PDA

Zobacz pełną wersję : Chodzenie myszką


Zetix
31-10-18, 16:55
Klikam przy zejściu od franciszka na DEPO a postać zamiast iść prosto leci w lewo i po trawie koło gildii wojowników. Żadnych przeszkód po drodze nie było. Wygląda że szwankuje algorytm wyszukiwania najkrótszej trasy.
Wcześniej kilka razy tez mi sie tak wydawało ale tym razem sprawdziłem.

Pół godziny później chodzi na wprost.
Fakt że czasem szwankuje.

kantex
31-10-18, 18:03
Nie masz pełnej mapy odkrytej dlatego owa postać ci idzie po odkrytym terenie który ma możliwy a pózniej może do okoła chodzić nawet ci i to nie żadny błąd. |Ja klikam z bakelelu za mostku jak się wychodzi do depo aż neolith i zawsze dochodzi na miejsce które zaznacze tylko mapa musi być pełna odkryta aby nasza postać nie błądziła.

Zetix
31-10-18, 18:14
Mapy mam zaimportowane z mojego starego klienta. Czasem jakoś dziwnie chodzi jakby miał przeszkody po drodze mimo ze nic nie ma.

eremce
31-10-18, 18:43
A może to jest jakiś sposób, żeby gracze odwiedzali nieopłacalne expowiska? Klikasz standardowo na abitance, przeglądasz neta, a tu nagle diabliki pod baliosem.

kantex
31-10-18, 19:57
Zetix a ci chodzi o tym clicku jak robisz to od samego poczatku klienta Altaron tak ma xD dobre 10 lat ;p

Wicher
31-10-18, 22:04
Map clicki sie buguja, potwierdzam

Zetix
03-11-18, 12:52
A może to jest jakiś sposób, żeby gracze odwiedzali nieopłacalne expowiska? Klikasz standardowo na abitance, przeglądasz neta, a tu nagle diabliki pod baliosem.
Wiesz może! :D

Map clicki sie buguja, potwierdzam
Jak widać nie tylko mi się to zdarzyło.

7276787
03-11-18, 15:12
Również potwierdzam że altarońśki gps nie działa dobrze na nowym kliencie. Nie mówiąc o znacznikach które znikają przy ponownym uruchomieniu.

Catthon
05-11-18, 11:25
Zanotowane, dzięki za zgłoszenie. Komuś jeszcze znikają znaczniki?

Catthon
05-11-18, 12:43
Problem "omijania niewidocznych przeszkód" zdaje się wynikać z importu starych map do nowego klienta i nie jesteśmy w stanie nic z nim zrobić. By problem nie istniał, mapki trzeba odkrywać na nowo.

jopi
05-11-18, 16:33
Zanotowane, dzięki za zgłoszenie. Komuś jeszcze znikają znaczniki?


Mi znikają.