PDA

Zobacz pełną wersję : debug


paaaprikos96
20-09-11, 20:41
gdy włączam klienta altaron wyskakuje mi komunikat, że podczas mojej ostatniej wizyty zdarzył się krytyczny błąd oraz że mogę wysłać raport. bez względu czy wysyłam czy nie nie mogę się zalogowac na żadną postać. ściągałem nowego klienta, to nie pomogło. cóż więc robić?

Tron
20-09-11, 21:02
1. Odinstaluj kompletnie klienta i zainstaluj nowego z tej strony (http://altaron.pl/Index-downloadClient/).

albo:

2. Zmień silnik graficzny (ustawienia klienta).

paaaprikos96
22-09-11, 20:32
nic nie pomogło. wciąż wyskakuje mi raport o błędach :(

Trav
22-09-11, 22:09
Zapewniam jednak że w tym jest problem. Bo sprawdziłem i wiem, że zalogować się można każdą postacią z Twojego konta i nic się złego nie dzieje. Naprawdę zrobiłeś jak przedmówca radził? Kompletna wymiana klienta (dla pewności można np. wypakować w innym miejscu niż poprzedni), czyli wymiana plików exe, spr, dat i pic? Bo to musi chodzić o to.

paaaprikos96
22-09-11, 23:04
ja także mogę się zalogować na każdą postać, lecz z innego komputera. dla pewności : kompletne usunięcie czyli usunięcie wszystkich plików, całego folderu w którym jest gra i opróżnienie kosza. tak robie. kiedyś gra chodziła normalnie. nie wiem, jutro też popróbuję coś z tym zrobić. bo raczej innej przyczyny nie ma? ani innego wyjścia?

paaaprikos96
23-09-11, 23:26
dziękuję wszystkim, sprawa została rózwiązana :D