PDA

Zobacz pełną wersję : Leczenie


Stillerek
20-02-18, 16:17
Jako rycerz nekro ma teraz do dupy leczenie proponuje zrobić tak:

Zwiększyć siłe leczenia dla duchownych o 10%
Dać Hape tawis wojom nekro
Usunąć czar tapen tawis z gry

Rahilux
20-02-18, 16:36
>Nie robić z tym nic

>Ustawić rago fomes od 30 poziomu
>Ustawić hape rago fomes od 70

>zwiększyć wysysanie życia z bazowej wartości o 5%

tyle wystarczy by umilić grę każdemu nekromancie

pierwsze 2 strzałki zachęcą do gry nie tylko duchownym

a 3 strzałka poprawi expienie :).

Royalks
20-02-18, 16:50
Dać Hape tawis wojom nekro

Mervakis triggered

neilran
20-02-18, 16:54
xD

A wojownika ele-alch którym nikt nawet nie chce grać, zostawić bez zmian.

Rahilux
20-02-18, 17:13
hmm

Może dodać Elementaliście czar WREK TAWIS
który leczy o 15% mniej od hape tawis

I dodać połączeniu ELE ALCH buffa do leczenia o pare procent? (5?)
Oraz przywrócić bonus do obrażeń obszarowych na chociażby 120?


Nie jest to chyba za dużo jeżeli chodzi o to połączenie profesji,
ta tabelka nie wygląda jakoś potwornie.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=4529&d=1507296401



Chociaż teraz jak o tym myśle to Nekro Ele będzie dużo lepszy od nekro alcha,
więc trudno byłoby jakoś sensownie poprawić ele alcha ;v.

Reinkarnator
20-02-18, 17:35
jak dla mnie to ta tabelka jest zjebana po calosci, zadnych roznic miedzy profesjami

19Fafarafa06
20-02-18, 17:55
jak dla mnie to ta tabelka jest zjebana po calosci, zadnych roznic miedzy profesjami

Altaron ma być trudny.

Stillerek
20-02-18, 18:41
Nekro ele a nekro alch 3% róznicy w punktowych ;D żal ;D

ciaparek
20-02-18, 19:17
Też uważam ze ta tabelka jest skopana po całości zwiadowca nekro alchemik bije ze świętości 1% mniej niż duchowny i do tego więcej z żywiołów niż duchowny elementalista genialne xD

356278
20-02-18, 19:22
Jako rycerz nekro ma teraz do dupy leczenie proponuje zrobić tak:

Zwiększyć siłe leczenia dla duchownych o 10%
Dać Hape tawis wojom nekro
Usunąć czar tapen tawis z gry



Dobre żarty :)
tapen tawis to zaleta duchownego

Rahilux
20-02-18, 19:57
Zamiast jasno podkreślić to na czym ma expić nekro a na czym duch + zrobić RÓŻNICE które widać gołym okiem między subprofesjami, zrobiono z tego ... nic w sumie.

Według tabelki nie opłaca się w ogóle brać inną profę niż duch alch.

Biorąc pod uwagę, że ktoś Ci zrobi te gfbki na magu (albo samemu zrobisz makera), to
masz najlepszy heal + własne potki zbuffowane o alchemie.

Co z tego, że będziesz troche mniej bił z żywiołów?
Masz tapena (zwiad, mag), hape tawisa który leczy więcej duchownego niż nekro (wszystkie profy), i masz tankownego woja który solo może poexpić wszędzie.
I potiony robione za część ceny które są dużo mocniejsze od sklepowych, w sumie masz nawet buffa do sklepowych :v.


Trzeba naprawdę zmienić tą cholerną tabelkę, może wrócić do tego co było kiedyś?
Było to sprawdzone i była rozmaitość profesji, nawet było kilku ele alchów wojów, magów oraz zwiadowców.

Już sobie wyobrażam co knicz duch alch miałby na kościanych

Makon
20-02-18, 20:22
Jako rycerz nekro ma teraz do dupy leczenie proponuje zrobić tak:

Zwiększyć siłe leczenia dla duchownych o 10%
Dać Hape tawis wojom nekro
Usunąć czar tapen tawis z gry

Mam lepszy pomysł, znajdź w domu ścianę nośną rozpędź się i przypierdol głową.

