PDA

Zobacz pełną wersję : Update?


makmej
20-01-19, 09:43
Dobra, trochę pogadaliśmy na temat serwera sezonowego, teraz pytanie które chyba nurtuje wszystkich graczy. KIEDY UPDATE??? Czy administracja mogła by przekazać jakieś informacje na temat wprowadzania update do gry? Grudzień minął już dosyć dawno, w sumie już prawie luty, Administracja ogłosiła że chuj na chuju stanie a update w Grudniu będzie, dlatego większość graczy za pewne chciała by wiedzieć na jakim stopniu zaawansowania znajduje się obecnie tworzenie updatu. Na pewno każdy czeka na jakieś zapowiedzi updatu.

Kierka250799
23-01-19, 22:06
Update i nazwa "grudniowa" to była nazwa robocza :D Są wprowadzane dalej rzeczy na kogarze, ale uwierz, że będzie warto. To co tam będzie się działo, to będzie istny armagedon, że tak to ujmę przeżyjesz drugi altaron tyle, że z potrójną siłą. Musisz mi uwierzyć na słowo :D

Catthon
23-01-19, 23:05
Roboty jest naprawdę dużo, czasu jest mało (takiego codziennego, przeznaczonego konstruktywnie na robienie rzeczy). Dlatego trudno powiedzieć kiedy całość będzie gotowa, nie mam w tym doświadczenia. Będzie gotowa jak się zrobi. Na pewno gdy zbliżymy się realnie do publikacji, to rozpoczniemy kampanię informacyjną (tak z miesiąc przed). Na ten moment od pewnego czasu skupiliśmy się na aktualizacji i realnie posuwa się ona do przodu. Powoli, ale szybciej niż wcześniej.

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon

Bas
23-01-19, 23:10
Tak działo będzie jak większość graczy nie chce nawet pójść grać dalej ha to sobie w pare osób pójdziecie to dobra zabawe bedziecie mieli na bank :D ze starych ludzi i ekipy to wiem że tylko pare osób pójdzie tak aby sobie obczaić kogar ale nie zamierzają też siedzieć nad tym by grać jak nie będzie graczy bo z własnym cieniem nie mają zamieru stać

makmej
27-01-19, 16:36
Catthon... gram tu od początku serwera i każdy Mistrz Gry powtarza non stop te same rzeczy co Ty :|, miał być grudzień 2018, rozumiem że realnie grudzień 2019 będzie update?