PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycje zmian w zadaniach/lokalizacjach


Kierka250799
07-11-18, 09:49
:zły:* Nazwa tematu oczywiście dla zwrócenia uwagi *:zły:

Mam propozycję by dokończyć parę miejsc, questów, które z chęcią (tak myślę) gracze by odwiedzili.
Temat zakładany tak na szybko i nie pisze wszystkich miejsc i questów, bo nie pamiętam, a nie jestem przy komputerze.
Ale wracając do tematu:
-Erazmus, Ankardia, są pod nim drzwi przez, które nie da się przejść. Może byłby tam quest, który można wykonać po zrobieniu runy ognia? Quest, który dawałby załóżmy dostęp do innej części expa z demonami? Ale oczywiście jeszcze trzeba pomyśleć na czym polegałby ten quest. ( To luźna propozycja, może być cokolwiek innego ).
-Szkwały- są drzwiczki, za którymi widać szkwały, które oczywiście są zbugowane, bo jak się przebiega i walną Wave to mimo ściany, która tam jest i tak dostajesz hita ;D, ale to już inna kwestia. Myślę, że mógłby być tam dostęp na dalszą część expa załóżmy od zabicia jakiejś tam ilości wodników i szkwalow, co wiązałoby się z dodaniem gdzieś tam npc. ( Mogę zająć się dialogami znowu, jak przy npc na Kogarze ) lub dodanie tam questa.
-Koscieje/Liczę-Raindar. Schodzimy i po lewej stronie są drzwi dostępne od 380 lvla. Nie wiadomo co tam się znajduje i czy wgl coś, chodzą legendy, że jedyną osobą, która je przekroczyła jest Legendarna Janela, ale ile w tym prawdy- nie wiem. Może wprowadzić tam jakiś exp dla High lvli, ale nie od 380, tylko od 200? Może jakieś nowe moby lub tajne przejście na Kogar ;)

To są wszystko luźne propozycje, ale może warto coś pomyślec nad zmianami.
Osobiście mogę zająć się robieniem mapy czy npc, jeśli będzie gdzieś jakąś potrzeba, to priv lub w grze może się odezwać mistrz gry.
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje lub są questy, które nie są skończone ( a takie są, tylko nie pamiętam nazw) to piszcie, może administracja coś o tym pomyśli i odezwie się z pomocą do Nas ;)

Rahilux
07-11-18, 11:22
Gawen i nowe nacje o/

Medalikarz
10-12-18, 14:22
Ciekawą przygodą był by quest na raindar ktory przesi nas do czasów świetlności miasta przed jego upadkiem :D bramy mogły by być pozamykane, albo wyjścia udostępniane były by tylko na questy ^^

mexiunio
10-12-18, 17:24
Ciekawą przygodą był by quest na raindar ktory przesi nas do czasów świetlności miasta przed jego upadkiem :D bramy mogły by być pozamykane, albo wyjścia udostępniane były by tylko na questy ^^

Dodanie Raindaru na przeszłości?

Medalikarz
10-12-18, 19:05
jako osobny quest, tez wykorzystujac motyw cofania w czasie zrobic raindar jako dodatkowe miasto oraz questy dookola niego, cos stylu proby obrony miasta ktora finalnei konczyla by sie niepowodzeniem, jedna przyblizala graczowi historie upadajacego miasta, a nawet dawala by mu mozliwosc wziecia w tym udzialy ^^

hejhop
10-12-18, 21:45
Wieża na profanach

Medalikarz
10-12-18, 21:56
Nie rozumiem? Możesz rozwinąć bo nie znam całej fabuły, a rzuciles jedynie profanami z wiezy

hejhop
11-12-18, 11:24
Na profanach jest wieża, obok runy ziemii. Historia maga z moczarow o którym mówi Merlin kiedy zrespi się plugastwo. Po za tym podążając za notatkami do runy ziemii czytasz wskazówki poszukiwacza tego maga.

