PDA

Zobacz pełną wersję : Quest na włożenie 2% krytyka


356278
03-03-18, 21:39
Witam,
Mam propozycje dodania możliwości wkładania 2% krytyka również do broni dystansowych. Obecnie nagroda przeznaczona jest tylko dla rycerzy.. dlaczego zwiadowcy którzy również bazują, dodają pn w siłę aby mieć większe obrażenie krytyczne nie mają możliwości włożenia nagrody do swojego rodzaju broni ?

Zapraszam do dyskusji.

19Fafarafa06
03-03-18, 21:42
Pełne tak ! :)

5310053
03-03-18, 21:56
+1 znaki znaki

Zaabsorbowany
03-03-18, 22:00
pewnie, że tak

356278
04-03-18, 09:05
Postacie magiczne nic na tym nie tracą bo z czarów nie ma szans na kryta i nie oszukujmy się mało jaki Mag skiluje zręczność.

Rahilux
04-03-18, 09:20
Dałem obojętne,

z jednej strony palek bazuje na zręce co daje mu dużą szanse na krytyka,
z drugiej strony, w nic innego jak w kruk - orzeł nie opłaca się wam dawać tego kryta więc kisicie to do 120+lvla gdzie quest jest do wykonania przed 60.

Chociaż teraz każdy knicz może być zwiadowcą odkąd zniesiono różnice w szybkości skillowania, jest opcja zmienienia głosu na Tak?

Stillerek
04-03-18, 10:58
"z jednej strony palek bazuje na zręce co daje mu dużą szanse na krytyka,"

Wojownik teraz też może zrobić zręke a razem z tym większy krytyk więc wg mnie
albo dać możliwość zwiadkom dania tego 2% w kruka albo usunąć tą misje w ogóle ;p

Reinkarnator
04-03-18, 11:04
no a magowie to co? nie mozna zrobic ze jak trzymasz rózge to dodaje na stałe +3?

Royalks
04-03-18, 11:22
A więc mówisz, że chcesz to dodać zwiadowi, którego głównym skillem jest zręczność i dyst. Max kryt w broni wbudowany to 5% do tego dochodzi 2% z misji, 200 zręczności to kolejne 5%. Plus tę misje można dublować na jednak broni. Pamiętaj o czarze hape odes kpiro, którym sie spamuje na respie.

Pisałem Ci już w zgloszeniu ze taki zwiad biłby krytyk co 8/9 uderzeń.

Musiałbyś wytoczyć na prawdę dobry argument żeby przekonać administracje ;p

neilran
04-03-18, 11:38
Każda kusza zwiększa szanse na cios krytyczny o 5%?

200 zręki prędzej osiągnie rycerz dual niż zwiadowca, bo ma do tego większą motywacje (Zwiadowca też może być dualem, tylko żaden czar z tym nie działa - no może yase unar).

Hape odes kpiro tutaj chyba niczego nie zmienia, rycerz jak bije 6 mobków na raz, też ma więcej ciosów krytycznych.

356278
04-03-18, 11:43
Chyba słabo znasz obecną sytuację w grze, kiedyś wojownik skupował dużo wolniej zręczność niż zwiadowca. Teraz wszystkim leci tak samo.. Prawe oko ci Ty za farmazony mówisz, 5% wbudowane w kruku? Zloc taki a do końca gry możesz latać na miksturach maga ze sklepu. Na serwie chyba ani jednego kruka z 1% kryta wbudowanego nie ma. Ty mi wkręcasz ze 5%.. Ogarnij się, jak byś expil w th byś wiedział jak wygląda sytuacja z uderzeniem krytycznym. Rycerz na takim 100 uderza kryta po 1200/1300 a zwiadowca marne 500/700. Znacznie łatwiej zdobyć broń z bonusem dla rycerza niż takiego kruka dla zwiadowcy.

Royalks
04-03-18, 13:13
Siła kryta zależy od... siły i dlatego bijesz taki śmieszny dmg. Ogarnij się :) Być może w tym jest błąd a nie w misji.
Serwer od września, nie ma 200 lvla. Sam masz 110 i powiedz mi ile kruków Ci spadło? Więc nie pisz farmazonów. Jeszcze teraz dodali kruka do wodników.

Tak 5% graniczy z cudem ale prędzej czy później zacznie wypadać 2-3%. Zbierz ludzi na th czy jak to tam sie zwie bo ja tak nie expie to nie wiem. I leć po wymarzonego kruka.

