PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy klient.


Merry007
15-02-19, 23:52
Cześć,

Dawno mnie tu nie było, bo jakieś kilka miesięcy, i dziś strasznie mnie naszła ochota żeby sobie pograć. Wchodzę na stronę, już mam kupować status szlachecki, ale myślę sobie, pobiorę klienta, rozejrzę się co i jak.
I tutaj dupa! Co to (słowo na K) jest? Poprzedni klient był mega.
Fajne sterowanie, przyjazny wygląd, generalnie majstersztyk. A to coś ciężko jakkolwiek nazwać. Z całym szacunkiem dla autorów, ale dla mnie wygląda tragicznie i mówię mu zdecydowanie NIE. Moim zdaniem twórcy strzelili sobie w kolano, i 90% ludzi, którzy kiedyś w altarona grała i podobnie jak mnie najdzie ich ochota, żeby wrócić po zalogowaniu ochota minie. Skoro bardzo chcieliście mieć w 100% swojego klienta, to może lepiej było by go porządnie dopracować, a dopiero później wdrażać, chociaż poprzedni był, powiem to jeszcze raz mega!
Zróbcie ankiete i wrzućcie screenshot jednego i drugiego. Myślę, że wyniki były by ciekawe.

Tyle z mojej strony. Tych co wytrwale grają życzę miłej gry.

PS: Sprawdzę znowu za kilka miesięcy co u was. Mam nadzieję, że się poprawi, nieprzyjemne wrażenie z dzisiaj minie, i wróci PRAWDZIWY altaron, taki jakiego pamiętam.

Grael
16-02-19, 00:40
hmmm czy ja wiem, dla mnie jak i wielu ludzi nowy klient jest o wiele lepszy od starego. Widać zmiany i nie ma jednolitego koloru szarego, co w sumie (patrząc na stare ssy) to wyglądał tragicznie. Dziena za swoje zdanie, serdeczniepozdrawiam :D

eremce
16-02-19, 10:38
Nadal mozna grać na starym kliencie, zaraz pewnie pojawi sie jakis zbawiciel z linkiem, jezeli nie to polecam poszukać na forum, gdzieś kiedys sie pojawił.

Medalikarz
16-02-19, 12:40
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23673