PDA

Zobacz pełną wersję : Menu przenieś przedmiot - Nowy Klient


Zetix
03-11-18, 13:09
Mamy powiedzmy 55 srebrników. Chcemy przenieść 10 do innego plecaka. Przciągamy i pokazuje man sie Menu w którym z góry mamy wpisaną wartość 55 szt. po wciśnięciu 1 wartość ta zmienia się na 10 a po wciśnięciu 0 (najprawdopodobniej 100) przy czym z racji tego że mamy 55 itemów wartość wyświetlona to 55 (czyli max tego co posiadamy).

Problem jak widać w tym że po wciśnięciu 1 zamiast 1 szt. jest 10.

Pisałem o tym na CTR-R ale doczekałem sie tylko takiej odpowiedzi.
U mnie działa bez problemu. Na pewno dobrze wpisujesz wartości?
Catthon a jak mogę źle wpisywać wartości ? Z pewnością dobrze sprawdziłeś? Ja tego nie zgłaszam ot dla zabawy tylko po to żebyście mogli poprawić błąd w swoim kliencie, a jak widać średnio Ci na tym zależy.

Calineczka
03-11-18, 18:07
Jak używasz klawiszy z części numerycznej to tak jest. Jak używasz cyfr "nad literami" możesz wpisać dowolną wartość z przedziału 1-100 - jeżeli masz 100 itemow na stacku

Zetix
05-11-18, 19:33
Jak używasz klawiszy z części numerycznej to tak jest. Jak używasz cyfr "nad literami" możesz wpisać dowolną wartość z przedziału 1-100 - jeżeli masz 100 itemow na stacku Tak. Używam klawiatury numerycznej.

Catthon jeżeli jest rozbieżność pomiędzy wartościami wpisywanymi na numerycznej a nad klawiszami to myślę że warto by zanotować.

Zetix
20-11-18, 19:06
Problem nadal występuje. Nie ma informacji że ktoś czy ktoś się tym zajmie czy przeanalizuje NIC. Jaki jest sens cokolwiek zgłaszać ?