PDA

Zobacz pełną wersję : Krótkowidz - Zlodziej


DonVito
29-04-18, 10:14
Uwaga na tego pana ( Krótkowidz )

Nie kupowac / nie dawac / nie handlowac z nim

nie wazny czy to ss nie polecam zlodziej !!!

Skoro byl skromny okrasc 30t + krol seta + rozne itemy

to wszystko wyjasnia ze jest sepem !!

Zaabsorbowany
29-04-18, 10:20
Czekam na dowody to się odniosę do "oskarżeń"

DonVito
29-04-18, 10:28
Dowody poleca do selba jak i jest opcja sprawdzenia logow z rozmow ( gdzie sam pisales ze wymienisz itemy altaron za hexere ) wyslalem ci hasla do konta

w drugiej rozmowie nastepnego dnia sam przyznajesz sie ze sharujesz konto z kolega

( wszystko jest do udowodnienia wystarczy zeby selbo zobaczyl logi ) jak i sprawdzil logi logowania mojej postaci na twoim ip i jestes skonczony

kolejny dowod ( wysylales mi hasla do konto na hexerze ) ktore nie dzialaly jak napisalem wyzej wszystko jest do sprawdzenia w logach moje zdjecia sa tu na nic bo i tak selbo bedzie musial zobaczyc w logi rozmow

Krótkowidz -> Sabamanoria ( gdzie wlasnie z tej postaci ci pisalem i na ta postac zalogowales jak ci wyslalem passy ) tak wiec sam se strzeliles w glowie

nie pozdrawiam pana

19Fafarafa06
29-04-18, 10:34
Uwaga na tego pana ( Krótkowidz )

Nie kupowac / nie dawac / nie handlowac z nim

nie wazny czy to ss nie polecam zlodziej !!!

Skoro byl skromny okrasc 30t + krol seta + rozne itemy

to wszystko wyjasnia ze jest sepem !!

napisał 1 lvl rdzenny wyspiarz

DonVito
29-04-18, 10:36
jak mam napisal z swojej postaci skoro ukradl mi ja razem z itemami ??? pomysl chlopaku

do sprawdzenia sa logi / ip moje i jego

i sprawa sie wyjasnia

Zaabsorbowany
29-04-18, 10:38
Ta szczególnie jak dzisiaj do mnie pisał ktoś z "Twojej" postaci

19Fafarafa06
29-04-18, 10:39
Polecam gracza "Krótkowidz"

DonVito
29-04-18, 10:43
@Zaabsorbowany pisal bo pewnie komus dales ta postac


@19Fafarafa06 polecasz kogos gdzie dowodu sa na tacy ? selbo sprawdzi logi i jest skonczony typek i twoja reputacja

idz dalej pisz ze nie da sie zmienic emaial bez wchodzenia na stary ( mam zdjecie rozmowy z toba gdzie wyjsaniles sie sam )

a moze masz cos wspolnego z ta kradzieza ? jakis procent od krotkowidza ?:)

19Fafarafa06
29-04-18, 10:47
@Zaabsorbowany pisal bo pewnie komus dales ta postac


@19Fafarafa06 polecasz kogos gdzie dowodu sa na tacy ? selbo sprawdzi logi i jest skonczony typek i twoja reputacja

idz dalej pisz ze nie da sie zmienic emaial bez wchodzenia na stary ( mam zdjecie rozmowy z toba gdzie wyjsaniles sie sam )

a moze masz cos wspolnego z ta kradzieza ? jakis procent od krotkowidza ?:)

Jesteś żałosny, z tego co mi wiadomo w rozmowie prywatnej na altaronie można pisać wszystko :)

DonVito
29-04-18, 10:49
Mozna pisac wszystko ale nie lamac regulamin ( widze kolego ze malo wiesz na ten temat jak i na temat zmiane emailu )

tak wiec prosze sie nie wypowiadaj jak nie masz nic w temacie :)

bo tylko wyjasniasz sie bardziej

hejhop
29-04-18, 12:16
taa fafka, dostales procent z 30t, co ty zrobisz z tymi pieniedzmi

19Fafarafa06
29-04-18, 12:33
taa fafka, dostales procent z 30t, co ty zrobisz z tymi pieniedzmi

taaaaaaaaaa, będę expił dnie i noce !!

