PDA

Zobacz pełną wersję : Moja Historia - jak przemyciłem itemy na licor


Psimgoth
01-11-18, 18:10
Od razu zaznaczam że nie życzę sobie by temat był usuwany, bo mam prawo pisać tutaj to co chce a tym bardziej chciałbym opisać dla rozjasnienia jak udało mi się przemycić itemy na licor.


Pewnego dnia grałem sobie moim wyspiarzem stałym psimgothem, no i co jakiś czas sprawdzam bossy na licor, a że nie chciało mi się relogać odpaliłem drugiego clienta i zalogowałem się na drugą postać. Oczywiście boss był, ale później zapomniałem się wylogować i przez to GM teleportował Psimgotha do tej drugiej postaci na licorze żeby zweryfikować czy jest multi. Na szczęście skończyło się na ostrzeżeniu... Po godzinie gry wpadłem na GENIALNY pomysł jak przemycić itemy z kontynentu na licor. Otóż postanowiłem stworzyć dwie postacie z podobną nazwą "licorstayer z Ananu' i "Licorstayer Hexer", po czym jedną z tych postaci wyszedłem na kontynent. Kupiłem sobie szczerbca, łuskowy set oraz klingę królewską i schowałem się na kontynencie gdzieś tak poza miastem by z wyglądu przypominało trochę Licor a następnie czekałem aż GM zacznie sprawdzać i złapie mnie na używaniu MC. Oczywiście dwie postacie były zalogowane i okno miałem zminimalizowane tak, aby mieć wgląd na dwie postacie jednocześnie. Czekałem 10h, nawet siebie zraportowałem.



Po... długim czasie Gm zalogował się na jedną z postaci (która była na kontynencie) po czym zaraz przyzwał drugą. W tym momencie zagadując Gma szybko zrobiłem trade po czym wylogowałem się, lecz zaraz jak się zalogowałem wylądowałem na licorze z powrotem. Okazało się że musiałem coś źle zrobić bo przedmiotów sobie nie przekazałem... no i byłem mega zły że plan poszedł w pizdu. Pomyślałem sobie - spróbuję drugi raz.



2 PRÓBA.


Tym razem nicki stworzyłem całkowicie inne, i schowałem się w tym samym miejscu co przedtem. Jeszcze za nim podjąłem się drugiej próby powiedziałem jednemu graczowi że chce to zrobić, że mam plan aby przemycić przedmioty z kontynentu na licor.


Zraportowałem siebie i czekałem na kontynencie za Mistrzem Gry. Po 3 godzinach Admin się zjawił przyzywając tego kolege ( co powiedziałem mu o planie) obok mnie i jeszcze jednego typka. Wtedy pomyślałem sobie że skurczybyk mnie wydał a MG ze mnie sobie drwi i już zacząłem się godzić z tym że nic z tego nie wyjdzie... już chciałem powiedzieć Mistrzowi całą prawdę... aż po chwili.... Mistrz gry sprawdza ich czemu oni mają te samo IP - okazało się że to byli bracia, ale nie ważne... Najważniejsze jest to że przez tą sytuację chyba Mistrza gry trochę zdezorientowało i przyzwał zaraz obok mnie kolejną postać tą którą byłem na licorze. Tym razem nic nie popsułem z handlem a ilość Capa miałem wyliczoną na tyle że moja postać rdzenny wyspiarz spokojnie uniesie przedmioty.


Wylogowałem się szybko rdzennym. MG zbanował moją postać (tą na kontynencie) a po 30 sekundach zalogowałem się rdzennym będącym nieopodal neolith. Idę idę i bum! MG przeteleportował mnie na licor... szybko na jego oczach wyrzuciłem niechlujnie worek z itemami pod drzewo które było widać i po sekundzie dostałem bana... idę moim głównym kontem Psimgothem zobaczyć czy worek wciąż jest... No i był.. ze wszystkim co ze sobą zabrałem.



Zawsze grałem tak by szukać błędów, dziur w grze altaron. Z tego byłem zawsze znany z cwaniakowania. Mogłem się nie przyznawać do tego i spokojnie grać dalej w ukryciu że mam itemy z kontynentu. Zrobiłem to tylko dlatego żeby administracja wiedziała, że jestem mega cwaniakiem i stać mnie na wiele mimo tego że gram na licorze i jestem z dala od śmietanki.


