PDA

Zobacz pełną wersję : Alternatywa dla Wampirzego uderzenia


Veliothe
18-05-18, 22:22
Wg mnie powinien być alternatywny czar do Wampirzego uderzenia działający na nieumarłe potwory. Nekromanta jako postać praktykująca magię śmierci powinien potrafić wykorzystać energię życiową zasilającą nieumarłe stworzenia do zasklepienia swoich ran. Mogłoby to działać na zasadzie AOE, które wygląda tak, że działa na potwory na pewnym obszarze dookoła nekromanty, z których to do naszej postaci lecą dusze (wyglądałoby to tak jakby każdy mob wystrzelił strzałę w naszym kierunku, tylko strzałę zastąpić inną grafiką np duszy)

Sprawiłoby to, że ryc nekro byłby chętniej brany do party, a gra nim stałaby się ciekawsza. Póki co lista respów na które możemy sobie pozwolić tymi postaciami można policzyć na palcach jednej ręki.

Mam też pytanie:

Potrafi mi ktoś wyjaśnić dlaczego wampirze uderzenie nie działa na potwory takie jak hydry, profany ? Nie wiem jak z innymi mocniejszymi mobami.

Windykator
18-05-18, 22:41
jak to kiedys napisal Altrel:

bo hyderki maja toksyczna krewke


xDDDD

Rahilux
19-05-18, 06:56
Tylko, że jest tutaj pewien problem, nieumarli nie mają energii życiowej.

Działa to na takiej samej zasadzie jak nieumarli z raindaru

- są podtrzymywani przez potężne siły magiczne.

Veliothe
19-05-18, 12:14
Tylko, że jest tutaj pewien problem, nieumarli nie mają energii życiowej.

Działa to na takiej samej zasadzie jak nieumarli z raindaru

- są podtrzymywani przez potężne siły magiczne.

To jedynie nazwa. JAKAŚ siła napędza te stwory, a nekromanta powinien posiadać wiedzę, jak jej użyć dla własnych celów.

Catthon
19-05-18, 12:56
To jedynie nazwa. JAKAŚ siła napędza te stwory, a nekromanta powinien posiadać wiedzę, jak jej użyć dla własnych celów.

No generalnie nieumarłych napędza siła nekromanty... JAKIEGOŚ KIEDYŚ, ale jednak nekromanty. To musiałaby być jakaś wąska specjalizacja, taki recykling mrocznej siły.