Rahilux
29-04-18, 13:51
To w sumie jest poważna sprawa, więc po cholerę się wpieprzać komuś w jego sprawy?

Niech każdy wypisze co może jeżeli chodzi o tytułową Kradzież i na tym zakończy się rozmowa, a Obles po prostu zrobi swoje, bo to jest takie głupie bronienie jeden drugiego:

-Bo wiesz, ja go nie okradłem a on mnie oczernia
>no spoczi ufam Ci, będę jechał tamtego na forum bo pisał o Tobie
-Dzięki hehe ziomeczku (lol dał się nabrać)

To jest tylko przykład, nie mówię jak jest ale ten temat powinien zatrzymać się na 4 postach z tego ostatnim powinien być komentarz MG.



/Sprzedam czekan na licor

Veliothe
29-04-18, 14:50
Dowody poleca do selba jak i jest opcja sprawdzenia logow z rozmow ( gdzie sam pisales ze wymienisz itemy altaron za hexere ) wyslalem ci hasla do konta

w drugiej rozmowie nastepnego dnia sam przyznajesz sie ze sharujesz konto z kolega

( wszystko jest do udowodnienia wystarczy zeby selbo zobaczyl logi ) jak i sprawdzil logi logowania mojej postaci na twoim ip i jestes skonczony

kolejny dowod ( wysylales mi hasla do konto na hexerze ) ktore nie dzialaly jak napisalem wyzej wszystko jest do sprawdzenia w logach moje zdjecia sa tu na nic bo i tak selbo bedzie musial zobaczyc w logi rozmow

Krótkowidz -> Sabamanoria ( gdzie wlasnie z tej postaci ci pisalem i na ta postac zalogowales jak ci wyslalem passy ) tak wiec sam se strzeliles w glowie

nie pozdrawiam pana

Z tego co rozumiem to Ty handlując kontem dopuściłeś się złamania regulaminu. Krótkowidz podstępem oraz będąc dobrym obywatelem Altaronu uniemożliwił Ci dalsze łamanie zasad gry- zabierając Ci cały dobytek łącznie z postacią. Wyręczył jedynie Selba ; o

Twoje konto zostało sprzedane, nie Krótkowidza i to właśnie na to konto powinna być nałożona kara.

Makon
29-04-18, 17:06
Jeżeli krótkowidz lognoł na to konto łamie sam regulamin dzieląc konto.

19Fafarafa06
29-04-18, 17:18
Jeżeli krótkowidz lognoł na to konto łamie sam regulamin dzieląc konto.

Bana dostaje osobą która udzieliła dostęp do konta, nie krótkowidz

Rahilux
29-04-18, 17:35
Bana dostaje osobą która udzieliła dostęp do konta, nie krótkowidz



a osoba która wzięła konto, zmieniła passy i najprawdopodobniej bezczelnie ojebała z itemów postać na którą ktoś poświęcił czas jest dozwolone.

Wiesz co fafek, za to "fanbojstwo" ktoś powinien nacharać Ci taką gęstą śliną w twarz, skoro sam nie szanujesz czyjegoś czasu to ktoś powinien Tobie konto zabrać, zmienić passy i najlepiej wywalić wszystko co na nim posiadałeś, zaczynając od rozpoczęcia procesu usunięcia postaci.



Powiało grozą, widzisz jakieś dowody ?
Jedynie przepychanki słowne.
Ja tylko mam bekę że gość płacze o śmieszne 30t.
Jeśli faktycznie "krótkowidz" mu to konto ukradł złamał regulamin.

Dziękuje za przyznanie mi racji.

