PDA

Zobacz pełną wersję : Brudy PSH


Medalikarz
05-02-19, 19:05
Temat do usunięcia za porozumieniem stron.

9106796
05-02-19, 19:49
Dobra płaczku utkaj

3373722
05-02-19, 20:11
Legkan zamykaj ten temat.

Medalikarz
05-02-19, 20:12
Prosze jak szybko prowokuja do zamkniecia tematu ktory moze przyczynic sie do ujawnienia waszych smrodów :)

krok
05-02-19, 20:12
Jestem za
Pozdrawiam
Dzban
Bosik
:uśmiech:

3373722
05-02-19, 20:17
Prosze jak szybko prowokuja do zamkniecia tematu ktory moze przyczynic sie do ujawnienia waszych smrodów :)

Ta pełno brudów mordeczko chyba nie załapałeś, że ten temat gówno wnosi a gówno się usuwa pozdrawiam serdecznie.

Astero
05-02-19, 20:47
CZekam niezmiernie na brudy PSH

Zetix
05-02-19, 20:53
Też uważam że temat jest do zamknięcia.
Zastanawia mnie zaś jak wiele smrodu i jadu musi za tym stać że "Ruda" jest aż tak zdeterminowana/ny żeby ktoś go w końcu zauważył i coś z tym gównem zrobił. Znam ten ból bo jak zgłaszane były bugi i jak zgłaszane było do administracji że ludzie te bugi wykorzystują NIKT NIC NIE ROBIŁ a teraz to gówno zaczęło fermentować i tylko czekać kiedy to całe szambo WYBIJE !!!

Ta pełno brudów mordeczko chyba nie załapałeś, że ten temat gówno wnosi a gówno się usuwa pozdrawiam serdecznie.

Jak wyżej gówno sie usuwa a jak sie nie usunie to też jak wyżej.

3373722
05-02-19, 20:59
Też uważam że temat jest do zamknięcia.
Zastanawia mnie zaś jak wiele smrodu i jadu musi za tym stać że "Ruda" jest aż tak zdeterminowana/ny żeby ktoś go w końcu zauważył i coś z tym gównem zrobił. Znam ten ból bo jak zgłaszane były bugi i jak zgłaszane było do administracji że ludzie te bugi wykorzystują NIKT NIC NIE ROBIŁ a teraz to gówno zaczęło fermentować i tylko czekać kiedy to całe szambo WYBIJE !!!



Jak wyżej gówno sie usuwa a jak sie nie usunie to też jak wyżej.

Niespodziewałem się poparcia.
Czekamy na brudy Rudy. Ciekawe co tam masz ciekawego.
Chyba, że to będzie coś ala:
Krótkowidz oddał lvle heheh za plny heheh i proszę mu dać banicje.

kompromis
06-02-19, 05:52
o cholera, jak tu teczki już wyciągają. Ruda, zwana dalej Lepper, wiesz jak skończył?

zdradzę Ci sekret, na każdego znajdą się brudy, kwestia wiedzy.

@Zamykam