PS: mogłem i więcej razy tak zrobić i sprowadzać kolejne przedmioty np co miesiac. Ale chciałem też powiedzieć że nie o to mi chodziło. Zależało mi tylko na trollingu, a gdy już dopiąłem swego możecie zrobić ze mną co chcecie. Jeśli usuniecie konto, w porządku - macie do tego prawo a ja odwoływać się nie będę mimo tego że mogłem wam o tym nie mówić. Przedmioty wyrzuciłem do wody, tak wiec moja postać NIE MA NIC na sobie założonego. Mam gdzieś te itemy które miałem. Frajdą było ponosić to przez jakiś czas, ale już mi się to znudziło.


https://ifotos.pl/z/qwhpxhw/

Ememems
01-11-18, 18:23
Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. ~Psimgoth 2018

Catthon
01-11-18, 18:40
Gdybyś zgłosił błąd prywatnie, może nie byłoby problemu, może szczerbiec zostałby przy Tobie.

Postanowiłeś jednak pochwalić się tym tematem na forum, na dodatek spamując w kilku miejscach jednocześnie o rozdaniu przedmiotów. Jednak przesadziłeś. Sugeruję dojrzeć.

Na wszelki wypadek zamierzamy spalić Licor.

Pozdrawiam serdecznie,
Catthon

eremce
01-11-18, 18:45
Najcwańszy cwaniak z najcwańszych. Wydaje mi się, że trzeba będzie dodać dodatkowy posąg tudzież statuę ku czci tego szczwanego lisa.

Ememems
01-11-18, 18:48
"Tu leży Psimgoth. Udało mu się oszukać MG Selba, ale śmierci nie oszukał."

ciaparek
01-11-18, 18:53
Wyruchał system :D

Psimgoth
01-11-18, 19:02
Do moich osobistych osiągnięć na licorze mogę dorzucić że jako 1 w historii altaron zdobylem medal w 2012 ( 1 opuściłem licor). Udało mi się też opuścić licor na 1 lvl dzięki czemu na 15 lvl wojownikiem miałem 600 hp. Ponadto udało mi się znaleźć bug przez co mogłem mieć więcej punktów nauki niż normalnie.

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17950


Btw mam w dupie tego Szczerbca I te itemy... Jestem z siebie dumny ze potrafię zrobić coś co nikomu się nie udaje... To mnie mega motywuje.. Nie ważne czy po trupach do celu czy nie. Ważne że zrobiłem coś niemożliwego. Osobiście do administracji nic nie mam.

Jestem fanatykiem licoru. Jestem tam od 2011 roku. Odbierając mi licor zabierasz mi życie, dostęp do tlenu.

Jestem Goth, Psimgoth.

lordps
01-11-18, 19:25
Oj psim z tym Bugiem na pny to już się rozpędziłeś, że go sam znalazłeś.

Psimgoth
01-11-18, 19:27
zgadza się. ja tylko udoskonaliłem pomysł :)


https://ifotos.pl/z/qwhpnrx/

wrzuci ktoś tu ładnie? Bo ja nie mogę coś

Obles
01-11-18, 20:39
Właściwie nawet nie wiem jak to skomentować... Życzę Ci powrotu do zdrowia.
A przedmiotami i postaciami się odpowiednio zajmę.

Psimgoth
01-11-18, 20:56
dlaczego ja mam z tego taki wielki ubaw? hahaha. Możesz życzyć mi cokolwiek chcesz. Możesz zabrać też co chcesz. Jeśli chcesz mi dojebać tym że usuniesz konto - proszę bardzo. Mi to wisi. Ja już swoje zrobiłem i ubaw z czegoś miałem. hahahaha.



PS: Po co chcesz te itemy? Już ich nie mam. Po co Ci te itemy skoro wy macie w dupie archipelag licor?