Nie bez powodu ta misja jest tylko na bronie białe. Chyba słabo znasz obcecną sytuacje w grze jeśli myślisz że to przejdzie. Niemniej powodzenia :D

356278
04-03-18, 13:43
Serio twoj argument jest inwalidą, napisałem że wojownik dużo więcej biję (tak samo szybko z rago tote). Nie wiem czy wiesz wodnik 150 poziom może na combo złożyć, a wyskakują tam po 3/4. Grasz tym swoim wojownikiem i ślepo zapatrzony chyba w niego jesteś. Jak wojownik może skilowac tak samo szybko zręczność jak zwiadowca to dlaczego siła mu leci znacznie szybciej i kosztuje mniej niż dla zwiadowcy? Chcesz iść w stronę to go abys znowu wolniej skilowal rycerzem? Rycerz który uderza ciosy krytyczne dużo mocniejsze dla zwiadowcy nie osiągalne (ograniczona siła) z rago tote lub odes rago... Sens jest, bo zwiadowca mógłby odebrać i wykorzystać nagrodę dla siebie a nie oddawać dla rycerza..

PS. Ciebie indywidualnie ogarnę w grze

Rahilux
04-03-18, 13:56
Czy tylko ja chciałbym zamienić swojego 62 knicza duch ele na jakiegoś zwiadka który działa nawet bez buffów do bicia z paru kratek?


Wojowników którzy wbijają tyle zręki jest niewielu, jedynym ich "natchnieniem" do skillowania zręki jest dual.

Co z tego, że kryty walą ogromne, jeżeli muszą się najpierw wyskillować?

Zwiadek się skilli na respie, a knicz na dachach.

Nie ma knicza który ma pny na to by wydawać je jednocześnie na broń, siłę i zręczność.

Z resztą widzieliście chyba ile makon zdropił kruków z wodników, może spokojnie uzbroić małą armię zwiadowców którzy będą spamili hape odes kpiro BEZ ŻADNYCH NERFÓW OD KRATEK z bezpiecznej odległości.

Gdybyś wybrał Elementaliste mógłbyś bić wszystko bez względu na to jaki masz dmg, i tak nie padniesz więc ubijesz.

Każda profesja ma swoje wady i zalety, raz zobaczyliście, że aAaa makon uderza kryty po 1,5k znerfcie to, zbuffujcie nasze postacie by też to robiły aaa.

Za dużo jest tu patrzenia na kogoś a nie na siebie,
każdy może zrobić zwiadowce nekromante który będzie bił z puginałów,
każdy może zrobić zwiadowce duchownego który będzie nie do zabicia ze względu na tapen tawisa.



I z chęcią bym zmienił sobie profe na zwiadka bez skilli.

+ zapraszam na indywidualne zajęcia z bicia się na licor ;s

__________________________________________________ ____________
@Edit ;


cooooooooooooooooooooooooooooooooooo

grałem każdą postacią, mam wywalone totalnie na k/h, tak samo mam wywalone na pvp a ty mi o tych rzeczach mówisz.
Znam plotki?
Na każdym test serwerze oprócz odkrywania mapy to też się bawiłem w testowanie o zgrozo,
normalnie bym o niczym nie pisał, no ale niestety mam już jakieś pojęcie o grze ;/.

W ogóle o czym ty piszesz, najpierw o krytach a potem o expie k/h xD

i dzięki, powodzenia na wymarzonym zwiadowcy

356278
04-03-18, 14:07
Dokładnie resp na rybkach do 140 zreki to świetny Exp. Pójdź na th i zobacz kto biję więcecej a bezpieczne odległość to według twojej opini wynosi 4 kratki? Na wodnikach czy piaskowych 4 kratki bić nie dają. Zanim wciśniesz hotkey dostaniesz spela i łapę. Znasz plotki a starasz się zabłysnąć na forum. Płaczesz, a wojownik robi solo największy exp/h. Grasz postacią, która może stać takich 4 zwiadowcow I drapać się po tyłku. Powodzenia na wymarzonym licorze. Up prawdziwe polskie cebule, sam nie skorzysta to innemu nie da i jeszcze nogę podstawi.

