PDA

Zobacz pełną wersję : Reset


Ememems
02-08-18, 11:42
Do usunięcia.

Obles
02-08-18, 11:51
Resetu nie będzie, strefy zostają - możemy co najwyżej podyskutować nad ich korektą.

Figovsky
02-08-18, 13:06
Rozumiem, że resetu nie będzie, ale nie rozumiem dlaczego zielarka Lidla czy jak jej tam było, w tym roku nie powiększy swoich zapasów jagód.

ciaparek
03-08-18, 09:49
gracze jedno, administracja drugie, i mowa o kompromisach szydera

Obles
03-08-18, 11:14
gracze jedno, administracja drugie, i mowa o kompromisach szydera

"Gracze" - czyli dwa posty na krzyż to wcale nie głos całej społeczności. Mówiłem, że resetu nie będzie i nie będzie - bardzo dużo osób cieszy się z tego powodu, więc proszę - przestań siać ferment.

19Fafarafa06
03-08-18, 22:44
w sumie, pogram bym na npvp :D tylko tym razem bez zmiany hasła, emaila do konta :D

ciaparek
04-08-18, 06:35
Ludzie głosujcie w ankiecie niech "rząd altaroński z olimpu" pozna opinię szarego tłumu xD

wilddd
05-08-18, 18:54
Jak tworzyć coś nowego to tylko przez równość wszystkich - nic bardziej nie demotywuje od gry na serwerze, kiedy widzisz, że są na nim już kilkasetne lvle, a ty możesz im jedynie possać pałkę np. poprzez zbieranie miodów xD
Jestem przeciwko tworzeniu pure nonpvp - czym to się będzie różniło od obecnego serwa pvp? Przecież tamte wojny to tylko chore oddawanie expa - nikt tam nikogo nie zabija...
Nowy serwer z wyborem pvp albo non (bez możliwości zmiany dla danej postaci) to moja propozycja ;]

wilddd
05-08-18, 20:04
Tak nie widzę różnicy między jakimkolwiek serwerem non pvp a jakimkolwiek serwem pvp, na którym nikt się nie bije. To chyba oczywiste i logiczne xD
Jaki *** znowu reset- po prostu nowy serwer, skąd Ci to przyszło do głowy po przeczytaniu mojej odpowiedzi to nawet najstarsi górale nie wiedzą...
A i ta opcja ze niestawianiem serwera nowego tylko dołożeniem opcji non do aktualnego - może poczytaj komentarze innych ludzi? Wszystko egoistycznie pod wypełnienie swoich mokrych snów o nonpvp. Uświadom sobie, że są ludzie, którzy chcą wrócić do Altaronu potłuc się kilka miesięcy, żeby umilić sobie czas oczekiwania na update.

PS Friendly fire to normalna sprawa w grach.

O usunęłaś odpowiedź jak przyjemnie się z tobą dyskutuje...

wilddd
05-08-18, 20:11
Wybaczam i sam przepraszam za niepotrzebne naskakiwanie ;/
Największy problem w tym, że gracze są podzieleni na te dwie grupy pure nonpvp i hardcore pvp, ALE tym bardziej opcja wyboru non or pvp na nowym serwerze jest dobrym pomysłem.

wilddd
05-08-18, 20:53
Mi tam po prostu zależy na czymś nowym, bo aktualny serwer cpvp stracił dla mnie wartość jak zaczęły się chore akcje z oddawaniem expa. Po prostu nie chce się tam wracać jak się spojrzy na te wszystkie pseudo-wojny i ludzi wbijających kilkadziesiąt lvl w moment.
Nawet jak wejdzie update to jedyni, którzy będą mieli z tego korzyść to Ci, którzy nadal grają, a większość z nich wyexpiła sobie postacie na innych ludziach.
Dziwny pomysł - nowo stworzony serwer, kiedy wejdzie update połączyć z obecnym
Dzięki temu ludzie by wrócili do gry, no bo w końcu HURR DURR NOWY SERWER xD
(przy okazji warto byłoby usunąć ludziom expa nabitego na innych, bo przez to z fajnego serwera rpg, zrobiło się gówno gorsze od jakiś apo-orshabaali)