IDĘ EXPIĆ SOBIE RDZENNYM WYSPIARZEM bo na moim stałym dostałem bana. Na szczęscie mam multi kont z tymi itemami HAHAHAHAHHA musicie chyba spalić licor, bo nie pousuwacie tych wszystkich przedmiotów. W domku tam gdzie hotel też mam kilka szczerbców schowanych.


https://ifotos.pl/z/qwhpnwh/


PS: zyczysz mi powrotu do zdrowia to ja nie wiem co ja mam Ci życzyć skoro dałeś owinąć się choremu umysłowo wokół palca XDDD

sokoskiii
01-11-18, 21:34
Ty to jednak wariat jestes xD.

Psimgoth
01-11-18, 21:37
Hail licor!

kantex
02-11-18, 01:09
Slythia też miała na rl tibi spike sworda i opisała to jak się jej udało przemycić to ;)

Psimgoth
02-11-18, 09:41
Slythii historie znam na pamięć.




PS: Catthon żądamy aby na licorze były dostępne przedmioty jak te z kontynentu. Chcemy mieć możliowść pływania po świecie do Neolith jak i z powrotem na smoku na licor. Nie chcemy być gorsi.


Jestem Fanatykiem licoru.

eremce
02-11-18, 11:15
Argumenty za smokiem do Neolith?

neilran
02-11-18, 11:38
Licor to wisienka na torcie Altaronu.

Przypominam noobom że wszyscy jesteśmy Licoryjczykami :)

Psimgoth
02-11-18, 14:13
Najlepsze jest to że mają tak wyjebane na ten licor, a jak przeszmuglowałem itemy z kontynentu na licor to od razu ban na 31 dni i że będą starać się odzyskać te przedmioty. Trochę hipokryzja.

Rahilux
02-11-18, 15:17
1. Rok 2019
2. Neolith jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Sel'bo, cel abitańskie obozy
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Archipelag licor.
8. Namiestnik dalej nie dał tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA PRZESTAŃ BIĆ MŁODEGO SMOKA JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ NA BACZNOŚĆ MINUTA CISZY'
13. korbacz.png
14. Straty wyceniono na 9 złoty i 11 groszy

eremce
02-11-18, 15:43
9 srebrników i 11 miedziaków. Hahaha

19Fafarafa06
02-11-18, 16:14
1. Rok 2019
2. Neolith jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km.
3. 'Generale Sel'bo, cel abitańskie obozy
5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno.
6. Rakieta leci w drugą stronę.
7. Cel: Archipelag licor.
8. Namiestnik dalej nie dał tarczy.
9. Rakieta w zasięgu radarów.
10. Trzeba ostrzec mieszkańców.
11. syrena.wav
12. 'GRAZYNA PRZESTAŃ BIĆ MŁODEGO SMOKA JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ NA BACZNOŚĆ MINUTA CISZY'
13. korbacz.png
14. Straty wyceniono na 9 złoty i 11 groszy

you made my day xD

makmej
02-11-18, 16:45
Ja gratuluje Psimgothowi samozaparcia i heroizmu w tym co zrobił, brawo. Na zawsze zapamiętamy Cię jako chorego pojeba który próbował uratować Licor przed pochodniami.

paaaprikos96
03-11-18, 12:10
no kurwa rzeczywiście

Zetix
03-11-18, 12:42
Właściwie nawet nie wiem jak to skomentować... Życzę Ci powrotu do zdrowia.
A przedmiotami i postaciami się odpowiednio zajmę.

Jedyny punk regulaminu pod jaki można się podpiąć a który de fakto nie jest złamaniem regulaminu to IV.10

Gracz został zbanowany za grę na wielu komputerach (i ok prawidłowo wg. regulaminu.
Gracz nie wykorzystał żadnego błędu gry, a jedynie skorzystał z faktu że Admin zachowywał się schematycznie, a on to zauważył i potrafił w odpowiedni sposób wykorzystać. O czym to świadczy ? Mianowicie o tym że maci do czynienia z osobą bardzo spostrzegawczą i kreatywną (specjalnie nie piszę że inteligentną choć też tego nie wykluczam).
Uważam, iż dobrze jest że takie osoby są. Pozwala to spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy.