Royalks
04-03-18, 14:17
Nie sądziłem że przez wyrażanie swojego własnego zdania na forum możesz zechcieć ogarniać moją postać. Więcej dystansu zwiadowco :D

Sam jej nie ogarniam jak kiedyś stwierdziłeś na expie. Doda mi to kolejną deche do listy, Tobie pewnie satysfakcje ale nie wniesie NIC do tej dyskusji

356278
04-03-18, 14:26
Mi nie chodzi o satysfakcję, tylko wkurza mnie podejście do sprawy typu ja nic nie dostanę to po co mi to, dam na nie żeby inni mieli trudniej. Natomiast nagrodę za misję od takiego zwiadowcy włóże sobie w miecz tworząc z niego rare item. Nie pisze pomysłów aby komuś grało się gorzej, wręcz przeciwnie chce lepszej rozgrywki. Masz jakiś pomysł dla wojownika, śmiało twórz ankietę podaj argumenty. Na pewno nie będę go spychac na bok tylko temu, że gram zwiadowca.

neilran
04-03-18, 14:27
Gdybyś wybrał Elementaliste mógłbyś bić wszystko bez względu na to jaki masz dmg, i tak nie padniesz więc ubijesz.

Wszystko napisałeś dobrze, ale tutaj odpłynąłeś troche xD
Bez dmg to sobie możesz.
Druga sprawa to prędkość postaci vs. prędkość mobka i choćby drobne lagi.
Krzaki są bardzo pomocne, ale nie przesadzaj.

Co do skilowania, to sie zgadzam, do 120 lvla jest fajnie że nie trzeba skilować dista, teraz na 140 lvlu chciałbym móc doskilować dista do 150 i władować PNy, ale nie ma na to lepszego sposobu niż expienie xD
Może to przez to że jestem mentalnym rycerzem który czułby największą satysfakcje i dume gdyby wyszedł z depo na 10 lvlu ze skilem 120/120/150 xD

Płaczesz, a wojownik robi solo największy exp/h

Makon który wyprzedza reszte serwera o 50 lvli, używa potek na mlvl i 2h - wszystko czysto pod PG.
Ogólnie to chyba jednak magowie robią największy exp, a nie rycerze.

Wracając do tematu - trzeba sobie zadać pytanie, albo raczej pytanie do administracji: dlaczego rycerz może dostać bonus na kryta, a zwiad nie?
Chyba Stif odpowiedział na pytanie: bo rycerz kiedyś nie mógł wbić takiej zręczności, co teraz zostało zmienione z powodu duali, żeby mieli racje bytu.

Jeśli tak, to zwiadowca też powinien mieć możliwość uzyskania tego bonusu, albo nikt i nagrodę zamienić na coś innego.

Uiop
04-03-18, 14:31
W sumie pomysł spoko. Jeszcze coś dla magów i będzie uczciwie.

Rahilux
04-03-18, 14:35
W sumie pomysł spoko. Jeszcze coś dla magów i będzie uczciwie.


W sumie można dodać jakieś sd walące po 800 i czar uderzający za 1k.

A... czekaj...

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/925/494/218.png_large










W sumie razel podsumował wszystko.

Makon
04-03-18, 15:36
jestem na nie, Jeżeli nie przestaniecie wyciągać mojego name w jakiś śmiesznych tematach to ja tez zacznę się bawić inaczej.

neilran
04-03-18, 15:44
Ja nie miałem na celu niczego dowcipnego, tylko że na 195 lvlu to logiczne że robisz większego expa i że używasz wszystkiego co sie da żeby było PG. Bez obrazy.

Chodzi mi o to że tak ogólnie, na ile wiem, to mag robi więcej expa niż rycerz.

Shrime
04-03-18, 16:53
<3 Chce tego bonusu!!!

Makon
04-03-18, 16:59
Dokładnie resp na rybkach do 140 zreki to świetny Exp. Pójdź na th i zobacz kto biję więcecej a bezpieczne odległość to według twojej opini wynosi 4 kratki? Na wodnikach czy piaskowych 4 kratki bić nie dają. Zanim wciśniesz hotkey dostaniesz spela i łapę. Znasz plotki a starasz się zabłysnąć na forum. Płaczesz, a wojownik robi solo największy exp/h. Grasz postacią, która może stać takich 4 zwiadowcow I drapać się po tyłku. Powodzenia na wymarzonym licorze. Up prawdziwe polskie cebule, sam nie skorzysta to innemu nie da i jeszcze nogę podstawi.

