PDA

Zobacz pełną wersję : Luźne dyskusje o serwerze sezonowym


Strony : [1] 2

ciaparek
12-01-19, 09:54
@Catthon

Jaki to będzie serwer npvp czy sezonowy? :)

Catthon
12-01-19, 10:18
Sezonowy, razem z update.
Nie odchodźmy od tematu. Są chętni?

kantex
12-01-19, 18:22
Catthon Sezonowy serwer będzie włączony na stałę czy 3 miesiące i wyłączony? Włączają go na czas nieokreślony Altaron będzie cieszyć się wiekszą liczbą graczy i chętnych niż 3 miesiące i przestaną grać.

mexiunio
12-01-19, 18:43
Catthon Sezonowy serwer będzie włączony na stałę czy 3 miesiące i wyłączony? Włączają go na czas nieokreślony Altaron będzie cieszyć się wiekszą liczbą graczy i chętnych niż 3 miesiące i przestaną grać.

>sezonowy
>na stałe

5310053
12-01-19, 21:53
Katon, przemysl utworzenie drugiego serwerka stałego zamiast sezonowego. Ten obecny ma już popsuta ekonomię, a na 3 miesieczne już chyba zainteresowania nie ma. Na obecnym walnąć całkiem non pvp, na nowym normalne pvp i jechanka. I ajki się zadowola i normalni gracze może wrócą coś.

mario
12-01-19, 21:55
Katon, przemysl utworzenie drugiego serwerka stałego zamiast sezonowego. Ten obecny ma już popsuta ekonomię, a na 3 miesieczne już chyba zainteresowania nie ma. Na obecnym walnąć całkiem non pvp, na nowym normalne pvp i jechanka. I ajki się zadowola i normalni gracze może wrócą coś.

Na tym serv po prostu za dużo bugów wykorzystano :)

Kierka250799
13-01-19, 20:49
Jakby stał na stałe taki server jak sezonowy to bym pograł :D

hejhop
13-01-19, 21:20
I dodajcie ze nie możecie tu grac.

Jakby stał na stałe taki server jak sezonowy to bym pograł :D

Na stale serwer 2x exp 2x loot? Po tygodniu 100 lvle, po dwóch full sety, a po miesiącu 300setne lvle? Rozumiem, że chcecie się tam bic ale nie umieliście się ladnie bawic 3 miesiące a wy na stale chcecie? Żeby siedzieć jak Konrad na pustym serwerze ze swoimi talarami? I po to wam serwer rownolegly? Serwer sezonowy to serwer sezonowy, zebyscie się wyszumieli bo tylko to chcecie robic na altaronie, a potem go zamknąć. Jak robicie dominando to każdy neutral znika, bo wam się nudzi, baa, we własnej ekipie się zjadacie z nudow, a potem to się nudzi i kończycie gre. Teraz jest mało osob, ale sa to osoby stale, które graja, przestają, a potem wracają. Gram bez przerwy już od roku i osoby z którymi zaczynałem wracac do altaronu po miesięcznych przerwach wracają i maja dalej to co miały. I graja po tych przerwach szczesliwie dalej. Gdybyscie nie zawineli spódnicy i nie wypieli się na altaron pewnie mielibyście swoje wymarzone dominando i wasz serwer. Teraz się bawcie na sezonowym albo "szczurzcie" na cpvp. I warmode nie był bugiem i dalej jest możliwy.

Medalikarz
13-01-19, 21:42
Znowu trolle troluja, nowi gracze nie chca resetu, od tego jest sezonowy. Nowi starzy gracze placza lecz mowilem zrobic sezonowy 100% exp i przenosic chary na comunity(lecz tego nie chca hi lvl z comunity), 2 serv nie przy takiej ilosci ludzi.

Jedno jest pewne, reset comunity to moje pozegnanie z altaronem ^^ i pewnie wielu graczy, powinlicie to zrozumiec. Chyba ze nie uczycie sie na bledach, tylko sluchacie placzkow.

hejhop
13-01-19, 21:54
Nie no ruda, niech ich przerzucają tak jak mnie, lvl /2, z talarami równymi polowy lvla, pnami lvlx10 i bez skilli i eq. A tak na serio chcą się bic niech się tam bija ten miesiąc, potem niech drugie 2 sobie dominują i koniec zapalu.

kantex
13-01-19, 23:33
Nie będzie żadnego przerzucania postaci , sezonowy serwer zostanie włączony na stałe wraz nowa aktulizacją mapy i nowymi rzeczami. Server Cpvp może ale to może będą tam jakieś prace ale z tego co wiadomo wszystko będzie skupiać sie serverze sezonowym gdyż rozgrywka oczekiwania jest bardziej jak i chęć graczy aby zostać na dłużej.

Rahilux
14-01-19, 00:05
A mógł sezonowy nigdy nie powstawać ._.

Ułatwili altaron na sezonowym, wypisano ładnie i klarownie wszystko to czego będzie on dotyczył - hurr durr odpalcie go na stałe.

Z takim czasem jaki wy potraficie poświęcić dziennie na grę możecie wbić w 3 miesiące 200lvl na cpvp, zapraszamy (a jest to około 3h dziennie).

Jeszcze ten pomysł by ubić cpvp - całkowite npvp, wiemy jak to się skończyło.

kantex
14-01-19, 02:43
Rahilux stare cpvp za dużo miało złych przemyśleć typu doświadczenia w gildi która umożliwiła wielu graczy doświadczenie, non-pvp konta zostały przeniesione i pomniejszone o 50%, szczerze ze starego nie ożywisz w młodego aby istniał i cieszył się popularnośćią jak świeżość i powiem nowej możliwości dla graczy z dopracowanym w końcu terenami bossami i wykluczeniem bugów dlatego zostało to postawione na sezonowym.

Exoreniuss
14-01-19, 07:43
I dodajcie ze nie możecie tu grac.



Na stale serwer 2x exp 2x loot? Po tygodniu 100 lvle, po dwóch full sety, a po miesiącu 300setne lvle? Rozumiem, że chcecie się tam bic ale nie umieliście się ladnie bawic 3 miesiące a wy na stale chcecie? Żeby siedzieć jak Konrad na pustym serwerze ze swoimi talarami? I po to wam serwer rownolegly? Serwer sezonowy to serwer sezonowy, zebyscie się wyszumieli bo tylko to chcecie robic na altaronie, a potem go zamknąć. Jak robicie dominando to każdy neutral znika, bo wam się nudzi, baa, we własnej ekipie się zjadacie z nudow, a potem to się nudzi i kończycie gre. Teraz jest mało osob, ale sa to osoby stale, które graja, przestają, a potem wracają. Gram bez przerwy już od roku i osoby z którymi zaczynałem wracac do altaronu po miesięcznych przerwach wracają i maja dalej to co miały. I graja po tych przerwach szczesliwie dalej. Gdybyscie nie zawineli spódnicy i nie wypieli się na altaron pewnie mielibyście swoje wymarzone dominando i wasz serwer. Teraz się bawcie na sezonowym albo "szczurzcie" na cpvp. I warmode nie był bugiem i dalej jest możliwy.

Ale Cię dupa boli ,że propably powstanie kiedyś 2 fajny serwerek ktory będzie miał się przepięknie a ty zostaniesz sam na tym starym gówno serwerze bez ekonomii i niczego wartościowego. Na to czekałem. Jestem uradowany

Rahilux
14-01-19, 08:01
Albo kilku wargrajkow wbije na chwilke bo nie będzie nagród na stałym serwerze, a mało kto bedzie chciał tracić exp i skille na poprzednim, i serwer okaże się totalną klapą.
Już lepiej trzymać się wersji sezonowego na którym będą pokazywane nowe rzeczy:
-armory
-kogar

Pis joł

makozul
14-01-19, 08:28
kilku, a może wielu
na pewno będzie to więcej niż liczba ludzi online na tym c-pvp :oczko:

Medalikarz
14-01-19, 10:39
Bo kliku placzkow chce zrobic latwiejszy serv? Czlowieku jesli zrobisz serv z szybszym expem to szybciej sie skonczy kontent ludzia i szybciej odejda bo skoncza im sie cele, jest okej bo juz teraz po 3-6 miesiacach gracz moze wejsc wszedzie, a jedyne co boli czesc osob glownie starych graczy do bol dupy i tyle tak to widze jako nowy gracz. Sezonowy jest pod pvp, 2x exp jest by sie milo bilo i nie expilo tylko i po to on jest tam, lecz licznik expa jest ustawiony jak i balans pod comunity. Przez te wasze placze tylko spierd^liscie juz nie raz balans, a po miesiacy pojdziesz grac w inna gre wiec odczep sie i daj tym co milo spedzaja czas na comunity spokoj .

P.S.

Jestem za banowaniem ludzi za multikonta na forum, zarowno w grze.

Kierka250799
14-01-19, 10:45
Jak ma powstawać C-pvp i wbijać tam nowi gracze, jak takie Grajki jak konradek czy inny za przeproszeniem buc, mają spine do graczy o sam nick :D
Wysłano mi rozmowę na FB, gdzie pan Top1 Konradek Aka zabijaka, spiął pośladki do gracza o nicku Dasmitsan ( podobny do Darmitsan, czyt. ja ) i powiedział, że jak wbije 150 lvl to już go będzie bił. Więc o czym tu mowa? O DOMINANDO? xD Ludzie na cpvp zabijają się o bossy, robią się o to spiny, a teraz tego typu grajki się najwięcej udzielają.;d Teraz czekam tylko na ból dupy i rozwój tematu, z chęcią się pośmieje :D
Grać już nie gram, bo to padaka na cpvp, ale z chęcią wrócę na sezonowy i z chęcią zobaczył bym tam tych grajków czy by coś ugrali bo ostatnio za dużo nie szczekali.
3...2...1... Ból U&K&F&M <3

Exoreniuss
14-01-19, 11:11
Jak ma powstawać C-pvp i wbijać tam nowi gracze, jak takie Grajki jak konradek czy inny za przeproszeniem buc, mają spine do graczy o sam nick :D
Wysłano mi rozmowę na FB, gdzie pan Top1 Konradek Aka zabijaka, spiął pośladki do gracza o nicku Dasmitsan ( podobny do Darmitsan, czyt. ja ) i powiedział, że jak wbije 150 lvl to już go będzie bił. Więc o czym tu mowa? O DOMINANDO? xD Ludzie na cpvp zabijają się o bossy, robią się o to spiny, a teraz tego typu grajki się najwięcej udzielają.;d Teraz czekam tylko na ból dupy i rozwój tematu, z chęcią się pośmieje :D
Grać już nie gram, bo to padaka na cpvp, ale z chęcią wrócę na sezonowy i z chęcią zobaczył bym tam tych grajków czy by coś ugrali bo ostatnio za dużo nie szczekali.
3...2...1... Ból U&K&F&M <3

Tak to już jest , pamiętam tego człowieka (Konradka) jak się chłop nie potrafił wyexpic na 2 edycjach kończąc grę bo to ktoś zabił wylewając tym samym swoje żale na forum winiąc "dominando"a teraz takie rzeczy czytam ,że on ludzi za Nick bije bo sobie przez rok expił sam na serwerze XDDD . To nie pierwszy i nie ostatni raz gdzie ten człowiek pogrąża się w swojej hipokryzji. Jeszcze jakieś osoby typu "ruda" wierzą w to wszystko co on im wygaduje na diskordzie. Pałą w leb i spalić ten comunity pvp a w raz z nim tych wszystkich łachmytow którzy powbijali po 100 poziomów na war modzie

Medalikarz
14-01-19, 13:32
Łechtasz moje ego swoim brakiem obeznania. Dziękuje, make mine day, idz pograc bierki placzu. Nie wbilem nic na war modzie, a takie odrealnienie się leczy, polecam prozac.

Exoreniuss
14-01-19, 13:58
Łechtasz moje ego swoim brakiem obeznania. Dziękuje, make mine day, idz pograc bierki placzu. Nie wbilem nic na war modzie, a takie odrealnienie się leczy, polecam prozac.

A gdzie ja napisałem,że ty coś wbileś na warmodzie ?
Z twojej wypowiedzi wynika ,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to raz. Dwa, twoja składnia zdaniowa wygląda na 2-3 latka więc utkaj rurencję bo znowu będę musiał zalogować na 30 poziom i cię zabić z kolegami 🤣🤣🤣

Medalikarz
14-01-19, 14:06
Jesli ubicie 60 lvl ryc nekromanty w 3 z pomoca 3 innych magow uwazasz za wyczyn, to tkajcie sobie w słoneczku własnej ego adoracji. Pozrawiam.

Exoreniuss
14-01-19, 14:20
Każdy myślący czlowiek grający w tą grę z iq większym niż 20 wie, że serwer comunity pvp będzie smierdział pustką już do końca świata �� . Są pojedyńcze przypadki graczy którzy nie mogą się z tym pogodzić i tyle w temacie . Mam nadzieję, że nasza wspaniała altaronska administracja o tym wie i robi wszystko w kierunku update �� a co za tym idzie stworzenia świeżego serwera, który przez dosc dlugi okres czasu (moze to beda 3 miesiace moze pol roku ? ) będzie cieszył się sporą uwagą (mam tu na myśli po 80+ ludzi online ) . Myślę,że większość społeczności ten fakt zaakceptowala, a to jaką popularnością cieszyć się będzie nowy serwer zależy już tak naprawdę od administracji i od impulsu jaki przyniesie update - który jest po prostu koniecznością.
��

Jesli ubicie 60 lvl ryc nekromanty w 3 z pomoca 3 innych magow uwazasz za wyczyn, to tkajcie sobie w słoneczku własnej ego adoracji. Pozrawiam.

90* poziom, dziecko Na inne twoje zaczepki nie będę odpowiadał bo dalej nie potrafisz napisać składnego zdania . Zapewne opuszczales lekcje polskiego by czym prędzej wsunąć pomidorową i usiąść do komputera słuchając co ma do powiedzenia Konrad na diskordzie . Cya

Rahilux
14-01-19, 14:37
To może zacznij pisać poważnie Exo, bo chyba widzisz ile osób grało na spvp :)?
Wystarczy popatrzyć na topkę (top 100 37lvl xD, zresztą sam wbiłem 2 postacie do tej "topki" w 1 dzień gry) oraz na daty w których ostatni raz przed zamknięciem serwera byli zalogowani gracze (xD!).

Słyszałem o igła serwerze 3 miesiące warów no bo lvle łatwo wbić, nic się nie traci blessy izi bo 15t to się robi 1 dnia na żywach ziemi, a tu fiasko.

Popularność altaron ma swoją własną, specyficzną, coś tam niby zależy od administracji ale w głównej mierze to mentalność graczy - 1-2 bitwy i jedyne co zostanie to PA albo expienie i robienie questów.
I tak jak było na poprzednich edycjach tak jak i na spvp, wam, osobom którym najbardziej zależy na stworzeniu edycji 2x na stałe przyjdzie się zmierzyć ze smutną prawdą - miesiąc i x-log bo nie ma co robić.
A potem kilka miesięcy przerwy i tematy na forum o treści:
-Go start nowy serwer, igiełka na lata, będziemy grać do upadłego, gracze wrócą, 100+ online.

Na papierze fajnie to wygląda, ale chyba sami wiemy jak to będzie wyglądać.
Chcecie grać? Zapraszamy na cpvp, możecie wbijać pod ukrytymi nickami, ja sam mam totalnie wywalone w te wasze hunty, więc zgłaszajcie się do mnie na pw, dam wam itemy i kasę na start :).


A smęty o wszechobecnych hlvlach zostawcie dla siebie, mieliście okazje się wyexpić przez ponad rok, nie skorzystaliście, a teraz chcecie nowy serwer, no bo po co zaczynać z hlvlami.

Może na tym spvp powalczę o outfit i pomniczek ;] byleby to był 3 miesięczny serwer.

Pis joł.

Exoreniuss
14-01-19, 14:54
To może zacznij pisać poważnie Exo, bo chyba widzisz ile osób grało na spvp :)?
Wystarczy popatrzyć na topkę (top 100 37lvl xD, zresztą sam wbiłem 2 postacie do tej "topki" w 1 dzień gry) oraz na daty w których ostatni raz przed zamknięciem serwera byli zalogowani gracze (xD!).

Słyszałem o igła serwerze 3 miesiące warów no bo lvle łatwo wbić, nic się nie traci blessy izi bo 15t to się robi 1 dnia na żywach ziemi, a tu fiasko.

Popularność altaron ma swoją własną, specyficzną, coś tam niby zależy od administracji ale w głównej mierze to mentalność graczy - 1-2 bitwy i jedyne co zostanie to PA albo expienie i robienie questów.
I tak jak było na poprzednich edycjach tak jak i na spvp, wam, osobom którym najbardziej zależy na stworzeniu edycji 2x na stałe przyjdzie się zmierzyć ze smutną prawdą - miesiąc i x-log bo nie ma co robić.
A potem kilka miesięcy przerwy i tematy na forum o treści:
-Go start nowy serwer, igiełka na lata, będziemy grać do upadłego, gracze wrócą, 100+ online.

Na papierze fajnie to wygląda, ale chyba sami wiemy jak to będzie wyglądać.
Chcecie grać? Zapraszamy na cpvp, możecie wbijać pod ukrytymi nickami, ja sam mam totalnie wywalone w te wasze hunty, więc zgłaszajcie się do mnie na pw, dam wam itemy i kasę na start :).


A smęty o wszechobecnych hlvlach zostawcie dla siebie, mieliście okazje się wyexpić przez ponad rok, nie skorzystaliście, a teraz chcecie nowy serwer, no bo po co zaczynać z hlvlami.

Może na tym spvp powalczę o outfit i pomniczek ;] byleby to był 3 miesięczny serwer.

Pis joł.
Przez ten cały czas nie napisałem nigdzie o x2 serwerze. Jak.na moje może być i nawet 0.5 z tym ,że chce na nim nowe tereny ,quety itp . Chce również by każdy Nowy (a znajdzie się takich kilku jak co serwer) jak i stary gracz mógł zacząć od nowa rywalizację. W altaron najlepiej gra się właśnie przez pierwsze kilka miesięcy. Kto tego nie doświadczył nie wie ile to sprawia fanu. Lepiej gledzic o zbeszczeszczonym jak zwłoki spejsona serwerze . Kolejny ....
Pis joł i czytamy ze zrozumieniem


P.S z serwerami sezonowymi dalej jestem na Tak, mimo wszystko da się z nich wyciągnąć kilka wniosków a może i nawet kilkanaście które dotyczą balansu jak i nie tylko .. serwery te nikomu nie przeszkadzają i mogą jedynie altaronowi coś "dać" a nie cofać to wstecz tak jak robią to osoby grające na c-pvp i płaczące o wszystko to co sprowadza się do utworzenia czegoś nowego . To jest zalosne


Tutaj już nawet nie chodzi o jakieś "dominando" ,ktoś się tego obawia czy cos ?? Exita z serwera takiemu Konradowi można zrobić w tydzień grając od początku w ekipie 10+ Ale co z tego ? Czy ktoś kurwa chce mu przeszkadzać w spełnianiu się i biciu cyferek ? ������������ NIE. Graj se chłopie tak 10 lat . Ale 90% ludzi odwiedzających to forum chce nowe tereny bla bla bla + świeży serwer na którym na nowo będzie można pobudowac ekonomię (do czasu) i przeżyć przygodę jeszcze raz - kappa.
Lubię łapać i rzucać lubię łapać i rzucać - podobnie wygląda jak rozmowa z wami

Medalikarz
14-01-19, 15:16
https://media.giphy.com/media/WdGdQrIHTDXQA/giphy.gif

pomyśl o karierze kabareciarza bo piszesz niezłe felietony

Prawie nikt poza Twoja ekipa nie chce resetu, placzesz na forum, lizesz dupe administracji oraz uzywasz plytkich metod manipulacyjnych. Czytam z ciebie jak z otwartej księgi Januszu.

356278
14-01-19, 15:46
Nono ruda fajnie grać tak obok przydupasa Konrada dla którego Altaron stał się drugim domem ;[ Wbicie lvl na warmodzie za real hajs. Zmienianie co chwile lota z potworów , dziwnym trafem dopiero wtedy gdy jedna z drużyn za dobry profit miała. Zresztą wbijaj tą swoją zręczność i ciesz się chwilą wbicia 200 ;]

Medalikarz
14-01-19, 15:49
Kolejna osoba która nie rozumie zasad community, plącze i obraża innych. Generalnie dno kultury, padł 3 razy, nie zrozumiał czemu, a wyciągniętą dłoń o pokój opluł. Oto on! Niuniek!
p.s. Stary miałem Cię pierw zapowiedzieć zanim wkroczysz...

Kierka250799
14-01-19, 17:02
To chciałem czytać. :D DALEJ ALTAROŃSKA BANDO, DALEJ!

Maru123
14-01-19, 17:20
@Konradek
Ty nie mysl, że no-pvp jest niegrywalny bo My boimy się na niego wrócić, w obawie przed tobą. Po prostu nie ma sensu gry na takim servie, na którym 50% graczy została przeniesiona z no-pvp, a reszta biła level w warmodzie. Jesteś zakochany w swojej postaci, to sobie klep dalej do okna gry, lecz nie możesz zawłaszczyć tej gierki tylko dla siebie. Ludzie chcą nowego servera, z normalnymi zasadami, każdy wystartuje od zera. Ty się tego boisz bo będziesz bity i nie zagrasz.

@Topic
Server 2x jest lepszy od normalnego pod wieloma względami. Comunity Tibii jak i Altaronu to w 90% ludzie dorośli, nie mający 20 godzin na dobe na gre. Osoba regularnie grająca po kilka godzin dziennie wbije 150 poziom w 2 miesiące, potem kompletowanie setów i spokojnie pół roku może stać taki server. A to że jakaś osoba w tym samym czasie wbije 350 to oznacza, że po prostu lepiej gospodaruje czasem, lub ma go więcej.

Osobiście wolałbym grac na servie 2x, ponieważ skillowanie postaci to męka. Jeśli wystartuje normalny, też zagram lecz z mniejszym zaangażowaniem niż ostatnio.

Rahilux
14-01-19, 17:21
@Szuja ;
zgadzam się z tym, cpvp jest monotonne w swoich rate'ach, na spvp fajne było to, że nie odczuwało się tych +50% hp moba, no i w ogóle była frajda gdy nie patrzyło się na waste.



Tutaj już nawet nie chodzi o jakieś "dominando" ,ktoś się tego obawia czy cos ?? Exita z serwera takiemu Konradowi można zrobić w tydzień grając od początku w ekipie 10+ Ale co z tego ? Czy ktoś kurwa chce mu przeszkadzać w spełnianiu się i biciu cyferek ? ������������ NIE. Graj se chłopie tak 10 lat . Ale 90% ludzi odwiedzających to forum chce nowe tereny bla bla bla + świeży serwer na którym na nowo będzie można pobudowac ekonomię (do czasu) i przeżyć przygodę jeszcze raz - kappa.
Lubię łapać i rzucać lubię łapać i rzucać - podobnie wygląda jak rozmowa z wami


Coś czuje, że nie za dużo osób wbije na serwer jeszcze trudniejszy od cpvp,
więc pozostaje opcja wyboru spvp.
A cpvp powstało na prośbę właśnie waszą,
zrezygnowaliście z niego na rzecz cpvp v2 vol 2?

Sam czekam niecierpliwie na serwer sezonowy, ale ekonomii tam nigdy nie było i nigdy nie będzie, bo co szło tam kupić? Mosiężne nogawice?

Catthon mówił, że to na spvp będą najpierw udostępnione nowe tereny, serwer się wybawi i wdroży się to na cpvp - proste.


Łap i rzucaj, łap i rzucaj.




p.s
Macie czas do update (może do grudnia :keepo) by wbić duże lvle, potraficie spędzić dużo czasu expiąc, spożytkujcie to na cpvp i zróbcie fabułę (oglądam filmy dla fabuły) do końca,
a jeśli uda wam się zrobić questy trudniejsze od klasztoru właśnie tam, to wstanę i zrobię fikołasa na pół pokoju.





@kierka ;

nom,
dorzucę frontflipa

Kierka250799
14-01-19, 17:57
A nagrasz tego fikołasa jak robisz na pół pokoju i wrzucisz na forum?

Exoreniuss
14-01-19, 18:59
https://media.giphy.com/media/WdGdQrIHTDXQA/giphy.gif

pomyśl o karierze kabareciarza bo piszesz niezłe felietony

Prawie nikt poza Twoja ekipa nie chce resetu, placzesz na forum, lizesz dupe administracji oraz uzywasz plytkich metod manipulacyjnych. Czytam z ciebie jak z otwartej księgi Januszu.

XDDDDDDD. Wszystko to co napisałeś się zgadza, przejrzałeś mnie . Nauczysz mnie teraz grać w grę komputerową?

sebcio12
14-01-19, 21:14
!!!!:zły2::zły2::zły2:

Jak by byl sezonowy na rok z wlasnie 3 razy wolniejszym expem i 3 razy mniejszymi stratami to wówczas by mozna bylo grac, bo zanim by ludzie mieli 100 lvl to by sie duzo dzialo i ciagle by byl cel do osiagniecia.

!!!!!

kantex
15-01-19, 02:57
Masz na starym cpvp takie możliwości, sezonowy jest typowo pod walki war, większość jest znudzona graniem z Low rate exp, graliśmy wiele lat w tą grę ale gdy została modyfikowana na gorsze pomysły i systemy każdy stwierdził że nie ma sensu dłuższego aby zostać bo nas nie ciągnie do tego typu idei w pomysłach w projekcie dlatego ludzi nie ma.

