PDA

Zobacz pełną wersję : Kontrpetycja korepetycja ostra amunicja


kompromis
05-02-19, 15:38
Do wszystkich zainteresowanych i tych, których to nie interesuje też.

Jako wszyscy gracze Altaron’u, podpisani pod tą petycją, zwracamy się z serdeczną prośbą do Administracji Serwera, o wiejską na grubym cieście, oraz pochwalaniu uzasadnionej agresji do graczy uniemożliwiających nam korzystanie z możliwości gry którą nam udostępniacie.

Prośba ta powstała po przeczytaniu setek stron forum, przeprowadzonych dyskusjach z toksyczną elitą altaronu oraz zarwaniu kolejnej nocki na gównoburzę. Spotkaliśmy się na serwerze i forum z grupą graczy która nagminnie stara się zmienić zasady panujące na serwerze. Celem serwerów społecznościowych jest dobra zabawa oraz zakrapiane meetingi, a nie działanie zaprzeczające tym wartością.

Dlatego wierzymy, że Administracja Altaron jak zawsze wytłumaczy, że to nie jej wojna i zamówi Nam wcześniej wspominaną wiejską na grubym, abyśmy tłustymi palcami mogli pisać kolejne posty.

Gracze
Tu zwracam się do użytkowników forum, graczy oraz osób zainteresowanych sprawa o symboliczny uśmiech na buzi, oraz do moderatorów forum o kasowanie każdego posta, bo mamy już wystarczająco tematów do wylewania żali.

Pozdrawiam, Jaszcurka Bojowa.

Medalikarz
05-02-19, 15:40
widzisz ta petycja tez mi pasuje, podpisuje ^^ <smiley face>

3373722
05-02-19, 15:55
Przydałby się jakiś moderator usuwający spam i inne pierdoły.
Podpisany :v

kompromis
05-02-19, 16:24
do petycji dodajemy 'legkan na moderatora forum'.

krok
05-02-19, 16:32
podpisuje się legkan na moderatora forum