PDA

Zobacz pełn± wersję : Adrian Ciesielski - Meferot


Aqual
07-10-11, 21:43
Witajcie
Dzisiaj dowiedziałem się czego¶ okropnego... Adrian Ciesielski o nicku Meferot, który na samym pocz±tku robił mapę dla Altarona, twórca pięknego serwera pod nazw± Norah World odszedł z tego ¶wiata 24.08.2011 w Częstochowie.
Adrian pomagaj±c topi±cej się dziewczynie w Mielnie, sam po¶więcił swoje życie dla niej. Dziewczyna przeżyła... Meferot zwany niektórym jako Kisiel, zmarł po ponad tygodniu leżenia w ciężkiej ¶pi±czce, pod odstawieniu leków funkcje życiowe zanikły.. Miał 19 lat, wielkie ambicje.. Zdał maturę, dostał się na politechnikę - Uniwersytet Jagielloński. Bardzo się cieszył z tego do czasu wyjazdu nad morzę.. Do nieszczę¶liwego mielna.. Współczuję rodzinie oraz bliskim, osobi¶cie znałem adriana z noraha, co dziennie pisali¶my ze sob± na gg. Bardzo dobrze się rozumieli¶my. Mimo że nie znali¶my się w realu, bardzo brakuje mi go..

Oto link do strony gdzie jest opisana cała akcja:
http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110805/TURYSTYCZNEPERLYPOMORZA1102/745020387
więcej informacji jest na forum tamtym.
Wszystkich dzieciaków, którzy chc± pisać głupkowate posty, proszę uszanujcie go, i spamujcie w innych tematach..

Pozdrawiam

Sirian12345
07-10-11, 23:45
Mieszkam obok Czestochowy gdybys napisal o tym wczesniej napewno pojechal bym na pogrzeb zeby go uczcic. Szkoda chlopaka mial cale zycie przed soba... wielkie poswiecenie podziwiam

Aqual
08-10-11, 00:12
Ehh.. to przykre, że los akurat go wybrał. Ci, którzy mieli okazję go poznać mog± potwierdzić, że był to super chłopak. Gdybym wiedział, że Adrian został pochowany 26 sierpnia sam bym pojechał, no ale mieszkam w Poznaniu, nie znali¶my się z reala i gdyby nie to, że zdziwił mnie fakt, że nie ma go od 2 msc na gadu-gadu, facebooku, nie odbiera telefonów to nic bym nie wiedział.. za którym¶ razem odpowiedział mi jego ojciec, z przykr± wiadomo¶ci±. Kisiel miał wielkie plany, chciał nauczyć się programować i tworzyć aplikacje. Znał podstawowe języki programowania (php,html,css,jquery perfect), uczył się javy.. Tworzyli¶my razem strony.. Zbiegiem okoliczno¶ci jest akurat to, że zrobili¶my stronę dla Parafii ¶w. Urszuli Ledochowskiej w częstochowie (www.ledochowska.czest.pl), gdzie teraz został pochowany ;/ przykra kolej rzeczy..
Zostały tylko wspomnienia, zdjęcia, filmy no i archiwum z rozmowami na gadu gadu..
Nie mogę sobie wyobrazić co czuje rodzina, sam jestem załamany a co dopiero rodzice. Adrian był ich jedynym dzieckiem..
Pozdrawiam

Sirian12345
08-10-11, 00:29
No fakt to musi byc tragedia... ale ty tez to silnie przezywasz... sam mam tu kumpli ktorych tu poznalem i jak nie odzywaja sie tyg. to odrazu dzwonie bo sie martiwe...szkoda go bo mial takie plany ...

Ghall3
08-10-11, 10:17
Tragedia głównie dla rodziny , no ale cóż takie rzeczy się zdarzaj± dosyć często.

Wiked[KaZ]
09-10-11, 00:41
Czasami ludzi odchodz±. Chyba musiało tak być. Przykro mi aż nie wiem co pisać.
@down
prosze bez zniczy

Woniu1995
09-10-11, 09:47
Można go ¶miało nazwać bohaterem! W dzisiejszych czasach tak honorowych ludzi szuka się ze ¶wieczk±!

Juju
09-10-11, 10:21
Nie znałem go , a jednak mi przykro .

Kosiara
09-10-11, 11:29
Rest in peace..

Scree
09-10-11, 13:15
Ł±czymy się w żalu.


Gracze Altaronu

eremce
09-10-11, 22:23
http://www.youtube.com/watch?v=WnarUJLbZwU
"O grzechach daj zapomnieć, to przez to zło w miastach
To wszystko ¶pij spokojnie, na każdego jest czas brat"

kaper1034
10-10-11, 01:45
Rodzina napewno ubolewa tak± strate dla każdego rodzica pochować własne dziecko to ogromny ból.

Szczere Kondolencje.:(