19Fafarafa06
20-02-18, 20:33
Jako rycerz nekro ma teraz do dupy leczenie proponuje zrobić tak:

Zwiększyć siłe leczenia dla duchownych o 10%
Dać Hape tawis wojom nekro
Usunąć czar tapen tawis z gry

Weź rozbieg i baran o ściane plx.
Rycek nekro z hape tawisem był by maszynka do xp/pvp.
Wystarczy dać ryckowi nekro jakiegoś tawisa za 200hp max, było by cacy.

356278
20-02-18, 20:35
Up popieram.

Rahilux co ty za głupoty na tym forum gadasz, myślisz że mi godzin lub talarów jak i PN trzeba spędzić na uzyskaniu alchemi aby potiony były dużo lepsze niż w sklepie? Kup na serwie czerwone róże albo sam je zbieraj aby potem w chwilę zwastowac. Za te setki talarów spalonych w alchemie kup sobie multi maga i Exp Exp Exp.

Rahilux
20-02-18, 20:43
Tak myślę.


Osobiście nigdy nie miałem problemów z talarami ponieważ potrafiłem zarobić.

Gdybym był warmode grajkiem to by mi jeszcze pewnie płacili bym robił alchemie na ten szczytny cel.

A sam Duch Alch miałby bonus do kupionych potek :).

19Fafarafa06
20-02-18, 20:57
Up popieram.

Rahilux co ty za głupoty na tym forum gadasz, myślisz że mi godzin lub talarów jak i PN trzeba spędzić na uzyskaniu alchemi aby potiony były dużo lepsze niż w sklepie? Kup na serwie czerwone róże albo sam je zbieraj aby potem w chwilę zwastowac. Za te setki talarów spalonych w alchemie kup sobie multi maga i Exp Exp Exp.

bonus do alchemi jest strasznie mierny

Dejmonix
20-02-18, 21:02
Tak myślę.


Osobiście nigdy nie miałem problemów z talarami ponieważ potrafiłem zarobić.

Gdybym był warmode grajkiem to by mi jeszcze pewnie płacili bym robił alchemie na ten szczytny cel.

A sam Duch Alch miałby bonus do kupionych potek :).

Gdyby baba miała wąsy to by była dziadkiem.

kantex
21-02-18, 16:35
19Fafarafa06 bonusy do alchemi są specjalnie obnizone i to tylko ma być lekki dodatek tak jak ich wartości alchemiczne podczas robienia bo się komuś nie podobało to że alchemicy sobie robią manasy tanim kosztem dzięki czemu używasz ich o 50% więcej. Teraz ta wartość 50% by się przydała bo by nie robili takiego waste rycerze i nie tylko.

Stillerek
21-02-18, 16:35
Rycek nekro z hape tawisem był by maszynka do xp/pvp. ??

Ciekawe jak ? Skoro dmg nekro i ducha ele w tym momencie są prawie identyczne
a woj nekro ile by sie leczył z hape tawisa? napewno nie za 500 ;D

kapiwachu
21-02-18, 16:53
@Stillerek ja bym jednak zaufał człowiekowi który grał rycem nekro kiladziesiąt tysięcy godzin (Lukan) duże elo benc pozdro 600

Stillerek
21-02-18, 18:59
Tak grał na poprzedniej edycji i poprzedniej tabelce ;P w tym momencie woj nekro z hape tawisem byłby słabszy i tak od woja ducha ele ;D dmg ten sam a duch więcej sie leczy ;P

neilran
21-02-18, 19:06
@up tabelke Ci wkleili, a Ty dalej swoje. Duchowni nie mają żadnego bonusu do "punktowego" leczenia. Nekro z uhów leczy sie tyle samo co duchowny. Podobnie byłoby z hape tawisem.

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=4529&d=1507296401

sokoskiii
21-02-18, 19:12
Tak grał na poprzedniej edycji i poprzedniej tabelce ;P w tym momencie woj nekro z hape tawisem byłby słabszy i tak od woja ducha ele ;D dmg ten sam a duch więcej sie leczy ;P

Na expie ma wysysanie a w pvp ma graate wiec z hape tawisem nekro był by napewno lepszy.
Teraz powinno sie zbalansowac rago fomes i ten drugi lepszy fomes z tego powodu ze mniej bije i moby mają 50% wiecej hp. Proponuje zwiększyc o x% wysysania albo zmniejszyc colldown lub dodac wiecej mobów z których można ssać.;d

Stillerek
21-02-18, 19:16
Mówie cały czas o duchu ele ponieważ bardzo mało osób gra duchem alchem.


