PDA

Zobacz pełną wersję : Status Szlachecki


Phenixioo
20-12-18, 08:25
Witam
Od rana próbuje kupić status szlachecki przez płatność SMS i nic nie działa, posiadam środki na koncie i mam wylaczoną blokadę premium.
Zawsze kupuję status w ten sposób i pierwszy raz mam taki problem, dziś kończy mi się status proszę więc o szybką reakcję w przeciwnym razie stracę swoje posiadłości a Wam przybędzie kolejna niezadowolona osoba.
Dziękuję za uwagę,
Z poważaniem Lovelasik :)

Catthon
20-12-18, 08:35
Cześć,

To nietypowy problem. Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z powyższym opisem, na adres: platnosci@altaron.pl.
E-mail powinien zawierać również:
Nazwę konta, którego dotyczyła Usługa,
Numer telefonu, z którego został wysłany SMS (w przypadku Płatności SMS),
Kod wysłany w SMS (w przypadku Płatności SMS),
Data i czas transakcji.

Niestety tej sprawy nie możemy załatwić przez publiczne forum (ochrona danych osobowych).

Pozdrawiam!
Strażnik Gry Catthon

Phenixioo
20-12-18, 08:51
Dziękuję, zrobię wszystko o czym mówisz jak tylko wrócę z pracy. Moja wielka prośba wydłużcie mój status o dzień na czas kombinowania żeby nie przepadły mi domki, jak już uda się kupić ss to oddam za tą przysługę nawet tydzień statusu.
Znaki................
Z góry dziękuję...

Catthon
20-12-18, 09:00
A jesteś pewien, że Ci przepadną? Domki utrzymują się kilka dni po zakończeniu SS.

Shrime
20-12-18, 09:05
Możesz nie mieć statusu aż siedem dni! Do depo będą przychodzić ci listy ;) Także jeśli dzisiaj skończył ci się SS to na czilku poczekaj

mexiunio
20-12-18, 09:50
Jednak z karczm go powyrzuca

Catthon
20-12-18, 09:59
Ale kolega w karczmie nie mieszka.

Phenixioo
20-12-18, 10:55
Dziękuję za informację, byłem pewien że domek przepada w chwili utraty statusu. ( uff )
A co do kolegi mexiunio to nie Twoja sprawa co mam do stracenia :)
Znaki ................
Jeszcze raz dziękuję !