Skoro sam nie widzisz żadnych dowodów to nie zaczynaj przepychanki słownej od

:1lvl rdzenny
:polecam gracza Krótkowidz

Kontynuując: nie widzisz dowodów? pozostaw sprawę do rozstrzygnięcia dla MG a nie hehe dla swoich dyrdymałów.
Raz piszesz odnośnie tego, że krótkowidzowi nie należy się ban za dzielenie konta a potem już, że za samą kradzież czyjejś własności się należy.

W każdej sytuacji ban dla Krótkowidza (jeśli wina jest po jego stronie) się należy.


/

Wiesz, chęci mam różne, pisze to co uważam za słuszne,
jeśli chcesz się z kimś bić to pójdź na ring bokserski i tam powalcz.
~Bard Oda

19Fafarafa06
29-04-18, 17:43
a osoba która wzięła konto, zmieniła passy i najprawdopodobniej bezczelnie ojebała z itemów postać na którą ktoś poświęcił czas jest dozwolone.

Wiesz co fafek, za to "fanbojstwo" ktoś powinien nacharać Ci taką gęstą śliną w twarz, skoro sam nie szanujesz czyjegoś czasu to ktoś powinien Tobie konto zabrać, zmienić passy i najlepiej wywalić wszystko co na nim posiadałeś, zaczynając od rozpoczęcia procesu usunięcia postaci.

Powiało grozą, widzisz jakieś dowody ?
Jedynie przepychanki słowne.
Ja tylko mam bekę że gość płacze o śmieszne 30t.
Jeśli faktycznie "krótkowidz" mu to konto ukradł, złamał regulamin. (za to jest delate konta)
Osoba która chciała to konto sprzedać zamienić też go złamała. (za shared jest chyba 30 dni ban, za sprzedaż konta chyba delate.)
Więcej dystansu do siebie, jak masz taką super ochotę,"nacharać" mi w twarz, zapraszam do Krakowa, nawet zapłacę Ci za podróż :)

Veliothe
29-04-18, 17:57
Jeżeli krótkowidz lognoł na to konto łamie sam regulamin dzieląc konto.

W dalszym ciągu ban należy się na to konto, które było dzielone.
Czysto teoretycznie- jeśli używasz bota na danym koncie to czy ban należy się na to jedno konto? Czy na wszystkie konta logujące się z danego ip? (Czy to konto Twoje, brata, matki, wujka, kolegi z akademika)


a osoba która wzięła konto, zmieniła passy i najprawdopodobniej bezczelnie ojebała z itemów postać na którą ktoś poświęcił czas jest dozwolone.

Wiesz co fafek, za to "fanbojstwo" ktoś powinien nacharać Ci taką gęstą śliną w twarz, skoro sam nie szanujesz czyjegoś czasu to ktoś powinien Tobie konto zabrać, zmienić passy i najlepiej wywalić wszystko co na nim posiadałeś, zaczynając od rozpoczęcia procesu usunięcia postaci.

Nie został ojebany- nikt mu hasła nie wykradł. Sam je udostępnił próbując przehandlować je za przedmioty w innej grze. Poświęcił na to czas, a potem najzwyczajniej NIEREGULAMINOWO się go pozbył i liczył przy tym na dodatkowy zysk. On już opuścił społeczność Altaronu wraz z tym wydarzeniem. Naprawdę zamierzasz bronić kogoś takiego niż aktywnego gracza, który jest jednym z ogniw zasilających ten server?

Inna perspektywa:
Krótkowidz to jest postać z konta, na które zostały umyślnie wysłane passy do konta pokrzywdzonego kolegi. Jaką mamy pewność, że właśnie posiadacz postaci Krótkowidz logował się na to konto? Może właśnie siedział przed monitorem z kumplem popijając piwo i to ten kumpel skorzystał na udostępnionych passach? Nikt nie został złapany za rękę. Trzymajmy się dowodów a nie jedynie domysłów.