Fakty punktowy dmg nekro ma o 6% większy ale to prawie nic nie zmienia pownieważ gra wojem opiera sie na odes rago a tutaj duch ele ma lepsze %

neilran
21-02-18, 19:37
Ale ja mam na myśli to, że mówisz że gdyby nekro też miał hape tawis, to duch i tak by sie lepiej leczył, co jest nie prawdą, bo wtedy nekro miałby hape tawis, lepsze potki wyzdrowienia (bo zwykle alchem) i wampirze uderzenie.

A to że ele ma lepszy % do dmg obszarowego to prawda i to pewnie najbardziej utrudnia gre nekro.

Makon
21-02-18, 21:10
Rycek nekro z hape tawisem był by maszynka do xp/pvp. ??

Ciekawe jak ? Skoro dmg nekro i ducha ele w tym momencie są prawie identyczne
a woj nekro ile by sie leczył z hape tawisa? napewno nie za 500 ;D

niech leczy się za 350-400 do tego ma wyssanie 400-500, a duch będzie miał 10 % większy heal który daje 550. Widzisz tą różnice?

19Fafarafa06
21-02-18, 21:35
Rycek nekro z hape tawisem był by maszynka do xp/pvp. ??

Ciekawe jak ? Skoro dmg nekro i ducha ele w tym momencie są prawie identyczne
a woj nekro ile by sie leczył z hape tawisa? napewno nie za 500 ;D

Pierwsze primo hape tawis (400 heala) + duże wysysanie (400 heal) potek 600 hp= 1400 hp na turę, coś jeszcze mistrzu rycka nekro/alcha ?

neilran
21-02-18, 21:46
niech leczy się za 350-400 do tego ma wyssanie 400-500, a duch będzie miał 10 % większy heal który daje 550. Widzisz tą różnice?

Duch nie miałby 10% większego hape tawisa, bo te 110% na dole w tabelce dotyczy tylko obszarowego heala magów duchownych. Rycerz leczy tylko samego siebie, ew. kogoś uhem, a to jest leczenie punktowe, tylko jednej osoby - czyli 100% tak jak nekro.

Tigernan
22-02-18, 15:33
Jako rycerz nekro ma teraz do dupy leczenie proponuje zrobić tak:

Zwiększyć siłe leczenia dla duchownych o 10%
Dać Hape tawis wojom nekro
Usunąć czar tapen tawis z gry


Dodać wojowi nekro hape tawis to troche dziwne.
Nie hejtujcie typa, pewnie wielu z was nie grało 2h nekro.

Ja np zwiększyłbym dmg nekro 2h bo to co jest aktualnie to jest gówno nie wojownik. Niby necro a dmg slabszy od ducha także pozdro.
Nie wiem po co jest taka możliwość wyboru nekro dla woja. Zróbcie coś z tym albo usuńcie to z gry bo tym nikt nie gra a jeżeli juz to jakiś masochista.

Z tym hape tawis to faktycha przesada ale żeby cisnąć typka od razu to macie nasrane we łbie, przeczytajcie zakładkę "sugestie i propozycje" z 50 razy a potem sie wypowiadajcie ameby. Albo w ogóle nie piszcie jak wasze IQ jest poniżej 90. Nie pozdrawiam.

356278
22-02-18, 15:57
Gowno a nie wojownik? Porównujesz go na 30 poziomie? Brakuje dmg? Porównaj sobie dmg rycerza 2h nekro z pakiem i zobaczysz kto ma mniejszy dmg

19Fafarafa06
22-02-18, 16:01
Dodać wojowi nekro hape tawis to troche dziwne.
Nie hejtujcie typa, pewnie wielu z was nie grało 2h nekro.

Ja np zwiększyłbym dmg nekro 2h bo to co jest aktualnie to jest gówno nie wojownik. Niby necro a dmg slabszy od ducha także pozdro.
Nie wiem po co jest taka możliwość wyboru nekro dla woja. Zróbcie coś z tym albo usuńcie to z gry bo tym nikt nie gra a jeżeli juz to jakiś masochista.

