PDA

Zobacz pełną wersję : Schody


Kierka250799
24-10-18, 15:20
Jest błąd w postaci takiej, że po schodzeniu ze staka postać robi sama kratkę do przodu od miejsca zejścia... Pozdrawiam, właśnie zaliczona deska przez to... Śmieszny OTC.

eremce
24-10-18, 15:36
Też sie z tym spotkałem. Jest błąd pośredni, wynikający ze ścięcia klienta po zejsciu na dół lub w górę. Klient jakby podtrzymuje operację chodzenia do chwili przywrócenia gry do normalnego stanu.

Catthon
24-10-18, 15:43
Zgłoszone.

Kierka250799
24-10-18, 16:15
Będzie możliwość rekompensaty w postaci oddanego expa i za blessy? :)

eremce
24-10-18, 16:44
"Obecną wersję klienta, którą dziś dzień upubliczniamy, należy traktować jako wersję beta. Zdajemy sobie sprawę z pewnych niedociągnięć i braków - chcemy jednak już dziś podzielić się z Wami naszym osiągnięciem i zasięgnąć zdania największych ekspertów, którymi niewątpliwie jesteście! Aktualnie będzie można korzystać z nowego jak i starego klienta, niemniej wspieranie naszego staruszka będzie stopniowo wygaszane." To mówił on, Sel'bo.

bart303
24-10-18, 17:10
Nie powinno być rekompensaty w końcu nikt nie kazał Ci grać na pobugowanym cliencie a byłeś świadomy ,że take "małe" błędy się zdarzają. Również zawsze jest opcja grania na starym cliencie jeżeli obawiasz się deski, bądź innej przykrej sytuacji. :P

kantex
24-10-18, 18:15
Gruzin chciał czy nie chciał za pare dni każdy będzie przymuszony do klienta beta grać bo wszystkie funkcje ze statego klienta sa specjalnie wylaczane.

Kierka250799
24-10-18, 18:40
Nie powinno być rekompensaty w końcu nikt nie kazał Ci grać na pobugowanym cliencie a byłeś świadomy ,że take "małe" błędy się zdarzają. Również zawsze jest opcja grania na starym cliencie jeżeli obawiasz się deski, bądź innej przykrej sytuacji. :P

Akurat o tym, że wyrzuca ze staka to nie miałem pojęcia. :) rozumiem, że to wersja beta i istnieje jeszcze stary klient, ale w takim razie do czasu, gdy klient OTC nie jest zrobiony poprawni, to stary klient powinien dalej posiadać wszystkie funkcje jakie były, a nie wyłączane stopniowo. Gdybyś to Ty padł to byś miał ból pośladków, jak zawsze. A ja tylko zapytałem i to pytanie było skierowane do kogoś wyżej niż zwykłego grajka i nie oczekiwałem odpowiedzi co powinno byc, a czego nie powinno byc.

Pozdrawiam

eremce
24-10-18, 19:10
Ty jesteś yavandiril? Jak tak, to nie zlicze ile razy was na praojcach ze stacka wyrzucilo.

Kierka250799
24-10-18, 20:22
No ta, przecież tyle razy z nami tam byłeś, że z pewnością wiesz. ;))) Nawet jeśli tak było, to nie zauważałem nigdy tego, no, ale jednak teraz się o tym przekonałem.

Catthon
24-10-18, 21:52
Generalnie - ciężko mówić o ścince. Chodzenie działa troszkę inaczej niż na poprzednim kliencie, ale też po jakimś czasie da się do tego przyzwyczaić. Pręgiemu zgłosiłem kwestię tego wolniejszego chodzenia, nie wiem czy zostanie rozwiązana. Samo schodzenie po schodach nie jest jednak błędem, da się zejść nie będąc zrzucanym kratkę dalej.

Kierka250799
24-10-18, 23:49
Możliwe, że się da. Wychwycony został błąd, że jak się schodzi schodami w prawo (w dół) to nie wyrzuca, a jeżeli schody są skierowne w stronę północną(w dół) to wyrzuca kratkę do przodu. I tak właśnie padłem oraz prawie deski był również gracz Vladimir, ponieważ jego też wyrzucało z tego północnego staka, a ze wschodniego już nie ;)