PDA

Zobacz pełną wersję : Śmierć podczas problemów z połączeniem


eremce
07-09-18, 07:25
Proponuję aby śmierć podczas problemów z połączeniem internetowym, była oznaczona na liście śmierci jakąś ikonka lub napisem. Będziemy mieli pewność, że nie straciliśmy blessów.

Drugą sprawą jest wykrywanie problemów z połączeniem. Proponuję aby po wykryciu problemu postać była chroniona przez następne 30-45 sekund. Miałem kiedyś sytuację w której po wystąpieniu problemów moja postać stała w miejscu, więc odpaliłem standardowy protokół restartu gry. Niestety po zalogowaniu zdążyłem tylko zobaczyć tylko moją śmierć. Kiedyś był błąd tego systemu który sprawiał, że po utraceniu połączenia bez wylogowania można było zginąć dzień później później a system i tak traktował to jako śmierć podczas problemów z łączem. Proponuje przywrócić ten "BŁĄD" z ograniczeniem czasowym.

Zaabsorbowany
07-09-18, 12:34
nawet 15 sekund by wystraczyło żeby tylko wejść i szybko się wyleczyć ;).
A w samym systemie zmienić, że łapie on po 2sekundach a nie po 4 ponieważ nie raz zdarzyło mi się, że brałem klate mobów ekiem, które potrafiły mnie na lagu zbić szybciej niż minęły 4 sekudny więc moje deski na lagach łapały się jako zwykłe :P.

5310053
07-09-18, 12:38
też już to miałem. wywaliło mi internet, podłączyłem się ponownie i idealnie jak zalogowałem, nawet 0,5 sekundy nie minęło i mnie smok gfb dobił.