Z tym hape tawis to faktycha przesada ale żeby cisnąć typka od razu to macie nasrane we łbie, przeczytajcie zakładkę "sugestie i propozycje" z 50 razy a potem sie wypowiadajcie ameby. Albo w ogóle nie piszcie jak wasze IQ jest poniżej 90. Nie pozdrawiam.

Wbiłeś chociaż 50 poziom nekro?
To że dmg mam słabsze, bądź porównywalne do ducha/ele 2h jest parodią.
Alataron ma być trudny :)

Tigernan
22-02-18, 16:55
Gowno a nie wojownik? Porównujesz go na 30 poziomie? Brakuje dmg? Porównaj sobie dmg rycerza 2h nekro z pakiem i zobaczysz kto ma mniejszy dmg


Mistrzu zrób nowy temat dla zwiada
To temat o wojownikach wiec tu sie pisze o wojownikach
Tyle w temacie

Makon
22-02-18, 18:48
Wbiłeś chociaż 50 poziom nekro?
To że dmg mam słabsze, bądź porównywalne do ducha/ele 2h jest parodią.
Alataron ma być trudny :)

nie wiem czy masz gorszy dmg ode mnie, aktualnie masz gorsze skille oraz gorsza bron, wiec można by to sprawdzić dopiero jak bedziemy mieli takie same bronie oraz skille ;P

Rahilux
22-02-18, 19:32
Nie, on serio ma słabszy dmg.

Obecne nerfy na mrok jakie padły oraz to, że knicz już się nie wyskilli na afku jak większość obecnych hlvli bo był bug na początku otsa przez pierwsze 2tyg? 3tyg?
a jak już każdy knicz się wyskillował to wywalono to.

Tak samo ryc nekro nie będzie mógł expić tak dobrze jak duchowy ze względu na samo leczenie.

Możecie mieć te same skille i broń, ale co z tego jeżeli knicz musi w między czasie manasa zastąpić miksą wyzdrowiena?

W ten sposób nekrus robi dużo mniejsze k/h i ma tym samym mniejszy dmg ze względu na to, że wolniej bije.

Oczywiście patrząc na to od strony dmg per minute

Ememems
22-02-18, 20:38
To jest dla mnie dziwne. Bierze ktoś sobie nekro, dobrze wiedząc, że nie ma on jakiegoś super leczenia. Ma natomiast większy dmg, przynajmniej wg tabelki, 108% od mroku, u duchownego jest to 102% od świętości, u elementalisty 104% od żywiołu. Więc nekro teoretycznie powinien bić najwięcej. Jak ktoś sobie policzy jak to się ma do obrażeń, to jest to malutka różnica, prawie niezauważalna.

Rycerz nekro musi używać i manasów (do czarów typu odes rago) i mikstur wyzdrowienia. Rycerz duchowny może i nie używa mikstur wyzdrowienia, ale za to musi wziąć więcej manasów, bo leczy się hape tawisem, który zabiera 75 many. Skąd Rahilux wziąłeś informację, że ryc nekro nie może expić tak dobrze jak duchowny, bo ma gorsze leczenie? Przecież może używać mikstur, może dużo drożej zapłaci za mikstury, ale miksturami może się wyleczyć więcej niż ryc duchowny hape tawisem (popraw mnie jeśli się mylę).

Wytłumacz mi Rahilux jakim cudem nekro robi dużo mniejsze k/h jeśli ma większe bonusy do obrażeń z mroku niż duch z światła czy ele z żywiołu, minimalnie większe, ale jednak. Skąd Ci się wziął ten mniejszy dmg? Masz jakikolwiek dowód na to, że jest to prawda? Piszesz, że nekromanta wolniej bije, zadaje mniej obrażeń na minutę. Nie ma żadnych dowodów na to, że jest to prawda, przynajmniej Ty żadnych nie podałeś. I uprzedzam pytanie, nie, nie grałam wojownikiem nekro, ale nigdy nie słyszałam o tym, żeby nekro wolniej bił.

kantex
22-02-18, 20:46
Rahilux nekro alch 2h robie na bonusie około 140k exp na 1h wiec sie da expic i robic exp, od 55 lvl to idzie lekko wykrecic do 180k exp. Zacznijcie odwiedzac respy te stare gdzie potwory nie dostaly nerfa na obrazenia od mroku to zobaczysz roznice spora jak sie expi, alchemika jak juz osiagniesz i bedziesz mogl sobie nim robic mikstury wszelkiego rodzaju to caly czas na + jestes oczywiscie na co sie nastawiasz czy typowo bicie lvla na waste czy bicie lvla mniejszym kosztem plus zarobek.

