PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy klient Network Error


Zetix
28-10-18, 10:44
Na starym kliencie zdarzało mi się czasem a w sumie codziennie raz czy 2 że wywalało mnie do ekranu logowania ale że klient bardzo szybko się logował nie zginołem przez to nigdy. Bywało gorąco ale udawało się przeżyć.

Na nowym kliencie jak wywala to jest napisane Network Error i zanim się ponownie zaloguje to zchodzi minimum 5 sekund. Tym razem to wystarczyło żeby zginać. Mimo Network Error "LEGENDARNY" AntyKick nie zadziałał. Piszę Legendarny bo jak gram jeszcze nigdy nie nie miałem okazji zaobserwować jego działania mimo tego że padłem kilka razy przez problemy z internetem.

eremce
28-10-18, 11:01
Gdy masz net kicka, nie ryzykuj - odłącz kable i cierpliwie czekaj aż się wylogujesz.

Zetix
28-10-18, 12:39
Gdy masz net kicka, nie ryzykuj - odłącz kable i cierpliwie czekaj aż się wylogujesz.

No to faktycznie świetny system. Tym bardziej że to jedyna gra z której mnie wywala.

Ja zdążyłem się zalogować i nawet raz uleczyć niestety miałem już zbyt mało życia bo ten klient strasznie długo ładuje grę.
Gdyby nie ta zmiana w stackowaniu to bym sobie tym nowyk klientem póki co głowy nie zawracał bo ma zbyt dużo błędów póki co, a rekompensaty za jego TESTOWANIE żadnej.
Do tego wszystkiego sie dowiedziałem że kosztujące 10T Błogosławieństwo życia i tak zabiera 75% poziomu.

eremce
28-10-18, 12:47
To nie jest sposób działania systemu, to jest rada od gracza który już kilka razy miał net kicka.

Zetix
28-10-18, 13:26
Rozumiem że masz na myśli to iż w ten sposób jeżeli sie nie zalogujemy to anty kick zadziała, ale skoro klient potrafi wyrzucić komunikat błędu to czy w tym przypadku przy ponownym logowaniu nie może nas automatycznie wyrzucać do świątyni ? Na tym kliencie w tej chwili to zupełna strata czasu bo za każdym razem jak wpadam na EXP wcześniej czy później mam Network Error. Co najciekawsze w mieście jeszcze mi się to nie zdarzyło.

Wicher
28-10-18, 16:55
Ja mam to samo jesli chodzi o logowanie do nowego klienta - loguje sie do gry kolo 5 sekund

Zetix
28-10-18, 17:27
Ja mam to samo jesli chodzi o logowanie do nowego klienta - loguje sie do gry kolo 5 sekund 5s to tak strzeliłem na oko. Zrobiłem test parę logowań policzyłem i za każdym razem 8s. Na starym poniżej sekundy.

Uiop
28-10-18, 17:29
5s to tak strzeliłem na oko. Zrobiłem test parę logowań policzyłem i za każdym razem 8s. Na starym poniżej sekundy.

Coś w tym jest, też mam około 8s.

Zetix
28-10-18, 17:42
A 8 sekund jak nas wywali z gry gdy otaczają nas przeciwnicy to zdecydowanie zbyt długo.

Ogólnie stary klient podoba mi się zdecydowanie bardziej oczywiście gdyby dac mu funkcjonalność nowego. Lepsze Czcionki i zdecydowanie płynniejsza rozgrywka.

Catthon
30-10-18, 10:57
Czcionki można jeszcze zmienić, nikt nie zgłaszał zastrzeżeń. Nad płynnością pracujemy. Co do network error - ciężko mi cokolwiek powiedzieć, skoro to network error, to wygląda to na błąd Twojego internetu. Owszem, jest tak, że antykick łapie dopiero po kilku sekundach (w zależności od profesji), a gdy się zalogujesz to przerywasz jego odliczanie. Ale jest to wprowadzone na podstawie doświadczeń z nadużywaniem tego systemu w każdy możliwy sposób przez samych graczy.