Medalikarz
15-01-19, 06:02
to wkoncu ludzie czerpia fun z gry bo nie ma waszych placzacych mordek, macie sezonowy i tam grajcie, co 3 miechy macie reset i fun od nowa. Chcesz cpvp resetowac bo twoja a-spoleczna osobowosc nie pojmuje idei tego typu serv xd?

kantex
15-01-19, 10:35
Ruda wiekszość ludzi gra typowo i wyłacznie pod tryb walki bo nas nie kręci granie rpg dla cyferek :) Cpvp server nie będzie resetowany tylko będziecie na nim gnić z małą liczbą graczy i tyle. Tak naprawdę to na naszą prośbę został Altaron uruchomiony abyście mogli grać sobie o.

tomusex
15-01-19, 10:52
Taki naród, że zawsze ktoś gdzieś narzeka. Ale przecież są jacyś nowi gracze, którym odpowiada to jak jest teraz na serwerze a to, że wam sie nudzi wynika z tego, że mało jest aktualizacji i jakichś nowości w grze. Powinni dowalić taką aktualizacje z zadaniem zagadką żebyście kombinowali przez pół roku jak go rozwiązać to zamiast wypisywać takie bzdury na forum, ruszylibyście te małe móżdżki i próbowali go rozwiązać. Tak jak na Tibi kiedy ludzie latali i kombinowali jak powariowani kiedy wchodził jakiś update.

hejhop
15-01-19, 16:16
@topic
Pominalem pewnie 3/4 waszych wypowiedzi bo co 3 miesiące sa takie same, chyba tylko szui przeczytałem do końca. Wobec tego sami przyznajecie ze lepiej wam na sezonowym. Dlaczego znowu chcecie wejść na glowe administracji jak tylko czujecie jej slabosc? Selbo powiedział wam wprost ze nie i koniec, zamknęliście się się i zadowoliliście sezonowym. Który okazal się klapa bo po wybiciu wrogow zaczelisice się bic sami, polowe jego trwania był bardziej pusty niż cpvp. Wy macie bol dupy. Gra nie jest zła, a boli was ze ktoś traktuje was tak jak wy traktowaliście ich. Trzymam kciuki aby administracja po odejściu Selba była rownie niezlomna jak on.
@kierk
Jeśli ta rozmowa o nicku trafila do ciebie bezwzgledu jakimi drogami to znaczy ze miałem racje i jak najbardziej musze kontynuować swoje inkwizycyjne dzielo.


Konrad zrokowal jedna postac wbil za nia niecale 28kk expa, nie macie matury z matematyki jeśli twierdzicie ze warmode pozwalal dowolnie lvlowac dowolno poziomowe postacie. Było wielokrotnie tłumaczone działanie tego systemu.

kantex
15-01-19, 16:46
Konrad Selbo robił tak ze względu że on tu od samego początku z szefostwem coś zaczynali tworzyć robić razem i wiedzieliśmy że kozioł uparty nie będzie wnosić wiele dla społeczeństwa graczy gdyż im nie chodziło i nie chodzi do teraz aby przyciągać graczy tylko miało to na celu charakter komercyjny bardziej niż global. Updatety i tym podobnym to wiemy że pare osób tu w projekcie brało charetatywnie udział i cały czas byli potrzebni tacy ludzie aby tworzyć coś dalej tylko problem polegał w tym że to każdy robił hobbistycznie i trakowało jako zabawę dlatego to obumierało z każdego roku z braku tworzenia dalszej rozgrywki. Też wiem że były osoby które mogły wiele tu zrobić w projekcie za free a wiekszość która programuje pisze scrypty i grafike to odrazu przedstawiło swoją ofertę za prace ile sobie życzy i temat się zamykał, dlaczego? Każdy ceni swoje umiejetności i czas i to zrozumiałe. Projektowanie tego typu rodzaju gry jest czasochłonne jak i również trzeba też spory fundusz wpakować w to aby było coś więcej ale z praktycznej niemożliwości klienta żeby gra się rozwijała dalej to niestety ale niestety wszystko by trzeba było przepisywać i tworzyc na nowym kliencie gry o wiele wyżej poziomów by móc w końcu napisać scrypty nowy wykres profesji bo tu balansu nie idzie stworzyć po samym ustawianiu % i ataku bo jest to niewypał i każdy wie o tym że każda postać na danym poziomie jest bezużyteczna bo stoi w miejscu prócz tego że rosną wam pkt mane i hp obrażenia stoją.

Figovsky
15-01-19, 16:46
Postawcie nowy serwer i wprowadzcie na nim bonus exp i skill do altów.
Czyli jak sobie ktoś wbił 100 poziom na tym serwerze to jego następna postać będzie zdobywała dwukrotnie szybciej exp i dwukrotnie szybciej trenowała. Również będzie się to tyczyć serwera cpvp. To znaczy, że jeśli wyexpiłeś sobie na nowym serwerze 100lvl, to możesz sobie stworzyć postać, albo postacie na serwerze cpvp, która również będzie zdobywała dwukrotnie szybciej exp/skill. Ewentualnie usunięcie cpvp, bo nikt nie będzie zaczynał gry od nowy jak w topce są 250 czy tam 300lvle na obecnych warunkach.

50lvl - 150% zdobywanego expa
53lvl - 153% zdobywanego expa
13lvl - 103% zdobywanego expa.

Działa też na questy.

1. Gra nie będzie się tak szybko nudzić bo granie więcej niż jedną postacią będzie normalne.
2. Jak się wywrócisz swoim mainem 10 razy z rzędu to nie zajebiesz exita z otsika, tylko relogniesz na swojego drugiego maina.
3. Jak wbijesz rs'a jednym charem, to masz drugą. Ewentualnie jak nie masz drugiej to sobie założysz ją i będziesz w stanie podgonić reszte.

Ogólnie sporo plusów do wojny/rpg gry.

Oczywiście, jak się altem przekroczy poziom swojego maina to wtedy znika bonus exp alt, bo taka postać już nie jest altem.

A jak wbijesz swoim mainem większy lvl, niż bonus do expa ma alt, którego zakładałeś, kiedy twój main miał mniejszy lvl, to bonus do expa się zwiększa na alcie/altach.

Czyli np. Wbijasz 100lvl. Zakładasz alta, dostaje on 100% więcej zdobywanego expa. Nie chce Ci się grać altem już, więc wracasz do maina i wbijasz nim 120. Wtedy tym altem, masz 120% więcej zdobywanego expa zamiast 100%.

Takie coś może być płatne i trwać tydzień/miesiąć. Po tygodniu/miesiącu trzeba znów zakupić taką funkcję na naszego alta, żeby cieszyć się bonusowym expem. Ta funkcja nie działa na postaci, która ma największy poziom na koncie.

Ewentualnie nowy serwer nie sezonowy, tylko ladderowy jak to już pisałem kilka miechów wcześniej i zmiana obecnego cpvp na serwer nonladder. Serwer ladder'owy będzie sprzyjał osobom, którzy nie chcą grać na serwerze nonladderowym od nowa, gdzie w topce są już 250 czy tam 300 lvle (jo, tak mnie to nie interesuje, że nawet nie wiem jaki tam konradek ma lvl). Np. na serwerze ladderowym będzie można zdobyć przedmioty, których na serwerze nonladderowym nie będziemy mogli zdobyć, ewentualnie będzie większy rate exp. Ofc, postacie z sewera ladder po 3 miesiącach są przenoszone na serwer nonladder.

Albo chociaż zmiencie nazwe serwera communitypvp, bo tam już od dawna grają osoby, które z pvp nie mają nic wspólnego Może cbug, albo communityusingbug, albo buguserzy ^^
@Edt: JednoosoboweCommunity, KonradCommunity, GównoCommunity, itd xD
@Edit2: CharloverCommunity, RPGCommunity, ZeroCommunity xD

I ogólnie jak tam ele alchemik bo coś było gadane, że będzie najwyżej boostowany w trakcie serweru sezonowego. Zmieniono coś? Nie, nie jestem wścibski, po prostu zboostowanie tej profesji to jest tak jakby dodano nową profesję do gry, a takie coś też zachęca ^^

Isildurr
15-01-19, 16:58
"Niecałe 28kk expa" XDDD

35h expa za czasów kiedy my graliśmy, już nie wspominając, że są przypadki gdzie tego expa kupiono x razy więcej

Medalikarz
15-01-19, 17:31
5 osób wypowiada się jako wszyscy? Otóż stworzyło wiele osób konta z myśla ze to community serv i nie wróca nigdy jesli jeszcze raz dane slowo ze resetow nie bedzie zostanie zlamane, gracze juz wam nie ufaja z resetem, a zrobienie kolejnego dobije altaron do konca. Osoby jak Krycha czy Rip to manipulatorzy, jesli tego nie widzicie to troche mi wasz zal.

https://icdn.2cda.pl/obr/oryginalne/95209a691a593b232722112a5fff265c.png

Osoby te kłamia, czesto nie posiadaja kultury osobistej, a wszelakie przejawy sprzeciwu i checi stworzenia czegos nie po ich mysli niszcza probujac zdyskredytowac take osoby. Ci graczen mogli by spokojnie grac na serv ale sa aspoleczni, chca tylko ustawic serv pod siebie nie widzac ze ludzia sie gra przyjemnie tak jak jest. Od wojen macie serv sezonowe, tam mozecie robic to co chcecie, a zniszczyc chcecie community bo macie bol dupy i nikt z wami grac nie chce na dluzsza mete, wiec jako cel ustaliliscie sobie zniszczyc mila gre innym gracza. Tak widze to ja, Ruda. Pozdro dla kumatych mordek.

kantex
15-01-19, 19:18
Levi aby takie coś zrobić trzeba od nowa stworzyć scrypt testowanie a Catthon co jedynie może zrobić to tylko cyferki wpisać zmniejsze zwiększenie a nie stworzenie xD Tu brakuje cały czas osoby która może to od zera stworzyć i napisać , Pregrusia się tym zajmuje wolnym czasie gdy Artlera już nie ma i dlatego ten czas się wydłuża 100 krotnie. Altaron ma cały czas potencjał i klimat ale brak tu ludzi z doświadczeniem i umiejętnościami do tworzenia pisania dlatego szału nie będzie.

hejhop
15-01-19, 19:39
Co wy o klimacie wiece jak od zamkniecia sezonowego macie minimalna styczność z gra. Altaron był tworzony w jakiejś konkretnej wizji, która się każdemu podobala. To co wam się nie podoba to wyexpione na warmodzie chary, z których jedynym który miał z tym styczność jestem ja(tak artezon dal mi się zrokowac, a ja nie odmowilem), wszystkie inne dawno przerosła gra na dużym lvlu albo byli na tyle madrzy żeby przestać grac; nieważne. Nie ma ekonomii? Bo nie ma ludzi, co poradzę, ludzie regularnie przychodza i odchodzą od altaronu, czasem wracając jeśli w miedzy czasie ktoś im nie wyzerowal konta(tak znam takie przypadki, nie bd wymienial), co możecie o tej ekonomii wiedzieć, zbieracie piorka i nikt ich od was nie kupuje czy co? problemem było 7k/100 pior? już tyle nie ma, benek poszedł. Przypomnijcie sobie poprzednia edycje i piorka po 15k/100, bo ja dalej to pamiętam, mimo ze byłem niewyexpiony jak exo i paczka dominando. Wam nie pasuje zaczynać z hlvlami, którzy sa i mogą w dowolnej chwili zalogowac i nie ważne jak glosno będziecie mowic ze to Konrad nie chce resetu (a nie chce, bo spedzilem tu mase czasu i w przeciwieństwie do was nie bawi mnie regularne wyexpianie się co edycje, gdyby mnie bawilo dawałbym się wam zabijac na sezonowym). Dlatego serwer sezonowy należy się wam jak psu buda, bo altaron ma cos dla każdego i przykro mi ze nie możecie sobie grac tak jakbyście chcieli.


ps
a może zrobcie swój serwer, skoro altaron robi taka garstka osob, to w taka masa jak chcecie grac zrobicie go x razy szybciej.

Maru123
15-01-19, 20:34
@Ruda
Kim ty człowieku jesteś i skąd się wziąłeś nie mam pojęcia, ale wiem jedno, zabijaliśmy cię 20-stymi levelami w 3 osoby jak miałeś 90 knicza necro, więc pojęcia o pvp nie masz żadnego. Giniesz 150 levelem na rokicie, myślę, że to tylko wypadek przy pracy. Podejrzewam, że właśnie stąd bierze się hejt i niechęć do serwera na którym będzie pvp. Wyskillowałeś postać i jest Ci szkoda tego stracić... Zbytnio przywiązujecie się do cyferek Ty jak i mój ex kolega konrad. Graj jako neutral, znajdziesz fun i na servie na którym będzie wojna.

@konrad
Mamy styczność z grą, ponieważ całymi rodzinami łamiemy brazoli i szwedów na otsach. Mamy na gatherze chyba ze sto typa, my nie masówa tylko bardzo dobra gildia.

@topic
Każdy myślący człowiek, biały, czarny, chińczyk czy nawet morgian przyzna, że gra w altaron jest mega ciekawa do około 120 levela. Pierwszy kompozyt, kolczatka, wypad na hydry czy przeszłość z którą wiąże się wiele niezapomnianych wspomnień, to najlepszy czas który każdy z was przeżył w tej grze. Starty servera zawsze były mega ciekawe,i wraz z wbitymi poziomami grywalność spada bo pozostaje nam wybrać czy idziemy na gargi czy bagienne? Endgameing jest do bani! Nic nieznaczący quest z klasztorem, brak możliwości expienia w innych miejscach bo są nieopłacalne. Proszę o update z nowymi terenami, i usnięcie servera cpvp ponieważ postacie tam grające wbite są poprzez błędy gry. Selbo nie dotrzymał słowa z updatem, to i tego nie może, ponieważ ten serwer jest jednym wielkim błędem. Na błędach będziecie się uczć, z pozdrowieniami dla Leszka i całej administracji. Szuja

hejhop
15-01-19, 20:41
@szuja
Wiec każdy myslacy inaczej jest niemyslacym człowiekiem czy nie jest człowiekiem?
Wlasnie, altaron ma się uczyc na bledach, a jego największym bledem sa resety, które skutecznie wyludnily ten serwer, bo nawet jak ktoś po tym 120 lvlu chciał wejść, to już nawet tego 120 lvla nie miał. Na tych otsach macie wszystko czego chcecie: resety, ludzi grania, ludzi do zabijania, czemu tam nie zostaniecie?

krok
15-01-19, 20:48
zaadyma XD reset jak nic

Exoreniuss
15-01-19, 20:59
Przede wszystkim to forum powinno podzielić się na pół, forum od cpvp i forum od altaronu. To co tu wypisuje typ o Nicku "ruda" to przechodzi ludzkie pojęcie XD . Wziął się z dupy, nie ma zielonego pojęcia o niczym a pluje się do każdego kto ma swoje zdanie po xx latach gry w altaron XD. Widząc takie posciki wiesz, że z tego nic dobrego się już nie da uskrobać. Rip
A z tym podzieleniem forum to ja tak serio . Czasami czytając posty ludzi zakochanych w cpvp odnoszę wrażenie,że im to nawet nie potrzeba nowych terenów i rozwoju altaronu, są jak trole "zostawić serwer my chcieć napierdalać cyferki " te same expy przez rok czasu? Dawaj kurwa więcej więcej poziomów. Najśmieszniejsze jest to ,że na tym altaronie czy masz 180 poziom czy 300 robisz taki sam exp bo wszystko przystosowane jest do zakończenia gry na tym 160-180. Ale nie no kurwa jest zajebiscie , serwer cpvp kwitnie zyciem. Konradek który wypierał się kilka miesięcy temu tego ,że on wbił legit cały swój lvl( odnosił się z tym normalnie tak o) teraz mówi,że jak mu ktoś dał się rokowac no przecież no nie odmówi, jebłem. To pokazuje na czym zależy takiemu człowiekowi, tylko cyferki i nic więcej.

eremce
15-01-19, 21:13
Żadnych resetów Cpvp. Wystarczy wystartować serwer sezonowy implementując nowe tereny i kilka zmian. Serwer sezonowy w tej formie w której wystartował, nie ma racji bytu po raz kolejny. Przede wszystkim ustalając datę zamknięcia automatycznie ograniczamy grono graczy do tych którzy już byli, bo nikt nowy nie przyjdzie na 3 miesięczną ćwierć-orszabundę z nowym terenem, nowymi runami, nowymi czarami, nowymi ograniczeniami, nowymi questami, nowymi profesjami, nowym ekwipunkiem itd. Problem starego grona polega na tym, że z edycji na edycję się zmniejsza. Na ostatniej edycji był problem, żeby w ogóle się bić przez co jedna z gildii się zanudziła na śmierć (bo mag za szybko lvlował na niskich poziomach, a oni mieli prawie samych magów) i sama się wyeliminowała z serwera. Przed startem sezonowego serwera zrobić jego reklamę, serwer cpvp usunąć z listy i zablokować możliwość tworzenia na nim postaci.

wilddd
15-01-19, 21:18
W sumie to nie rozumiem w czym niektórym ten cpvp przeszkadza. Nowi/starzy ludzie tam sobie grają, mają frajdę, kupują ss - przynajmniej serwer na siebie zarabia ;P

Gdy update zostanie dokończone, zostanie wgrany najpierw na sezonowy (może nie 3 miesięczny, a bez ustalonej daty zamknięcia, tylko po prostu zamknąć go jak sam z siebie umrze - wtedy ofc bez nagród, albo i z nagrodami, ale po wyznaczonym czasie, a nie przy zamykaniu serwera).
Po dokładnym przetestowaniu nowego kontentu na sezonowym, update zostanie wgrany na cpvp (nie wcześniej, żeby ludzie nie wbili tam swoimi pewnie już wtedy 300+ lvlami, odkryli wszystko w kilka dni i narzekali, że meh update do dupy ;U + wtedy gracze z cpvp też będą mieć motywację, żeby pograć razem z innymi na nowym serwerze i rywalizować na nowych terenach).

A po zrobieniu update wersja angielska = nowy serwer i Altaron pozyskuje nową rzeszę fanów ;]

Isildurr
15-01-19, 21:27
Nie musi być resetów, ale nikt nie obiecywał, że Cpvp będzie jedynym serwerem na altaronie. Zawsze można otworzyć drugi globalny z updatem, reklama itp. Żaden nowy czy stary gracz nie wejdzie na serwer sprawdzić Altaron po wielkich zmianach i update, gdzie biegają 300lvle i na forum w co 3 temacie spam o wyexpionych postaciach na bugu.

hejhop
15-01-19, 21:45
Dokładnie tak, chce swoim 350 magiem biegać po nowych terenach skoro nie mam dostępu do testa. Wreszcie ta dyskusja przestała mnie irytować.

@eremce
Może jestem niemyslacym człowiekiem, ale po co blokować dostep do cpvp i usuwac go z listy? Czy to nie jest to samo co reset tylko wydluzone w czasie? Skoro na serwer stary nikt nowy by nie wbijal, a stare grono się kurczy. Bo jeśli nikt nie będzie mogl tam zrobić postaci to po co mialby stać ten serwer? A sezonowy nie mialby mieć powiedzianej daty końca czyli mialby być podpucha dla nowych żeby wchodzili, a potem się rozczarowali w chwili resetu? Daloby to tylko kolejny argument bandzie dominando ze nie ma po co trzymać cpvp wiec go zresetujmy. Być może nie umiem czytac ze zrozumieniem i nie o to ci chodzilo, ale nie potrafie sobie wymyslic jakie to mogloby mieć długoterminowe plusy oprócz skierowania wszystkich zagonionych reklama na serwer sezonowy. Spoko pomysl, ale w chwili resetu oni znikają jak wszyscy gracze z poczatkow altaronu, temu to ma sluzyc? Czy w daleszej perspektywie, ubrane w ladniejsze słowa, jest to zwykle "zamknąć cpvp"?

@gwander
ok, ale zawsze się znajda ludzie którzy powbijaja te 300tne lvle po nieważne którym resecie i po każdym takim momencie altaron ma się resetować?

mexiunio
15-01-19, 22:19
Śmieszy mnie to wasze pieprzenie o postaciach wyexpionych na bugu. xD

W top 10 cpvp są 3 osoby wyexpione na tym "bugu" (który de facto nadal można wykorzystać). I co z nimi? Nie grają =)

Żeby się wbić do top 10 wystarczy 5 miesięcy zbijania staminy i bez żadnej spiny macie ten 230 lvl

Pozdro

Medalikarz
15-01-19, 22:26
Ruda
Kim ty człowieku jesteś i skąd się wziąłeś nie mam pojęcia, ale wiem jedno, zabijaliśmy cię 20-stymi levelami w 3 osoby jak miałeś 90 knicza necro, więc pojęcia o pvp nie masz żadnego. Giniesz 150 levelem na rokicie, myślę, że to tylko wypadek przy pracy. Podejrzewam, że właśnie stąd bierze się hejt i niechęć do serwera na którym będzie pvp. Wyskillowałeś postać i jest Ci szkoda tego stracić... Zbytnio przywiązujecie się do cyferek Ty jak i mój ex kolega konrad. Graj jako neutral, znajdziesz fun i na servie na którym będzie wojna.

Otworz slownik jezyka angielskiego, znajdz literke C, znajdz community. Jak wytrzeszcz Ci zejdzie z mordki to odpisz. Lec na sezonowy.

hejhop
15-01-19, 22:39
Śmieszy mnie to wasze pieprzenie o postaciach wyexpionych na bugu. xD

W top 10 cpvp są 3 osoby wyexpione na tym "bugu" (który de facto nadal można wykorzystać). I co z nimi? Nie grają =)

Żeby się wbić do top 10 wystarczy 5 miesięcy zbijania staminy i bez żadnej spiny macie ten 230 lvl

Pozdro

Im nie chodzi o top 10 ani o cyferki, im chodzi ze nie maja co robic, bo sami zrozumieli ze sezonowy w poprzedniej formie był porazka. Szuja podczas trwania sezonowego logowal się do pelnego depo cpvp i mowil jaki ten serwer pusty, bo na sezonowym był sam. Z kim bym nie rozmawial o sezonowym to się z tego smial. Pewnie woleliby mieć tutaj postacie zawsze w wolnej chwili mogliby zaczaić się na kogos więcej niż 60 czy tam 90 rycerza 20stymi lvlami. Zaluje ze nie screenowalem i nikt w to nie uwierzy, ale jak sam rozmawiałem z szuja mowil ze po co im tutaj duże postacie, skoro dużo lepsza robote robia zniechecajac nowych graczy do gry pkujac low lvli. Ale sezonowy miał jedna super zalete, faktycznie odnioselm wrazenie jakby jacys nowi ludzie wtedy wchodzili, a nie starzy znudzeni wyjadacze.

hejhop
15-01-19, 23:46
@szuja
Chodźcie na cpvp robić wojnę, za Konrada tyle expa dostaniecie co tydzień gargow. Wiem, to nie to samo co zresetować serwer i nie dać mu grać od startu, ale chyba lepsze niż nic.

Maru123
16-01-19, 01:20
Mam ważniejsze sprawy na głowie :)
https://i.imgur.com/FS7c8aw.png

Catthon
17-01-19, 11:35
Padło sporo ciekawych uwag i propozycji, które weźmiemy pod uwagę w przyszłości. Tematu i dyskusji nie zamykam.

Chciałem jedynie zaznaczyć i podkreślić, że nie ma mowy o zamknięciu lub resecie serwera CPVP.


Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon

Medalikarz
17-01-19, 11:44
https://media1.tenor.com/images/da51102dee178cd762aa254ad162015e/tenor.gif?itemid=10573117

No to fajnie.

https://media1.tenor.com/images/04af64c6998da6ad981259309d7af524/tenor.gif?itemid=8383869

356278
17-01-19, 12:56
Zamykać nie trzeba lecz otworzyć nowy z nowymi terenami i mobami można ��

hejhop
17-01-19, 18:29
Otwórzcie nowy i gdzie was to doprowadzi? Na cpvp gra 20 osób, na waszym po roku będzie 20 osób, po dwóch latach bd robić fuzje serwerów, bo poco mają stać dwa wyludnione serwery. Brzmi znajomo? Bo proponujęcie wycieczkę wstecz, altaron się nie rozwija, kręci się w kółko przez takie durne trucie dupy nowymi serwerami i resetami. Chcecie się bić, macie sezon, klikajcie się tam do porzygu, jak wam się znudzi wyścig szczurów, to stoi wam normalny serwer.

Figovsky
17-01-19, 18:57
Gierka musi na siebie zarabiać, więc nic by się nie stało jakbyście wprowadzili sms shop a w nim: jakiś exp boost, zmiana nicku, zmiana płci, zmiana nazwy gildii. Sam exp boost jest dobrym pomysłem i nie jest to p2w, tylko bardziej szansa na dogonienie tych, którzy nie pracują. Nawet jak by były np. różowe klejnoty, jakieś słabsze sety, np. do bitewnego, słabsze bronie np. do kruka (z losowym bonusem, uuu) i słabsze bronie np. do tardisana czy czegoś tam, też z losowym bonusem. Ułatwiło by to gre nowym, starszym by to nie przeszkadzało, a wy mieli byście hajs na nowe grafiki, pracowników, reklame. Bez hajsu nie ma rozwoju. A kruków to sam bym pewnie nakupił ich tyle, aż by mi się trafił jakiś +10 +0.3s XD

Oczywiście jestem na nie z przesadzonym sms shopem, jak na większości otsach, ale taki o sms shopik, dla tych właśnie co mają mniej czasu na grę bo pracują czy się uczą, i dla nowych, którzy sobie nie radzą jest ok.

Do tego opcja ladder/nonladder bo nikt nie lubi resetów. I gitarka. Nawet jak serwer będzie padał po miesiącu, to będziecie mieli troche kasy przez ten miesiąc (troche, no się zdziwicie ile ^^) na jego dalsze rozwijanie i wprowadzanie nowych rozwiązań, systemów itd - dlatego też z nowym ladderem będziecie np. startować równo co 3 miesiące, nie czekając na graczy ''aż im się za chcę altaronuw'' bo nawet dla 20 nowych osób będzie wam się to opłacało.

Nie musicie też, np. zgapiać nazwy sezon czy ladder. Tylko coś sobie wymyślić. Np. Sztosik.
Dnia 10.02.2019 startuje Sztosik. Po 3 miesiącach, postacie graczy z serwera Sztosik zostaną przeniosone na serwer Niesztosik. XD Albo np. Dobre gówno.

https://www.youtube.com/watch?v=Sr0bkoE2JMg

hejhop
17-01-19, 19:18
No pomysł na plus, ale bez klejnotów. To kosztuje zorganizowaną pracę i przemyślenie. A tego w altaronie jest najmniej.