Makon
22-02-18, 21:06
To jest dla mnie dziwne. Bierze ktoś sobie nekro, dobrze wiedząc, że nie ma on jakiegoś super leczenia. Ma natomiast większy dmg, przynajmniej wg tabelki, 108% od mroku, u duchownego jest to 102% od świętości, u elementalisty 104% od żywiołu. Więc nekro teoretycznie powinien bić najwięcej. Jak ktoś sobie policzy jak to się ma do obrażeń, to jest to malutka różnica, prawie niezauważalna.

Rycerz nekro musi używać i manasów (do czarów typu odes rago) i mikstur wyzdrowienia. Rycerz duchowny może i nie używa mikstur wyzdrowienia, ale za to musi wziąć więcej manasów, bo leczy się hape tawisem, który zabiera 75 many. Skąd Rahilux wziąłeś informację, że ryc nekro nie może expić tak dobrze jak duchowny, bo ma gorsze leczenie? Przecież może używać mikstur, może dużo drożej zapłaci za mikstury, ale miksturami może się wyleczyć więcej niż ryc duchowny hape tawisem (popraw mnie jeśli się mylę).

Wytłumacz mi Rahilux jakim cudem nekro robi dużo mniejsze k/h jeśli ma większe bonusy do obrażeń z mroku niż duch z światła czy ele z żywiołu, minimalnie większe, ale jednak. Skąd Ci się wziął ten mniejszy dmg? Masz jakikolwiek dowód na to, że jest to prawda? Piszesz, że nekromanta wolniej bije, zadaje mniej obrażeń na minutę. Nie ma żadnych dowodów na to, że jest to prawda, przynajmniej Ty żadnych nie podałeś. I uprzedzam pytanie, nie, nie grałam wojownikiem nekro, ale nigdy nie słyszałam o tym, żeby nekro wolniej bił.

Robie podobne expy co nekro ale cala drama jest o to ze ja robie tam profit a nekro waste xD

Rahilux
22-02-18, 21:12
A czy ktoś pamięta o takim czymś jak podatność potwora na dany żywioł C: ?

Ememems
22-02-18, 21:17
Robie podobne expy co nekro ale cala drama jest o to ze ja robie tam profit a nekro waste xD

A na jakich mobach robisz te profity?

A czy ktoś pamięta o takim czymś jak podatność potwora na dany żywioł C: ?

Tak, pamięta. Dlatego są respy, na które nie opłaca się chodzić nekro, a opłaca się duchem i na odwrót.

19Fafarafa06
22-02-18, 22:41
A na jakich mobach robisz te profity?



Tak, pamięta. Dlatego są respy, na które nie opłaca się chodzić nekro, a opłaca się duchem i na odwrót.

Podaj choć jedne potworki podatne na mrok, duchowny ma noc i umarłe stworki.
Neft potworów od obrażeń do mroku zabiła rycka nekro.
Porównaj sobie koszt leczenia potami wyzdrowienia, do kosztu leczenia hape tawisem.
Rycek nekro/alch jest kupą, po co ktoś ma go brać na hunta, skoro duch/ele 2h, ma podobne dmg/hape tawisa/caina ?

Rahilux
22-02-18, 23:23
^

chyba zakończył cały temat.

Można do tego dodać jeszcze como lefe jako duch ele.

Ememems
23-02-18, 09:24
Podaj choć jedne potworki podatne na mrok, duchowny ma noc i umarłe stworki.
Neft potworów od obrażeń do mroku zabiła rycka nekro.
Porównaj sobie koszt leczenia potami wyzdrowienia, do kosztu leczenia hape tawisem.
Rycek nekro/alch jest kupą, po co ktoś ma go brać na hunta, skoro duch/ele 2h, ma podobne dmg/hape tawisa/caina ?