Ale jakie to ma znaczenie skoro i tak nie ma komu tego robić. Lepiej żeby nie było niż żeby było zrobione na odpierdol. A najlepiej żeby ten grudniowy apdejt się w grudniu wyrobił, chociaż bardziej bym się spodziewał grudniowego resetu.

Kierka250799
12-12-18, 07:11
Zrobienie map, npców, to niedługa kwestia, ale jak to kiedyś usłyszałem, gdy chciałem pomóc robić mapy. "Nie możemy udostępnić, bo nie ma w niektórych miejscach znaków wodnych". Chcę człowiek dobrze, to i tak nie można go dopuścić, bo wchodząc do załogi trzeba sobie na to "zasłużyć" byciem przez kilka lat, bądź dobrze inwestować.
Są ludzie, którzy chcą pomóc bezinteresownie, to źle. ;o

Zmian i questów jest wiele do dokończenia, można by to było wszystko zrobić, to wiele dodatkowego czasu by zajęło ludziom na sprawdzenie wszystkiego.

hejhop
12-12-18, 17:19
Ale za to to pochwalam. Już w doradcach widać mase przypadkowych osob a co dopiero byłoby gdyby przypadkowe osoby mogly questami operować. Jak najbardziej wieloletnia wiernoscia albo tłustą inwestycją. I to nie roczna czy dwuletnia a 5 czy 10cio letnia. Ostatnim co powinno być wpuszczone to stronnicze osoby do najwyższego kręgu wtajemniczenia.

Kierka250799
13-12-18, 01:17
Co nazywasz najwyższym kręgiem wtajemniczenia? Robienie unikalnych map czy pisanie npc? XD Chciałem zrobić sam mapę w RME, była już gotowa to dostałem informację, że mają własny edytor. Pomoc przy robieniu nowych terenów lub npc, to nie jest nic nadzwyczajnego. NPC już zrobiłem, który podobno będzie na Kogar, jak mówił sam wielki Selboso po rozmowie na TS3.

hejhop
13-12-18, 08:29
Nie odpowiem tylko żeby nie pisać niemiłych rzeczy. Tak jesteś najlepszm kandydatem do wszystkiego za co się zabierzesz, do tego jesteś super obiektywny co do klas i neutralny co do graczy. Ojej jakto jest że jeszcze jesteś taki niedoceniany....

@kierka
mapy i npc nie, ale questy już tak.

Rahilux
13-12-18, 08:42
Send nukes on licor!

Wydaje mi się, że jak ktoś chce to może sam się zgłosić do pomocy a nie czekać aż ktoś o to poprosi. Nie każdy ma w profilu wypisane, że chcę pomagać w tworzeniu altaronu.

Kierka250799
13-12-18, 14:34
Konrad, ja nie twierdzę, że jestem najlepszym kandydatem, bo tego nigdzie nie napisałem, ale po rozmowach z pręgim, mówił, że większość pomocy kończy się na daniu dostępu do test serwera ;d

Nie mówię również, że questy mam robić, ale mapy i npc mogę :>

sokoskiii
13-12-18, 18:18
Ale jakie to ma znaczenie skoro i tak nie ma komu tego robić. Lepiej żeby nie było niż żeby było zrobione na odpierdol. A najlepiej żeby ten grudniowy apdejt się w grudniu wyrobił, chociaż bardziej bym się spodziewał grudniowego resetu.

Selbo10.11.2018
Oj, grudniowy update to tylko nazwa robocza ;p

JK

Katamaran
14-12-18, 09:18
Za bramka 380 lvl nic szczególnego nie ma. Kawalek maoy. Pozdrawiam ;)

Catthon
02-01-19, 10:25
Hej,

Byłem pewien, że odpisałem w tym temacie.
Masz rację - warto dokończyć/rozwinąć niektóre miejsca. Mamy jednak do dokończenia spory temat i tym zajmujemy się w pierwszej kolejności.