Figovsky
17-01-19, 19:22
@up

Ta to tylko ta propozycja. Jak się spodoba, to zrobi się temat w którym będziemy wyrażali swoje zdanie, nt. tego co będzie ok do sms shopa, a co będzie przesadą.

kantex
17-01-19, 19:29
Altaron na siebie nie zarabia nawet ze statusów dla tych co nie wiedzą, sms shop to debilny pomysł, Sezonowym ludzie nie grali po 1.5 miesiącu gdyż wiedzieli że niebawem zakończony będzie dlatego dłużej nikt nie grał. Nowa edycja sezonowego na stałe to zmieni bo jest duża ludzi chętnych by tam grać na stałe a gadacie głupoty że niegrali tylko dlatego bo nie chcieli to jesteście w błedzie, problem polegał że to na pewny okres i tylko każdy tam tak wbił for fun i wszyscy nawet tam nie grali z racji bytu iż 3 miesiące tylko stał i to był główny powód dla którego osoby nie grały nawet.

Medalikarz
17-01-19, 19:32
Tylko pytanie czy postacie z servera sezonowego będa miały wiekszy exp, oraz co z przedmiotami przy przeniesieniu? Czy gołe postacie laduja na community? Jak to widzisz? Bo przeniesienie takiej postaci która wygrała wojne, a co gorsza kilku z plecakami pełnymi itemów z shopa zniszczy eko community. Lepiej za to co na plus dać więcej nagród, a community zotawić dla tych co graja RPG, Cashualowych graczy i starych wyg. Przeniesienie musiało by wg. mnie odbywać się z głowa. np. sam lvl czyste skille oraz od nowa questy i PN przeliczone do lvla.

Figovsky
17-01-19, 19:47
Tak. Serwer sezonowy będzie w jakimś stopniu atrakcyjniejszy. Nie martw się, będą mieli na to tylko 3 miesiące. I też będziesz mogła sobie tam stworzyć postać.
Atrakcyjnieszy czyli na serwerze sezonowym będzie albo większy rate exp, albo tylko na nim będzie można zdobyć jakieś potężne przedmioty (np. będzie większa szansa na wylosowanie przedmiotu z konkretnymi statystykami). Lub po prostu będzie łatwiej zdobyć dany przedmiot (bo będzie na nim większy boss rate resp). Albo wszystko na raz. Trzeba włączyć szare komórki (jeśli się jakieś ma) i dać sobie do zrozumienia, że obecny 'serwer niesezonowy' stoi już bodajże 24 miesięcy, więc ludzie, którzy będą grać na serwerze sezonowym 3 miesiące - co do jednego dnia, godziny minuty i sekundy, gdzie będzie 2x łatwiej, to będą i tak 18 miesięcy do tyłu pod względem rozwoju swojej postaci i zdobytych przedmiotów, niż osoby, którzy grają 24 miesiące na serwerze niesezonowym.
I z każdym następnym sezonem, ta różnica będzie się pogłębiała o kolejne 3 miesiące.
Do tego zyskacie graczy, którzy pewnie was przekopią za to, że pyskujecie. (Czyli my) - ten plus jest niepodważalnie najlepszy bo nazbierało wam się na solidny wpierdol.
W skrócie serwer sezonowy będzie 'serwerem przejściowym'. Na nim nie będzie takiego problemu, w przeciwieństwie do serwera niesezonowego, że aa nie ma sensu w topce już 300lvle, poczekajmy na reset. Na serwererze niesezonowym w dniu startu w topce będzie 1 lvl. Równe szanse, nowa przygoda, podboje altarońskie itd. Na koniec przenoszą Cię na serwer niesezonowy i tam możesz (masz wybór) kontynuować rozgrywkę swoją postacią, o którą dbałeś przez 3 miesiące. Albo postanowisz zagrać inną profesją i znów zacząć grać na następnym sezonie. Albo chcesz zdobyć jakiś przedmiot, który tylko na sezonowym można zdobyć. Albo lubisz grać od nowa. Itd.

Btw, nie wiem jak osoby posiadające przedmioty z sms shopa miałyby zniszczyć 'eko community'. Jak pisałem, w sms shopie będą słabsze przedmioty, głównie dla graczy początkujących/nowych, mających mało czasu, ale też coś dla starych wyjadaczy. NP. na debilny rozum przetłumacze to tak, jaki podjazd wgl ma bitewny set do np. setu chaosu, czy setu przeklętego)? Albo jaki podjazd ma kruk do orła?

Wg. mnie powinnaś już skończyć pisać posty na tym forum bo jesteś tępym, ograniczonym umysłowo i w dodatku samolubnym szlaufem.

Medalikarz
17-01-19, 19:53
Taki ma że sa to przedmioty do sprzedania u urbana, kupujesz, sprzedajesz, masz hajs wydajesz. Proste. Nie rozumiesz czym jest inflacja, nie rozumiesz że trollujesz, nie rozumiesz nic Rip. I nie zrozumiesz.

Figovsky
17-01-19, 19:58
Możesz też kupić status szlachecki i sprzedać go topowym graczom. I zdecydowanie będzie to mądrzejsze i opłacalniejsze niż kupowanie przedmiotów w sms shopie dla zysku

Ile teraz ss na 30 dni na tym waszym ded serwerku? Pewnie z 50 talarów. Za 50 talarów taki 10lvl jest ułożony do końca swojej gry. Czyli do 45 lvla bo najwyżej co kupi to mosiężne nogawicę, o królewskich nogawkach na handlowym, to może zapomnieć.

Medalikarz
17-01-19, 20:01
Status nie powoduje inflacji, poczytaj o ekonomi.

kantex
17-01-19, 20:12
Figovsky dementuje twoją wypowiedz sezonowy zostaje włączony na stałe a nie 3 miesiące.

Figovsky
17-01-19, 20:30
@Kantex

I po co nam dwa takie same serwery? Po 3 miesiącach i tak aktywnośc na nim spadnie do 10 aktywnych graczy. A jeśli będzie się różnił od drugiego (tym, że będzie łatwiejszy) to wszyscy pójdą na ten łatwiejszy i ten trudniejszy serwer to co najwyżej do resetu. Chyba, że masz jakiś pomysły na nowy serwer, czyniącym go innym i równo atrakcyjnym co istniejący serwer obecnie.
Może altaronoobwar.pl? Albo pokemonaltaron.pl? Onepiecealtaron.pl ? Nawet nie wiadomo czy by się coś takiego przyjeło. Ale wiem jedno - na drugi identyczny serwer nie ma szans.
Łatwiejszy serwer nie tylko spowoduje, że wszyscy się na niego przeniosą, tylko jeszcze spowoduje, że gracze wbiją szybciej poziomy na których nie ma już co robić - grudniowy update mógłby to uratować, ale wtedy stary serwer by już całkiem opustoszał.


@Ruda

Tak samo przedmioty w sms shopie nie powodowały by inflacji bo jeśli ktoś by je kupował, to dla siebie ew. znajomego, a nie na sprzedaż bo bardziej i tak będzie się opłacać kupować ss. A itemy później będą trafiać do urbana. Nie wypowiadaj się już pliz



Dla mnie najlepszym plusem takich przenosin jest to, że jak wygramy wojenke na serwerze ladderowym, to do końca laddera sobie rpg popykamy, a potem przenosiny na nonladder i znów wojenka (niektórzy z Exorit i ludzie od nas mają tam chary, no i są też konradki, pewnie wsparli by słabszą stronę). Więc w sumie gra nie kończyła by się po wygranej wojnie. Więc jak już nasze chary z laddera by zostały przeniesione na serwer nonladder, ruszyłby kolejny sezon i wtedy nie gralibyśmy na nowym sezonie (bo mielibyśmy wtedy wojnę na serwerze nonladder), gdzie graliby nowi gracze i może bez nas na serwerze(bez exorit i collegium), stworzyłyby się tam jakieś teamy, które po przenosinach by z nami walczyli. I tak w kółko

Oczywiście są to moje domysły, nie mam pewności, że słabszy team wróci po przegranej wojnie na ladderze, w momencie przeniesienia postaci na nonladder, ale jest to bardzo prawdopodobne. Tak samo nie mam pewności, czy jak nie będziemy grali na kolejnym ladderze, to czy uformują się jakieś teamy, ale wiem, że jak wystartował serwer non pvp, to formowały się tam jakieś teamy i nie byli to ani ludzie z exorit ani z collegium. Więc to też jest prawdopodobne.

Prawdopodobne jest też to, że większośc nie potrafi grać w tą samą grę cały czas, więc po przenosinach, prawdopodobna będzie stypa i powrót po iluś tam miesiącach, ale tak czy siak, ruszyłby sezon bez nas i może by się tam jakieś teamki uformowały.

Jeszcze prawdopodobną rzeczą jest to, że przegrana strona na serwerze ladderowym, pójdzie sobie na serwer nonladder i tam będzie sobie w spokoju wbijać levelki i czekać na kumpli z laddera ^^

Oczywiście pierw grudniowy update, później jakaś mała reklama i dopiero można startować z takim czymś.

kantex
18-01-19, 00:16
Sezonowy będzie się różnić nowym klimatem czarów jak i zmianę balansu i profesji i nie będzie wszystko dostępne dla cpvp prócz mapy.Altaron jak mial stary klimat z przed 5-6 lat to było i po 300 graczy ale jak zaczeli zmieniać i wprowadzać blokady leczenia i skilli to to zaczęło zdychać swoim czasie

hejhop
18-01-19, 03:12
Tak kantex, a potem jak jednak chcieli po latach wrócić i nie ma śladu po postaciach to już nie wrocili.

Rip, brzmi to z sensem co proponujesz. Tylko ja wiem i wy wiecie, a administracja nie wie, że na zwykłym transferze jeden do jeden to wy na twój nonladder wbijecie na 350 lvlach, transfery spoko, ale tak jak wszyscy byli transferowani, wtedy każdemu to pasowało.

Nie mówcie o równych szansach, bo ja pamiętam wasze równe szanse 5x150 vs 1x100 neutral i nie mowie sobie. Były równe szanse, jak startował cpvp potem jak transferowani zerujac majątki wtedy nikt nic z was nie mówił. Te transfery z laddera spoko, serio mi się podobają, ale jak tak patrzę realnie, przemaniaczycie dwa i pół miesiąca, (bo pierwsze pół miesiąca oodoorzadkujecie sobie przeciwny team), tak jak potraficie maniaczyc i nagle na serwer cpvp pojawi się masa 300 lvli, które tak strasznie wam przeszkadzają.

Każdy z was tak optymistycznie mówi o tych tlumach na start sezonu. Teraz mówicie że przez ograniczony czas nie chcą grać, to nie jest prawdą. Dla was nie jest oczywistym że ludzie nie znoszą jak im coś się odbiera. Nie każdy chce przeżywać te starty i nie każdy wspomina je tak jak wy. MMORPG massive multiplayer online rolę playing gamę. Wchodzisz w świat w którym jesteś , odkrywasz go odgrywając przy tym jakaś rolę. Wy patrzcie na to jak na mecze w lolu. Wejść, zagrać i od nowa. O dziwo dostaliście cię taka możliwość, serwer sezonowy, ale nie oczekujcie, że każdy nagle tam pójdzie żebyście mieli frajdę. I to żadna szansa dla pojedynczego gracza na słuchawki, bo nikt komu nie pozwolicie nie będzie w top 3. Jasne, w ramach testów dostajecie uatrakcyjnienie, nowe mechaniki itd. Kto chce sprawdzać ten wbije, kto chce się bic, wbije. Wasze propozycje sugerują pozbierać wszystkim zbierane przez dwa lata pixele dla waszego równego startu, to jest niedorzeczne i niesprawiedliwe. Tak, dla was ja płaczę, bo mam wszystko, ale co najmniej sto osób nie ma nawet połowy tego. To że naraz w dzień jest dwadzieścia osób nie znaczy, że gra tylko dwadzieścia osób. Nowy serwer, jasne super pomysł, kiedy ten będzie pękał w szwach. Sms shop, spoko, przemyśleć, obgadac. Ale wszystkie komediowe pomysły w stylu usunąć cpvp z listy tworzenia postaci są conajmniej żałosne. Niech każdy nowy sam zadecyduje czy chce być w wiecznej fazie testów czy grać gdzieś (niby) stabilnie.

Figovsky
18-01-19, 13:01
Nie rozumiem, jakie 350lvle. Ja bym miał z 500lvl, bo bym wszystkie topki podemną 'za darmo ^^' zrookował. Jak mają być przenosiny inne niż 1:1, to Wam mają cofnąć exp wbity na wm i gitara siema

Medalikarz
18-01-19, 13:56
@Ruda

Tak samo przedmioty w sms shopie nie powodowały by inflacji bo jeśli ktoś by je kupował, to dla siebie ew. znajomego, a nie na sprzedaż bo bardziej i tak będzie się opłacać kupować ss. A itemy później będą trafiać do urbana. Nie wypowiadaj się już pliz

Ty wogole rozumiesz co mowisz? Zaprzeczasz mi, a pozniej piszesz cos odwrotnego, na koniec prosisz bym sie przymknal.... status kupuje sie za gotowke w obrocie, Ty proponujesz rozwiazanie ktore gotówkę w obrocie zwiększy... to powoduje inflacje. Jeśli ktos ma sie tu nie wypowiadac to taki ignorant ekonomi zamknietego obiegu jak Ty.

Rahilux
18-01-19, 14:00
Nie rozumiem, jakie 350lvle. Ja bym miał z 500lvl, bo bym wszystkie topki podemną 'za darmo ^^' zrookował. Jak mają być przenosiny inne niż 1:1, to Wam mają cofnąć exp wbity na wm i gitara siema

O ile poprzednie posty pisałeś z sensem to tutaj powinieneś pomyśleć parę razy i w momencie klikania "Zatwierdź odpowiedź" wyłączyć przeglądarkę.

Sorry gregory, ale wiesz ilu tak naprawdę graczy skorzystało z tego warmoda i jakie lvle na tym wbili? Więcej osób wyszło z topki niż oni tego nawbijali.

W 3 miechy kumpel wbił na cpvp 200+ lvl a grał nie więcej niż wy, dla niego tydzień to dla niektórych z was te wasze całodobowe hunty po starcie serwera, chcecie przenosiny 1:1? to jest jawna kpina.

Medalikarz
18-01-19, 14:05
Rahilux jeśli chca przenosin 1:1 to niech je dostana, ale to co w sms shopie nie mozna sprzedac(unikaty), exp 100%, loot 200%, zadania 150% exp, skille 100% oraz przenosiny jedynie to co w banku z limitem 1t*lvl postaci, gdzie na każde konto(oraz ip) 1 postać może być przeniesiona. Tak to widze by było uczciwie dla obu stron.

19Fafarafa06
18-01-19, 14:50
Kocham ten płacz o expa wbitego na war modzie xD
Pomijając fakt, że z wbitym lvli na war modzie gra jedna osoba :D
W top 100 jest ich może 10.
Płaczta dalej, nikt wam nie kazał wychodzić z tego serwera.

Stillerek
18-01-19, 17:36
Dla mnie osobiście ocalić Altaron może jedna rzecz. Tłumaczenie na angielski i to wszystko. Nie trzeba żadnego sezonowego, SMS shopa nic tylko wersja dla obcych.

makmej
18-01-19, 20:59
Aj, za Mervakisa to było ^^

Co do tematu, zamiast bitewnego setu/złotego, do sms shopa dodałbym jakiś nowy set np na 70-80 poziom dla woja oraz maga :), nie dało by się go sprzedać do żadnego npc. Temat inflacji zamknięty, Levi uśmiechnięty.

Catthon
18-01-19, 22:27
To przydatny temat. Jeżeli chcecie rozmawiać o serwerze sezonowym i dzielić się cennymi przemyśleniami na jego temat, to róbcie to przy zachowaniu minimum kultury.

hejhop
19-01-19, 03:21
Nie rozumiem, jakie 350lvle. Ja bym miał z 500lvl, bo bym wszystkie topki podemną 'za darmo ^^' zrookował. Jak mają być przenosiny inne niż 1:1, to Wam mają cofnąć exp wbity na wm i gitara siema

Wam, czyli mi. Ja oddam te 28-30kk expa i dalej bd top jeden, twój warunek ci nie pomaga. Jeden do jeden jest absurdalny ponieważ mozecie gromadzic tam niewyobrażalne majątki. Ekonomia dopiero by umarła gdybyście nagle wnieśli te talary i chcieli szybko coś kupić. Nie było mnie tam, ale nigdy nie słyszałem o biedzie, a wielokrotnie słyszałem że każdy miał na waste, a wasz top jeden nawet nie zbierał loota(tak z opowieści). Sezonowy byłby bańka ochronną przed rozpoczęciem normalnej gry.

Chcecie ciągnąć sezonowy na nieograniczony czas, bo ludziom nie chce się tracić czasu, kiedy pisałem przy starcie sezonowego każdemu z was z kim rozmawialem, to mowiliscie że tam się macie tylko bić i grac nowy sezon i to miała być frajda. Pytam się wobec tego, nie chcecie już grać trzy miesiące, to nie jest frajda?

prazyk123
19-01-19, 11:28
Ja mam takie pytanie z innej beczki bo nie wiem o czym ten temat, bedzie ten obiecany i dlugo wyczekiwany updejt czy to juz nieaktualne?
Ps. Fasol wzialbys sie za uczciwa robotę a nie jakies sms shopy proponujesz, puknij sie w ten pusty leb

makmej
19-01-19, 12:03
A nie uważacie, że altaron stał się po prostu trochę za wolny? i stąd potrzeba na serwer z expem x2 lotem x2, po prostu gdy nie martwisz się zbytnio niczym, przyjemniej się gra! Pamiętam czasy gdy z ochotą wszyscy wbijaliśmy 200 lvle+ na serwerze pvp. Może ludzie się zmienili, a może chodzi o to że dla dużej ilości osób kontent obecny Altaronu trochę jest za trudny. Zamiast serwera sezonowego, po prostu otworzyć razem z update serwer z expem x2, lotem x1,5 (a żeby zbierać lota trzeba było).

Medalikarz
19-01-19, 12:09
makmej czego nie rozumiesz? exp jest dopasowany do tresci, gram w gronie nowych graczy i oni nie chca poznac wszystkiego od razu... wyzwania sa potrzebne. Wiekszosc graczy z topki cPvP narzeka że dla nich kontent ie skonczyl, że nie ma na co juz chodzic, albo to co jest alternatywa jest nieoplacalne. Twoja propozycja sprawia że gracz szybko przejdzie grę i pozna wszystko bez większego wysiłku. Nie po to stopniowo altaron był utrudniany by teraz wrócić na powrót do czasów kiedy biło się wszystko bez wysiłku, a później z nudów robiło wojny, od tego jest serv spvp...


P.s.
Jeśli chcesz takiej gry jak piszesz to weź inna profesje, najlepiej duch ele bo wybrałeś najtrudniejszy start i może stad Twoja irytacja.

Przypomnę stary mem:

https://i.imgflip.com/20dmof.jpg

makmej
19-01-19, 12:21
Nie napisałem nic o resecie waszego serwera, niech sobie istnieje, nie mam nic do niego. Update - nowy serwer, tylko tyle. Nie wiem po co wszyscy się spinają o to żeby za wszelką cenę resetować istniejące community. Niech sobie istnieje, na pewno znajdą się gracze którzy będą na nim grać.

Medalikarz
19-01-19, 12:30
Gdzie ja Ci resety wypominam? Czytasz ze zrozumieniem? Nikt nie każe Ci iść na najtrudniejsze potwory.. wybrałeś zła profesje pod to czego oczekujesz, zmień i spróbuj innej... Rycerz nekromanta alchemik pewnie pod 2h to kiepski pomysł na poczatek.. to dobre połaczenie dla 2 postaci jak sie czegoś dorobisz, a ta w wolnych chwilach skillowales. Polecam duch-ele i Ci przejdzie. Altaron od poczatku miał założenie być trudny, a ty chcesz to zmienić. Jego magia sa wyzwania które czychaja gracza, a nie ułatwić wszystko byś w 200h mógł zakończyć grę. To RPG na dłuższy czas, na kilka wieczorów możesz wybrać się na inne OTSy, a jak Ci sie znudzi wrócić i miesiacami odkrywać altarony.

makmej
19-01-19, 13:17
Ziomek, gram na Altaronie od początku jego istnienia, grałem wszystkimi postaciami i wszystkimi kombinacjami. To co napisałem to moja luźna propozycja, jak WG MNIE powinien wyglądać kolejny start nowego serwera. Nie każe mi iść na najtrudniejsze potwory? To co mam klepać kościane do końca moich dni? Na team hunt mnie nikt nie weźmie ( grając ele duch 1h ) bo tankować może każdy? Poza tym, to ADMINISTRACJA DECYDUJE w którym kierunku pójdzie Altaron. Jeżeli dalej uważają że Altaron ma być nudny to ich sprawa. KILKA dobrych lat spędziłem na Altaronie i doskonale wiem, że nie jest już to gra na kilka miesięcy.


@TEMAT

Na pewno co bym wprowadził to nowe zestawy, nowy ekwipunek do gry, a ekwipunek który leci z bossów, dał bym rangę tym przedmiotom jako legendarne przy czym wzmocniłbym ich bonusy. (zakładając że top100 graczy gra aktywnie w Altaron zdobycie full seta staje się praktycznie niemożliwe, przez co przydało by się żeby bonus seta był imbastyczny), powprowadzać seciki i na niższych poziomach dla UROZMAICENIA, jak i na wyższych (czyt. 100+) a po to, żeby nasza postać prócz lvla i skilli w jakiś sposób się rozwijała.

Exoreniuss
19-01-19, 15:45
Najlepsze jest to ,ze nikt im na ten community serwer się nie chce wpierdolić. Oni tak tego serwera bronią w zaparte, że każdy inny pomysł który da inny gracz, nawet ten co gra po 5 i wiecej lat w ten shit jest zmieszany z gównem przez jakiegoś typa który wziął się z dupy i jedynie co wie to to, że nic nie wie .
@Ruda czy jak Cię tam nazywają - ile grasz czasu w altaron ? Ile przegrałeś edycji/ grałeś wszystkimi postaciami ? Ja znam altaron od około 5 lat i najchętniej chciał bym go cofnąć o jakieś 3~latka, gdzie ty wtedy zapewne grałeś na jakiś otsach x999 i srałeś w pampersy . Weźmy na przykład 2 edycję - gdzie przez bardzo długi okres czasu (jak na altaron) działo się naprawdę wiele . Była to jedna z najbardziej pozytywnych przemian które zadziały się w tej grze bo administracja ZROBIŁA COŚ NOWEGO na tamten czas, był to resecik i zmiany w balansie. Trzeba było wtedy zabrać się za altaron, wersja angielska/budowanie nowych map i regularne wgrywanie ich- stało by to do dzisiaj. Niestety administracji w tamtym czasie nie zależało na tym, by szło to w dobrym kierunku (byli głupią mądrzy z jakimś kontentem "nowej gry" XD? Potem zaatakowali graczy, że to oni zniszczyli ten serwer( XD). Serwerek cpvp niech sobie jest ale przestańcie człapać gębami i mówić, że każdy inny serwer jaki powstanie negatywnie wpłynie na ten projekt bo jest to GÓWNO prawda . I juz dalej nie chce mi się ciebie wyjaśniać bo to się mija z celem. Jeżeli wprowadzić jakąś gigantyczną aktualizajcę (zapowiadaną od roku) + reklama / wersja angielska OCZYWISTE jest ,że drugi serwer musi powstać. Wyobrażasz sobię sytuajcę w której altaron znowu robi BANG (giga update/zmiany/nowosci blabla/reklama) a na serwerze w top 15 są 200+ poziomy ? Kogo wy chcecie oszukać. To naprawdę przestaje być śmieszne.
Gadaj z dupą to cię osra

Figovsky
19-01-19, 16:34
No grudniowy upek z ang wersją klienta, reklamą i nowym serwerem to by rozjebał

hejhop
19-01-19, 20:21
Powtorze jeszcze raz, krócej, bo jak widzę nie tylko ja wasze litanie pomijam fragmentami. Bronimy serwera cpvp bo tworząc nowy ludzie znów się podziela, a kiedy się podziela, altaron znowu się wam przeje tak jak było npvp i pvp, będą stały dwa puste serwery i zatoczymy koło. Jeśli cokolwiek można nauczyć się z porażek altaronu to z całą pewnością resety i fuzje serwerów nie sprzyjają utrzymaniu graczy. Przeżywać swoje cudowne starty możecie co sezon.

ciaparek
19-01-19, 20:43
Powtorze jeszcze raz, krócej, bo jak widzę nie tylko ja wasze litanie pomijam fragmentami. Bronimy serwera cpvp bo tworząc nowy ludzie znów się podziela, a kiedy się podziela, altaron znowu się wam przeje tak jak było npvp i pvp, będą stały dwa puste serwery i zatoczymy koło. Jeśli cokolwiek można nauczyć się z porażek altaronu to z całą pewnością resety i fuzje serwerów nie sprzyjają utrzymaniu graczy. Przeżywać swoje cudowne starty możecie co sezon.

Człowieku od 4 lat 0 nowych terenów 0 niczego i dziwisz się że ludziom z npvp przestało się chcieć grać po za jednostkami, beka :D

Róbta co chceta :D

Exoreniuss
19-01-19, 20:43
Powtorze jeszcze raz, krócej, bo jak widzę nie tylko ja wasze litanie pomijam fragmentami. Bronimy serwera cpvp bo tworząc nowy ludzie znów się podziela, a kiedy się podziela, altaron znowu się wam przeje tak jak było npvp i pvp, będą stały dwa puste serwery i zatoczymy koło. Jeśli cokolwiek można nauczyć się z porażek altaronu to z całą pewnością resety i fuzje serwerów nie sprzyjają utrzymaniu graczy. Przeżywać swoje cudowne starty możecie co sezon.

To kurwa zamkną ten drugi serwer a ludzie jak bd chcieli to wrócą na cpvp. Człowieku przestań smęcić

Figovsky
19-01-19, 21:01
Nie musisz powtarzać się co stronę - wyraziłeś już swoje zdanie i zamknij psioche i teraz patrz jak dorośli tworzą igłe otsik z altaronuw.