Jeśli nie ma potworów podatnych na mrok to co za problem dodać drzewcom, mnichom wrażliwość na mrok. Wtedy rycek nekro odżyje.
Nie porównam kosztu leczenia hape tawisem/miksturami, bo po prostu nie wiem ile leczy się duchowny z hape tawisa na maksymalnym mlvlu.
No właśnie rycek nekro/ele ma podobny dmg do rycka duch/ele, więc nie ma różnicy czy się weźmie jednego czy drugiego na hunta.

neilran
23-02-18, 10:05
Jest różnica, bo duch ele ma como lefe, caina i tani hape tawis. Nekro zaczyna sie opłacać gdy w teamie jest sio i expimy na mobach wrażliwych na mrok.

A wrażliwe potwory na mrok są, tylko te wrażliwości zmniejszono i o to sie rozchodzi.

Ememems
23-02-18, 15:04
Zobacz sobie ile many zabiera como lefa i cain. Taki duchowny elementalista musi nosić lepsze jeśli nie te najlepsze mikstury dające manę, bo nie wyrobi z używaniem wszystkich dostępnych dla niego wspomagających czarów. Równie dobrze mogę wysnuć wniosek taki, że "Duchowny zaczyna się opłacać, gdy w teamie jest osoba, która wlewa mu manasy do gardła i expi na mobach wrażliwych na światło".

Co do wrażliwości potworów na mrok, to nie rozumiem dlaczego ją zmniejszono.

19Fafarafa06
23-02-18, 15:12
Zobacz sobie ile many zabiera como lefa i cain. Taki duchowny elementalista musi nosić lepsze jeśli nie te najlepsze mikstury dające manę, bo nie wyrobi z używaniem wszystkich dostępnych dla niego wspomagających czarów. Równie dobrze mogę wysnuć wniosek taki, że "Duchowny zaczyna się opłacać, gdy w teamie jest osoba, która wlewa mu manasy do gardła i expi na mobach wrażliwych na światło".

Co do wrażliwości potworów na mrok, to nie rozumiem dlaczego ją zmniejszono.

Cain jak i como lefa trwają dość długo, są to zaklęcia używane raz na jakiś czas.
Wracając do twojej wypowiedzi z mrokiem, mnichy zamykam respa po 2 kółkach nawet bez wrażliwości na mrok.

Tigernan
23-02-18, 16:17
Jeśli nie ma potworów podatnych na mrok to co za problem dodać drzewcom, mnichom wrażliwość na mrok. Wtedy rycek nekro odżyje.
Nie porównam kosztu leczenia hape tawisem/miksturami, bo po prostu nie wiem ile leczy się duchowny z hape tawisa na maksymalnym mlvlu.
No właśnie rycek nekro/ele ma podobny dmg do rycka duch/ele, więc nie ma różnicy czy się weźmie jednego czy drugiego na hunta.

Nie czaisz ziom, jest różnica kogo weźmiesz a weźmiesz z pewnością duch/ele bo ma to hape tawis a kosz wtesy jest w chuj mnjejszy niż mikstury. Prawda taka ze jak nekro ma taki sam dmg jak duch (GG) to po chuj brać nekro, bić tak samo jak duch a przy tym tracić więcej i mniej sie leczyć. Mlv nie istotny bo i tak to ograniczenie zrobiło takie gówno z rycerza ze śmieje sie do teraz. Więc jedyna opcja granie wojem to duch bo ma hale tawis.
Nekro woj delete, wma "drodzy" Administratorzy radze również usunąć nekro.

Royalks
23-02-18, 16:37
Lepiej "oddeletuj" swojego woja drogi graczu. Następna aktualizacja znacznie poprawi nim rozgrywkę. :)

Głowiliśmy się nad reworkiem wojownika nekromanty, jeszcze przed powstaniem tego tematu. Dzięki Waszej dyskusji i opini znaleźliśmy źródło problemu. Temat zamykam.

Makon
23-02-18, 16:38
Zobacz sobie ile many zabiera como lefa i cain. Taki duchowny elementalista musi nosić lepsze jeśli nie te najlepsze mikstury dające manę, bo nie wyrobi z używaniem wszystkich dostępnych dla niego wspomagających czarów. Równie dobrze mogę wysnuć wniosek taki, że "Duchowny zaczyna się opłacać, gdy w teamie jest osoba, która wlewa mu manasy do gardła i expi na mobach wrażliwych na światło".

Co do wrażliwości potworów na mrok, to nie rozumiem dlaczego ją zmniejszono.

193 lvle wbiłem na najmniejszych kupowanych manaskach :P Caina uzywa sie aby w team huntach, a como lefy to zalezy od monsterow.