Teraz o czym innym - na nowym serwerze obecność obu rodzajów graczy (nonpvp i pvp) dałaby dużo korzyści:
Główna to więcej ludzi na takim serwerze niż na jednym dedykowanym pod daną grupę (non albo pvp).
Ludzie grają jak chcą - chcesz się tłuc non stop to możesz, nie chcesz to nie - masz wybór, jesteś wolnym człowiekiem.
Inne w sumie wynikają z większej ilości ludzi - łatwiej o ludzi na team hunt/questy/bossy/przedmioty na kupno i sprzedaż.

hejhop
06-08-18, 14:00
@wilddd
chcesz czegos wiecej to graj. Połowy tej gry nie widziales a chcesz reset.
I nie rozumiesz dalej zasadniczego bledu tego pomyslu, kazdy mialby chara w trybie non do przeszkadzania wrogom i pomagania swoim. To nie ma prawa bytu, ze ktos wybiera pvp albo npvp i razem graja.

19Fafarafa06
06-08-18, 14:21
Mi tam po prostu zależy na czymś nowym, bo aktualny serwer cpvp stracił dla mnie wartość jak zaczęły się chore akcje z oddawaniem expa. Po prostu nie chce się tam wracać jak się spojrzy na te wszystkie pseudo-wojny i ludzi wbijających kilkadziesiąt lvl w moment.
Nawet jak wejdzie update to jedyni, którzy będą mieli z tego korzyść to Ci, którzy nadal grają, a większość z nich wyexpiła sobie postacie na innych ludziach.
Dziwny pomysł - nowo stworzony serwer, kiedy wejdzie update połączyć z obecnym
Dzięki temu ludzie by wrócili do gry, no bo w końcu HURR DURR NOWY SERWER xD
(przy okazji warto byłoby usunąć ludziom expa nabitego na innych, bo przez to z fajnego serwera rpg, zrobiło się gówno gorsze od jakiś apo-orshabaali)

Teraz o czym innym - na nowym serwerze obecność obu rodzajów graczy (nonpvp i pvp) dałaby dużo korzyści:
Główna to więcej ludzi na takim serwerze niż na jednym dedykowanym pod daną grupę (non albo pvp).
Ludzie grają jak chcą - chcesz się tłuc non stop to możesz, nie chcesz to nie - masz wybór, jesteś wolnym człowiekiem.
Inne w sumie wynikają z większej ilości ludzi - łatwiej o ludzi na team hunt/questy/bossy/przedmioty na kupno i sprzedaż.

Płacz o wbitego expa na war modzie xDDDDDDDDDDD
Dawno jak byś grał a nie płakał na forum byś z 180 miał

wilddd
06-08-18, 16:00
Ehh... Po prostu, jak się zaczęły te powalone akcje z oddawanem expa przestałem grać w Altaron i nie chcę wracać do gry, w której miesiące mojego wysiłku i mnóstwo czasu wpakowanego w grind nie ma żadnego znaczenia, bo ktoś inny może to zrobić w moment exploitując zły system -.-

Nie mówiłem nic o resecie! Wy wszyscy jesteście na to słowo zafiksowani...

Selbo wspomniał o ewentualnym nowym serwerze dwa dni temu i wtedy uznałem, że warto się podzielić moją propozycją. W dwa dni za **** bym 180 lvla nie wbił, chyba że wykorzystując (tak jak ty na przykład) chory warmode.

