 😂
- zwiększenie hp kamiennych golemów o 10
W punkt !
<3

mario
01-12-19, 21:52
Tak śmiechem żartem. Czy to ten grudzień czy kolejny z tym dużym patchem ?

Debolek
02-12-19, 17:08
Tak śmiechem żartem. Czy to ten grudzień czy kolejny z tym dużym patchem ?

Nie ten wiek :3

neilran
22-02-20, 22:23
Dla mnie jedyny sens sezonowych altaronów to testowanie zmian, a nie szansa na ustanowienie nowego rekordu "speed run".