PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z klientem


Adamz
30-11-18, 06:23
Tak jak w temacie od ostatniego patcha mam pewien problem dotyczący klienta gry, otóż , po zalogowaniu się muszę (dość długo) oczekiwać na pojawienie się panelu gracza a gdy już to nastąpi nie widać ikon postaci.

Prawdziwy problem pojawia się jednak kiedy wchodzę do gry (co zajmuje kilka minut, lub wyskakuje okno " error: conection lost) gdyż widać tylko interfejs, paski hp i many oraz panel lewy i prawy a zamiast ekranu głównego, tam gdzie widoczna jest postać itp. widzę tylko sam nick, a reszta obrazu jest czarna. Mogę się przy tym poruszać po kliknięciu na minimapę, ale normalne granie jest po prostu nie możliwe.

Dodam że przed patchem, i przed pojawieniem się nowego klienta, nie miałem żadnych podobnych problemów a gra działała płynnie i bezbłędnie.
Próbowałem ponownie pobrać klienta ale nie pomogło, dalej występuje ten sam problem.

Czekam na wasze sugestie i wskazówki , z góry dzięki za pomoc.

Shrime
30-11-18, 07:46
Skoro masz widok panelów i paska many to połączenie z serwerem zostało uzyskane.
Sprawdź ustawienia graficzne, może tam jest coś popsute.Pozmieniaj tam directy/opengl'e i inne takie

Adamz
30-11-18, 08:38
Problem rozwiązany ale przyczyna nieznana xD Od kilku dni borykam się z tym problemem, dlatego w końcu postanowiłem napisać o tym na forum, aż tu nagle gra po prostu zaczęła działać, nie wiem co powiedzieć, dziwna sytuacja :D

pregusia
30-11-18, 15:55
@Adamz:

1) jaki system masz?
2) jaka karta grafiki?
3) jakie sterowniki do grafiki?

Puszczyk
01-12-18, 11:07
Może mi ktoś pomuc, otuż mam problem z wejściem do gry bo po wciśnięciu "Wejdź do gry" po krótkim czasie wyskakuje Conection Falied (ERROR 10061) i nie wiem co zrobić :(

wilddd
01-12-18, 11:09
Próbujesz zalogować się na postać na serwerze sezonowym, który dzisiaj został zamknięty.

Puszczyk
01-12-18, 11:13
Dzięki wielkie

neccoz
02-12-18, 09:05
Podepnę się pod ten temat :D
Przy wylogowaniu muszę zrobić krok w którąś stronę z łóżka, żeby postać się wylogowała + ostatnio dostaje taki komunikat