hejhop
06-08-18, 16:35
To oddawanie expa, o które tak wszyscy się strzepia jest skrajnie nie opłacalne i względnie endgejmowe, jeśli ktoś to robi to na pożegnanie z grą bo załóżmy masz 100kk expa, dajesz się zrokowac do zera i w eter idzie 50kk a do kogoś trafia drugie 50kk. Każdy taki transfer zmniejsza sumaryczna ilość expa na serwerze, że spada on szybciej niż ktos go odrobi, ten proces sam w sobie się zatraca. Jeśli dostałeś te 50kk i Miałeś swoje powiedzmy 10kk i znowu dałeś się zrokowac do zera to dasz maxymalnie 30kk. Jak ktos się obraził na grę i chciał się zrokowac to oddawał ten exp i miał w dupie, ale takie extremalne przypadki są jednostkowe i niepowtarzalne, poza tym selbo pisał, że zostanie to utrudnione, a samo zmuszenie do wyjścia za bramy będzie bardzo uciążliwe, dodatkowo limity to już wgle sprawilyby, że stałoby się to nieprzyjemne. Nie da się natomiast sprawić, żeby było to nieopłacalne, bo zawsze będzie lepiej wyjść przed miasto po ten milion expa niż iść na godzinę na expa. Ty wbijasz ten exp, na tym polega ta gra i to ty decydujess co zrobisz z tym expem, chcesz go oddać koledze to oddaj, znasz cenę, ty go wbijales godzinami.

wilddd
06-08-18, 22:48
Wątpię, żebyś się doczekała wypowiedzi tych osób, bo:
1. chinczykbeatdzg - zagłosował na wszystkie 6 opcji = troll
Dather, definitely, luxor, szymon39 = zagłosowali na 3 poniższe opcje jednocześnie:
- Tak! Chętnie pograłbym na non-pvp. Wspomnienia wracają.
- Tak! Reset do dobry pomysł.
- Nie. Podoba mi się obecny wygląd serwera pvp.
które są sprzeczne, bo jednocześnie chcą resetu i go nie chcą = też trolle albo totalne nieogary (może to ta sama osoba na wielu kontach?).
Ostatni głos na "Nie. Podoba mi się obecny wygląd serwera pvp." należy do saju125, czyli Mrocznego Sajana, który jest aktualnie top1, który wbił dzięki naszemu ukochanemu warmodowi. Chyba nie musi się tłumaczyć dlaczego wybrał tę opcję w ankiecie ;P
(Osobiście to do Ciebie Sajan nic nie mam, bo jesteś spoko koleś, ale pozwolenie na takie wykorzystywanie systemu warmode przez Selba to totalna pomyłka.)

ciaparek
07-08-18, 06:56
Ale otwarcie npvp (hipotetycznie) stoi w gardle tym obecnym grajkom :)
Jest wojna, 2 gildie walczące, próbujesz coś poexpić, udało się jest wolny resp zaraz wpada ktoś i mówi kulturalne wypierdalaj, dyskutujesz że jak to tak i tp do temple :)
Im więcej na takim serwie neutrali czytaj leszczy tym dla nich lepiej, pokupują śmieci, pozbierają miodki w to im graj :D

ciaparek
07-08-18, 13:28
Kiedyś to było kurła, aż się łezka w oku kręci xD 2 serwery pod 2 różne style gry dzisiaj 1 homo niczym ubrania unisex dla wszystkich xD

Nehoslav
11-08-18, 22:54
Jeśli ktoś jest w stanie zrobić polski serwer podobny do altaronu lub zna taki, ale z światem non-pvp (byle nie jakiś orhaabal czy coś) to prosiłabym o kontakt, bo chętnie bym na takim pograła. W altaronie nie widzę już nadziei na to, że coś się zmieni na lepsze i nie widzę sensu dalszego dyskutowania.

Łączę się z Tobą w bólu *dotyka dłonią ramienia*. Zostaliśmy wygnani. Niestety serwery non-pvp na otsach nie istnieją za bardzo. Pozostaje nam chyba tylko normalna tibia z przeboleniem wyglądu clienta i innych rzeczy.

Makon
12-08-18, 12:14
Kiedyś to było kurła, aż się łezka w oku kręci xD 2 serwery pod 2 różne style gry dzisiaj 1 homo niczym ubrania unisex dla wszystkich xD

tak z ciekawości, padłeś po przeniesieniu chara na pvp?