Najlepsze jest to że mają tak wyjebane na ten licor, a jak przeszmuglowałem itemy z kontynentu na licor to od razu ban na 31 dni i że będą starać się odzyskać te przedmioty. Trochę hipokryzja.
Nie wiem czy rzeczą właściwa było banowanie bądź co bądź bardzo zapalonego gracza. Fakt że opisanie tematu w ten a nie inny sposób nie było zbyt mądrym posunięciem. Te śmiechy i pisanie że masz na coś wyjebane. Chociaż w pewien sposób to rozumiem ponieważ wiedziałeś że skończy się to BANem tak czy inaczej.

@Selbo widzisz i w tym punkcie kolega przewidział wasze działania, pomimo iż jak pisałem wyżej nie widzę tutaj żadnego złamania regulaminu gry. Przypomnijmy, że to ADMIN przetransportował itemy razem z graczem.

Licor to wisienka na torcie Altaronu.

Przypominam noobom że wszyscy jesteśmy Licoryjczykami :)

I tu się zgodzę. Może z punktu widzenia starych graczy jest on niepotrzebny ale skoro jest i znajdują się chętni aby właśnie tam zagrać to czemu miałoby go nie być ? Wymaga tylko lekkich poprawek.

@Wesoły Kupiec Gdzieś ty się podziewał jak Cię nie było. Miło Cię znowu usłyszeć :D

Psimgoth
03-11-18, 14:14
Również przewidziałem to, że przed założeniem tematu zdążyłem wyrzucić przedmioty z głównej postaci ponieważ wiedziałem że skończy się to banem a administracji ułatwiłoby zlokalizowanie przedmiotów.. Nawet jeśli je znajdą w xxx kontach mam na nie wyjebane. Swoje zrobiłem, oszukalem system, ale też przy tym się przyznałem. Administracja dzięki temu stanie się też bardziej doświadczona i nie popełni drugi raz tego błędu. Zamiast być karanym powinienem zostać wynagradzony. Poza tym nie prosiłem o transport na licor. Mogłem zostać równie dobrze w neolith.


Tak więc... Czytam do przodu każdy ruch ze strony mistrzów gry.



EDIT: "mistrzów gry"

eremce
03-11-18, 14:15
Jeżeli uważasz, ze ban jest niesprawiedliwy, to spójrz na podpunkt 10, w punkcie IV regulaminu. Jest to pozycja, która na każde odwołanie od kary odpowiada: "nie, nie masz racji".

Zetix
03-11-18, 14:21
Również przewidziałem to, że przed założeniem tematu zdążyłem wyrzucić przedmioty z głównej postaci ponieważ wiedziałem że skończy się to banem a administracji ułatwiłoby zlokalizowanie przedmiotów.. Nawet jeśli je znajdą w xxx kontach mam na nie wyjebane. Swoje zrobiłem, oszukalem system, ale też przy tym się przyznałem. Administracja dzięki temu stanie się też bardziej doświadczona i nie popełni drugi raz tego błędu. Zamiast być karanym powinienem zostać wynagradzony. Poza tym nie prosiłem o transport na licor. Mogłem zostać równie dobrze w neolith.


Tak więc... Czytam do przodu każdy ruch ze strony mistrzów gry.

Haha!
Z tym czytaniem to nic specjalnego nie odkryłeś bo w takich sytuacjach zachowują się szablonowo więc co tu wgl można czytać ?

Widzisz Administracje zdenerwowałeś a u mnie wywołujesz uśmiech. "oszukałem system" "mam na to wyjebane" (a jednak nie do końca skoro je chowasz) :D
Po stylu wypowiedzi oceniam dojrzałość na jakieś 15 lat.
Jedno co popieram to szukanie nieszablonowych rozwiązań problemów. To szanuję u ludzi, że nie idą jak te lemingi jednym jedynym wyznaczonym kursem tylko szukają innych rozwiązań.
Fajnie że znalazłeś sposób na przemyt itemów i dobrze że się przyznałeś, ale jak to mówił Catthon lepiej było to zrobić na PW, a już napewno używając innej pisowni.

