PDA

Zobacz pełną wersję : Serwer Sezonowy II


ciaparek
27-10-18, 11:03
Czy zamierzacie startować z kolejną edycją serwera sezonowego?
Przez miesiąc (czyli jak zawsze) coś się działo teraz serwer jest martwy.

Macie jakiś plan na niego i czy uważacie ten serwer za trafiony pomysł, jakie są wasze wrażenia? :)

Obles
27-10-18, 11:06
Na podsumowanie i wyciągnięcie wniosków przyjdzie jeszcze czas :).

Kierka250799
27-10-18, 11:13
Moim zdaniem fajna sprawa z tym serwerem sezonowym, ale skrócić go o połowę, dać większego expa w takim przypadku. Wiadomo, że to serwer tylko i wyłącznie pod pvp. Chociaż zdażają się i grajki co chcą grać spokojnie, ale to już inna sprawa.

3373722
27-10-18, 12:06
Możnaby zrobić system np, że edycja trwa te 2 miesiące i np1/2miesiące przerwy ale zamiast statów x2 zmienić na x2,5 albo x3 i wprowadzić zmiany, które zaproponowali gracze np. aby rybkę się szybciej robiło, urban brał więcej itemów itd.

eremce
27-10-18, 14:16
A ja z koleji jestem za speed otsem z takimi samymi wartościami loota exp itp., ale bez tzw. deadline'a. Bedziemy po prostu grali dopóty dopóki administracja nie uzna, że to juz jest ten czas, w ktorym nalezy zakończyć agonie. Idea 3 miesięcy, juz na samym starcie odstrasza graczy, co mozna bylo zobaczyc po naplywie gracze po reklamie na tv gry. Absolutna wiekszosc poszla na cpvp, bo na spvp bedzie reset a glowna cecha altaronczyka jest miłość do swojej postaci. Zdarzyły sie wyjątki w narybku z tvgry i ze streamow, ktore przyszły na spvp, ale tylko po to, zeby "sprawdzic czy oplaca sie tu grac". Ten serwer umarl na samym starcie, bo "jak za chwilę usuna, to po co grac", a gdy okazalo sie ze graja na serwerze tylko gildie walczące w ilosci 10vs10 to wystarczylo dodac zapalnik z opoznionym zaplonem (predkosc maga) aby to wszystko sie skonczylo.

kantex
27-10-18, 15:17
Każdy dobrze wie że jak server sezonowy by stał na stałe to by grała większa rzesza ludzi z prostej sprawy i to logiczne jest, chwili obecnej wiadomo że na sezonowym typowo leszcze na rybach grali bo nie wiedzieli co ze sobą począć mają w wolnym czasie :uśmiech8::uśmiech7:

Zróbcie sonde to sami zobaczycie ile ludzi by chciało grać na stałe z takim rate :) Myślę że około 80% jak nic by było.

Patrząc że to dobry pomysł z Sezonowym serwerem o stałym kliencie byłby to dobry plan ale z kolei pvp server dostanie strzał w głowę gdyż pvp server by umarł bo większości by poszło na 2x exp server.

Kierka250799
27-10-18, 17:34
Każdy dobrze wie że jak server sezonowy by stał na stałe to by grała większa rzesza ludzi z prostej sprawy i to logiczne jest, chwili obecnej wiadomo że na sezonowym typowo leszcze na rybach grali bo nie wiedzieli co ze sobą począć mają w wolnym czasie :uśmiech8::uśmiech7:

Zróbcie sonde to sami zobaczycie ile ludzi by chciało grać na stałe z takim rate :) Myślę że około 80% jak nic by było.

Patrząc że to dobry pomysł z Sezonowym serwerem o stałym kliencie byłby to dobry plan ale z kolei pvp server dostanie strzał w głowę gdyż pvp server by umarł bo większości by poszło na 2x exp server.


O tym by serwer s-pvp został na stałe jestem jak najbardziej za, ale niestety to nie od Nas zależy. Fakt, fajnie się tu gra i sporo osób by tak chciało grać, z tego co sam pisałem z kilkoma osobami. A wracając do Twojej dalszej wypowiedzi, że c-pvp by umarł, bo każdy przeszedłby tutaj na sezonowy, to nie prawda. Są ludzie, którzy mają sentyment do c-pvp, są tacy, którzy grają dla zabawy, więc c-pvp dalej by istniał.

kantex
27-10-18, 18:17
cpvp świecie grało około 15 osób tylko w porywie 5 dziennie , teraz więcej jest bo się przerzucili ludzie z servera testowego tutaj i sami mówią że wrócili i wyłącznie ze względu że tam server rozgrywka umarła bo ludzie nie grają bo się zbliża koniec sezonu. |Większość cpvp to nikt inny jak gracze starych ekip pvp i wrócili i wyłącznie z tego powodu jak każdy czekając na udpate nowe respy i całą tą aktualizację związaną na którą wyczekujemy już przeszło od roku czasu.

wojtek12345
27-10-18, 23:55
A ja z koleji jestem za speed otsem z takimi samymi wartościami loota exp itp., ale bez tzw. deadline'a. Bedziemy po prostu grali dopóty dopóki administracja nie uzna, że to juz jest ten czas, w ktorym nalezy zakończyć agonie. Idea 3 miesięcy, juz na samym starcie odstrasza graczy, co mozna bylo zobaczyc po naplywie gracze po reklamie na tv gry. Absolutna wiekszosc poszla na cpvp, bo na spvp bedzie reset a glowna cecha altaronczyka jest miłość do swojej postaci. Zdarzyły sie wyjątki w narybku z tvgry i ze streamow, ktore przyszły na spvp, ale tylko po to, zeby "sprawdzic czy oplaca sie tu grac". Ten serwer umarl na samym starcie, bo "jak za chwilę usuna, to po co grac", a gdy okazalo sie ze graja na serwerze tylko gildie walczące w ilosci 10vs10 to wystarczylo dodac zapalnik z opoznionym zaplonem (predkosc maga) aby to wszystko sie skonczylo.

Kolego otsy które trwają po 3 miesiące lub krócej cieszą się ogromną popularnościa. NTSW/DBKO czy jakies inne gowno otsy naruto

Wicher
28-10-18, 01:01
A ja z koleji jestem za speed otsem z takimi samymi wartościami loota exp itp., ale bez tzw. deadline'a. Bedziemy po prostu grali dopóty dopóki administracja nie uzna, że to juz jest ten czas, w ktorym nalezy zakończyć agonie. Idea 3 miesięcy, juz na samym starcie odstrasza graczy, co mozna bylo zobaczyc po naplywie gracze po reklamie na tv gry. Absolutna wiekszosc poszla na cpvp, bo na spvp bedzie reset a glowna cecha altaronczyka jest miłość do swojej postaci. Zdarzyły sie wyjątki w narybku z tvgry i ze streamow, ktore przyszły na spvp, ale tylko po to, zeby "sprawdzic czy oplaca sie tu grac". Ten serwer umarl na samym starcie, bo "jak za chwilę usuna, to po co grac", a gdy okazalo sie ze graja na serwerze tylko gildie walczące w ilosci 10vs10 to wystarczylo dodac zapalnik z opoznionym zaplonem (predkosc maga) aby to wszystko sie skonczylo.

Parę razy o tym gadalismy, ja jestem tego samego zdania