Nie wprowadzaj community w błąd, Mag kreci największy exp/h potem woj, i na końcu zwiad.

19Fafarafa06
04-03-18, 19:19
A więc mówisz, że chcesz to dodać zwiadowi, którego głównym skillem jest zręczność i dyst. Max kryt w broni wbudowany to 5% do tego dochodzi 2% z misji, 200 zręczności to kolejne 5%. Plus tę misje można dublować na jednak broni. Pamiętaj o czarze hape odes kpiro, którym sie spamuje na respie.

Pisałem Ci już w zgloszeniu ze taki zwiad biłby krytyk co 8/9 uderzeń.

Musiałbyś wytoczyć na prawdę dobry argument żeby przekonać administracje ;p

Gdzie kusza ma 5 % wbudowanego, co Ty ćpałeś ?!

Royalks
04-03-18, 20:41
Generalnie nie oddałem głosu (w ankiecie) bo zwiadem grałem ostatnio 2 edycje temu. Wymieniliśmy się złośliwościami przez co zapomniałem o jednej ważnej rzeczy, o której wspomniał Adasiek i potem Razel. Woj ze względu na duala wbija zręczność jak zwiad. Przez co teraz rzeczywiście ten krytyk w kuszy ma prawo bytu. Zwracam honor.

Wbudowany krytyk może wypaść nawet 5 procentowy. To że szansa jest jedna na milion w przypadku kruka to już druga rzecz ;p

Maru123
05-03-18, 15:26
*Temat
Pomysł świetny, zasady skillowania zręki zostały zmienione, quest pozostał bez zmian. Kryty rycka są 50% mocniejsze ponieważ ma łatwiejszą drogę do osiągnięcia wysokiej siły(zwiad 100+ siły to koszt ponad 30 pnów). Dodanie 2% kryta w kuszy zmieni niewiele, nieznacznie zwiększy exp/h. Pozostaje temat magów, osobiście twierdze ze mając stały hit nie powinni dostać nic, ewentualnie 1 ataku do magicznej broni.

*Prawe Oko
Brak teoretycznej i praktycznej wiedzy, forumowy hejt, olać.

*Kruk
Dodanie możliwości dropu kruka z wodników to bardzo zły pomysł. Daliście monopol dla 2 najwyższych wojowników na zarabianie mega kasy. Wodniki od powstania altaronu biją tylko woje, ewentualnie woj+mag. Kruk potrzebny jest dla zwiadów i nie mają możliwości go zdropić. Jeszcze ułatwienie wejścia na wodniki... Czy Makon ma jakies specjalne względy ? Proponuje zmianę na jednego z potworów Wieczny Pokutnik,Profan, lub któryś z Lodowych.

Cały czas spędzony na altaronie grałem Wojownikiem, jest najsilniejszą profesją jeżeli chodzi o gre solo, lecz jego wyskillowanie jest najtrudniejsze. Nigdy nie broniłem zwiadków, ale dodanie 2% kryta prawie nic nie zmieni. Ważniejszym problemem jet drop kruka z wodników... to chory pomysł.Walczcie o swoje, ponieważ nerf zwiada był konieczny, ale teraz jest po prostu za słaby.

Makon
06-03-18, 23:59
Zacznijmy od tego co ty za prz******niem pier***lisz? zwróciłem uwagę wejścia na wodniki i się okazało ze był bug którego admini nie byli świadomi bo prócz mnie i Dacka ( UWAGA TO ZWIAD A NIE MAG ) nikt tam nie expi bo exp jest chu... ale oczywiście milion edycji temu tam sami wojowie siedzieli to na bank tam dalej 1.5 miliona na godzinę. Uwielbiam jak ludzie zabierają głos nie mając żadnego pojęcia o obecnej sytuacji :)
Zarobiłem mega kase xD sprzedałem 4 kruki i na serverze już nie ma innych zwiadów którzy by chcieli to kupić. PURE PROFIT.

50% mniejsze kryty ma zwiad od woja? także ciekawe, skąd te informacje tak z ciekawości? moje kryty 1.6k, Dacka 1.3k- 50% jakby nie patrzeć ( Pomijam fakt ze Dacek ma o 20 lvl mniej niz ja, wiec na logikę jeszcze z 5 skilli dista wbije )


Kruk ma spadać z profanów,Pokutników, lodowych? Spoko. to ja poproszę Szpona z kościanego smoka albo czegoś podobnego:)

Czemu Zwiad ma zdobywać prawie end game bron z gównianego moba? a ja muszę brać team 6 osobowy żeby zdobyć swoją?

Royalks
07-03-18, 09:19
Małe sprostowanie: nagrody nie można dublować. Nawet jak ktoś z innego konta wbije bonus misją wcześniej. Zle zrozumiałem gościa, który opracowywał ten quest.

Można jedynie podbić wbudowany kryt. Sory za wprowadzanie w błąd.

Maru123
07-03-18, 09:49
A cóż to za bug ? Otwieranie wejścia po kilka razy, żeby potu transportować to bug? Pięć lat tak sie tam wchodziło, nikt nie zmienił. Jeżeli chodzisz tam ze zwiadem to sie ciesze, lecz jest to nieopłacalne, więc albo nie masz już żywcem kogo tam zabrać albo masz za dużo kasy ze sprzedaży pacc ;] Mi chodziło o to, że zwiad solo nie ma możliwości dropac kruka.

Co do dropa najlepszą opcją jest Ymirson. Szpon spada z Garga, Pogromca Smoków z bagiennych. Wprowadzenie tej zmiany pomoże w zbalansowaniu możliwości zdobycia jak to nazwałeś "end gameingowej" broni. Dla zwiada ostatnia bron to orzeł. Dzięki tej zmianie "prawie end gameingowe" bronie będą możliwe do zdobycia jedynie w TH, i to z założenia logiki altaronu jest najlepsze rozwiązanie.

Woj 150 siły, zwiad 100, różnica w krycie 33%. Chyba ze masz 90 siły i nie rozdałeś pnów.

Makon
07-03-18, 14:38
Akurat siły mam 170 i wciąż nie mam 50% większych krytów.
brama na wodnikach miała tak działać jak działa teraz ale z powodu buga nie działała.

Orzeł w team huncie ale ekhm ekhm zapominam o raskolniku z bossów które się respia raz na 30-60 dni do tego jeszcze % szans na zdobycie tego jest także średnia, Wiec porównałem szpona do kruka.
Mam za dużo kasy z robienia profitu w grze, ale co może wiedzieć człowiek o tej wersji jeżeli nawet tu nie gra :/

kantex
07-03-18, 14:44
Krytyczne obrażenia są zależne od zręcznośći teraz a nie siły. Chcecie bić więcej to wbijcie 150-180 zręczności to zobaczycie różnicem, siła wpływa na wasz cap i możliwość noszenia ekwipunku i broni dla każdych z osobna.

neilran
07-03-18, 15:29
Krytyczne obrażenia są zależne od zręcznośći teraz a nie siły.

Możesz odesłać do jakiegoś źródła?
Z tego co wiem:
40 pkt zręczności = 1% szansy na kryta.
30 pkt siły = 100% obrażeń krytycznych względem normalnego uderzenia (150 siły 500%).

Siła modyfikuje także atrybut ataku broni, zwiększając go o 1% na 10 pkt siły.

Tyle wiem, ale może coś mi się pomieszało, jeśli tak to cieszyłbym sie gdyby mnie ktoś uświadomił.

kantex
07-03-18, 16:07
Pewne rzeczy uległy zmianie i nie mam wykresu aby to przedstawić, Makon ma dośc wysoką siłe i nie widzi częstych krytyków więc coś jest na rzeczy że to zostało zmienione bo ja też to widze że na 1h grania to krytyki walne czasami 10 x ;p To co podałeś to był stary system krytyków i % wartości teraz tego nie ma.

Mervakis
07-03-18, 16:27
Tyle zmyślonych rzeczy w jednym temacie, idę po popcorn i oczekuję kolejnych rewelacji. Dajcie z siebie wszystko.

neilran
07-03-18, 16:41
Pewne rzeczy uległy zmianie i nie mam wykresu aby to przedstawić, Makon ma dośc wysoką siłe i nie widzi częstych krytyków więc coś jest na rzeczy że to zostało zmienione bo ja też to widze że na 1h grania to krytyki walne czasami 10 x ;p To co podałeś to był stary system krytyków i % wartości teraz tego nie ma.

No ale Ci mówie, zarówno siła i zręka wpływa na kryta.