Jeżeli uważasz, ze ban jest niesprawiedliwy, to spójrz na podpunkt 10, w punkcie IV regulaminu. Jest to pozycja, która na każde odwołanie od kary odpowiada: "nie, nie masz racji". Ten podpunkt w regulaminie jest niewłaściwie sformułowany. Regulamin powinien być jasny do bólu a to jest furtka do tego że Admin ma zawsze racje a gdy nie ma racji patrz wiadomo gdzie.

Psimgoth
03-11-18, 15:16
zdaje sobie sprawę że wiele z tego co piszę jest nieścisłe, bez sensu oraz hipokrytą jestem ja sam. Jak już pisałem wyżej - trolluje sobie. Mam 22 lata. Pamiętaj że nie słowa a czyny się liczą :) Ale myślę że jesteś na tyle spostrzegawczy że o tym wiesz.

eremce
03-11-18, 15:17
Przejrzysta to ma być KON STY TU CJA 😂😂😂, a nie regulamin gry. To jest tylko gra i regulamin musi byc tak skonstruowany, żeby w przypadku świadomego dzialania na niekorzyść serwera ręce administracji nie były związane.

Psimgoth
04-11-18, 14:05
Przedmioty zostały rozdane. Zapraszam za tydzień na nową porcję szczerbców :)

Psimeek
04-11-18, 14:28
przed chwilą kładłem się spać z klingą i mieczem. Loguje się 5 min później a klingi nie ma??? Kto był tak bezczelny zeby zabrać przedmiot z cudzego domu? Niedosyć że kupiłem sobie pacca na 3 dni, zapłaciłem za domek TO KTOŚ UKRADŁ MI MÓJ PRZEDMIOT!! DO REKLAMACJI!!! HOTEL NIE JEST BEZPIECZNY NA LICORZE!!


https://ifotos.pl/z/qwhrhwe/


btw; przyzna się ktoś? :)


Jak coś admin to gapa bo nie wziął miecza (22 atk) a tego na licorze też się nie da zdobyć... złodzieje...


PS: Hotel archibalda do reklamacji. Nie macie prawa wchodzić do cudzego domu bez pozwolenia.




Achhhh Catthon wziął jeszcze miecz :D myślał że nie zauważę jak będzie na niewidocznym.

Catthon
04-11-18, 21:05
Gwoli wyjaśnienia:

Gracz Psimgoth pod Aliastami Yeviin, Psimgoth, Wojownik Chaosu nielegalnie przeniósł przedmioty z Kontynentu na Archipelag. Zamiast niezwłocznie zgłosić błąd (co prawdopodobnie zostałoby nagrodzone), na forum przyznał się do wykorzystania błędu i oferował oddawanie nielegalnie pozyskanych przedmiotów innym graczom, namawiając ich do łamania regulaminu poprzez korzystanie z nielegalnie pozyskanych przedmiotów (co również jest karalne na jego mocy).

W dniu dzisiejszym dodatkowo rozpowszechniał wśród graczy Archipelagu ukryte wcześniej nielegalnie pozyskane przedmioty, przyznając się do tego w tematach na forum (skasowanych) stworzonych przez konta Psimgoth i Psimek. Dostaliśmy zgłoszenie, iż przedmioty te rozpowszechniała m.in. postać Yeviin. Dlatego też konto Psimek zostanie usunięte (zamieszane bezpośrednio zarówno w grze, jak i na forum), konto Psimgoth nagrodzone 30-dniowym banem, zaś postać Yeviin nagrodzone banami (odpowiednio 30 i 7 dni).

W dniu dzisiejszym po rozpowszechnieniu przedmiotów nielegalnie pozyskane przedmioty zostały częściowo odebrane lub usunięte w grze - w tym królewska klinga, miecz, szczerbiec, które od początku nie powinny się znaleźć na Archipelagu. To spowodowało zniknięcie tych przedmiotów z wykupionego pokoju (przez postać Wyspiarz Psimek) oraz innych lokalizacji.

Wszystkie pozostałe przeniesione przedmioty zostaną usunięte w dniu jutrzejszym, co może skutkować krótką przerwą techniczną w godzinach porannych.

Chętnie rozmawiamy o błędach i staramy się rozmawiać także na trudne tematy, ale nie w ten sposób. Z szacunku dla swojego i innych czasu.

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon