PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy, propozycje i inne spostrzeżenia odnośnie nowego klienta.


Veliothe
19-10-18, 12:52
Temat pomoże w rozwijaniu, ulepszaniu nowego klienta.


1)Proponuję, by lewa krawędź ekranu była bez ścianek do których można przypiąć elementy interfejsu. Wtedy minimapę i inne elementy można rozciągnąć i ustsawić wedle woli.

2)Błędem też jest, że niektóre dzwięki słychać lepiej niż inne w danej odległości. (przykład- słychać dźwięk poruszającego się npc po drewnianej podłodze, gdy ten npc jest na samej krawędzi ekranu, a gdy ktoś gra na jakimś instrumencie w tej samej odległości co npc, czyli na krawędzi ekranu, to już go nie słychać.)

3)Ustawiłem hotkeye, lecz nie zapisało mi ich za pierwszym razem i podczas rozgrywki cofnęło mi je do poprzedniego stanu. Dopiero po wyłączeniu klienta zapisały się i już jest ok. Nie wiem czym spowodowana była utrata danych z pierwszej próby.

4)Proponuję dać możliwość ustawienia pasków życia i many w interfejsie wg upodobań. (Żeby nie były stałą częścią interfejsu)

5)Proponuję dodać skrót klawiszowy do opcji blokowania trybu rozmó dla możliwości chodzenia WSAD.

6)Proponuję dać opcję wyłączenia "chmurek" przy przedmiotach.

7) odnosząc się do punktu 1 proponuję też możliwość całkowitego wyłączenia w ustawianiach "przyklejania" się okien interfejsu do ścianek.

8)Proponuję dodać możliwość przesuwania głównego okna gry po linii poziomej, co pozwoli zrobić więcej miejsca po prawej lub lewej stronie ekranu i lepiej zagospodarować przestrzeń na okienka interfejsu.

@EDIT

9) W zakładce stan gracza podczas trwania czasowego efektu, gdy najedziemy na dany efekt myszką, to wyświetla się nam czas pozostały do zakończenia jego trwania. Nie działa to dobrze, bo trzeba idealnie nacelować myszką w jakiś punkt, żeby pojawiła nam się ta informacja.

eremce
19-10-18, 14:31
1, 7 Jeśli juz niech będzie to opcjonalnie.
3. Tak, dla bezpieczeństwa lepiej zamknąć klient i zalogować sie na nowo po ustawieniu hotkeyi
4. Jak najbardziej za.
8. Uważam, że możliwość wyboru ustawienia dodatkowego panelu po prawej bądź lewej stronie, byłaby wystarczająca.

3373722
19-10-18, 14:40
Co do opcji wyboru czy chcemy panel lub też nie i włączania/wyłączania WSAD przyciskiem 100% na tak :v

Veliothe
22-10-18, 00:45
Odes i hape odes powinny być widoczne w panelu "stan gracza" wraz z czasem do końca czaru.