9891404
19-01-19, 21:03
Ruda to przydupas fanatyków, nie wbijesz tu większego lvla niz 150 bo juz zaczną cie huncic jak nie będziesz lizał im dupy , exoren.. Tak bronia tego servera ze połowa gildi rudej i ruda zbiera im skladniki dlatego ich nie biją a pare osób od rudej z gildi ma hunta bo to starzy gracze typu anami , diver , a wpierdol im by mozna bylo spuścić tylko teamu nie ma ^^

Medalikarz
19-01-19, 21:07
To luzny pomysł:
cPvP - ten który obecnie znamy
sPvP - 3 miesieczny jak do tej pory (tylko dodać przeniesienie na community z max lvl(po zakończeniu edycji 80% lvl max z cPvP, reset misji, reset pn, czysta [postac bez skilli z wysokim lvl zaczyna na Community od razu w Neolith)
ePvP - x4 exp x2questy x 2 loot (postać istnieje tylko miesiąc od rejestracji, a serwer się nie resetuje)

Figovsky
19-01-19, 21:07
Co ja pacze:

W ciągu ostatniego tygodnia do gry zalogowało się
3659
graczy, oraz przybyło
47
nowych bohaterów!
Aktualnie rozgrywkę prowadzi
30
graczy!

mexiunio
19-01-19, 21:38
Aktualnie rozgrywkę prowadzi
30
graczy!

Już 36 <znaki>

Rahilux
20-01-19, 00:01
Dołącz do tego grona! Miejsca nie zabraknie!

Maru123
20-01-19, 02:15
@Ruda
Nie wypowiadaj, w twoim tempie za około 10 lat pozwiedzasz klasztor. Największy znawca altaronu... nic tu nigdy nie osiągniesz, i nie możesz zabronić grać innym w tą piękną gierke.

@Topic
Proponuję założenie nowego tematu, gdzie nie będą wypowiadały się osoby które kochają cyferki na cpvp, bo to jedyna rzecz jaka im w życiu wyszła... WOW!! 280 level w 2 lata na pustym servie WOW!!!
Tam wspólnie, merytoryczną dyskusją wymyślimy nowe ciekawe rozwiązania.

sokoskiii
20-01-19, 02:36
Do tego zyskacie graczy, którzy pewnie was przekopią za to, że pyskujecie. (Czyli my) - ten plus jest niepodważalnie najlepszy bo nazbierało wam się na solidny wpierdol.

xDDDDDDDDDD.

JK

hejhop
20-01-19, 03:46
Ja lubię cyferki cyferki lubią mnie. To wy macie parcie na bitki to się bijcie na sezonie, albo dolaczcie do cpvp. Temat powinien być zamknięty, dla niegrających obecnie osób i sezonowcow, którzy co roku mają wizję zaludnienia serwera. I co roku się nie udaje zaludnic, no kurwa cud. Teraz posepicie o serwer, niedaboze wam otworzą, potem będzie trzeba łączyć martwe serwery to bedziecie sepic o transfer jeden do jeden albo transfer nas do was. To są problemy które nas nie muszą dotyczyć a wy mieszanie tylko po to żeby mieszać. Zostaniecie kiedyś apdejt na sezonie i nowe mechaniki i swoje bitki ukochane i tyle. Jak coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie, serwer cpvp działa zajebiście, sezon będzie działał jak chcecie, dostaniecie nowe pixelowe posągi, a my apdejt. Jedyne co trzeba zrobić to ten apdejt, bo tylko na to można liczyć, a zawracanie dupy jakimiś innymi cudownymi metodami uzdrowienia altaronu jest bezgranicznie głupie, że nie znam niewulgarnych słów na opisanie tego.

Jeśli powolywalem na błędy przeszłości które zrazily ludzi, mogę podsunąć trik sprzed roku, który przyciągnął troche ludzi na chwilę. Regularne posty na fb i forum. O jakiś glupotach, co to pozmienialiscie, albo w stylu "Boruta alert, ankardia zagrożona", nie mówię o wyszukanych eventach, ale o znaku życia dla ludzi którzy zapomnieli.

Maru123
20-01-19, 11:11
Konrad, jestes przeniesiony z non-pvp i to ty jesteś gościem na tym servie, nie My, którzy od początku wyexpialiśmy swoje chary, a jesteś największym obrońcą jakiegokolwiek łączenia serverów etc. Nawet CipSoft doszedł do wniosku że bez przenoszenia postaci server umrze, poprzez wyludnienie. Owa złota myśl, że gracze wracają by grać jest słuszna, ale nie działa tak jak w Tibii, przykład:

-Server oblega 500 osób, toczy się wojna, ekonomia aż kipi z trade... nagle bańka pęka.... server się wyludnia zostaje 200 osób, które grają dalej, sumiennie budując swoją postać, po jakimś czasie wracają starzy gracze i tak w kółko. Taki model servera może działać tylko w przypadku dużej ilości graczy.

-Altaron, start 80 osób, 60 osób zostaje po tygodniu,z czego 50 to My i nasi oponęci, jedna strona wygrywa wojne, zostaje 30 z których przez miesiąc zostanie 5, wracają starzy gracze, którzy nie mogli nadążyć, i serter jest grany w 20 osób. Taki stan utrzymuje się obecnie. Nie możecie zawłaszczyć tej gry tylko dla siebie, ponieważ gramy w tą gre od jej początków, i chcemy dalej.

STOP MOWIE NIENAWIŚCI JAK MÓWI KARMELIA!!

Dyskusja schodzi na złe tory stąd pytania do administracji:
-Czy ma sens dyskutowanie o Mikro-płatnościach? Sms shopie? Czy jest Wam to potrzebne? Czy mamy zakończyć ten temat?
- Czy start nowego severa wiąże się z Aktualizają? Bo mam nadzieję że cpvp nie może być aktualizowane nowymi terenami, z przyczyn wszystkim znanych (bug warmode, przeniesienie z no-pvp, zniszczona ekonomia servera)
-Czy potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy graczy? Czy wystarczy wam kilka propozycji na forum?

Figovsky
20-01-19, 12:10
Ale pierdolicie bez sensu.(Głównie Konradek, Ruda). Chcemy ożywić ten wasz ded otsik, a wy ciągle to samo, ciągle o tym samym pierdolicie.
Więc jedyne co was czeka, na tym ded otsiku, to reset. Jutro, za miesiąc, za rok czy dwa, będziecie mieli reset, bo nikt nie będzie trzymał ded otsika. Tak jak to było z sezonem 1, 2, 3, 4, 5 - to tak samo będzie z wami. Reset. Także expcie sobiee Wasze chary, wbijajcie nimi 400lvle póki możecie - bo kolejny reset jest kurwa nieunikniony.

Albo ludzie będą grać na Altaronie albo będzie reset. Jeśli tego nie rozumiecie, wierzycie adminom na słowo, tak jak ludzie na 1szej edycji, to krzyżyk na drogę, ale z tego forum to już tak łagodnie bym powiedział - wypierdalać.

Nikt z nas nie płakał, jak nam resetowano top chary. Ba, nawet sami tego chcieliśmy - bo bardziej jak to ująłeś ''od cyferek'' zależało nam na serwerku tętniącym lajfem, a to że nam nie wyszło raz drugi czy dziesiąty - powiem Ci tak, nie od razu Rzym zbudowano.

Więc lepiej dajcie na luz i zamiast negować nasze propozycje, wymyślajcie własne, bo jak nie dojdziemy do konsensus, to co najwyżej powstanie drugi serwer i zamiast ożywić ten wasz ded serwerek, to tylko zabierze wam aktywnych/potencjalnych graczy.

Jak narazie ustaliliśmy:

1. Kolejny serwer - jeżeli z przenosinami to resetowany co x miesięcy, a jeśli bez przenosin to stały serwer.
2. Łatwy serwer, podobny do 2giej edycji
3. Nie ma sensu startować go bez grudniowego up'ka

Kwestie sporne:
1. przenosiny 1:1
2. sms shop

Nowe tematy:

1. Czy nowy serwer ma być stały czy z przenosinami (opcja ladder/nonladder) i czy inne przenosiny niż 1:1 wam odpowiadają
2. Exp rate, hp mobów, loot rate, boss rate, - jaki ma być? A może zamiast większego exp rate, to zwiększenie liczby mobów na respach? Np. zamiast 10 krasnoludów, wyskakuje na ciebie np. 40 krasnoludów - exp byłby większy, ale też ciekawszy i trudniejszy no i by nie było sytuacji, gdy ktoś mówi, że mu nie wyrespia xd, albo że nie ma gdzie expić xd
3. Sms shop - czyli co o tym myślicie, co byście do takiego sms shopa na pewno dodali, a czego na pewno nie dodali. Czy uważacie, że gdyby altaron zarabiał na siebie to czy nie miałby czasem więcej rąk do pracy, a co za tym idzie, częstszych updejtów? I nie tylko. Gdyby altaron zaczął zarabiac, to takie rzeczy jak np. przetłumaczony klient, byłyby jak najbardziej możliwe i wprowadzone.

A ja mam pytanie do administracji - kiedy możemy spodziewać się grudniowego upka?
I powtarzam pytanie Szuji, czy sms shop jest możliwy? Czy np. nie będzie czasem tak, że hajs będzie trafiał do Bosala, a jeśli będzie, to czy jest możliwe dogadanie się z nim, żeby przeznaczał ten hajs na rozwój altaronuw?

Maru123
20-01-19, 12:51
Widzę Levi, że niedzielny poranek nasuwa nam te same pytania :) ciekawe jak catton odniesie się do update i SMS shopa. Co sądzicie o servie globalnym z założeniem, że jeśli grywalnosc spadnie do zera czytaj cpvp, robimy reset. Exp1,5 loot 1,5 boss x2 skill x1,5lub2

wojtek12345
20-01-19, 13:38
Myślę, że jak ktoś wróci i zobaczy, że nie ma jego postaci, które wyskillował i na których miał jakiś większy lvl, to stwierdzi, że jednak nie ma sensu w to grać. Chyba, że chodzi Ci o zrobienie kolejnego serwera obok cpvp, ale zrozumiałam to tak jakby cpvp miał być resetowany.

przcież nikt nie wraca tyllko grają ciagle te same osoby. Daiverix se wrocil, Fidiaszek itp. to fafka czyt. krakowska maczeta ich huncil bo zaibli jakiegos tam bossa wtf.

wojtek12345
20-01-19, 13:44
Zdarzyło mi się już spotkać osoby, które wracały po kilku miesiącach czy nawet latach i pytały co się stało z ich postaciami.

to jakieś szczescie bo ja nie miałem przyjemnosci nikogo takie spotkac, natomiast jak wrocilem po +/- pół roku to spotkałem się z huntem xDDD

Maru123
20-01-19, 13:46
Serwer cpvp dla mnie nie istnieje. Pisałem w temacie nowego serwera, o tamtym szkoda rozmawiać.

wojtek12345
20-01-19, 13:48
Serwer cpvp dla mnie nie istnieje. Pisałem w temacie nowego serwera, o tamtym szkoda rozmawiać.

No ta ale uświadom to tera Catthonowi , który kurwa nie wiem co myśli, że serwer sie podniesie po "grudniowym" uptade czy chuj wie co

Figovsky
20-01-19, 13:50
Wracają. Dlatego im większa baza danych jednego serwera (im więcej postaci), tym więcej potencjalnych powrotów graczy, a także osób grających. Myślę, że po złączeniu postaci z dwóch sezonów serwera sezonowego z serwerem niesezonowym, na serwerze niesezonowym by grało 50-60 osób.

Sam bym grał teraz, jakby na aktualnym cpvp grało ze 100 osób + miałbym swoje stare postacie (luffy, gość). Ale aktualnie, ded serwerek, i nawet postaci nie mam (co nie znaczy, że jak bym je miał, to bym grał na takim ded serwerku).

5310053
20-01-19, 14:08
I jak tam hunty chłopaki, konradek dal wam aurę mroku na expa? Przecież to najważniejsze XDD

Astero
20-01-19, 20:05
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej

Bas
20-01-19, 20:11
Sezonowy nie będzie przenoszenia kont z cpvp, ruszy od nowa wraz nowa aktualizacją.

wojtek12345
20-01-19, 20:50
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej

Przy Twoim pvp to byś dostał przekopke w chwile

5310053
20-01-19, 21:47
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej

zrobi se chłop woja ducha-alchemika a potem podniete ma ze go w 3 zabic nie mozna xD

eremce
20-01-19, 23:20
Musicie zrozumieć jedno - gracze którzy grają teraz na cpvp nie sa tam bez powodu. W przypadku ich dołączenia do wojny została by ich garstka, bo tak sie właśnie kończyło, gdy gildia RPG zaczynała walczyć. Trzymajmy się idei Servera sezonowego jako test serwera dla przyszłych zmian. Problem jaki sie pojawia to brak możliwości zrobienia reklamy sezonowego gdy równolegle jest odpalony cpvp, gdyż spowoduje ona zasilenie cpvp 30:1 w stosunku do spvp. A co do tych SMS shopow w których będzie można kupić tylko i wylacznie przedmioty nie wpływające znacząco na rozgrywkę, to jestem jak najbardziej za. Może jak Altaron dostanie kopa finansowego to zacznie się poprawnie rozwijać. Nawet nie wiecie ile ludzie są w stanie prze****ć na głupoty takie jak addony, outfity czy Domki premium

Kierka250799
20-01-19, 23:56
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej


Hahahahahahahahahahahaha, to była najzabawniejsza wypowiedź w całej tej szopce xDD

Ty i Twoje bicie xD Jak Ty po mojego 50 lvl wpadłeś z Fafką, to o czym Ty mówisz xD Na każdym war modzie z XXX lat temu, leciałeś najtem, to nie wazne, że mieliśmy maga w trapie, tak czy siak byłeś pierwszy do deda, bo przynajmniej manasy Nam przynosiles, które spadały. XD Więc idź tam bij dalej wampiry do 100lvla i na nich padaj, i pisz, że dalej opłacało się tam biegać bo sporo zarabiałeś ( dobra wymówka ).

Pzdr, czekam na ból pośladków z twojej strony i być może ze strony twoich przydupaskow. :D całuje mocno, w sam ciepły pośladek Lilitha :*

Bas
21-01-19, 16:20
Witam wypowiem się i ja z długim stażem grania tutaj +10 lat jestem na Altaronie, żadny aktualizacja żadne nowości nie przyciągną tutaj graczy ponieważ ludzie którzy tutaj tworzą zmiany i są w projekcie to praktycznie w to nie grają poza kilku osobami które trochę pogrywało. Tematem jest że Altaron został zepsuty z ich własnej winy takimi zmianami jak wydłużenie czasu używania spelli, blokada umiejetnośći, run kilku rodzai dmg jak i healingu, tabele % z wykresami do dmg jest tu bardzo słaba zrobiona do modyfikacji bo tylko procentowo to zmieniacie.

Niektóre rzeczy są w jakiś stopniu przydatne ale żeby ludzie tu chcieli grać to byście musieli się cofnąć o system 7-8 lat gry rozgrywki + te nowe tereny i możliwości rozwoju dalszej postaci bo tak to ludzi nie będzie.

wojtek12345
21-01-19, 17:12
nie wspolmiales jeszcze o tym ze mobki maja 50% hp wiecej

Maru123
21-01-19, 22:11
@Catthon

Mógłbyś odpowiedzieć nam na pytanie które zadaliśmy? Czy jest sens rozmowy o update, czy mamy pomijać ten temat? Czy sms-shop jest wam potrzebny? Ponieważ bez tych kluczowych kwestii nie jesteśmy wstanie prowadzić dalszej dyskusji.

Catthon
21-01-19, 22:58
Wybacz Szuja, nie widziałem tego posta.

Dyskusja schodzi na złe tory stąd pytania do administracji:
-Czy ma sens dyskutowanie o Mikro-płatnościach? Sms shopie? Czy jest Wam to potrzebne? Czy mamy zakończyć ten temat?

Nie, nie planujemy sms shopa.


- Czy start nowego severa wiąże się z Aktualizają? Bo mam nadzieję że cpvp nie może być aktualizowane nowymi terenami, z przyczyn wszystkim znanych (bug warmode, przeniesienie z no-pvp, zniszczona ekonomia servera)
Najpierw wdrożymy aktualizację na nowo otwierany serwer sezonowy - jeszcze nie wiem na jakich zasadach on będzie. Ma to na celu umożliwienie odkrywania nowego terenu normalnie, zamiast na 200 poziomach. Po jakimś czasie aktualizacja zostanie wdrożona na serwer CPVP. Co do problemów które wymieniłeś - widzę je inaczej. W wyniku warmode ilość expa na serwerze się zmniejszyła, niemniej faktycznie - kilka osób na tym skorzystało. Fakt jest jednak taki, że gdyby Twoja ekipa chciała, to przejęłaby CPVP startując od zera w dwa miesiące max. Podsumowując - CPVP zostanie docelowo objęte aktualizacją i nie będzie zamykane.

-Czy potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy graczy? Czy wystarczy wam kilka propozycji na forum?
Temat cały czas się rozkręca, znajdują się ludzie chętni do pomocy w różnych aspektach. A my się posuwamy powoli do przodu. Idealnie byłoby móc korzystać z usług ekspertów ds. poszczególnych rzeczy - PVE, PVP, maga, zwiada, rycerza, Licoru - problem jednak w tym, że musiałyby to być osoby potrafiące bardzo szeroko spojrzeć na rozgrywkę.

Na pewno dyskusja o samym sezonowym jest potrzebna. Widzę możliwość przenoszenia potem postaci z sezonowego na CPVP na jakiś warunkach, by postacie te się całkiem nie trafiły. Pytanie jednak jak to rozwiązać. Propozycje?

Bas
21-01-19, 23:18
Najgorsza propozycja sezonowego aby przenosić z xx czasem konta na pvp mija się z celem.

Kierka250799
21-01-19, 23:54
Moim zdaniem przenoszenie postaci z spvp na pvp mogłoby być spoko opcją, dla graczy nowych, którzy by tam przybyli, lecz musieliby od razu być o tym poinformowani od samego początku. Niech s-pvp byłby dla nich serverem, który uczy i bawi, a potem na c-pvp z mniejszym lvl'em startowała by rozgrywka.
Moją propozycją jest 50% lvla ( zależy też na jakich zasadach wystartuje sezonowy / decyzję o % lvla można również podjąć po zamknięciu sezonu i spojrzeniu na tabelę, by nie było to przesadne ). Do tego pn'y na takiej samej zasadzie jak przenoszenie kiedyś postaci z n-pvp oraz liczba talarów odpowiadająca lvlowi. Tzn. 50 lvl -50t. Moim zdaniem pozwoliłoby to od razu na dobry start na c-pvp. (100- lvl- 100t. Kupienie bitewnego setu, nie będzie wtedy zbyt tanie, gdyż cena w tamtym momencie będzie mogła wzrosnąć, co poprawi być może zepsutą ekonomie na c-pvp.) Taka jest moja luźna propozycja :)

Rahilux
22-01-19, 00:58
Jedna postać na jedno konto (jakoś to ograniczy wbijanie lvli pod talary), lvl = 1/2 lub 50% expa (kwestia sporna bo od samego początku się expi dużo wydajniej na spvp, więc można zmienić wartości %, bo im większy lvl wbijamy - więcej expa potrzebujemy - więcej expa wbijamy no to po co dzielić to na pół by nagle z 500kk expa miec 150, to już lepiej grać tylko chwilke od przekopki do przekopki i na cpvp spowrotem expić).

Talary - tak jak kolega wyżej napisał.

Pny - to chyba temat rzeka, już teraz jestem pewien, że byłyby osoby które nie robiłyby wcale questów dla bonusowych pnów na podstawie x10 z npvp więc:

-pny lvl x 7 - 7 (czemu -7? bo 1 lvl nie wlicza pnów, przez co wychodzimy z 63pnami na 10lvlu, albo po prostu lvl o jeden mniejszy x7)+ wyzerowanie wszystkich questów, rybaka w jakiś sposób trzeba ogarnąć + karawany zostawić.

Figovsky
22-01-19, 01:44
Już raz były przenoszone postacie z 50% lvla i nie pamiętam, żeby dobrze się to przyjeło.

Astero
22-01-19, 06:02
Dodałbym aby również gdybyśmy przenosili 1 postać z sezonowego do 100 poziom nie ulegała by ona karze zmiejszenia lvl o 1/2 lub 50% z pomysły Gerwalta .

Jeśli by weszło dużo nowych graczy zaczęli by przygodę to nawet 100 lvl może im zając trochę czasu typu "3 miesiące sezonowego",

osoby które wbiły by powyżej 100 lvl do 200 lvl 1/2 + 100 czyli 200 lvl ma 150 lvl


, powyżej 200 lvl 1/3 gdyby ktoś dobił 250 na sezonowym 100+ 1.3 = 183 lvl został by przeniesiony na spvp

hejhop
22-01-19, 06:17
Już raz były przenoszone postacie z 50% lvla i nie pamiętam, żeby dobrze się to przyjeło.

Slowem w sedno. Oddajcie moje 400 pnow.

Teraz trasnfery kombinujecie z głową, szkoda ze wtedy tyle mądrych głow nie było, jak transferowali z non na cpvp.

Maru123
22-01-19, 12:07
Slowem w sedno. Oddajcie moje 400 pnow.

Teraz trasnfery kombinujecie z głową, szkoda ze wtedy tyle mądrych głow nie było, jak transferowali z non na cpvp.

Wtedy transferowano postacie z martwego serwera, teraz będą transferowac na martwy.

hejhop
22-01-19, 16:36
Wtedy transferowano postacie z martwego serwera, teraz będą transferowac na martwy.

Dostalbys za to lajka ode mnie.

Kierka250799
22-01-19, 16:56
Teraz szukanie dziury w całym i wracanie do przeszłości i domaganie się zaległych "korzyści". To teraz przydałaby się znowu osoba, która by napisała z bólem pewnej części ciała i wracając do przeszłości "zabierzcie im expa za wbijanie na war mode". No bez jaj. -_-.

Bas
22-01-19, 17:02
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę i macie tego świadomość że gdy będzie wprowadzona wersja Anglo języczna to serwery wszystkie zdechną xD Nowy serwer wraz startem wykończy was samych od grania ze względów praktycznych.

hejhop
22-01-19, 18:23
Bas
Jeśli wejdzie, i jeśli wtedy ktoś będzie chciał do tej gry wracać.

Kierka
Ciebie i chyba was naprawdę przerasta kwestia tego warmoda, więcej dwusetek zniknęło niż powstalo. Ale questg to bym chciał mieć zresetowane. Byłoby co robić.

Exoreniuss
22-01-19, 21:51
Na pewno nie mogą zresetować się skile - wszystkie do zera. Myślę,że to co wbilo się na sezonowym po przeniesieniu mnozymy razy 0.5 lub więcej

Kierka250799
22-01-19, 23:04
Bas
Jeśli wejdzie, i jeśli wtedy ktoś będzie chciał do tej gry wracać.

Kierka
Ciebie i chyba was naprawdę przerasta kwestia tego warmoda, więcej dwusetek zniknęło niż powstalo. Ale questg to bym chciał mieć zresetowane. Byłoby co robić.


Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, ale ze zrozumieniem. :)

Drain
22-01-19, 23:31
Jeśli już będą przenoszone postacie to ucinać wbity exp o połowę a nie poziom.

Nie wiem jakby wyglądało przeniesienie ilości tries danej umiejętności.Co wypadałoby lepiej skill x0.5/0.6 czy ilośc tries x0.5/0.6?

Questy da się przy przenosinach wyzerować ? Nie będzie nikomu przeszkadzać zabijanie 300 czerwi czy robienie taska na krasnale od nowa?

Ilość oddanych rybek i eskortowanych karawan zostawić.Bonus za rybkę usunąć.

Pn za dzienne wyzerować czy może jednak da się ustalić ile dana postać takowych punktów otrzymała z zadań dziennych ?

Kierka250799
22-01-19, 23:53
Myślę, że ilość oddanych rybek i karawan będzie dosyć trudniejszym wyzwaniem niż pozostałe, ale do zrobienia. :)

Misję myślę, że da się wyzerować, a pny i tak będą zerowane, a dodane będą chyba tylko i wyłącznie te za lvl. Czyli albo lvl *7 lub lvl *10, zależy jak będą o tym myśleli i jak ustalą jeszcze z kwestią przenoszenia wyskilowanych skilli na s-pvp. Oczywiście czysto hipotetycznie, bo nie jest powiedziane, że postacie będą przenoszone :)

Maru123
23-01-19, 00:51
Obecny "ustrój polityczny" Altaronu można porównać z pewną znaną grą - path of exile.
Jest to gra MMO która mniej-więcej zbudowana jest tak: Server Globalny - istnieje od początku gry, oraz cykliczne Ligi sezonowe (trwające po 3 miesiące). Fenomenem tej gry jest to, że zaspokaja pragnienia wszystkich swoich graczy; tych którzy zakochani w swych cyferkach chcą oglądać swoją postać do końca świata; oraz tych, których interesują ciągłe zmiany i bardziej zróżnicowany system rozgrywki.... Wypisz wymaluj Altaron.pl
W owej grze aktualizacje dodawane są w pierwszej kolejności do Ligi, po jej zakończeniu dodawane na serwer Globalny. Postaci wraz z ekwipunkiem transferowane są w stosunku 1-1. W Altaronie tej proporcji transferowej nie możemy zachować z wielu względów (jeżeli ktoś chce to rozwinę wątek).

Moje propozycje dotyczące Serwera Sezonowego oraz Transferu postaci:
Propozycja nr 1.
Server Sezonowy - czas trwania 3 miesiące
- exp 2x
- loot 1,5x (myślę, że nie zaburzy to ekonomii servera, a sprawi, że loot będzie zbierany w 100%)
-skill 2x

Propozycja nr 2.
Server Sezonowy - czas trwania 3 miesiące
- exp stage
[1-100] - 2x
[101-150] - 1,5x
[151-~] - 1,25x
- loot 2x
-skill 2x

Zasady transferu postaci:

Iloczyn całkowitego expa*0,5

Pny - kwestia sporna, wymagająca szerszej dyskusji i odpowiedzi administracji jakie mają możliwości techniczne.
Czy są wstanie zliczyć pny z questów? Jeśli tak to Level x 7 + Pny za wykonane misje
Czy jest możliwość anulowania wszystkich questów? Jeśli tak to Level x 7

- Ekwipunek przenoszony w całości na server cpvp***

Poniżej przedstawiam tabele obrazującą, stosunek posiadanego levela do levela po transferze w stosunku exp*0,5
Przy założeniu, że levele będą strasznie wysokie przyjąć współczynnik exp*0,4, wtedy zakres w tabeli będzie od 74 do 184
https://i.imgur.com/4PwtLWe.jpg
Przykład jak wyglądałby transfer poprzedniego servera sezonowego.
https://i.imgur.com/7mYsKVL.jpg

Kilka osobistych uwag:
-server cpvp zyska wiele nowych postaci z levelami odpowiednio dopasowanymi do leveli postaci już tam grających (Konrad będziesz nadal pierwszy chyba że ktoś w 3 miesiące wbije 357 poziom) :D
-ożywiona zostanie ekonomia servera poprzez transfer itemów zdobytych podczas trwania Servera sezonowego
-gracze obecnie grający na cpvp, nie muszą obawiać się hordy złych najeźdźców z serva sezonowego bo nikt i tak tam grał nie będzie jak wystartuje kolejny sezon.