Nehoslav
12-08-18, 15:31
Tu nie chodzi o to czy się padło, ale o spokojną grę, która daje frajdę w pokonywaniu kolejnych barier, które dzielą naszą postać od kolejnych wyzwań.
Na non-pvp expiąc sobie spokojnie nie muszę się martwić, że zaraz ktoś wlezie z kolegą i dla funu (bo pewnie expie tu już jakiś czas to mam dużo miedziaków) mnie zabiją bo mają przewagę.
Na non-pvp kiedy nagle na obcym terenie muszę iść afk - zawsze mogę znaleźć bezpieczne miejsce, wzniesienie by móc tam zostawić moją postać na trochę bez ryzyka, że zaraz ktoś przejdzie obok i wykorzysta okazje.
Na non-pvp chodząc drogami mogę być spokojny widząc innego gracza i miło się z nim przywitać czy nawet odegrać jakiegoś role-playa, bo obydwoje jesteśmy bezpieczni. Na pvp idąc ścieżkami nigdy nie jestem pewny czy kolejna napotkana osoba nie jest jakimś chorym psycholem albo śmieszkiem, który sobie postanowi "aaa zaatakujemy go sobie".

Niestety moje doświadczenia z serwerami pvp nie są wesołe, bo w kółko napotykałem tego typu psycholi, którzy mieli problem o sam fakt mojego istnienia i przechodzenia obok nich (dla funu). A ja nie jestem typem gracza, który maniaczy 12 na dobę, by chcieć się użerać z odzyskiwaniem poziomów i traceniem czasu.

Makon
12-08-18, 16:11
to jak na non pvp radzisz sobie z trollami co Ci luruja albo wybijaja spawna?

Makon
12-08-18, 17:31
Wiesz nie wiem jak to jest ale już kolejny dzień z rzędu bylem na 2 najlepszych exp spotach i są one puste. I tak się zaczynam zastanawiać czy Selbo nie ma racji z pisaniem ze co niektórzy robią niepotrzebny szum gdy problemu nie ma.

eremce
12-08-18, 18:45
A ma Pan dowód, że gracze PVP pastwią się nad graczami PVE?

ciaparek
13-08-18, 08:11
tak z ciekawości, padłeś po przeniesieniu chara na pvp?

Kolega niżej wytłumaczył Ci co to jest gra "na lajcie" i nie ma tego co dłużej roztrząsać

jaca8822
13-08-18, 17:05
Co tu dużo gadać 5 osób z top 10 kupiło sobie lvle ale nikt problemu nie widzi xd


reset/nowy serwer pvp albo n pvp bez tego ludzie nie zaczną grać

ciaparek
13-08-18, 17:20
Co tu dużo gadać 5 osób z top 10 kupiło sobie lvle ale nikt problemu nie widzi xd


reset/nowy serwer pvp albo n pvp bez tego ludzie nie zaczną grać

Igiełka jest a Ty marudzisz xD
"Nie będzie żadnych resetów to mówiłem ja Selbo xD"

Makon
13-08-18, 17:27
po prostu zabrać expa z war modow i tyle;] jeżeli to jest tak duzy problem, oraz jak jest mozliwosc cofnac expa ludziom co kupili expa.

Obles
13-08-18, 17:40
Igiełka jest a Ty marudzisz xD
"Nie będzie żadnych resetów to mówiłem ja Selbo xD"

Nie muszę robić resetu by rozwiązać ten problem. Wystarczy, że cofnę chamsko zdobyty exp :). Sam proceder zaś uniemożliwię, ale system zostawię - idea jest fajna i dobrze się sprawdza, gdy jest wykorzystywana tedy, gdy trzeba.

Jak napiszesz choć jednego posta bez mało subtelnej ironii dam Ci ogórka.

jaca8822
13-08-18, 18:00
patrze na ankietę i się zastanawiam czy jest możliwość powstania nowego serweru??
Myślę że to najlepsza opcja i każdy będzie zadowolony. (czytając wypowiedzi graczy obecnych i byłych). Tylko nasuwa się pytanie czy wam się chce i opłaca.

Figovsky
13-08-18, 18:11
@up

Tu masz post selbo na temat nowego serwera:

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22356&page=18


Tak, też uważam, że powinnna być na stronie jakaś informacja o planach ruszenia nowego serwera.

Makon
13-08-18, 18:14
@up

Tu masz post selbo na temat nowego serwera:

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22356&page=18


Tak, też uważam, że powinnna być na stronie jakaś informacja o planach ruszenia nowego serwera.