Kolejna perspektywa i pytanie:
Komu należy się ban jeśli użytkownik pokrzywdzonego konta wysłałby passy nie konkretnej osobie tylko na czacie głównym czy też handlu? Każdemu kto teoretycznie mógłby te passy zapisać? Czy temu, kto je udostępnił?

Rahilux
29-04-18, 18:31
W każdej sytuacji ban dla Krótkowidza (jeśli wina jest po jego stronie) się należy.






I tak, wolę bronić jednej mało aktywnej osoby na rzecz osoby która posiada postać wysokopoziomową i duże zasoby pieniężne w grze z takiego względu, że oszukanie na małe ilości pieniędzy w grze (które dla osoby oszukanej są talarami zbieranymi od 1 poziomu do 70) jest po prostu ukazaniem jakim to śmieciem się jest, że nie potrafi się uszanować czyjejś własności.


Dla mnie kradzież to kradzież, kilka wieków temu była taka specyficzna kara za kradzież: ucinanie rąk, w brazyli nadal to praktykują (xD), wiecie czemu? żeby złodziej nigdy nie zrobił tego ponownie, a samo znamie tego pozostawało przy nim zawsze, by ludzie wiedzieli, że dana osoba kradła.

W altaronie też powinno być coś takiego: specjalny outfit, najlepiej coś w stylu żebraka.

A traktuje to na poważnie mimo tego, że jest to tylko internetowa gra ponieważ jako małolat zostałem oszukany w podexpianiu w metinie, i jest mi smutno z tego powodu :/.

Zaabsorbowany
29-04-18, 19:32
Tak jak pisałem wyżej czekam na "dowody" i te screeny rozmów aby było się do czego odnieść inaczej temat zamknąć albo czekać na MG, który niby dostał screeny w zgłoszeniu.
P.S osoby, które mnie znają wiedzą, że nie poleciałbym na 30t i że nie zepsułbym sobie reputacji jakąś śmieszną kradzieżą.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich kumpli.

Kierka250799
30-04-18, 00:18
Jak to czytam to mi się śmiać chce. Z 2 powodów, z określenia 30stu talarów "dużą kwotą" oraz zakładaniem tematu na temat kradzieży, skoro zostało to zgłoszone podobno do Oblesa.

Z tego co wiem, tą postacią sabro coś tam, gram inna osobą niż "Krótkowidz", bo sama dzisiaj do mnie pisała i wiem nawet kto to jest. Druga sprawa, dla krótkowidza, 30 talarów, to są drobne, w jeden dzień jak mu dobrze posypie, jest wstanie wyciągnąć 2-3 razy tyle, więc spekulacje na temat 30 talarów i jakiegoś śmiesznego 70 lvla, które jest się wstanie wbić przy dobrym graniu w kilka dni i spiny oraz domniemanie kto kogo okradł, i kto kim jest to zaczyna być zabawne. Na pewno przyjdę tutaj poczytać jeszcze te wypociny.

Pozdrawiam,
Bartosz = )

DonVito
30-04-18, 00:21
Tak jak pisałem wyżej czekam na "dowody" i te screeny rozmów aby było się do czego odnieść inaczej temat zamknąć albo czekać na MG, który niby dostał screeny w zgłoszeniu.
P.S osoby, które mnie znają wiedzą, że nie poleciałbym na 30t i że nie zepsułbym sobie reputacji jakąś śmieszną kradzieżą.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich kumpli.


tak jak pisalem wyslalem zgloszenie sam screen to nie jest jakis dowod ktory mg bierze pod uwage i tak musi sprawdzic logi z rozmow a tam wszystko wyjdzie gdzie sam pisesz ze dzielisz konto z kolega :)

19Fafarafa06
30-04-18, 00:36
tak jak pisalem wyslalem zgloszenie sam screen to nie jest jakis dowod ktory mg bierze pod uwage i tak musi sprawdzic logi z rozmow a tam wszystko wyjdzie gdzie sam pisesz ze dzielisz konto z kolega :)


