PDA

Zobacz pełną wersję : Zaklinacz


PiekaR880
23-08-11, 13:03
W jednym temacie pytałem o wojownika. Jednak uzyskane tam informacje oraz liczebność owych walecznych skłaniają mnie do tego aby tą profesją nie grać.

Nie wiem jak to się ma relatywnie do czasu obecnego jednak na forum wyczytałem, że jest zapotrzebowanie na zwiadowcę. Nie chodzi mi o to, żeby do kogoś przykleić swoje cztery litery jednak o to, że nie jest ich dużo na serwerze.


Przed zadaniem pytań odnośnie potencjalnego łucznika oznajmiam, że przeczytałem chyba całe to forum. Widząc jak wielu prosiło i jak wielu z nich udało się uzyskać dokładną odpowiedź na nurtujące ich pytania... zmuszony jestem do zadania ich po raz enty.

Otóż sprawą istotną dla mnie jest jak się ma na chwilę obecną zwiadowca?

- Czy jest w stanie radzić sobie w PVM
- Czy jest w stanie radzić sobie w PVP
- Co dają mu możliwości poszczególnych profesji:
Duchowny, Necromanta, Elementalista, Alchemik.

Prosiłbym o wypisanie plusów dla zwiadowcy biorących się właśnie z tych subprofesji. Nie oczekuję tutaj odpowiedzi typu "to lepsze od tego czy tamtego" oraz wykłócania się na ten temat. Niech każdy z osobna co chce wnieść trochę informacji dla innych napisze tu tylko i wyłącznie swoje sugestie na temat (poszczególnych) subprofesji. Myślę, że z czasem ktoś się weźmie za zrobienie obszerniejszych poradników i może te dane przysłużą mu w dobrym celu.


Chyba to jest najbardziej nurtujące dla nowych graczy.Dziękuje

siwyus
23-08-11, 13:15
Czegoś nie rozumiem, kto to jest "zaklinacz" ??

PiekaR880
23-08-11, 13:21
Jezu najmocniej przepraszam :) o Zwiadowcę mi chodziło... Jeżeli będzie możliwość to zaraz to poprawię.

siwyus
23-08-11, 13:34
Zwiadowca w pve radzi sobie dość nieźle, ale należy pamietać, że zawsze trzeba nosić bełty co ogranicza nam trochę capa. W pvp też nie jest najgorszy, z odes kpiro i tych lepszych bełtów można ładnie namieszać. Co do subprofesji : Nekro - nie znam czarów, duchowny - ma 2 bardzo przydatne czary, "hapen tawis" i "lustro". Pierwszy to leczenie, leczy naprawdę dużo. Drugi to czar, jak sama nazwa wskazuje, polegający na odbiciu ataku na nas ;] Elementalista - moze robic runki, ktorymi mozna zaczarowac bełty/strzaly + ma czar "dzikie pnącza", mało przydatny. Alchemik - po zepsuciu kostki,jedyne co nim zostaje to mozliwosc robienia strzal/beltow z galazek i robienie bomb lub innych miksturek.

brave
23-08-11, 20:14
Co do Pvp to dużo nie powiem bo nie mam doświadczenia.
W pvm radzi sobie chodź nie jest łatwo o tym świadczy fakt jak mało jest zwiadowców. Sam mam 92 dyst i łatwo nie jest ;) rekord jaki wyciągałem to 89k/h , gdzie mag z 10 lvl mniejszym wyciąga 120k/h :) więc jest małe porównanie. Tak jak napisał Siwyus elementalista ma tylko możliwość ładowania w ogień wodę, ziemię lub energię po za tym nie ma nic przydatnego kompletnie nic.

PiekaR880
24-08-11, 09:06
A czy te lustro jest tylko dla zwiadowcy? czy mając duchowego na wojowniku czy magu też owe posiadamy?

siwyus
24-08-11, 10:10
Tylko zwiadowca.