***Ekonomia cpvp umarła wraz z transferem postaci z no-pvp. Hiperinflacja jaka powstała na serverze przeszła wszelkie oczekiwania. Gracze nie mogli kupować przedmiotów za pieniądze, ponieważ te, nie były nic warte. Wzrost podaży pieniądza skłonił graczy do handlu itemami z gry za realne pieniądze... nie do tego chyba dążymy. Transfer wszystkich przedmiotów nie spowoduje, że wasze przedmioty przestaną mieć wartość, będzie ich po prostu więcej w obiegu. Przykład poprzedniego servera sezonowego: 5 itemów z zestawu przeklętego(niekompletny set ani jeden set), 1 Kompletny zestaw chaosu, 4 demoniczne zestawy(jedne nogawice 2w) i 3 swięte zestawy (jedna zbroja 2w) + jakieś pojedyncze itemy. Starałem się dość skrupulatnie prowadzić statystyki, i myśle, że taki dopływ przedmiotów w żaden sposób nie zmieni ekonomii na serverze cpvp ponieważ ich posiadacze i nie sprzedadzą swoich przedmiotów!

Co do talarów, to na poprzednim serverze sezonowym było ich mało. Najwyższa licytacja osiągnęła 180t, bo mimo 2x expa nikt nie miał tam zbytnio gotówki. Jeżeli przeniesiecie postaci tak jak ostatnio (z samymi talarami) nic to nie wniesie do rozgrywki, ponieważ obecni gracze cpvp chętnie kupiliby od nas itemy a nie je sprzedawali, ponieważ nie są im potrzebne talary. Stworzenie nawet bitewnego seta z wbitymi % to z 2 miesiące gry. Więc z samymi pieniędzmi nikt tam grać nie zacznie.

Zachęcam do merytorycznej dyskusji.

Rahilux
23-01-19, 01:14
Wow.

Świetnie rozpisane.
Według mnie to już powinno zostać zatwierdzone i nic tylko robić ankietę między jedną a drugą propozycją dot. expa, ewentualnie bardziej rozbudowaną, zamiast 3 stagów to dwa:
0-150 x2
151-xxx x1,5

Kierka250799
23-01-19, 06:51
Szuja, jestem pełen podziwu, nic dodać, nic ująć. Za to wielki plus dla Ciebie.

Exoreniuss
23-01-19, 10:00
Jak na moje to edycja 3 miesięczna i tak nie ma sensu . Dac serwer na góra 2 miesiące przenosiny 1:1 I tyle w temacie. Skoro postac ma zostać przeniesiona na shit serwer na którym ludzie powbijali poziomki na warmodzie (posprzedawali itemy za złotówki) to dla mnie nie jest dalej żadna motywacja grać po to by postać wylądowała tam, gdzie grać i tak nie będę . Poza tym, jeżeli ktoś expil hardo 3 miesiące na sezonie to wątpię,że po przeniesieniu postaci gdzie jego skile i lvl pójdą w dół będzie miał ochotę coś tam jeszcze pograc (popatrzcie na to z tej strony ) . Jak przenosili nam postacie z 2 edycji zostałem oszukany bo moja postać Carla- zniknęła jak i wiele innych. Nikt nie robił o to burdy bo postacie były przenoszone na non Ale no to pokazuje profesjonalizm altaronu .
Podsumowując- serwer 2 miesiące, przenosiny 1:1 razem z eq i wszystkim co się na tym serwerze zgromadziło. Jedynie w takim stopniu dacie graczą ewentualnej motywacji ( a przynajmniej starym) .
To jest oczywiście moja opinia i kto się z tym zgodzi to zgodzi kto nie to nie . Ja osobiście na zasadach pomniejszenia skili/poziomu i przenoszenia gołej postaci nie zamierzam po raz enty kupować statusu i przechodzić ta sama grę 20 razy chyba ,że powstanie drugi niezależny serwer pvp (bez pzta w miescie bo na takim czymś tym bardziej odechciewa się grać) exp x1 + reklama pozdro

Figovsky
23-01-19, 10:41
Skille i itemy zostają albo nawet tego nie startujcie XD.
Propozycja Szuji mi się podoba, ale oczywiście na cpvp mają zostać cofnięte wszystkie expy wbite specjalnie na wm.
Skoro jak piszą tu niektóre osoby, jest tylko 1 osoba aktywnie grającą, która wbiła taki poziom na bugu, więc chyba nie będzie problemu cofnąć jak to piszą, 1 osobie (uważam, że to ze ~100 osób, ale ok) expa? hahaha

Catthon
23-01-19, 11:33
Nie przewidujemy cofania poziomów osobom, które zdobyły je dzięki korzystaniu z warmode. Nie przewidujemy też uruchamiania kolejnego serwera stałego, ani zastępowania obecnego CPVP nowym serwerem.

Co do przykładu Szui na podstawie ostatniego top 10 z Sezonu - nie uważasz, że to wysokie poziomy po przeliczeniu, biorąc pod uwagę grę przez łącznie może półtora z trzech miesięcy?

Zetix
23-01-19, 12:16
... . Poza tym, jeżeli ktoś expil hardo 3 miesiące na sezonie to wątpię,że po przeniesieniu postaci gdzie jego skile i lvl pójdą w dół będzie miał ochotę coś tam jeszcze pograc (popatrzcie na to z tej strony ) . ...

Po części zgodzę się z tym poglądem ponieważ nikt nie lubi jak mu się coś zabiera bo wtedy taka gra wydaje się mniej atrakcyjna.

Co do porównania Altaronu do POE. Faktycznie obrana ścieżka przypomina to rozwiązanie. Tam nikt nie ma pretensji że co pół roku na serwer standardowy wpadają wysokopoziomowe postacie. Tak jest ustalone i kto chce to tam gra bez gadania.

Gdyby założyć, że co pół roku mamy taki 3 miesięczny serwer z jakimiś nowymi rozwiązaniami które po jego zakończeniu są wprowadzane na serwer cpvp to mamy zachętę do gry na sezonowym ponieważ postacie zostają przeniesione 1:1. KAŻDY ma równe szanse jeżeli np. Konradowi nie podoba się że ktoś może w 3 miesiące go wyprzedzić nic prostszego wpada na sezonowy i gra tym bardziej że musi czekać 3 miesiące na update.

Wiadomo że to się wydaje straszne ktoś robił postać X czasu a teraz wpadną inni co zrobią ją w 3 miesiące, ale trzeba sobie uświadomić obecna forma Altaronu UMIERA samoistnie i kto się obrazi te 20-30 osób. Trzeba by zmienić koncepcję gramy szybciej i przy każdym większym UPDATE od nowa. Jeżeli założenia będą jasne to albo się z nimi godzisz i grasz albo nie.
Kto grał w POE wie że na sezonowym jest FUN a i tak się znajdują fanatycy którzy mimo tego że co chwila wpadają nowe postacie i tak grają na Standardzie.

Obecnie nie gram na CPVP bo zupełnie nie mam po co. Większość domków pozajmowana. Z moim levelem i przy tylu wyższych levelach i tak nie mam po co wchodzić. Gdyby wystartował nowy serwer z pewnością bym zagrał.

Co do propozycji.
exp mógłby być
x2 do 100 lvl
x1,9 do 110
x1,8 do 120
...
x1 od 200
Ograniczy to ilość postaci 200+ przy transferze 1-1
Jednocześnie duży spadek exp między 150 a 151 poziomem (jak to było w propozycji nr.2) tez zniechęcałby do gry

Skil musi być minimum x2 bo w 3 miesiące i tak trudno dobić niektórym minimalne skile do użycia broni. Poza tym powinny być podstawowe skile na start aby ograniczyć potrzebę trenowania.

- loot x2

Kierka250799
23-01-19, 12:29
Nie przewidujemy cofania poziomów osobom, które zdobyły je dzięki korzystaniu z warmode. Nie przewidujemy też uruchamiania kolejnego serwera stałego, ani zastępowania obecnego CPVP nowym serwerem.

Co do przykładu Szui na podstawie ostatniego top 10 z Sezonu - nie uważasz, że to wysokie poziomy po przeliczeniu, biorąc pod uwagę grę przez łącznie może półtora z trzech miesięcy?


Moim zdaniem przeliczenie nie było samo w sobie złe. Zachęciło by to do grania na s-pvp. Może grałaby tam duża ilośc graczy, co potem skłoniłoby do grania na c-pvp. Nie byłoby takiego odskoku. Można nawet w tej chwili zrobic transfer z obecnego s-pvp. Co i tak by dużo nie zmieniło.

Exoreniuss
23-01-19, 12:45
Po części zgodzę się z tym poglądem ponieważ nikt nie lubi jak mu się coś zabiera bo wtedy taka gra wydaje się mniej atrakcyjna.

Co do porównania Altaronu do POE. Faktycznie obrana ścieżka przypomina to rozwiązanie. Tam nikt nie ma pretensji że co pół roku na serwer standardowy wpadają wysokopoziomowe postacie. Tak jest ustalone i kto chce to tam gra bez gadania.

Gdyby założyć, że co pół roku mamy taki 3 miesięczny serwer z jakimiś nowymi rozwiązaniami które po jego zakończeniu są wprowadzane na serwer cpvp to mamy zachętę do gry na sezonowym ponieważ postacie zostają przeniesione 1:1. KAŻDY ma równe szanse jeżeli np. Konradowi nie podoba się że ktoś może w 3 miesiące go wyprzedzić nic prostszego wpada na sezonowy i gra tym bardziej że musi czekać 3 miesiące na update.

Wiadomo że to się wydaje straszne ktoś robił postać X czasu a teraz wpadną inni co zrobią ją w 3 miesiące, ale trzeba sobie uświadomić obecna forma Altaronu UMIERA samoistnie i kto się obrazi te 20-30 osób. Trzeba by zmienić koncepcję gramy szybciej i przy każdym większym UPDATE od nowa. Jeżeli założenia będą jasne to albo się z nimi godzisz i grasz albo nie.
Kto grał w POE wie że na sezonowym jest FUN a i tak się znajdują fanatycy którzy mimo tego że co chwila wpadają nowe postacie i tak grają na Standardzie.

Obecnie nie gram na CPVP bo zupełnie nie mam po co. Większość domków pozajmowana. Z moim levelem i przy tylu wyższych levelach i tak nie mam po co wchodzić. Gdyby wystartował nowy serwer z pewnością bym zagrał.

Co do propozycji.
exp mógłby być
x2 do 100 lvl
x1,9 do 110
x1,8 do 120
...
x1 od 200
Ograniczy to ilość postaci 200+ przy transferze 1-1
Jednocześnie duży spadek exp między 150 a 151 poziomem (jak to było w propozycji nr.2) tez zniechęcałby do gry

Skil musi być minimum x2 bo w 3 miesiące i tak trudno dobić niektórym minimalne skile do użycia broni. Poza tym powinny być podstawowe skile na start aby ograniczyć potrzebę trenowania.

- loot x2

Całkowicie się z tym zgadzam. Ja bym to widział na zasadzie exp do 180~ poziomu x2 a od 180 x1, skile 2x. Przeniesienie postaci ma SERWEROWI CPVP POMÓC, do pomocy gracze potrzebują zachęty, a w taki sposób jaki wy to chcecie zrobić - poucinać poziomy i najlepiej gołą postać dać na cpvp NIC NIE DA. W dodatku cpvp z tą ochroną pvp (uheuhe prawie się zrzygałem) trzeba coś zrobić . Myślę ,że tutaj nie ma mowy o tym by ta ochrona była bo inaczej konradek będzie dobijać poziom na wiwernach, jakieś pomysły ?

Nie przewidujemy cofania poziomów osobom, które zdobyły je dzięki korzystaniu z warmode. Nie przewidujemy też uruchamiania kolejnego serwera stałego, ani zastępowania obecnego CPVP nowym serwerem.

Co do przykładu Szui na podstawie ostatniego top 10 z Sezonu - nie uważasz, że to wysokie poziomy po przeliczeniu, biorąc pod uwagę grę przez łącznie może półtora z trzech miesięcy?

Nie, nie uważam, że to wysokie poziomy po przeliczeniu . Gdyby w ogóle komukolwiek (mam tu na myśli kogoś kto potrafi grać) zachciało wbijać się na ten shit serwerek wbił by 200 poziom lekkim ch**em w 3 miesiące . Ale ten serwer jest tak ohydnie odstraszający, że ja sobie nie wyobrażam jak tam można założyć postać od zera i grać . Jeszcze raz powiem ... serwer "sezonowy" nie ma być nagrodą dla graczy a RATUNKIEM dla serwerka cpvp .

Propozycja Szui z tym przeliczeniem poziomów wygląda pięknie ale uwierzcie mi, że tylko na papierze bo z praktyki wiem, że jeżeli ktoś expił na serwerze 2 lub 3 miesiące( o ile takie osoby się znajdą), na którym pewnie nie będzie praktycznie bitek po czym jego postaci nagle zabierze się w taki sposób poziom i przeniesie NA GORSZY SERWER to z osób które będą kontynuowały rozgrywkę zostanie garstka - o ile ktokolwiek .

A i jeszcze takie pytanie do administracji . Nie szukacie osób, które wsparły by was w jakikolwiek sposób odnośnie update ? Mam tu na myśli testowanie nowych misji/questów szukanie błędów, zgłaszanie czegokolwiek co jest niepoprawne zarówno na mapie jak i zadaniach? Znając waszą profesjonalność takich rzeczy będzie OD GROMA a ja pisząc prywatne wiadomości do was chcąc wam pomóc - nie dostaję żadnej odpowiedzi . Znowu powiecie tak jak Selbo to powtarzał, że nie ma rąk do pracy ? Znając życie tak . Albo weźmiecie do swojego grona wspaniałych, osoby które nie mają zielonego pojęcia o niczym i będziecie budować serwer na "zamkniętym" forum bo przecież tam są ludzie kompetentni waszym zdaniem

Kierka250799
23-01-19, 13:52
To racja, sezonowy ma pomóc serwerowi c-pvp. I tak jak to pisał ktoś na przykładzie gry PoE, postacie przenoszone na globala i każdy to akceptuje. Jeśli nie, to po prostu może nie grać. Decyzja z góry i tak powinna być narzucona przez administrację co do tej decyzji i nie powinno się jej kwestionować, nawet jeśli będą żale i płacze osób, które od początku expiły. chociaż i tak najwięcej będą miały do powiedzenia osoby z przenoszonych n-pvp lub wbijanych na WM :) Sam nie ukrywam, że wbiłem sporo lvli na WM, ale potem postać i tak została zrokowana dla kogoś innego na WM ;)

Moim zdaniem, Szuja ładnie to opisał i albo na takiej zasadzie lub 1:1 :)

Maru123
23-01-19, 14:31
Co do przykładu Szui na podstawie ostatniego top 10 z Sezonu - nie uważasz, że to wysokie poziomy po przeliczeniu, biorąc pod uwagę grę przez łącznie może półtora z trzech miesięcy?

Nie, nie uważam tak, ponieważ top 4 expiło prawie do końca edycji, niektórzy nawet w ostatnią noc. I jeżeli nawet na sezonowym w 3 miesiące jakaś jednostka wbije 250 level to po przeniesieniu będzie miał niecałe 200. i wciąż daleko mu do graczy z cpvp.

Argumenty za przeniesieniem exp*0,5:
-owszem, przenosiny 1-1 mogłyby zostać źle odebrane przez server cpvp.
-na cpvp grają przeniesieni gracze z non-pvp, jeśli nie mieli robionych questów są nierówni co do postaci wyexpianych od początku na cpvp. Działa to także w 2 strone jak w przypadku konrada, podobno stracił na przeniesieniu bo miał wszystkie questy zrobione.
-bug z "złotą rybką" - nie wiem czy każdy o tym wie ale na cpvp wiele osób dostało złote rybki po oddaniu pierwszej misji, było to bardzo cicho poprawione bez wzbudzania jakichkolwiek "gównoburz" na forum.
-exp z warmode - exp expem, ale 90 % ludzi "kasując" inne postaci robiła to bez udziału właściciela, łamiąc regulamin tj. pkt IV. 1,2,4,5, za co grozi KASACJA POSTACI!!! Wykorzystało to wiele osób Konrad, Lucan, Saju, Ja, Florysta, i wiele wiele innych osób za co powinniśmy dostać karę w postaci kasacji konta. Nie zrobicie tego ponieważ stracilibyście wielu zaangażowanych w życie Altaronu graczy. Nie piszę tego w celu domagania się jakichkolwiek rozliczeń, lecz chce uświadomić skale błędów servera cpvp.
-Mówiąc o tym, że na sezonowym ktoś będzie expił 2x szybciej to kompletna bzdura! Zanim od zera zostaną skompletowane bronie, sety itp... minie sporo czasu. Ze względu wielki popyt na itemy do craftingu, nikt w 3 miesiące nie skompletuje seta 16% do ataku! Przez co już ta wartość 2x spada do 1,8.
-Kolejnym argumentem jest tabelka. Na sezonowym servie wartości były sporo niższe niż na cpvp! Co znów obniża nieakceptowalną przez wielu wartość 2x do około 1,7....
Obecna tabela cpvp
https://i.imgur.com/Cy6NlBt.png
Tabela Sezonowego
https://i.imgur.com/lVfG3wh.jpg

Myślę, że przeniesienie w stosunku exp*0,5 będzie bardziej krzywdzące dla graczy z sezonowego niż cpvp. Musicie stanąć po obu stronach i zaakceptować kompromis. Popełniliście wiele błędów na cpvp, może takie rozwiązanie załagodzi sprawę.

Obie strony są niezadowolone czyli rozwiązanie jest dobre!

Bas
23-01-19, 14:44
Cathon to po cała ta szopka była i mowa o sezonowym aby go postawić na stałe a teraz z dnia na dzień zmiana i robienia z ludzi znowu głupich? Ktoś sobie wymyślił żeby z sezonowego miała możliwośc transferu aby się wszyscy szybciej wyexpili i chary po przenosili aby nie grać śmiesznymi lvlami xD Logiczne to jest że większość na tym tylko skorzysta gdy przeniesie konta z sezonowego na cpvp, questy resetowane to powinny być i wyłącznie te które szybciej i łatwiej zrobione były przez ich skrócony czas reszta powinna zostać. Kolejny problem to dzielenie doświadczenia przy transferze będzie duży bo tu będzie wyścig szczurów robiony i maniaczenie aby jak najwięcej przenieść lvl i wjadą min po 200-250 lvl na cpvp pod wary.

Rahilux
23-01-19, 14:58
@szuja ;

Jak wcześniej pisałeś z sensem to teraz albo masz bardzo małe pojęcie o tym jak wyglądała topka, albo lecisz w chuja.
Expiliście półtora miesiąca po czym zostawało wam wbijanie 1lvlka dziennie by przewaga rosła.
Tabela z sezonowego jest obecną tabelą cpvp, przeszła ona wraz z wgraniem wszystkiego z spvp na cpvp.
Na spvp już od samego początku expi się dużo szybciej, wychodzisz na 16 poziomie z krasnali zużywając 400 strzałek i mając 6t xD.
Nie skasują postaci innych graczy ponieważ nie było tego punktu w regulaminie przed samym sprzedawaniem expa.
Bug z rybką został zgłoszony już z rana a wszystkie zostały usunięte.

Sam jestem za tym by przenieść exp x0.5, ale dopisz do tego 1 postać na konto z przynajmniej 100 poziomem żeby zapobiec noob charom bez pacca którymi wrzucasz talarki.
I ewentualnie zrobić coś takiego by postać przenoszona mogła mieć równy ale nie większy lvl niż średnia całego top 10 z serwera globalnego.
Nie sztuką jest wbić lvl na serwerze na którym od 30poziomu robi się 500k/h.


@Bas ;
kto pisał o sezonowym na stałe? Wargrajki którzy przestali grać 2-3tyg po starcie spvp, więc gracze wprowadzają graczy w błąd jak już.
Nie żebym bronił którąkolwiek ze stron, ale ile można xd.


@down;

... xd

Zetix
23-01-19, 15:01
Nie, nie uważam tak, ponieważ top 4 expiło prawie do końca edycji, niektórzy nawet w ostatnią noc. I jeżeli nawet na sezonowym w 3 miesiące jakaś jednostka wbije 250 level to po przeniesieniu będzie miał niecałe 200. i wciąż daleko mu do graczy z cpvp....Myślę, że przeniesienie w stosunku exp*0,5 będzie bardziej krzywdzące dla graczy z sezonowego niż cpvp. Musicie stanąć po obu stronach i zaakceptować kompromis. Popełniliście wiele błędów na cpvp, może takie rozwiązanie załagodzi sprawę.

Obie strony są niezadowolone czyli rozwiązanie jest dobre!...
Moim zdaniem przeniesienie powinno być tylko i wyłącznie 1:1. Owszem sprawi to napływ ludzi 200+ na serwer cpvp co z pewnością go w jakimś stopniu ożywi tym bardziej że będzie do dyspozycji większa mapa i spory quest którego nie da się przejść bez kilku osób 200+

Na cpvp jest wielka kumulacja błędów jak pisał Szuja. Złota rybka dla każdego czy WarMode. Ci ludzie już wystarczająco zyskali i niech ich dupy nie bolą że wpadnie jakaś konkurencja. poza tym jeżeli serwery Sezonowe stałyby się cykliczną codziennością (powiedzmy raz na pół roku) i tak na cpvp w większości będą grali ci co grają obecnie i może kilka osób więcej.

Koncepcja z Sezonowymi serwerami jest moim zdaniem rozwiązaniem bardzo pozytywnym. Łatwiej zachęcić nowych graczy przy starcie wszyscy od zera do tego po trzech miesiącach możliwy start na cpvp na wysokim poziomie.

Ja wiem że Altaron z założenia miał być projektem gry w którą się gra i gra zanim się coś osiągnie. Niestety obecnie ludzie są leniwi i jak nie widzą szybkich efektów to się zniechęcają gdy do tego dołożymy to że na serwerze są gracze którzy są w stanie nas przepędzić z każdego lepszego EXP to nikomu nowemu nie będzie się chciało tam grać.

tomekk
23-01-19, 15:08
Sezonowy to sezonowy jak sama nazwa wskazuje, kto chce ma prawo tam grac, tak samo jak na cPVP. Dlatego uwazam za nie wlasciwe przenoszenie postaci z sezonowego na cpvp po jego wygasnieciu. Kto ma grac i tak bedzi egrac a wy ciagle szukacie wymowki z tego co czytam.

sokoskiii
23-01-19, 17:21
Catthon a bedzie reklama? Czy tak jak ostatnio?

wojtek12345
23-01-19, 17:22
Prawda jest taka że jak ktoś nie chce żeby przenosić ludzi z sezonowego na cpvp to tylko i wyłącznie dlatego, że boi się że dostanie wpierdol hehe i to jest prawda. Zrobiłem se postać na cpvp grałem dla beczki wbiłem 120 lvl w półtora miesiąca i dostałem hunta od żydków. Jakby przenosili postacie z sezonowego to konradek by grzał depo już nie spomne i jego malutkich przydupasach, którzy mnie w 3 200 lvli dogonić nie mogli bo wallowałem ich jak dziwki

Catthon
23-01-19, 17:36
1. Kwestia odpowiednio dobranych przeliczników jest kluczowa. Przy expie x2 i loocie x2 nie expi się dwa razy szybciej.

2. Gospodarka CPVP nie jest w tragicznym stanie - jest w lepszym, niż na non-pvp czy pvp. Talary zalegają głównie ze względu na brak wojen. Przenosiny całego ekwipunku (w tym talarów) na CPVP na pewno tej gospodarce nie pomogą. W kwestiach elementów ekwipunku mam bardziej liberalne podejście.

3. Serwer CPVP jest w miarę bezpieczną, stałą przystanią, w której można spokojnie zapoznać się z fabułą Altaronu. Jest tam trochę nowych graczy i starych wyjadaczy. Poziomy nie są wyższe niż na pvp czy non-pvp. Zgrana ekipa zawsze sobie na nim poradzi, pojedyncze osoby również. Serwer toczy się jak każdy inny w podobnych grach MMO RPG i będzie toczył się nadal.

4. Ewentualne powstanie serwera sezonowego powodowane jest chęcią udostępnienia nowego contentu graczom na niskich poziomach, by mogli odkrywać go z tym dreszczykiem emocji, dla jakiego tworzone są światy RPG. Na 200 poziomie byłby on dużo mniejszy.

5. Kwestie ewentualnej reklamy są odległe, więc nie będę się nad nimi zastanawiał.

@Exorienius
Korzystamy z pomocy graczy i zawsze jej potrzebujemy. Nigdy nie dostałem twojej propozycji pomocy, ale gdybym ją dostał - odrzuciłbym ją bez wahania.

Ja wracam do biernej obserwacji tematu i zajmowania się bardziej technicznymi rzeczami.

wojtek12345
23-01-19, 17:48
1. Kwestia odpowiednio dobranych przeliczników jest kluczowa. Przy expie x2 i loocie x2 nie expi się dwa razy szybciej.

2. Gospodarka CPVP nie jest w tragicznym stanie - jest w lepszym, niż na non-pvp czy pvp. Talary zalegają głównie ze względu na brak wojen. Przenosiny całego ekwipunku (w tym talarów) na CPVP na pewno tej gospodarce nie pomogą. W kwestiach elementów ekwipunku mam bardziej liberalne podejście.

3. Serwer CPVP jest w miarę bezpieczną, stałą przystanią, w której można spokojnie zapoznać się z fabułą Altaronu. Jest tam trochę nowych graczy i starych wyjadaczy. Poziomy nie są wyższe niż na pvp czy non-pvp. Zgrana ekipa zawsze sobie na nim poradzi, pojedyncze osoby również. Serwer toczy się jak każdy inny w podobnych grach MMO RPG i będzie toczył się nadal.