On chce normalny server, nie war ots.

Figovsky
13-08-18, 18:18
No to może ludzie, którzy nie chcą war otsa niech zaczną się wypowiadać zanim będzie za późno?

jaca8822
13-08-18, 19:30
Więc obecny serwer niech zostanie. Dodać n pvp serwer i serwer który będzie resetowany co 3 miechy.I nie ma problemu. Każdy happy a Selbo miliony na koncie^^

Obles
13-08-18, 19:33
Więc obecny serwer niech zostanie. Dodać n pvp serwer i serwer który będzie resetowany co 3 miechy.I nie ma problemu. Każdy happy a Selbo miliony na koncie^^

Nowy npvp? Wolne żarty. Dla kogo? Kilku zapaleńców?. Npvp to macie praktycznie teraz na globalu, który powtórzę po raz setny - nie zresetuje. Miedzyinnymi po to właśnie powstaje sezonowy serwer pvp byś na globalu miał jeszcze mniej pk i spokojną grę. Tworzycie problemu, którego nie ma, byleby tylko dobrze było wam.

jaca8822
13-08-18, 19:50
Nowy npvp? Wolne żarty. Dla kogo? Kilku zapaleńców?. Npvp to macie praktycznie teraz na globalu, który powtórzę po raz setny - nie zresetuje. Miedzyinnymi po to właśnie powstaje sezonowy serwer pvp byś na globalu miał jeszcze mniej pk i spokojną grę. Tworzycie problemu, którego nie ma, byleby tylko dobrze było wam.

Wam to znaczy komu? (ludzią z n pvp których olałes?)
przeniosłeś postacie które na starcie były w plecy ze skillami i pnmi.
Ludzie z n pvp przestali grać zostałem tylko ja i karmelka a to dlatego ze w chooya ich zrobiłeś.
I problem jest tylko Ty go nie widzisz albo nie chcesz wiedzieć.
80% osób obecnie grających kupiło lvle a Ty nic nie robisz.
I nie pisałem o usunieciu obecnego pvp.

Obles
13-08-18, 20:22
Wam to znaczy komu? (ludzią z n pvp których olałes?)
przeniosłeś postacie które na starcie były w plecy ze skillami i pnmi.
Ludzie z n pvp przestali grać zostałem tylko ja i karmelka a to dlatego ze w chooya ich zrobiłeś.
I problem jest tylko Ty go nie widzisz albo nie chcesz wiedzieć.
80% osób obecnie grających kupiło lvle a Ty nic nie robisz.
I nie pisałem o usunieciu obecnego pvp.

Wam, którzy tak bardzo chcecie serwera n-pvp, a który w moim mniemaniu jest uboższą wersją c-pvp właśnie o element pvp, który w obecnej formie zagraża w stopniu minimalnym lub nie zagraża w ogóle chcącym spokojnie grać.

Znów wracamy do tematu "olałeś ludzi z n-pvp przenosząc ich postacie" - ile razy jeszcze? Była sonda, dyskusja, użyte argumenty - już zapomniałeś? Ja wiem, że to był krok trudny i dla wielu krzywdzący, ale zauważ, że jedynym alternatywnym wyborem było pozostawienie serwera n-pvp beż już żadnych aktualizacji więcej z powodu niekompatybilności i otworzenie drugiego, nowego serwera pvp. W praktyce rozdzielenie marnej garski graczy na dwa serwery i powolna lecz nieubłagana śmierć serwera n-pvp, na którym pozostało by kilka największych zapaleńców. No jeśli to nie jest pomysł podyktowany pod daną grupę to już nie wiem co nim będzie.

Ludzie z n-pvp wcale nie przestali grać, a przynajmniej nie jest tak, że zostało Was dwóch - ostatnich potępieńców, najbardziej poszkodowanych, walczących z uporem osła o serwera, który nie ma obecnie prawa bytu!

80%? A czemu nie od razu 90 lub 100? Powołujesz się na dane statystyczne - w porządku, teraz czekam na potwierdzenie użytych liczb. Prawda jest taka, że wyjąłeś je z kapelusza, byłyby pasowały pod wykreowaną przez samego siebie wizję - słaba droga walki słownej ze mną.