Zręczność - na szanse, czyli częstotliwość ciosów krytycznych, a siła na ich wielkość.

Tyle zmyślonych rzeczy w jednym temacie, idę po popcorn i oczekuję kolejnych rewelacji. Dajcie z siebie wszystko.

No, ale co nie zostało zmyślone? Halp.

356278
07-03-18, 17:41
Selbo, wypowiedz się i rozwiniesz nasze niejasności :D
Po ankiecie wnioskuję, że pomysł podoba się :)

Maru123
07-03-18, 20:57
Akurat siły mam 170 i wciąż nie mam 50% większych krytów.
brama na wodnikach miała tak działać jak działa teraz ale z powodu buga nie działała.

Orzeł w team huncie ale ekhm ekhm zapominam o raskolniku z bossów które się respia raz na 30-60 dni do tego jeszcze % szans na zdobycie tego jest także średnia, Wiec porównałem szpona do kruka.
Mam za dużo kasy z robienia profitu w grze, ale co może wiedzieć człowiek o tej wersji jeżeli nawet tu nie gra :/

Może teleporty zamontujemy na +2 w depo i tak nikt nie używa. Co może wiedzieć człowiek który ma tu postac którą zrobie w 2 miechy, a ma najwiecej do dodania na każdy temat.

Plugastwo bloczyllem 150 levelem uzywając nogi.... przekladanie ssa, no ale jak widac nie wszyscy posiadają tą umiejętność. :D

sokoskiii
07-03-18, 21:59
Tyle zmyślonych rzeczy w jednym temacie, idę po popcorn i oczekuję kolejnych rewelacji. Dajcie z siebie wszystko.

Dokładnie ludzie gowno wiedzą o grze i tylko piszą takie pierdoły że az nie wiem
czy się śmiać czy płakać.

neilran
07-03-18, 22:22
Plugastwo bloczyllem 150 levelem uzywając nogi.... przekladanie ssa, no ale jak widac nie wszyscy posiadają tą umiejętność. :D

Ilu miałeś siocherów w szare z Tobą?

Dokładnie ludzie gowno wiedzą o grze i tylko piszą takie pierdoły że az nie wiem
czy się śmiać czy płakać.

Jasne, jesteście tacy mądrzy, co widać po tym że wrzucacie wszystkich do jednego worka, oprócz mądrości tak leniwi że nie potraficie sprostować i napisać jak jest. Brawo wy.

Makon
08-03-18, 01:41
Może teleporty zamontujemy na +2 w depo i tak nikt nie używa. Co może wiedzieć człowiek który ma tu postac którą zrobie w 2 miechy, a ma najwiecej do dodania na każdy temat.

Plugastwo bloczyllem 150 levelem uzywając nogi.... przekladanie ssa, no ale jak widac nie wszyscy posiadają tą umiejętność. :D

Cieszy mnie to. To zrob, jak narazie nie widze abys robil.

kompromis
08-03-18, 06:53
Nikt nie lubi sie powtarzac, a tlumaczy sie wam jak grochem o sciane. Widze macie pomysly rownie <dobre> co zawsze. Dobrze, ze to popi<odposcilem>. #dobrazmiana
Zreszta czego sie spodziewac, jak ludzie zajmujacy sie praca nad projektem sami poszli w piz<daleko>...

@down - pisz co chcesz. Jestescie jedynym srodowiskiem, ktore wywoluje u mnie skrajna zlosc. Nie wiem jakimcudem altaron zebral Was wszystkich w jednym miejscu, ale moze to celowy zabieg i niedlugo bedzie event w ktorym wygracie bilet na arktyke.

neilran
08-03-18, 07:44
Nikt nie lubi sie powtarzac, a tlumaczy sie wam jak grochem o sciane.

Zakładam że poradnik jest aktualny:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=14660

Nie wiem skąd się biorą takie plotki, że np. zręczność teraz zwiększa siłe ciosu krytycznego, ale chyba warto sprecyzować kto gdzie opowiada bujdy, zamiast cały temat kwitować takim spostrzeżeniem.

Mervakis
10-03-18, 14:48
No, ale co nie zostało zmyślone? Halp.

Co jest zmyślone, hm. Szansa na krytyka wbudowanego w kruku, to że zręczność ma wpływ na siłę krytyka, to że był jakiś błąd na wejściu do świątyni Wogiona. :v