4. Ewentualne powstanie serwera sezonowego powodowane jest chęcią udostępnienia nowego contentu graczom na niskich poziomach, by mogli odkrywać go z tym dreszczykiem emocji, dla jakiego tworzone są światy RPG. Na 200 poziomie byłby on dużo mniejszy.

5. Kwestie ewentualnej reklamy są odległe, więc nie będę się nad nimi zastanawiał.

@Exorienius
Korzystamy z pomocy graczy i zawsze jej potrzebujemy. Nigdy nie dostałem twojej propozycji pomocy, ale gdybym ją dostał - odrzuciłbym ją bez wahania.

Ja wracam do biernej obserwacji tematu i zajmowania się bardziej technicznymi rzeczami.

Chyba nie jesteś doinformowany kolego :) Gospodarka wygląda tak że 1 święty item kosztuje 150 talarów a od pół roku +/- pewnie więcej bossy które są bite to są bite tylko i wyłącznie przez tych samych graczy :). Nie słyszałem o tym żeby można było rezerwować sobie bossy, a jednak jak ktoś inny niż konrad zabija bossa to hucik pozdro nubie

Catthon
23-01-19, 18:25
Dodatkowo uprzejma prośba o zachowanie kultury wypowiedzi.

Kierka250799
23-01-19, 18:49
No akurat jeśli chodzi o itemy z bossów, to bossy biją tylko i wyłącznie te same osoby co za moich czasów, gromadzą już itemy plecakami, a kasa obraca się wokół nich, więc tak naprawdę idą ciągle na przód. A zabicie bossa bez nich, kończy się teraz tak samo jak kiedyś, czyli huntem. ( Teraz zacznie się pewnie płacz, wracanie do przeszłości itd, itd. ) Teraz jest to samo i to jest kpina.
Myślicie, że jeśli by przeniesiono postacie bez EQ to te itemy nie zostałyby sprzedane za PLN? :> Dajcie spokój, to byłoby niemożliwe.

wojtek12345
23-01-19, 19:04
No akurat jeśli chodzi o itemy z bossów, to bossy biją tylko i wyłącznie te same osoby co za moich czasów, gromadzą już itemy plecakami, a kasa obraca się wokół nich, więc tak naprawdę idą ciągle na przód. A zabicie bossa bez nich, kończy się teraz tak samo jak kiedyś, czyli huntem. ( Teraz zacznie się pewnie płacz, wracanie do przeszłości itd, itd. ) Teraz jest to samo i to jest kpina.
Myślicie, że jeśli by przeniesiono postacie bez EQ to te itemy nie zostałyby sprzedane za PLN? :> Dajcie spokój, to byłoby niemożliwe.

Swoją racje masz, aczkolwiek uważam że kupowanie itemów za plny jest bez sensu. Co za przyjemność mieć wszystko zapewnione z góry :P za kaske oczywiście, już nie wspomne o kupowaniu itm za plny na dead otsei pffff. A teraz krótkie zadanko matematyczne dla Catthonka i innych mądrych. Jeżeli Sediham ma 120 lvl i expi solo 1:5h na lvl bo szybciej nie ma opcji a team hunt nie istnieje na dead otsie to uwaga ile musi expić godzin żeby zarobić 150t na święty itemek, oraz ile zajmie mu zebranie całego świętego seta? na mysmienieach jedynie ma profit zarabia tam 4t 1,5h expa. (Gospodarka cpvp jest zajebista), a i zapomniał bym wspomnieć że ma swoich pupili co biegają koło nigo (maja około 200 lvle)

Maru123
23-01-19, 19:44
@szuja ;

Jak wcześniej pisałeś z sensem to teraz albo masz bardzo małe pojęcie o tym jak wyglądała topka, albo lecisz w chuja.
Expiliście półtora miesiąca po czym zostawało wam wbijanie 1lvlka dziennie by przewaga rosła.
Tabela z sezonowego jest obecną tabelą cpvp, przeszła ona wraz z wgraniem wszystkiego z spvp na cpvp.
Na spvp już od samego początku expi się dużo szybciej, wychodzisz na 16 poziomie z krasnali zużywając 400 strzałek i mając 6t xD.
Nie skasują postaci innych graczy ponieważ nie było tego punktu w regulaminie przed samym sprzedawaniem expa.
Bug z rybką został zgłoszony już z rana a wszystkie zostały usunięte.

Sam jestem za tym by przenieść exp x0.5, ale dopisz do tego 1 postać na konto z przynajmniej 100 poziomem żeby zapobiec noob charom bez pacca którymi wrzucasz talarki.
I ewentualnie zrobić coś takiego by postać przenoszona mogła mieć równy ale nie większy lvl niż średnia całego top 10 z serwera globalnego.
Nie sztuką jest wbić lvl na serwerze na którym od 30poziomu robi się 500k/h.


Tabele mieliśmy dużo gorszą niż cpvp i ona była wgrana specjalnie pod cpvp bo sobie nie radzili. gadasz głupoty jeżeli chodzi o realia sezonowego... nie wiem czy tam grałeś czy nie, ale to wyssane z palca bzdety...

Staram się uświadomić graczom jak i administracji jaka seria błędów stoi za serverem cpvp, i transferowanie tam postaci nie bedzie niczym złym. Pisanie wpisów wyssanych z palca ze 30 level robi 500k/h jest niemądre bo jeszcze niejeden idiota w to uwierzy i będzie to jego żelaznym argumentem....


1. Kwestia odpowiednio dobranych przeliczników jest kluczowa. Przy expie x2 i loocie x2 nie expi się dwa razy szybciej.

2. Gospodarka CPVP nie jest w tragicznym stanie - jest w lepszym, niż na non-pvp czy pvp. Talary zalegają głównie ze względu na brak wojen. Przenosiny całego ekwipunku (w tym talarów) na CPVP na pewno tej gospodarce nie pomogą. W kwestiach elementów ekwipunku mam bardziej liberalne podejście.

3. Serwer CPVP jest w miarę bezpieczną, stałą przystanią, w której można spokojnie zapoznać się z fabułą Altaronu. Jest tam trochę nowych graczy i starych wyjadaczy. Poziomy nie są wyższe niż na pvp czy non-pvp. Zgrana ekipa zawsze sobie na nim poradzi, pojedyncze osoby również. Serwer toczy się jak każdy inny w podobnych grach MMO RPG i będzie toczył się nadal.

4. Ewentualne powstanie serwera sezonowego powodowane jest chęcią udostępnienia nowego contentu graczom na niskich poziomach, by mogli odkrywać go z tym dreszczykiem emocji, dla jakiego tworzone są światy RPG. Na 200 poziomie byłby on dużo mniejszy.

5. Kwestie ewentualnej reklamy są odległe, więc nie będę się nad nimi zastanawiał.



1. Widzę, że na tą sprawę patrzysz bardziej racjonalnie niż inni, więc jeżeli zgadzasz się z tym, że rate podniesiony o 2x nie powoduje 2x szybszego expienia co stoi na przeszkodzie zaakceptowania watunkó transferu exp*0,5 ? W poprzednim poście wypisałem wam błędy które będą ciągnąć się za serverem cpvp do końca świata. Nie jest to dobry server, lecz jak już ustaliliśmy zostaje. Decyzji nie popieram, lecz szanuję. Uwzględniłeś zdanie jednej strony, teraz czas na "nas". Transfer 1-1 jest zły, ale już pomniejszony o połowę będzie dopasowany do realiów cpvp.

Przykład:
Gdybyśmy zebrali się dziś, nasz ekipa + ekipa od Pitera, i umawiamy się że gramy na cpvp to po 3 miesiącach ludzie typu Gwandi i Levi będą w top 10. A mniej aktywni gracze wbiją około 180 poziomy... Ale na cpvp nikt nie zacznie grac z powodu błędów które wypunktowałem w poście wyżej.

2. Na tym servie nic nie można kupić. Nikt nie sprzeda itemów z bossów. Bicie bossów i kompletowanie itemów od nowa jest nierealne. A obecni gracze mają po kilka setów z wbitymi %. Z pewnością nie przeszkodzi im jeśli ktoś przeniesiony z sezonowego będzie miał swój demoniczny set. Dawanie wszystkim talarów na start będzie dużo większym błędem niż przeniesienie wszystkiego. USA też kiedyś dodrukowało dolara, wiesz jak się to skończyło.

3. OK! Niech się toczy! Ale jeśli już zrzuciliście tam całe no-pvp to przerzucajcie wszystkie servery które będą usuwane.

4. Genialna decyzja. Gdyby zacząć eksplorować nowe tereny 250 levelami po jednym dniu moglibyśmy pisać recenzję aktualizacji.

5. Reklama jest waszą sprawą, i zależną tylko od was. Jedna uwaga: Nie ogłaszajcie startu servera 5 dni przed startem tak jak ostatnio.

Jeśli moje argumenty was nadal nie przekonują zostaje nam Fame MMA 3. :D

Rahilux
23-01-19, 20:58
Ja się z Tobą zgadzam w 100%, ale grałem na spvp cichutko, nawet wychodziłem z licoru jako 1 i grzałem chwilke miejsce w topce.

Powiedz mi, ile robili nekromanci na żywiołakach wody na /h na niewidce.
Powiedz mi, ile robili magowie z gfb na abitańczykach.
Powiedz mi, ile robili zwiadowcy na czymkolwiek ze skradaniem.

Każdy mógł łatwo niszczyć żywiołaki ziemii.
A to tylko low lvl sprawy.


W ogóle, co z tego, że ludzie zaczną wchodzić na kogar z 250lvlami?
Tam mają być najtrudniejsze respy oraz questy w historii altaronu które będą trudniejsze od tego śmiesznego "klasztoru", nie wiem ile osób wbije dzięki spvp, reklamie i samym updacie, ale te hlvle wydadzą pewnie sporo i dadzą zarobić low lvlom za jakieś itemki potrzebne do questów.

Trzymajmy się tego expa: exp cały zdobyty x0.5-0.7 w zależności od tego jakie poziomy ludzie osiągną + max lvl wyciągnięty to średnia top10 cpvp, i wszystkie rate x2.
Ewentualnie 1:1 z trzymaniem się tej blokady ^, ale to tylko moje zdanie.



@Mario;
coś słabo bo ja na cpvp zwiadem z samym kompo łukiem robiłem 200k/h na 80 diście(30lvl).
Już sam mosiężny wystarczy i 1 subprofa elementalista - cyk visko/gfb.
A tu już mieli bardzo dobre warunki wszyscy na starcie, woj który zawsze się przebijał z większym dmg 1h/2h, zwiadowca skradanko, mag brak limitów na robienie run od startu na 2x rate, ofc. tylko ten dmg przesadzony strasznie mobów uprzykrzał życie, chryste, hitek za 250 od miecznika w łuskowym secie.

mario
23-01-19, 21:09
Ja się z Tobą zgadzam w 100%, ale grałem na spvp cichutko, nawet wychodziłem z licoru jako 1 i grzałem chwilke miejsce w topce.

Powiedz mi, ile robili nekromanci na żywiołakach wody na /h na niewidce.
Powiedz mi, ile robili magowie z gfb na abitańczykach.
Powiedz mi, ile robili zwiadowcy na czymkolwiek ze skradaniem.

Każdy mógł łatwo niszczyć żywiołaki ziemii.
A to tylko low lvl sprawy.


W ogóle, co z tego, że ludzie zaczną wchodzić na kogar z 250lvlami?
Tam mają być najtrudniejsze respy oraz questy w historii altaronu które będą trudniejsze od tego śmiesznego "klasztoru", nie wiem ile osób wbije dzięki spvp, reklamie i samym updacie, ale te hlvle wydadzą pewnie sporo i dadzą zarobić low lvlom za jakieś itemki potrzebne do questów.

Trzymajmy się tego expa: exp cały zdobyty x0.5-0.7 w zależności od tego jakie poziomy ludzie osiągną + max lvl wyciągnięty to średnia top10 cpvp, i wszystkie rate x2.
Ewentualnie 1:1 z trzymaniem się tej blokady ^, ale to tylko moje zdanie.


Nekromanta Mag na niewidce na zywiolakach wody zaczynalo robic się exp od 30 lvl w granicach 200-250k/h resp zamykał się na 500k/h ale to trzeba było mieć już około 50 lvl.

Nekromanta Mag na abi dopiero opłacało się z koscistym secikiem. Z tego co pamiętam zaczynałem od 700k/h, a w szczytowym momencie na liczniku było 1.6 k/h.

Oczywiście mowie tutaj o exp na bonusie.

Maru123
23-01-19, 21:21
Ja się z Tobą zgadzam w 100%, ale grałem na spvp cichutko, nawet wychodziłem z licoru jako 1 i grzałem chwilke miejsce w topce.

Powiedz mi, ile robili nekromanci na żywiołakach wody na /h na niewidce.
Powiedz mi, ile robili magowie z gfb na abitańczykach.
Powiedz mi, ile robili zwiadowcy na czymkolwiek ze skradaniem.
Każdy mógł łatwo niszczyć żywiołaki ziemii.

-400k/h na bonusie, jedyny resp w grze, który jest zbugowany od początku altaronu
-Na levelach 100+ robili już ponad milion na cpvp zrobisz 500k
-Skradanie było chwile i osobiście na tym nie expiłem bo zwalniało exp, lecz zgodze się z tym, że ułatwiało bicie silniejszych mobów
-Żywiołaki ziemi zawsze dobra kasa lecz słaby exp.



W ogóle, co z tego, że ludzie zaczną wchodzić na kogar z 250lvlami?
Tam mają być najtrudniejsze respy oraz questy w historii altaronu które będą trudniejsze od tego śmiesznego "klasztoru", nie wiem ile osób wbije dzięki spvp, reklamie i samym updacie, ale te hlvle wydadzą pewnie sporo i dadzą zarobić low lvlom za jakieś itemki potrzebne do questów.


Ile nowego terenu gracze zdążą poznać, oraz jakie levele wbiją to się okaże w praniu. Jeśli po przeniesieniu stwierdzą że ich przeniesiony 150 level jest zbyt słaby by zwiedzać nowe tereny, zachęci ich do expienia, czym ożywi server cpvp i zwiększy ilość grających tam graczy.


Trzymajmy się tego expa: exp cały zdobyty x0.5-0.7 w zależności od tego jakie poziomy ludzie osiągną + max lvl wyciągnięty to średnia top10 cpvp, i wszystkie rate x2.
Ewentualnie 1:1 z trzymaniem się tej blokady ^, ale to tylko moje zdanie.


Exp*0,5 będzie odpowiednią proporcją, jak wyżej pisałem krzywdzącą dla graczy z sezonowego. Pozwoli jednak zachować odpowiednie proporcje levelu do graczy którzy grają na cpvp (będą dalej mieli ogromną przewagę). Proponowałeś wcześniej przeniesienie jedniej postaci, myśle, że jest to zbędne ponieważ wg mojej wizji, przeniesione zostaną itemy które są aktualnie na postaci, czyli puste dp noobcharów. (miałoby to sens podczas przenoszenia na zasadach jak było dawniej z no-pvp)

hejhop
23-01-19, 22:09
Na pewno nie mogą zresetować się skile - wszystkie do zera. Myślę,że to co wbilo się na sezonowym po przeniesieniu mnozymy razy 0.5 lub więcej

Nie. Bo wy tam spnujecie skille, potem wam trochę tego zostawią, a potem znowu je spnujecie większym przelicznikiem jeszcze raz. Questów nie oorobicie tam, dojdą wam nowe pny i nagle stopiecdziesiaty lvl ma max skille. To by dopiero był Bug a nie jakiś war system...

mario
23-01-19, 22:17
Nie. Bo wy tam spnujecie skille, potem wam trochę tego zostawią, a potem znowu je spnujecie większym przelicznikiem jeszcze raz. Questów nie oorobicie tam, dojdą wam nowe pny i nagle stopiecdziesiaty lvl ma max skille. To by dopiero był Bug a nie jakiś war system...

Jeśli by nie resetowali skili to by PN nie musieli dawać dodatkowych proste ? Zostałyby te które zostały na koniec...

Rahilux
23-01-19, 22:41
W sumie, gdyby przenieść postać z całym stanem skilli/pnów to nie byłoby to złe, bez żadnych przeliczników lvl x7 i gdybaniem czy resetować questy, co robić z rybką itd.

Ale właśnie, kwestia rybki, co robić z postacią która już po 40 dniu gry może mieć 10% statystyk więcej, wtedy już nie opłacałoby się robić postaci na cpvp, bo na spvp stworzysz dużo lepszą w krótszym czasie i w dodatku będzie miała oszczędzone 271 dni oddawania rybki.

hejhop
23-01-19, 22:42
To racja, sezonowy ma pomóc serwerowi c-pvp. I tak jak to pisał ktoś na przykładzie gry PoE, postacie przenoszone na globala i każdy to akceptuje. Jeśli nie, to po prostu może nie grać. Decyzja z góry i tak powinna być narzucona przez administrację co do tej decyzji i nie powinno się jej kwestionować, nawet jeśli będą żale i płacze osób, które od początku expiły. chociaż i tak najwięcej będą miały do powiedzenia osoby z przenoszonych n-pvp lub wbijanych na WM :) Sam nie ukrywam, że wbiłem sporo lvli na WM, ale potem postać i tak została zrokowana dla kogoś innego na WM ;)

Moim zdaniem, Szuja ładnie to opisał i albo na takiej zasadzie lub 1:1 :)

Tak powinno być, decyzja z góry jak to ma być, bez tych siedemnastu stron placzu

Kierka250799
23-01-19, 22:50
Nie. Bo wy tam spnujecie skille, potem wam trochę tego zostawią, a potem znowu je spnujecie większym przelicznikiem jeszcze raz. Questów nie oorobicie tam, dojdą wam nowe pny i nagle stopiecdziesiaty lvl ma max skille. To by dopiero był Bug a nie jakiś war system...

Tu muszę Ci przyznać słuszna uwaga, coś trzeba na to wymyślić. Mam nawet pewien pomysł, ale muszę go przemyśleć, zostawię ten wątek na razie na boku.

W sumie, gdyby przenieść postać z całym stanem skilli/pnów to nie byłoby to złe, bez żadnych przeliczników lvl x7 i gdybaniem czy resetować questy, co robić z rybką itd.

Ale właśnie, kwestia rybki, co robić z postacią która już po 40 dniu gry może mieć 10% statystyk więcej, wtedy już nie opłacałoby się robić postaci na cpvp, bo na spvp stworzysz dużo lepszą w krótszym czasie i w dodatku będzie miała oszczędzone 271 dni oddawania rybki.

Ba, to prawda, lecz żeby i tak postać została przeniesiona to musisz wbić minimum chyba 100 lvl. (Tak ustaliliśmy w rozmowach). Do tego kwestia tego czy jeżeli zostanie ona przeniesiona to czy bonus z rybki zostanie, czy nie. Jeśli tak, to trzeba będzie odjąć ten bonus i dodać dni do rybaka lub jeśli to nie jest możliwe, po prostu pogodzić się z tym faktem. Równie dobrze, jeżeli będą przenoszone postacie z całym zasobem sprzętu, który posiadasz na postaci/dp itd. To wbijasz sobie 100 lvl, robisz rybkę i po przerzuceniu postaci, masz rybkę w BP. Więc to również zachęciło by graczy z c-pvp do grania na s-pvp ;)

Maru123
23-01-19, 23:05
Rybacy! Wiecie ile złotych rybek przekazał NPC Kamil za robienie misji W poprzednim sezonie?? Aż jedną! Zdobył ją Zetix, po czym przekazał ją mi. ;D Usunąć całkowicie rybke.

Kierka250799
23-01-19, 23:20
Rybacy! Wiecie ile złotych rybek przekazał NPC Kamil za robienie misji W poprzednim sezonie?? Aż jedną! Zdobył ją Zetix, po czym przekazał ją mi. ;D Usunąć całkowicie rybke.


Moim zdaniem na c-pvp to i tak robienie misji na rybki przez rok, by dostać złotą rybkę to zdecydowanie za dużo. Powinno to być na około. 3-6 miesięcy. Ale to moje osobiste zdanie. W 3 miesiące na dzień dzisiejszy "przejdziesz altaron" z palcem w pewnej części ciała. Ale gdy dojdzie Kogar to już inna sprawa, lecz myślę, że skrócenie do tego obszaru czasowego byłoby spoko zmianą dla servera c-pvp. :D

Zetix
23-01-19, 23:38
Tak powinno być, decyzja z góry jak to ma być, bez tych siedemnastu stron placzu Wystarczy skasować parę oszukanych postaci a zwłaszcza taką jedną i płaczu nie byłoby w ogóle.

Rahilux
24-01-19, 00:08
Moim zdaniem na c-pvp to i tak robienie misji na rybki przez rok, by dostać złotą rybkę to zdecydowanie za dużo. Powinno to być na około. 3-6 miesięcy. Ale to moje osobiste zdanie. W 3 miesiące na dzień dzisiejszy "przejdziesz altaron" z palcem w pewnej części ciała. Ale gdy dojdzie Kogar to już inna sprawa, lecz myślę, że skrócenie do tego obszaru czasowego byłoby spoko zmianą dla servera c-pvp. :D

Z jakiej strony by na to nie patrzeć to i tak lepiej skrócić czas do tych 3 miesięcy.
Więc można zrobić to tak czy siak, bo jednak rok czasu oddawać rybki to masochizm a nowi gracze prawdopodobnie jej nigdy nie zobaczą.

hejhop
24-01-19, 01:36
Z jakiej strony by na to nie patrzeć to i tak lepiej skrócić czas do tych 3 miesięcy.
Więc można zrobić to tak czy siak, bo jednak rok czasu oddawać rybki to masochizm a nowi gracze prawdopodobnie jej nigdy nie zobaczą.

Ok, a osobom z 270 oddaniami dać dwie rybki gratis

Takie jeszcze spostrzeżenie. Administracja zdaje sobie sprawę oczywiście, że podając swoje zamiary co do transferowania zepsuła frajdę z sezonowego? Bo zrobi się z tego wyścig nie szczurów, a chomików, żeby jak najwięcej wnieść na cpvp i jak najmniej było przy postaciach do roboty. Jak pisałem. Bańka ochronną przed wejściem na normalną grę.

Rahilux
24-01-19, 01:36
Konrad, ile razy oddałeś rybkę na swojej postaci?

Bo wiesz, postacie z npvp startują z darmowymi 200 oddaniami, czyli 2 miesiącami oddawania rybki.
A z tego co wiem to Twoja postać takową jest, i to nie jedyna.
Więc zmiana czasu nie zmieni zbyt wiele nawet na większy niż ten co mają postacie z npvp, na nie nikt nie narzekał więc czemu na taką zmianę już tak?

Maru123
24-01-19, 02:36
Takie jeszcze spostrzeżenie. Administracja zdaje sobie sprawę oczywiście, że podając swoje zamiary co do transferowania zepsuła frajdę z sezonowego? Bo zrobi się z tego wyścig nie szczurów, a chomików, żeby jak najwięcej wnieść na cpvp i jak najmniej było przy postaciach do roboty. Jak pisałem. Bańka ochronną przed wejściem na normalną grę.

To, że ty, twój przyjaciel Lucan macie po kilka setów nie oznacza ze nikt inny nigdy już do tego nie dojdzie... Na twoim miejscu siedziałbym cicho bo sam wiesz jak rokowales Artezona...

@Topic
Łącząc kilka ciekawych opinii z dzisiaj, wyklarowała się pewna świetna i prosta od strony technicznej koncepcja.

Transfer postaci exp*0,5
Z wszystkimi itemami i skillami. Po transferze wszyskie skille będą zablokowane blokadą skila. Unikniemy wtedy problemów z PNami i questami. Exp zostanie cofnięty o połowę czyli wszystko się wyrówna do realiów cpvp.

Co do złotej rybki jeżeli jest problemem może jej nie być, bo i tak jedna osoba tylko to robiła podczas sezonu.

19Fafarafa06
24-01-19, 13:39
To, że ty, twój przyjaciel Lucan macie po kilka setów nie oznacza ze nikt inny nigdy już do tego nie dojdzie... Na twoim miejscu siedziałbym cicho bo sam wiesz jak rokowales Artezona...

@Topic
Łącząc kilka ciekawych opinii z dzisiaj, wyklarowała się pewna świetna i prosta od strony technicznej koncepcja.

Transfer postaci exp*0,5
Z wszystkimi itemami i skillami. Po transferze wszyskie skille będą zablokowane blokadą skila. Unikniemy wtedy problemów z PNami i questami. Exp zostanie cofnięty o połowę czyli wszystko się wyrówna do realiów cpvp.

Co do złotej rybki jeżeli jest problemem może jej nie być, bo i tak jedna osoba tylko to robiła podczas sezonu.

Ty się dobrze czujesz ?
Na spvp w miesiąc idzie zarobić plecak talarów xD
Ty chcesz te talary oraz itemy przenieść z spvp na cpvp, Dobra śmiechawa

Bas
24-01-19, 13:51
Ja to na samym początku odrazu powiedziałem że transfery sezonowego i przenoszenie rzeczy kasy z tego serwera będzie wielką porażką ze względu że sobie to osoby wymyśliły aby po przenoszeniu nie musiały męczyć się na cpvp by grać :D Sezonowy miał być postawiony na stałe bez żadnych przenosiń ale że znowu przekabacili Cathona na sugestie będzie więcej graczy będzie lepiej uja będzie lepiej bo po tym co czytają i widzą jakie są zamiary to nawet nie chcą już tu wbić by grać.