Musimy się umówić, że największą bolączką globala jest wbity na wm exp, ale gdybym tak pozbył się tego problemu to nie pozostaje żaden sensowny argument stojący za resetem serwera, oprócz zwykłej chęci zaczęcia od nowa "bo tak", ale to już zapewni serwer sezonowy, czyż nie?

Zaczynam chyba jednak rozumieć... chcesz nowy serwer, bo sam się pozbyłeś swojej postaci sprzedając ją na exp, tak?

5310053
13-08-18, 20:33
80% osób obecnie grajacych na altaronie kupiło exp.
A jesli tego nie wiedzisz to jesteś ślepy albo nie chcesz wiedzieć.(lista deadów/ gildie wejdz) i juz wszystko widać

przynajmniej nie 100% xD

jaca8822
13-08-18, 20:38
to jednak nic nie rozumiesz.Nie grałem w altarona po to żeby na nim zarabiać.Robiłem z to dla przyjemności i chęci rywalizacji z innymi graczami ale jak mozna rywalizowac z graczami którzy maja 100 lvl a na drugi dzień 200?? Dalej nie rozumiesz o co chodzi? dlatego własnie nie gram.

Uiop
13-08-18, 20:43
Nie muszę robić resetu by rozwiązać ten problem. Wystarczy, że cofnę chamsko zdobyty exp :). Sam proceder zaś uniemożliwię, ale system zostawię - idea jest fajna i dobrze się sprawdza, gdy jest wykorzystywana tedy, gdy trzeba.

Jak napiszesz choć jednego posta bez mało subtelnej ironii dam Ci ogórka.

Jak cofniesz expa, to zrobię Ci mizerię ze swoich ogórków na słono. Na słodko to zło

hejhop
13-08-18, 21:12
Nie muszę robić resetu by rozwiązać ten problem. Wystarczy, że cofnę chamsko zdobyty exp :). Sam proceder zaś uniemożliwię, ale system zostawię - idea jest fajna i dobrze się sprawdza, gdy jest wykorzystywana tedy, gdy trzeba.

Jak napiszesz choć jednego posta bez mało subtelnej ironii dam Ci ogórka.

Załóżmy, że to zrobisz. Zastanawia mnie jak to będzie wyglądało? Osoby które dostały stracą, a osoby które oddały odzyskają? Czy może zostanie podliczone i odjete?

19Fafarafa06
13-08-18, 21:47
Załóżmy, że to zrobisz. Zastanawia mnie jak to będzie wyglądało? Osoby które dostały stracą, a osoby które oddały odzyskają? Czy może zostanie policzone i odjete?

Cofnie expa, serwer umrze do końca :uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8::uśmiech8:

356278
13-08-18, 23:41
Hehe a bym zobacz jak topka w chwilę się zmienia :)

ciaparek
14-08-18, 06:57
Gdyby ludzie kręcili większe expy a nie 700k/h (o zgrozo, pomijając magów nekro) to by się nie bawili w takie cudawianki :D

hejhop
14-08-18, 07:21
Gdyby ludzie kręcili większe expy a nie 700k/h (o zgrozo, pomijając magów nekro) to by się nie bawili w takie cudawianki :D

Tak, bo bez tego mieliby 300setne utopione w talarach

Catthon
14-08-18, 08:09
Mam wrażenie, że na fakt nadużywania warmode marudzą ci, którzy sami maczali w tym palce.
To śmieszne.

saju125
14-08-18, 08:41
oddali expa, teraz chcą "resetu, cofnięcia". "Sprzedam Ci expa bo już nie będę grał" >> 2 tyg później "Odebrać im expa, bo co to ma być?!"