Ja czekam 14h na odp na zgłoszenie, moja postać stoi zbugowana od 12 w południe, doczekasz się kiedyś.
Ty dalej bie czaisz ze na pw można pisac co sie chce, to nie czat główny

DonVito
30-04-18, 07:16
Ja czekam 14h na odp na zgłoszenie, moja postać stoi zbugowana od 12 w południe, doczekasz się kiedyś.
Ty dalej bie czaisz ze na pw można pisac co sie chce, to nie czat główny

ale gosciu do czego ty bijesz bo cie nie rozumiem probojesz zrobic z siebie gwiazde a nawet nie wiesz jak dziala system zmiany email?? daj se siana bo duzo szczekasz a malo wiesz :/

19Fafarafa06
30-04-18, 12:52
Gdzie te dowody ?

Ememems
30-04-18, 17:01
https://i.imgur.com/gGoCl7D.png

Tyle jeśli chodzi o kradzież.

BTW Jeśli napisał Ci na priv, że dzieli konto z kolegą to nie ma na to żadnych dowodów poza Twoim screenem, bo nie ma czegoś takiego jak logi z priva. Gdyby napisał to na czacie albo na głównym to już inna sytuacja.

DonVito
30-04-18, 23:31
https://i.imgur.com/gGoCl7D.png

Tyle jeśli chodzi o kradzież.

BTW Jeśli napisał Ci na priv, że dzieli konto z kolegą to nie ma na to żadnych dowodów poza Twoim screenem, bo nie ma czegoś takiego jak logi z priva. Gdyby napisał to na czacie albo na głównym to już inna sytuacja.

nie ma logow z rozmow priv ale sa logi logowania ip i to wszystko w temacie :)

dostalem odpowiedz na zgloszenie sprawa jest sprawdzana wiec czekamy co wyjdzie :)

Kierka250799
02-05-18, 08:42
Ale śmiesznie ;d

Wicher
02-05-18, 17:11
co tu sie....

Katamaran
02-05-18, 17:49
A Wy dalej tracicie czas na tego otsa xD pozdrawiam kumatych.

Obles
07-05-18, 17:29
Opierając się wyłącznie na logach ip z logowań, wnioskuje: gracz Krótkowidz nie ma nic wspólnego z przywłaszczeniem konta, konto jest w posiadaniu innej osoby niż założyciel.

Biorąc pod uwagę powyższe oraz posty, które zostały napisane w tym temacie (oczernianie wizerunku gracza, oddanie hasła samemu) nakładam karę bana 30 dni na konto oraz oddaję je prawowitemu właścicielowi.

19Fafarafa06
07-05-18, 17:38
Uwaga na tego pana ( Krótkowidz )

Nie kupowac / nie dawac / nie handlowac z nim

nie wazny czy to ss nie polecam zlodziej !!!

Skoro byl skromny okrasc 30t + krol seta + rozne itemy

to wszystko wyjasnia ze jest sepem !!

Komuś chyba należą się przeprosiny :)

Rahilux
07-05-18, 17:50
Ale chwila, w takim razie ktoś ukradł konto -

Don Vito dostał bana i odzyskał?
Don Vito dostał bana i nie odzyskał?

Kto odzyskał?!

hmm

DonVito
08-05-18, 12:47
konto odzyzkane i dziwny trafem to ja dostalem bana niby za dzielenie konta pozdrawiam system myslenia selba

Zegnam ots :)

Veliothe
08-05-18, 13:51
Polecam czytać regulamin ;) Ots żegna Ciebie.

DonVito
08-05-18, 18:27
Komuś chyba należą się przeprosiny :)

Tylko nadal krotkowidz ma moje itemy z konta ktore zabral tak wiec jakie przeprosiny..

19Fafarafa06
08-05-18, 18:59
Tylko nadal krotkowidz ma moje itemy z konta ktore zabral tak wiec jakie przeprosiny..

Ty jesteś przyjebany :D

Zaabsorbowany
08-05-18, 18:59
Polecam zamknąć ten temat bo robi się niepotrzebny spam.