5310053
24-01-19, 13:58
Ty się dobrze czujesz ?
Na spvp w miesiąc idzie zarobić plecak talarów xD
Ty chcesz te talary oraz itemy przenieść z spvp na cpvp, Dobra śmiechawa

ty się za to nie najlepiej czujesz ślązak, bo na cpvp w miesiąc też tyle można zarobić

Trixis
24-01-19, 14:15
Może i nie koniecznie przenieść WSZYSTKO ale przynajmniej to co ma się na sobie czytaj. Hełm,zbroja,legi,buty,broń,tarcze. Przenoszenie pustej postaci sensu nie ma . Postać przenoszona będzie miała na swoim koncie powiedzmy 200~ Talarow i co za to kupi? 1 święty item?
Biorąc pod uwagę to, że reklamy nie będzie a co za tym idzie nowych graczy do zwiedzania na spvp nie przybędzie, jak wbija to doświadczone osoby proponuję:
1)Skrócić edycję to maksymalnie 2 miesięcy
2)Dac stage od 150 lvla exp x1

Co do 2 punktu to jeszcze raz napiszę, ludzie nie lubią jak się im coś zabiera (tym bardziej po przeniesieniu na gorszy serwer, nie oszukujmy się) i większość jak zobaczy obcięte poziomy + to, że zwiedzili już cały update- naturalnie da exita z otsika. Przenosiny 1:1 I od 150 poziomu exp x1 lub przez 2 tygodnie exp x2 a po 2 tygodniach exp x1. Pozdro

Stillerek
24-01-19, 15:13
Exp 1 i loot 2x to na to samo wychodzi :)

Maru123
24-01-19, 15:29
https://i.imgur.com/IyKCBSu.png

Jeśli ty będziesz dzielił loot z bossów i huntów to nawet dwa plecaki :D

Kierka250799
24-01-19, 17:43
Hahahahaha :D Szuja +10, pamiętam do dzisiaj jedną akcje :D

hejhop
24-01-19, 17:57
Gorszy serwer dla was, dla mnie wasz jest gorszy, wy zarabiacie nie zbierając loota na refilu. Temat odchodzi z każdym postem od koncepcji war otsa a wchodzi z strefe bańki ochronnej. Taka banka już jest, licor. Te dwieście talarów to na start to i tak za duza kasa. Chcecie po trzech miesiącach wejść na rowni z tymi co graja od ponad roku. Jakby bosy się normalnie raz na miesiąc respily, a nie codziennie, miesiąc waszej gry i jesteście ustawieni, slaby biznesmen jesteś jeśli nic za 200t nie kupisz, złapiecie bosa sami to starczy wam na wszystko co będziecie chcieć, bo będziecie w swoim gronie te talary wydawac. Transfer postaci(po jakims obcięciu expa), questow i pnow i skili bez kombinowania jest jaknajbardziej ok. Talary zależne od lvla= lvl/2 będziecie mieć na refile początkowe, wiem ze fajniej byłoby mieć od razu na bicie Konrada, ale cpvp miał być jakims tam rpg, a wy chcecie pograc tam war otsa, a potem grac war otsa u nas. Sposób z eq tez jest niedorzeczny, chcą bosy niech się starają na normalnym serwerze. To tak jakbym napisał do cipsoftu ze na hexerze mam 500lvl i chce na morcie żeby mi przenieśli ta postac na 250lvlu. PO RAZ ENTY: CHCIELISCIE WAR OTSA-DOSTALISCIE, administracja może testować nowe rzeczy i wszyscy happy, transfer ok, ale niech nie przenosza tego cyrku co tam zrobicie, tylko dostosują wasze trzy miesiące do trzech pierwszych miesiacy gry na cpvp.

Kierka250799
24-01-19, 18:05
tylko dostosują wasze trzy miesiące do trzech pierwszych miesiacy gry na cpvp.


W 3 miesiące na cpvp, jesteś wstanie osiągnąć to samo co na s-pvp, tyle, że może różnica być taka, że na spvp zdobędziesz więcej itemków lub hajsu. Mając możliwość bicia bossów na c-pvp byłoby to samo co na s-pvp, więc moim zdaniem ten argument za mną nie przemówił.

Maru123
24-01-19, 18:15
na bicie Konrada

-10rozrywających bełtów=60md.
-mana na 2 kpiro=120many=1xmikstura mocy=85md.
-1 magic wall.

normalnym serwerze

Server który gości u siebie połowe servera no-pvp, przeniesionych na nierównych zasadach, mający w swej historii mase bugów, złota rybka po oddaniu jednej misji (konradek złotą rybke miał w 7 miesiącu działania tego servera... Bo go przeniesli) a nie po roku jak inni, server który poprzez błąd z war-modem pozwolił na HANDEL POSTACI OD NIAKTYWNYCH GRACZY Z NO-PVP i zamiane tego na expa na servie pvp, oraz server ze zniszczoną ekonomią poprzez dodrukowanie talarów przy przenoszeniu postaci z no-pvp, server gdzie ludzie mieli specjalną tabelke bo byli na tyle ułomni że nie potrafili zorganizować dobrego TH.

TAK WYGLADA KAŻDY NORMALNY SERVER.

~kONRAD

Jednak nie mogę Ci pomóc :(

https://i.imgur.com/p2npmRb.jpg

wojtek12345
24-01-19, 18:57
-10rozrywających bełtów=60md.
-mana na 2 kpiro=120many=1xmikstura mocy=85md.
-1 magic wall.

Server który gości u siebie połowe servera no-pvp, przeniesionych na nierównych zasadach, mający w swej historii mase bugów, złota rybka po oddaniu jednej misji (konradek złotą rybke miał w 7 miesiącu działania tego servera... Bo go przeniesli) a nie po roku jak inni, server który poprzez błąd z war-modem pozwolił na HANDEL POSTACI OD NIAKTYWNYCH GRACZY Z NO-PVP i zamiane tego na expa na servie pvp, oraz server ze zniszczoną ekonomią poprzez dodrukowanie talarów przy przenoszeniu postaci z no-pvp, server gdzie ludzie mieli specjalną tabelke bo byli na tyle ułomni że nie potrafili zorganizować dobrego TH.

TAK WYGLADA KAŻDY NORMALNY SERVER.

~kONRAD

Jednak nie mogę Ci pomóc :(

https://i.imgur.com/p2npmRb.jpg
Spróbuj u Ludwika on zajmował się leczeniem zwierząt

hejhop
24-01-19, 19:18
1. Tak na nierównych zasadach, jestem tyle pnow stratny, ze oprócz m lvla mialbym max sile
2. Nie kojarze zadnych bugów, za wyjątkiem złotej rybki, które zostały zabierane przez administracje. Swoja zrobiłem uczciwie. 271 dni dokładnie trzeba każdemu, a nie rok. Przynajmniej nie pisałem smsów z oferta za rybke.
3. Warmode to żaden bug, wam wszystko jedno czy będą resety czy nie(po to macie sezon), ale to było DOBRE z dwóch powodow:
a) Ubylo expa, zniknelo więcej "dwusetek" niż powstało
b) Postacie wyruXhane po transferach na dużo więcej niż wy uzbieracie na sezonie mogly w jakiś sposób zagospodarować zrujnowane miesiące/lata gry.
4. W waszym mniemaniu to bardziej serwer npvp niż pvp wiec skad ta zmiana decyzji(a wcześniej byłem na pvp razem z wami)
5. To "dodrukowanie talarow" w żaden sposób nie zniszczylo ekonomii, potwierdzone info, wobec tego na takich samych zasadach podzielone przez mnożnik do loota na sezonie, smialo możecie wnosic talary.
6. Dwa tygodnie tabelki, która miała być na stałe, DZIEKI CATTHON.

Ból dupy szanowny "exkolego" macie wy wszyscy. Mianowicie: plakaliscie o cpvp, plakaliscie o sezon I, placzecie o sezon II, placzecie o transfer postaci, a do tego placzecie o transfer postaci z eq i 200 talarow(za które nic nie kupicie biznesmeni). Ja placze o to żeby nie rozwalić wami dobrze działającego serwera, bo jesteście toksyczni a stylizujecie się na forum na bohaterow. Na takich samych bohaterow jak przy każdym placzu i cudownych metodach na zaludnienie serwerow. Jednyne co możecie zaoferować to zaludnienie serwera wami(ile by was nie było), a po miesiącu znowu plakac o reset. To ze znacie gre na pamięć i zrobicie wszystko w miesiąc czy w sezon nie znaczy ze każdy to zrobi w taki sposób. Edycje umierają z waszych nudow, przejmujecie serwer, ok, wasze prawo, a potem neutrale przestają grac. Dla większości nowszych graczy jest to serwer TRUDNY, dla zwykłego solo grajka dwie deski i nie ma na blesy, ludzie odchodzą. Wiec skończcie z wlasna hipokryzja, a przed tym, skończcie plakac.

Bas
24-01-19, 20:06
Dobra Konrad skończ pierdolić bo cie strach od środka zjada że Ci by chara usuneli. Jeden który się tu chociaż przyznał i miał jaja za wykorzystywanie bugów altaronskich to Eastside i wziął to na klatę a ty dalej wmawiasz piszesz głupoty ojojo ja tylko złotą rybkę wykorzystałem , bym zrzuty robił i pokazywał całe zdarzenia co robiłeś i jaki sposób wykorzystywałeś to byś musiał nowy sprzęt do grania sobie wymienić bo bym ci blokadę zapierdolił nie przez ip śmieszne tylko wpierdolil na każdy podzespół nr seryjne i tyle byś grał na Altaronie.

Maru123
24-01-19, 20:12
#stopmowienienawiści

hejhop
24-01-19, 20:12
Dobra Konrad skończ pierdolić bo cie strach od środka zjada że Ci by chara usuneli. Jeden który się tu chociaż przyznał i miał jaja za wykorzystywanie bugów altaronskich to Eastside i wziął to na klatę a ty dalej wmawiasz piszesz głupoty ojojo ja tylko złotą rybkę wykorzystałem , bym zrzuty robił i pokazywał całe zdarzenia co robiłeś i jaki sposób wykorzystywałeś to byś musiał nowy sprzęt do grania sobie wymienić bo bym ci blokadę zapierdolił nie przez ip śmieszne tylko wpierdolil na każdy podzespół nr seryjne i tyle byś grał na Altaronie.

Były w tej bajce smoki? Cpaj mniej.
Rybke dostałem questem razem z bajamorem w ten sam dzień, zdradzę ci sekret: oddawałem rybki codziennie, a było to długo przed przebugowaniem rybek z sezonowego. Dostalem expa od kumpla, który przestal grac, jest to bug dla was, bug jest bledem w grze, to nie JEST bug.

mexiunio
24-01-19, 20:16
Ale wy macie kurna problem, taki lvl co ma Konrad można wbić w 6 miesięcy paląc samą staminę xD

A złota rybka stoi +/- 5kk

Wbijcie lvl, będziecie brani na bossy

Znajdźcie bossa - będziecie na niego wzięci

Maru123
24-01-19, 20:28
Ale wy macie kurna problem, taki lvl co ma Konrad można wbić w 6 miesięcy paląc samą staminę xD

A złota rybka stoi +/- 5kk

Wbijcie lvl, będziecie brani na bossy

Znajdźcie bossa - będziecie na niego wzięci

A jak zabijemy bossa ?

hejhop
24-01-19, 20:29
Ale wy macie kurna problem, taki lvl co ma Konrad można wbić w 6 miesięcy paląc samą staminę xD

A złota rybka stoi +/- 5kk

Wbijcie lvl, będziecie brani na bossy

Znajdźcie bossa - będziecie na niego wzięci

Zle napisales ziomek. Powinienes zapytać: Czy jak wbijecie lvl bd mogl isc z wami na bosy?

5310053
24-01-19, 21:15
nie bedziesz mogl kondziu

Walancik
24-01-19, 22:28
Mam prośbę, niech zaczną się wypowiadać osoby które mają zamiar wbić na sezonowy.
Wyzywacie się od petów,nohandów,a sami nic nie reprezentujecie (Nie do wszystkich).

Więc może zaczniemy "rozmawiać" na rzeczy ,które pomogą w wystartowaniu SPVP a nie pierdolenie?

Windykator
24-01-19, 22:59
banujecie na forum nie tych co trzeba, te grzyby prowokują swoim pierniczeniem głupot.

@edit. nie, to co się tu wyhodowało od czasu 'upadku' to już przechodzi wszelkie pojęcie, jak chcecie dbać o dobrą renomę marki to banujcie pół-mózgów na równi z chamami.

Tak, wejdę na sezonowy, kontakt tel Hektor.
Ezzak, szykuj dla mnie 'pakiet gofra' z trzciny cukrowej.

hejhop
25-01-19, 00:07
Dobry pomysł, zacznijmy od ankiety, żeby każdy mogl się opowiedzieć czy wgle wbije na sezonowy. Może się okazac ze wcale nie będzie potrzeby jego otwierania...

tomekk
25-01-19, 07:53
Może i nie koniecznie przenieść WSZYSTKO ale przynajmniej to co ma się na sobie czytaj. Hełm,zbroja,legi,buty,broń,tarcze. Przenoszenie pustej postaci sensu nie ma . Postać przenoszona będzie miała na swoim koncie powiedzmy 200~ Talarow i co za to kupi? 1 święty item?
Biorąc pod uwagę to, że reklamy nie będzie a co za tym idzie nowych graczy do zwiedzania na spvp nie przybędzie, jak wbija to doświadczone osoby proponuję:
1)Skrócić edycję to maksymalnie 2 miesięcy
2)Dac stage od 150 lvla exp x1

Co do 2 punktu to jeszcze raz napiszę, ludzie nie lubią jak się im coś zabiera (tym bardziej po przeniesieniu na gorszy serwer, nie oszukujmy się) i większość jak zobaczy obcięte poziomy + to, że zwiedzili już cały update- naturalnie da exita z otsika. Przenosiny 1:1 I od 150 poziomu exp x1 lub przez 2 tygodnie exp x2 a po 2 tygodniach exp x1. Pozdro

Także wyjasnilismy sobie sprawę jasno. Jeżeli przenoszenie gołej postaci nie ma sensu, to nie będziemy ich przenosić wcale.

Trixis
25-01-19, 08:06
Także wyjasnilismy sobie sprawę jasno. Jeżeli przenoszenie gołej postaci nie ma sensu, to nie będziemy ich przenosić wcale.

A kim ty jesteś, żeby podejmować decyzje i wyjaśniać jakieś tam sprawy XD . Decyzja należy do administracji i to Od nich zależy co będzie w przyszłości z altaronem . Ja się potrafię pogodzić z każdą decyzją i jak dla mnie wcale nie muszą otwierać żadnego nowego serwerka a wtedy po prostu nie będę grać i nie mam z tym problemu. Wam jak by postacie pokasowali albo przenieśli postacie z sezonowego to byście ich przed sądem postawili . - dobrze o tym wiedzą i tego się boją. Ale w sumie mogą powiedzieć to jak to było na pierwsze edycji, że chmurę im skasowało haha
Jeszcze masz coś do powiedzenia? Na takich jak ty zawsze znajdę 5 minut

tomekk
25-01-19, 10:10
Jasna sprawa ze decyzja nalezy do nich i dlatego przedstawiam swoje zdanie. Gralem w 1 edycje, gierka mi sie spodobala po czym zostalo wszystko usuniete. Mialem nie wracac ale wrocilem do gierki , znowu poswiecilem troche czasu aby pograc i nie podoba mi sie pomysl ze ktos pojdzie na pusty serwer , zacznie expic x2 i przeniesie postac na serwer na ktorym gram. Jak ktos chce to niech zaczyna tutaj, na rownych zasadach tak jak kazdy. Kto gra bez fikania moze sobie swobodnie grac. Tak samo i ja zaczynalem nie znajac prawie nikogo.

19Fafarafa06
25-01-19, 11:59
banujecie na forum nie tych co trzeba, te grzyby prowokują swoim pierniczeniem głupot.

@edit. nie, to co się tu wyhodowało od czasu 'upadku' to już przechodzi wszelkie pojęcie, jak chcecie dbać o dobrą renomę marki to banujcie pół-mózgów na równi z chamami.

Tak, wejdę na sezonowy, kontakt tel Hektor.
Ezzak, szykuj dla mnie 'pakiet gofra' z trzciny cukrowej.

a nogawice i grom ezzaka masz xD ? bo będzie cry mode i xlog z otsika :D

makmej
25-01-19, 13:36
Jeżeli chodzi o te nogawice i grom +1 z bitki na rekinołakach... To spaliłem groma w kostce, a nogawice założyłem na dupsko :P
Pozdrawiam

Windykator
25-01-19, 15:45
a mój loot ezzak przykrył własnym ciałem. pobiegłem i zebrałem.
btw: jeżeli dostane warna za offtop to przypominam, ze temat się zwie 'luźne pogadanki o sezonowym'.

Swoja droga Exorenius wyrosl na misia o bardzo dużym rozumku, z tym fantem, ze skasowanie im (noną) postaci skonczyloby się rozprawa na której jeszcze by wlasciciel altaronu zarobil.

Dam sobie lape uciac, ze każdy z Nas (nie-nonow) wychodzi z podobnego zalozenia co Exo: będzie server - pogramy chociażby miesiąc, nie będzie serwera: wbite, zycie toczy się dalej. Chcecie zarobić na statusach: otworzcie dobry server pod pvp.

A Wy z community sobie odposccie komentowanie tego co Was nie dotyczy, bo my mamy w dupie was, a wy miejcie nas. Wzgledna symbioza.

Trixis
25-01-19, 16:56
a mój loot ezzak przykrył własnym ciałem. pobiegłem i zebrałem.
btw: jeżeli dostane warna za offtop to przypominam, ze temat się zwie 'luźne pogadanki o sezonowym'.

Swoja droga Exorenius wyrosl na misia o bardzo dużym rozumku, z tym fantem, ze skasowanie im (noną) postaci skonczyloby się rozprawa na której jeszcze by wlasciciel altaronu zarobil.

Dam sobie lape uciac, ze każdy z Nas (nie-nonow) wychodzi z podobnego zalozenia co Exo: będzie server - pogramy chociażby miesiąc, nie będzie serwera: wbite, zycie toczy się dalej. Chcecie zarobić na statusach: otworzcie dobry server pod pvp.

A Wy z community sobie odposccie komentowanie tego co Was nie dotyczy, bo my mamy w dupie was, a wy miejcie nas. Wzgledna symbioza.
you are not my friend you are my brother my friend

Catthon
25-01-19, 16:57
Ewentualny serwer spvp będzie postawiony dla wszystkich. Nowych, starych niegrających i ludzi z cpvp. Na pewno będzie na nim PVP, ale to nie będzie jego jedyna funkcja - zwłaszcza w przypadku transferów.

hejhop
25-01-19, 23:28
Karakan mistrz filozofii. Napiszę coś równie genialnego. Nie będzie transferu- programy, bedzie- wywalone, życie toczy się dalej.

Windykator
25-01-19, 23:44
na której stronie ktoś walczył o przeniesienie postaci z spvp na cpvp, bo przyznam szczerze, że w pewnym momencie przeskoczyłem wiele stron w obawie o to, że dostanę pie.. zdrowie psychiczne?

hejhop
25-01-19, 23:50
To przewin i ooszukaj, bo ja już swoje zdrowie psychiczne tam straciłem od czytania najdurniejszych transferów eku z 200 talarami.

Zetix
26-01-19, 09:08
A kim ty jesteś, żeby podejmować decyzje i wyjaśniać jakieś tam sprawy XD . Decyzja należy do administracji i to Od nich zależy co będzie w przyszłości z altaronem . Ja się potrafię pogodzić z każdą decyzją i jak dla mnie wcale nie muszą otwierać żadnego nowego serwerka a wtedy po prostu nie będę grać i nie mam z tym problemu. Wam jak by postacie pokasowali albo przenieśli postacie z sezonowego to byście ich przed sądem postawili . - dobrze o tym wiedzą i tego się boją. Ale w sumie mogą powiedzieć to jak to było na pierwsze edycji, że chmurę im skasowało haha
Jeszcze masz coś do powiedzenia? Na takich jak ty zawsze znajdę 5 minut

Ja mam takie samo zdanie.
Zrobią co chcą. Fakt jest taki że cpvp jest niegrywalne jak na ten moment, a jeżeli nawet jakoś tam grywalne to mało atrakcyjne. Poza tym kto miał status szlachecki i go stracił gdyby teraz chciał zagrać musi wywalić pół depo lub znowu zakupić status co jest CHORE.
Jeżeli zagram to tylko od początku na sezonowym bo tam coś się dział i był fun.
Pytanie tylko czy poprawili coś bo ja mam łącze jakie mam i co jakiś czas wywala mnie z gry. Na starym kliencie wystarczyło nacisnąć ENTER i momentalnie byłem w grze na nowym muszę czekać 8 sekund co kończy się wiadomo jak.

Co do przenoszenia jeżeli powstanie sezonowy przenosić z wszystkim 1 do 1 albo wcale. Jak Konrad będzie miał z tym problem skasować jego przepełnione oszustwami konto i po problemie.

P.S. Bawi mnie że najwięcej odnośnie przenoszenia do powiedzenia mają osoby które wcześniej nie korzystały z bugów tylko zwyczajnie łamały regulamin i oszukiwały zdobywając w ten sposób przewagę nad innymi. Teraz ich dupy bolą bo ich wydane na tę operacje PLN stracą na wartości.

Maru123
26-01-19, 09:42
Dołączam się do życzeń. Problemem jest to, że według nich server cpvp jest dobry, grywalny, i bez błędów
... Hahaha!!

Rahilux
26-01-19, 11:56
Nom, bo jest :).

Waszym żelaznym fundamentem jest wbite 10lvli przez Konrada, czyli 20kk expa.
Zapraszam kogoś do duo, zrobimy to w 10h.

Astero
26-01-19, 12:37
Chciałbym si3 dowiedzieć co jest aktualnie cpvp "niegrywalne"

Jest masa osób nowych osób, które wbił 100 lvl w miesiąc od zera , rudy beliar mają po 150 poziomy jako nowi cały aktualny GKN ludzie starzy i nowi grają i expa się swoim tempem .

Zatem chciałbym zapytać co według was jest niegrywalne na cpvp ?? Oraz rzucanie oszczerstw bez dowodów jest komiczne ,

Dla przykładu " dacek" " nie gra od polroku i nadal trzyma się popki wyśmienicie , Krakowska maczeta wbił 3x 200 poziom a nadal jest tylko kilka/kilkanascie 200 lvl.
Wudzia swoim tempem też topka , na cpvp wystarczy poswiecic troxhe czasu ale dla osob typu szuja " musi sie cos dziac bo ni3 warto grac"

Gerwalt 20kk w 10h że Stamine tylko 2:30 ? Niezle rybki potki amulety ringi itp na refil i zobacz ile ci czasu zejdzie na samo expienie , a idź na sezonowym i kupuj w sklepie bo i tak grasz talarami bez zbierania lota .....

Problemem połowy osób ubiegających się o przenoszenie postaci z sezonowego jest ból dupy że się poddały i nie grały, a teraz chcą w łatwy sposób przerzucić swoje postaci3 z sezonowego na cpvp , gdzie serwer trwa półtorej roku , a na sezonowym lvl jaki ma top 1 cpvp można wbić w niecałe 2/3 bez większych problemów i przenosić 280 lvl 1 do 1 jeszcze :D :D


Ps. Na cpvp wojownik że 110 siły na 115 siłę w 5 godzin wbija na sezonowym dało by się to zrobić w 2:30 , zrobię tam postać po to abym dostal postać na cpvp że statami po 150 bez pn I 200 zreki skoro skile ma być x2

wojtek12345
26-01-19, 12:47
Pisz po polsku gościu malutki. Beliar mial na sezonowym top 2 typie

Uiop
26-01-19, 12:49
Argumenty z PoE trochę nie pasują do realiów. W PoE po przeniesieniu postaci sezonowych na zwykły serwer nie ma zabijania graczy, żeby tracili lvle, bo PoE tak nie działa ;d Ale róbcie jak chcecie, ja tylko obserwuję. Nie popieram nikogo.

Kierka250799
26-01-19, 12:50
Tu nie chodzi już nawet o wbijanie expa na WM, ale łamanie regulaminu i oszukiwanie. Ba, nie domagam się kary dla Konrada czy coś, bo w tym przypadku sam jestem również winny. Też wbijałem na WM expa, potem go oddałem, co było dobrą decyzją moim zdaniem przy stanie 5 graczy na serverze w ciągu dnia. Wliczając w tym mnie. ;) A reszta logowala tylko na cynk gdy były bossy.

@Gerwalt
Spoko, można to zrobić w 10h, teraz daj mi wbić na WM lvl taki bym miał shareda z Tobą :vvv. -3...2...1... ;v

Rahilux
26-01-19, 13:08
:D



A ja jako argument osoby która się wyexpiła mogę być?
Na npvp wbiłem tylko 99lv, a teraz w 4 miechy z 60lvla który był chwile po starcie cpvp (później przerwa długa) prawie 200 :s.

hejhop
26-01-19, 13:18
Tu nie chodzi już nawet o wbijanie expa na WM, ale łamanie regulaminu i oszukiwanie. Ba, nie domagam się kary dla Konrada czy coś, bo w tym przypadku sam jestem również winny. Też wbijałem na WM expa, potem go oddałem, co było dobrą decyzją moim zdaniem przy stanie 5 graczy na serverze w ciągu dnia. Wliczając w tym mnie. ;) A reszta logowala tylko na cynk gdy były bossy.

@Gerwalt
Spoko, można to zrobić w 10h, teraz daj mi wbić na WM lvl taki bym miał shareda z Tobą :vvv. -3...2...1... ;v

Teraz podaj punkty regulaminu które zlamalem. W tym miejscu bym cię zwyklinal, ale jestem silniejszy psychicznie niż trzy czwarte twoich pobanowanych gimnazjalistow z teamu. Powiedz jeszcze raz że za darmo oddawales choragiewko.
Edit za wyjątkiem jedynego punktu pozwalającego banowac za wszystko co się administracji nie spodoba.
Powinien być punkt regulaminu pozwalający banowac za oczernianie publiczne, wtedy żaden pet(sami się tak nazywają) by tu nic nie napisał.

Astero
26-01-19, 13:19
Pisz po polsku gościu malutki. Beliar mial na sezonowym top 2 typie


Odnieść się do całej wypowiedzi nie wypalania 1 Nick rudy przed 100 lvl zbierając ludzi do gildie zarobił 500 talarow na "ELICIE" jak on to nazywa
Poprawię wypowiedź po powrocie do domu .

S3zonowy , a c pvp to dwa światy , które nie powinny się łączyć zwyczajnie zbyt łatwo będzie stworzyć coś co zniszczy kompletnie cpvp prz3z takich starych wyjadaczy to ma przyciągnąć nowych i starych , a nie psuć serwer do końca .

hejhop
26-01-19, 13:59
Jak na moje niefachowe oko temat sezonowego się wyczerpał. Za wyjątkiem kilku sensownych pomysłów, wiekszosc to jechanie Konrada żeby przestał pisać albo przypominanie mu artezona (poco?). Administracja zrobi co wywrozy, a temat proponowanym zamknąć, żeby uniknąć każdemu psucia sobie nerwow.