Przed Linczem.
Tak, wiem że głównie chodzi o mnie, top1, w tym wbitego swojego expa z 50kk kupionego 150kk, ale wydaje mi się że ludzie sprzedający/oddający expa z własnej woli, powinny się zatkać ogórkiem i milczeć. Jedynie rozumiem Milerusa, który przez to stracił Topke. Jeżeli chodzi o odbiór expa, jak odróżnić zdobytego expa po otrzymaniu expa, bo parodią jest to że w tym momencie gdybym oddał 60lv swojego expa, wbiłby ktoś 220-225. Mówicie jeszcze o braku rywalizacji? JAKIEJ RYWALIZACJI JAK OD PÓŁ ROKU gra tyle samo ludzi. Oddawanie expa doda wam rywalizacji, skoro chcecie, bo jeżeli oddam expa komuś, to dostanie się top15, będzie grał, to masz zawsze tą jedną osobę więcej w "rywalizacji". Kończę, dalszej dyskusji nie prowadzę. PEACE!

Catthon
14-08-18, 08:53
Jak dla mnie to raczej sprawa z gatunku:
IV Podczas gry zabronione jest:
1 sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia), 7,30,DEL

Tworzenie gildii pod "wymianę" expa to już w ogóle podpada pod zorganizowaną grupę przestępczą. Ale ja tylko teoretyzuję...

5310053
14-08-18, 09:05
Mam wrażenie, że na fakt nadużywania warmode marudzą ci, którzy sami maczali w tym palce.
To śmieszne.

No tak średnio bym powiedział xD
Marudzę, ale jak nie cofną to też nic się nie stanie. Akurat osoby które pobraly expa są w miarę normalne i można się dogadać. A jeśli odbiorą im expa, to jestem przekonany że odechce im się grania, straci się też ludzi do gry. Trzeba ocenić czy większej ilości przeszkadza ten fakt i faktycznie wrócili by gdyby ten exp z warmode został zebrany

Catthon
14-08-18, 09:28
No tak średnio bym powiedział xD
Marudzę, ale jak nie cofną to też nic się nie stanie. Akurat osoby które pobraly expa są w miarę normalne i można się dogadać. A jeśli odbiorą im expa, to jestem przekonany że odechce im się grania, straci się też ludzi do gry. Trzeba ocenić czy większej ilości przeszkadza ten fakt i faktycznie wrócili by gdyby ten exp z warmode został zebrany

Nie średnio, posprawdzałem przecież, widać jeszcze całkiem świeże, wakacyjne deski.

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, by wiele osób postrzegało to jako duży problem. Zostanie otwarty serwer, na którym będzie można się wyżyć w pvp, a community pvp zostanie stabilną oazą. Na szczęście osoby z obecnej topki na community pvp nie wyglądają na tyle krwiożerczo, by nagle miały trzymać rygor i mordować każdego, kto wyjdzie poza strefę non pvp.

Inaczej by było, gdyby te lvle osiągnęli ludzie, którzy nie widzą przyjemności poza destrukcją :oczko: wtedy serwer community pvp skazany byłby na śmierć. Ale to nadal tylko gdybanie.

hejhop
14-08-18, 11:33
Jebło to jebło po co drążyć, zaktualizować regulamin i pilnować jego przestrzegania jak do tej pory, a nie szukac sposobu oddzielania expa zamiast robic apdejt.

No tak średnio bym powiedział xD
Marudzę, ale jak nie cofną to też nic się nie stanie. Akurat osoby które pobraly expa są w miarę normalne i można się dogadać. A jeśli odbiorą im expa, to jestem przekonany że odechce im się grania, straci się też ludzi do gry. Trzeba ocenić czy większej ilości przeszkadza ten fakt i faktycznie wrócili by gdyby ten exp z warmode został zebrany

@Administracja
Uwazam ze nic nie trzeba oceniac, trzeba powiedziec jasno co ma nastąpić:
-Tak, wiemy jak oddzielic warmodowego expa od innego i cofniemy warmodowy.
-Nie, nie wiemy jak je oddzielic cofniemy na oko.
-Nie, nie wiemy jak oddzielic nie cofniemy nic.
-Zaktualizujemy regulamin, utrudnimy system i grajcie dalej.

Bo do osobiście irytuje mnie gdybyanie i nerwy ludzi, ktorzy teoretyzuja jak, ile i czego bedzie cofane, czy czy mysle ze cofna i czy bede gral po cofaniu.

saju125
14-08-18, 12:01
a jebac, miaelm sie juz nie wypowiadac.