Windykator
26-01-19, 14:06
Tutaj prydałby się ktoś, kto co kilka postów robi podsumowanie.
Swoją drogą, na moje to poziom dyskusji znacząco wzrósł, a ludzie zaczęli w końcu pisać konkrety, więc odradzam zamykanie. Niemniej zejdźcie w końcu z Konrada, przykład przy argumentacji ok, ale Wy mu chyba oczy chcecie wydrapać.

@edit:
zamiast przenosić postacie (skoro tak bardzo tego chcecie, rozumiem Was, chociaż nie popieram), dodajcie w końcu ten śmierdzący sms shop z jakimiś śmieciami, a ludzi odnoszących sukcesy na sezonowym (zróbcie sobie jakieś to-do-ranking) nagrodźcie punktami, które usprawnią ich ewentualne postacie na cpvp.

Isildurr
26-01-19, 14:53
Pamiętacie bug z dzienną na przeszłości? Ludzie powbijali kilka poziomów (nie kilkadziesiąt), zrobili z 50pnów i mimo wszystko połowa serwera dostała delete, nawet nie było mowy o cofkach serwera, expa, czy może banach na 30 dni. Serwer upadł, ale nikt nie przejmował się, że ludzie przestaną grać.

A teraz nie ma Mervakisa i administracja boi sie delety wlepić za OCZYWYSTY exploit bugów gry. Już nie mówiąc, że fullafk boty dostawali bany na 30 dni. Edycja, na którym poszedł największy exploit w dziejach altaronu została wybrana za tą ostateczną i globalną xDD. Gdyby Merv tu rządził to nie mielibyście 20 ludzi online na serwerze i przestalibyście się podniecać jak to ŚWIETNIE altaron prosperuje, tylko w najlepszym wypadku z 5 osób. Całe Cpvp ma passy do swoich kont i sharowali jak chuj,a przelewy takie szły za talarki z 50 charów z npvp i exp, że pewnie więcej niż jest ze statusów.
Dobry wybór.

hejhop
26-01-19, 14:58
Ale warmode nie jest Bugiem, bany za boty i shareda to inny temat. Zostały wprowadzone do niego poprawki. Bugiem było dostawa nie expa za nic. Exp z warmoda był wbity przez ludzi, a tyle samo expa ile oddali tyle samo zniknęło więc wm był usuwaniem expa z serwera a nie jego dodawaniem do serwera. Jakby warmod mnozyl expa którego ktoś traci byłby Bugiem. Jest normalnym systemem który miał dać wam namiastkę pvp enfo. Jakby się na enfo ktoś podkładal to byłby bug?

Edit ale co to ma do serwera sezonowego gwander? Gdyby merv, gdyby merv... selbo powinien znowu napisać stanowczego posta że będzie tak jak on chce i cisza z płaczem na pół roku.

Isildurr
26-01-19, 15:11
Przecież napisałem, że EXPLOIT, a nie bug. Wykorzystywanie warmoda do lvlowanie było exploitem. Powinno skutkować deletem postaci tak jak było, jest i zawsze bedzie w większości gier i również było kiedyś w altaronie.

^ bo jednymi osobami, które negują wszystkie pomysły o sezonowym serwerze lub innym są ludzie z cpvp i tak jak napisałem, gdyby posypały się delety to nie pisalibyście tutaj swoich mądrości, a najwięcej ty, bo magika byś walił w pierwszej kolejności

Kierka250799
26-01-19, 15:26
Teraz podaj punkty regulaminu które zlamalem. W tym miejscu bym cię zwyklinal, ale jestem silniejszy psychicznie niż trzy czwarte twoich pobanowanych gimnazjalistow z teamu. Powiedz jeszcze raz że za darmo oddawales choragiewko.
Edit za wyjątkiem jedynego punktu pozwalającego banowac za wszystko co się administracji nie spodoba.
Powinien być punkt regulaminu pozwalający banowac za oczernianie publiczne, wtedy żaden pet(sami się tak nazywają) by tu nic nie napisał.

Gościu, co spiąłeś posladki? W wojsku pod prysznicem Ci coś zrobili czy co?
Jak dla mnie, mogą dawać delety na postacie za wbijanie na WM, stracę Darmiego, do którego mam sentyment. Nic poza tym, jak równość to wobec wszystkich.
Poza tym, nie napisałem tutaj wprost, że o łamanie regulaminu chodzi o Ciebie i napisałem również, że nie domagam się kary dla Ciebie, więc sztywniej tam przed monitorkiem.
Co do tego, że za darmo, to tego też nie powiedziałem i przyznaje się, że dostałem za to niemałe pieniądze jak na tamtą chwilę, gdzie gralo 5 osób. Nie zakręciła mi się nawet łezka w oku. Potem wbiłem znowu 150+- lvl i zrobiłem to ponownie. Nie oszukujmy się, interesy pod rl hajs były tutaj też robione. Nie mówię tu tylko o sobie, ale i o fafce, który zarabiał realny hajs, o tym, że też kupował. O tym, że Unicestfiator kupował eq za rl hajs. Mógłbym wymienic tu mnóstwo osób, ale nie w tym rzecz. Jeśli już każdy tutaj chce sprawiedliwości co do servera, to najpierw zacznijmy tą sprawiedliwość od Nas samych. :)

hejhop
26-01-19, 15:38
Słabością administracji jest brak wizji na Altaron(chyba, że tylko mamy tak myśleć) i poleganie na wizjach graczy. Ilu graczy tyle wizji. Na jak rzetelnego gracz by się nie kreował zawsze będzie robił pod siebie i swój team i nie ma mowy, żeby od tego były jakieś wyjatki. Nawet jak nie będzie pod siebie robił to będzie wynosił informacje do kumpli bez względu jak rzetelnymi pomocnikami by nie byli, taka jest rzeczywistość. Albo catthon zacznie grać i zrozumie co jest naprawdę nie tak albo będziemy tkwić w tym błędnym kole w nieskończoność. To samo tyczy się zgłaszanych błędów, jak ktos ma błąd na swoją korzyść to siedzi cicho, ja to rozumiem i nie potepiam, ale jak ktoś widzi błąd działający na korzyść kogoś innego odrazu leci temat na forum. A błąd jest na tyle sporna kwestia, że o nim decyduje administracja. Przykład puginaly po 900 w demo set żaden związek nie zrobił posta, ale mag z trzema praojcami już trzeba nerfic. A administracja gdyby miała swoją wizję, oowiedzialaby, że tak ma być, inaczej nie będzie, graj albo nie. Zmiany jak najbardziej są potrzebne, ale zmiany które nas do czegoś przybliżają. Zmiany podyktowane zawiscia graczy do niczego nie doprowadza, bo zawsze komuś coś nie będzie pasowało. Nie zrobicie gry dla każdego.

Gościu, co spiąłeś posladki? W wojsku pod prysznicem Ci coś zrobili czy co?
Jak dla mnie, mogą dawać delety na postacie za wbijanie na WM, stracę Darmiego, do którego mam sentyment. Nic poza tym, jak równość to wobec wszystkich.
Poza tym, nie napisałem tutaj wprost, że o łamanie regulaminu chodzi o Ciebie i napisałem również, że nie domagam się kary dla Ciebie, więc sztywniej tam przed monitorkiem.
Co do tego, że za darmo, to tego też nie powiedziałem i przyznaje się, że dostałem za to niemałe pieniądze jak na tamtą chwilę, gdzie gralo 5 osób. Nie zakręciła mi się nawet łezka w oku. Potem wbiłem znowu 150+- lvl i zrobiłem to ponownie. Nie oszukujmy się, interesy pod rl hajs były tutaj też robione. Nie mówię tu tylko o sobie, ale i o fafce, który zarabiał realny hajs, o tym, że też kupował. O tym, że Unicestfiator kupował eq za rl hajs. Mógłbym wymienic tu mnóstwo osób, ale nie w tym rzecz. Jeśli już każdy tutaj chce sprawiedliwości co do servera, to najpierw zacznijmy tą sprawiedliwość od Nas samych. :)
To samo pytanie co do gwander, co to ma do serwera sezonowego. Też mogę wymienić mnóstwo osób, ale wm nie jest Bugiem, to jest wasze enfo, a to że sprzedawałes expa jest już chyba złamaniem regulaminu. Ciągle ten sam argument, dzienna na smoki była Bugiem, bo dawała co oddanie expa, chodziłes i nabijales expa w nielegalny sposób, na serwer przybywało nielegalnego expa, wm usuwał połowę legalnego expa a druga transferowa do innej postaci. Jeśli poudowadniasz swoje oszczerstwa banuj nawet całe cpvp, dopóki tego nie zrobisz przestań oczerniać porządnych ludzi. Nie mamy na sumieniu więcej niż wy, a odkąd istnieją gry ludzie dzielą konta i sprzedają rzeczy. Co wy myślicie, że jak otworzą wam wasz serwer to to zniknie? Nie, tylko wtedy wy będziecie to robić. A poza tym wszystko jest legalne dopóki cię nie zlapia. Mów o moim wojsku jak ci głowę w kiblu przestaną spuszczać.

hejhop
26-01-19, 19:02
Przecież napisałem, że EXPLOIT, a nie bug. Wykorzystywanie warmoda do lvlowanie było exploitem. Powinno skutkować deletem postaci tak jak było, jest i zawsze bedzie w większości gier i również było kiedyś w altaronie.

^ bo jednymi osobami, które negują wszystkie pomysły o sezonowym serwerze lub innym są ludzie z cpvp i tak jak napisałem, gdyby posypały się delety to nie pisalibyście tutaj swoich mądrości, a najwięcej ty, bo magika byś walił w pierwszej kolejności

Bardzo chętnie siedziałbym cicho. Tylko wtedy wasze zdanie byłoby odebrane jak głos wszystkich. Gdyby wasze pomysły nie zapetlaly historii altaronu też bym siedział cicho. Wyrażam zdanie jakiejś grupy i nie mówię o psychiatryku, tylko grupie graczy którzy jak dla was kochają pixele, jak zwał, tak zwał. Gdyby wasze pomysły nie oscylowaly wokół resetow, nowych serwerów z blokadą tworzenia postaci na cpvp i transferowania postaci z war otsa też bym siedział cicho. Sezon należy się wam jak psu Buda i nikomu nic do tego. Tylko że sami zrozumieliscie, (teraz bardziej do petow) że wam nie chodzi o sezon i wojenke, żal wam tracenia pixeli, a jeśli nie wam, to innym graczom którzy was zostawili na sezonie samych. Jedyne co macie to outfity w których nie możecie chodzić i posągi. Chcecie za wszelką cenę wbić się na cpvp(dalej do petow). Dlatego nie siedzę cicho, żeby czasem ktos nie pomyślał, że cpvp jest nieaktywny, ludzie nie grają i jest im wszystko obojętne. Każdemu z top sto kto nie jest z wami nie podoba się reset, a jeśli się podoba to dlatego, nie podoba mu się top dziesięć tak jak wam się nie podoba.

eremce
26-01-19, 19:27
Odpalamy sezonowy na max 2 miesiące z pełnym przenoszeniem postaci + dajemy możliwość ograniczenia poziomowania postaci przez administrację w przypadku tzw. przedwczesnego dead otsa? Czyli ja zobaczymy, że 10 osób expi bez żadnych oporów to koniec serwerka i przenosiny 1:1. Dobrze wiemy, że gdyby sezonowy był przenoszony na cpvp to po 3 miesiącach top 1 nie byłby level 200+ a 350+, gdyż grałoby zdecydowanie więcej osób co oznacza więcej teamhuntów a to jest jednoznaczne z szybszym expieniem.

A tak swoją drogą to odnoszę wrażenie, że chcecie się bić z ludźmi którzy w cale tego nie chcą robić. Była wojna to przestali grać, skończyło się wszystko to wrócili na pusty serwer i zrobili ekonomię po swojemu. Z resztą bicie się z RPGowcami, to tak jak kopanie piłką w nerda na WFie i liczenie, że pogra z tobą w piłkę.

Kierka250799
26-01-19, 20:46
@Konradek
To samo nie jest powiedziane, że Ty nie kupiłeś expa od Artezona, ba, złamałem regulamin, mówię. Jak dla mnie mogę dostać delete Darmitsana, ale w takim razie będę się domagał kary dla pozostałej reszty osób, która handlowała za rl hajs :)

Poza tym, widzę nieźle masz tam w wojsku jak Ci głowę wsadzają do kibla :/ Chyba razem z Adasiem za dużo cpacie :D

Rahilux
26-01-19, 20:53
@Konradek
To samo nie jest powiedziane, że Ty nie kupiłeś expa od Artezona, ba, złamałem regulamin, mówię. Jak dla mnie mogę dostać delete Darmitsana, ale w takim razie będę się domagał kary dla pozostałej reszty osób, która handlowała za rl hajs :)

Poza tym, widzę nieźle masz tam w wojsku jak Ci głowę wsadzają do kibla :/ Chyba razem z Adasiem za dużo cpacie :D

Panie, zejdźcie już z niego.

Ja się wyexpiłem w momencie gdy konrad miał 260+...


Cpvp dla większości z was jest niegrywalne bo jesteście stroną która przegrała wojnę i ma hunta u graczy którzy ją wygrali, boże.

Domagacie się przenoszenia postaci z największymi lvlami tylko dlatego, że łatwiej wam się tam wyexpić i móc wbić na cpvp by ich huncić, damn.

Skończcie już tę dziecinadę xd.

hejhop
26-01-19, 21:25
Rahilux, rosniesz nie tylko w lvl, ale i w moich oczach.

wojtek12345
26-01-19, 21:27
To niezłe expy na dead otsie

Kierka250799
26-01-19, 21:28
Hunty dla ludzi nie są za to, że któraś strona przegrała tylko obecnie jest za to, że bijesz bossy bez pewnych osób xDD Więc o czym tu mowa xD ale zmieńmy tematy, mieliśmy tu rozmawiać o sezonowym i ewentualnym przenoszeniu.

makmej
26-01-19, 21:30
Zostawmy już tą kwestię że gracze z sezonowego serwera będą chcieli zdymać rpgowców. Wg mnie to żaden argument, a powinniśmy popatrzeć na tą sytuację szerzej. Na serwerze sezonowym powinien być exp stage na powiedzmy 150 poziomie z expem x1, żeby za dużo h lvlowców się nie wyexpiło i tyle. Postacie powinny być przeniesione z expem i skillami na serwer community, ale bez depo. Jedynie postać z eq, bez plecaka. Wtedy nikt nie będzie mieć pretensji że ktoś zdobył miliony talarów na spvp. Pamiętajmy że z bossów leci dużo bullshitów (Kruki, halne itp). Na ostatnim sezonowym było jedynie kilka pełnych zestawów, więc większość graczy przejdzie na serwer z bitewnym lub złotym setem. Poza tym można ograniczyć częstość pojawiania się bossów o 50%.

hejhop
26-01-19, 21:49
@Konradek
To samo nie jest powiedziane, że Ty nie kupiłeś expa od Artezona, ba, złamałem regulamin, mówię. Jak dla mnie mogę dostać delete Darmitsana, ale w takim razie będę się domagał kary dla pozostałej reszty osób, która handlowała za rl hajs :)

Poza tym, widzę nieźle masz tam w wojsku jak Ci głowę wsadzają do kibla :/ Chyba razem z Adasiem za dużo cpacie :D

Jest powiedziane. Bajki, ktore są tworzone na mój temat na waszych tsach nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. Artezon stracił więcej pixeli niż ja mam teraz i nie zamierzal wracać, powiedział, że i tak usunie chara, pytanie czy ma go usunąć z expem czy bez. Wiem, że coś takiego jak czysta, ludzka bezinteresowność jest czymś nie normalnym w waszym świecie i nigdy w to nie uwierzycie, bo mierzycie ludzi swoją miarą. Od kilku postów przewija się temat delektowania, przypadek? Tyle osób ma dostęp do mojego majątku, że nawet jak mnie zdeletuja to się wyexpie szybciej niż wy. Z każdym postem coraz dramatycznie szukacie sposobu, żeby mi dopiec. Już mnie to nie denerwuje. Teraz mnie śmieszy.

Zostawmy już tą kwestię że gracze z sezonowego serwera będą chcieli zdymać rpgowców. Wg mnie to żaden argument, a powinniśmy popatrzeć na tą sytuację szerzej. Na serwerze sezonowym powinien być exp stage na powiedzmy 150 poziomie z expem x1, żeby za dużo h lvlowców się nie wyexpiło i tyle. Postacie powinny być przeniesione z expem i skillami na serwer community, ale bez depo. Jedynie postać z eq, bez plecaka. Wtedy nikt nie będzie mieć pretensji że ktoś zdobył miliony talarów na spvp. Pamiętajmy że z bossów leci dużo bullshitów (Kruki, halne itp). Na ostatnim sezonowym było jedynie kilka pełnych zestawów, więc większość graczy przejdzie na serwer z bitewnym lub złotym setem. Poza tym można ograniczyć częstość pojawiania się bossów o 50%.

Administracja zrobi co uważa, ale to są dwa światy, które do siebie nie pasują. Tu już chodzi o zasady, że wystarczy płakać na forum zeby wszystko dostac? Bo chcą zrobić wojenke tam, potem wojenke tu. Ich święte prawo robić wojenki, ale najpierw niech mi piórka pobierają. A nie wejście ubranych, wyexpionych i wyskiloeanych postaci, gotowych się wyszaleć i skończyć grę po miesiącu.

Jeśli celem jest wojenka, niech się odrazu biją na cpvp. Nawet im warmoda akceptuje. Poco odpalać nowy serwer.

Medalikarz
27-01-19, 05:25
Ja nie o lvl sie martwię w przypadku przenoszenia, choć i tu widzę możliwość przelewów expa przez warmode. Najwieksza bolaczka beda dla mnie skille oraz pny, czy czesc misji. Uwazam ze nad tym powinna sie toczyc dyskusja, a nie o te wasze pelne nienawisci komentarze i podchody by sie wzajemnie ubijać na serv....

ciaparek
27-01-19, 11:40
Postacie powinny być przeniesione z expem i skillami na serwer community, ale bez depo. Jedynie postać z eq, bez plecaka.

W takim razie oddawać mi skille :)

mario
27-01-19, 13:08
Ja nie o lvl sie martwię w przypadku przenoszenia, choć i tu widzę możliwość przelewów expa przez warmode. Najwieksza bolaczka beda dla mnie skille oraz pny, czy czesc misji. Uwazam ze nad tym powinna sie toczyc dyskusja, a nie o te wasze pelne nienawisci komentarze i podchody by sie wzajemnie ubijać na serv....

Skile - zostają takie same 1:1
Misje - przepisać ukończone

W takim razie oddawać mi skille :)

Prawo nie działa wstecz :)

hejhop
27-01-19, 13:26
Up, jakie mądre powiedzenie znasz. Dam ci jeszcze jedno odnoście karania warmodow: Nullum crimen sine lege. Nie ma przestępstwa bez ustawy.

mario
27-01-19, 13:43
Up, jakie mądre powiedzenie znasz. Dam ci jeszcze jedno odnoście karania warmodow: Nullum crimen sine lege. Nie ma przestępstwa bez ustawy.

A znasz takie powiedzenie jak umowa słowna ? Chyba niestety nie znasz.. A taką umową miedzy administracją a graczami było przerzucenie na cpvp ludzi na tamtych zasadach na które się chcąc nie chcąc wszyscy zgodzili.

Maru123
27-01-19, 14:22
@konrad

Powiedziałem kiedyś:
"exp z warmode - exp expem, ale 90 % ludzi "kasując" inne postaci robiła to bez udziału właściciela, łamiąc regulamin tj. pkt IV. 1,2,4,5, za co grozi KASACJA POSTACI!!!"

1.Sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia), 7,30,DEL
2. Udostępnianie konta w grze innym osobom oraz korzystanie z cudzego konta
4. Korzystanie przez jedną osobę w tym samym momencie z więcej niż jednego konta, 7,30,DEL
5. Wykorzystywanie błędów znalezionych w grze do:
A. kopiowania przedmiotów,
B. powodowania awarii serwera gry,
C. powodowania niestabilności serwera i narażania innych graczy na problemy z graniem,
D. osiągania własnych korzyści w grze (powiększanie umiejętności, poziomu, majątku). 7,30,DEL

Chyba nie chcesz powiedzieć, że artezon wchodził na swoją postać i pomagał ci się tak wyexpić ?? Czyli należała ci się kasacja, której nie dostałeś.

@Commando Ajek
Skille wbijałeś na no-pvp gdzie mogłeś skillować bez żadnych przeszkód, więc słusznie zostały skasowane.

c770832
27-01-19, 14:31
A znacie takie powiedzenie gdzie kucharek szesc tam Fasol glodny?

Maru123
27-01-19, 15:04
Sąsiad jak zwykle w punkt!

5310053
27-01-19, 15:04
"Chyba nie chcesz powiedzieć, że artezon wchodził na swoją postać i pomagał ci się tak wyexpić ?? Czyli należała ci się kasacja, której nie dostałeś."
akurat artezon logował wtedy na swoją postać xD

Maru123
27-01-19, 15:15
Nawet jeśli by tak było w co nie wieżę pozostaje IV.5.D o którym mówił Gwandi:D

hejhop
27-01-19, 16:55
@konrad

Powiedziałem kiedyś:
"exp z warmode - exp expem, ale 90 % ludzi "kasując" inne postaci robiła to bez udziału właściciela, łamiąc regulamin tj. pkt IV. 1,2,4,5, za co grozi KASACJA POSTACI!!!"

1.Sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia), 7,30,DEL
2. Udostępnianie konta w grze innym osobom oraz korzystanie z cudzego konta
4. Korzystanie przez jedną osobę w tym samym momencie z więcej niż jednego konta, 7,30,DEL
5. Wykorzystywanie błędów znalezionych w grze do:
A. kopiowania przedmiotów,
B. powodowania awarii serwera gry,
C. powodowania niestabilności serwera i narażania innych graczy na problemy z graniem,
D. osiągania własnych korzyści w grze (powiększanie umiejętności, poziomu, majątku). 7,30,DEL

Chyba nie chcesz powiedzieć, że artezon wchodził na swoją postać i pomagał ci się tak wyexpić ?? Czyli należała ci się kasacja, której nie dostałeś.

@Commando Ajek
Skille wbijałeś na no-pvp gdzie mogłeś skillować bez żadnych przeszkód, więc słusznie zostały skasowane.
A co ty myślałes, że na mc to robiłem? Jasne że siedział że mną te pół godziny i dawał się rokowac. To wykracza poza wasza sferę rozumowania, ale tak. Siedział i wybiegał z temple. I nie wiem po co po raz setny rozgrzebujesz ta sprawę. Tak jak ja bym twoje sms-y o moją złota rybkę wyciągnął. Bol dupy że wolałem ja za pixelei sprzedać niż plny?

Tu już nie zostanie nic więcej wymyślone, chyba ze ktoś przeniesie ciąg dalszy tej rozmowy do tematu "rozprawa Konrada" czy coś.

Dramatycznie chcieliście zresetować serwer, zabić cpvp w jakikolwiek sposób, a jak was pobanowali za wasz poziom intelektualny to chcecie domagać sie karania za cokolwiek byle by zaszkodzić komukolwiek. Zazwyczaj tak bywa, że żeby karać to trzeba coś udowodnić, a wy tylko insynuujecie, za wyjatkietkiem mózgu kierki który sam się grzebie. Mam nadzieję, że altaron mi się znudzi, zanim wam transferuja postacie. Na początku, dodam, że denerwował mnie wasze posty, ale jak czytam co piszecie to chyba przeżywacie to o wiele bardziej emocjonalnie niż ja. Magik, który tydzień temu napisał, że ma ważniejsze rzeczy niż altaron. "Skończ waść wstydu oszczędź."

A znasz takie powiedzenie jak umowa słowna ? Chyba niestety nie znasz.. A taką umową miedzy administracją a graczami było przerzucenie na cpvp ludzi na tamtych zasadach na które się chcąc nie chcąc wszyscy zgodzili.

Pokaż mi ta umowę, bo ja się napewno nie umawialem na zabranie mi lvla, skilli, talarow, pnow. Może wy się na to umowiliscie?

Skonczcie grzebać w historii altaronu, bo zgodzicie się chyba że nie jest rozwojem cofanie się do tego co było. Altaron jest pusty, bo jest:
Trudny
Mały
Nierozwijany regularnie
Dla tak często wspomnianych starych graczy, jest on całkowicie martwy. Kilka postów selba na fb w tydzień potrafily ozywic populację, nie do jakiś powalających rozmiarów, ale ja sam rok temu wróciłem po postach na fb. Nie dzieje się na tyle żeby oszałamiac w postach nowymi zmianami, ale jakieś regularne głupoty, w stylu "sprawdź co u kerii, może wynalazla maść na ból dupy Konrada" z jakimś chwytliwym screenem. Niech altaron chociaż udaje żywego. Jest do tego dobra okazja start sezonowego. Ludzie pograją jak ostatnio, przyjdą jacys nowi/starzy gracze, a jak poznają starych fajterow to wejdą na cpvp. Tamci się wyszumieja i do następnego sezonu będzie spokój.

Keavira
Jak skille transferowac I:I jak wy tam macie skill boost. Kłesty ok.

Bas
27-01-19, 16:57
Konrad jak zwykle niewinny on nic nie robił a talary sprzedawał 1kk min 50-70 zł wołał xD

hejhop
27-01-19, 17:03
Konrad jak zwykle niewinny on nic nie robił a talary sprzedawał 1kk min 50-70 zł wołał xD
bas jak zwykle na temat i z twardymi dowodami. Latwo tak pisać, co nie?

Kierka250799
27-01-19, 17:06
W każdej plotce jest ziarno prawdy.
Nie odpowiem już na Twoja zaczepkę dotyczącej mojej osoby, bo po prostu glupszemu się ustępuje, więc no. :d czekam na dalsze rozmowy :D

ciaparek
27-01-19, 17:26
Gatka szmatka o serwerach a kiedy mają być wprowadzone nowe tereny? w grudniu po południu tego roku? czy znów w czasie bliżej nie określonym :)

bo widzę że bój się toczy o przeniesienie koxów z spvp gdzie znacznie szybciej i przyjemniej się wykokszą i dojadą obecnych grajków z cpvp z konradem na czele i co znów serwer umrze? :)

ogólnie od 3 lat 0 rozwoju, regres pod każdym względem.. naparzać się dalej w komentarzach tu już nie ma ratunku :D