PDA

Zobacz pełną wersję : Katakumby


Zaabsorbowany
17-02-18, 19:06
Witam chciałem poruszyć temat respawnu mobów na "Katakumbach" ponieważ z każdym kolejnym kółkiem, które się tam robi jest coraz mniej mobów do bicia. Expiąc tam 60lvlem po drugim kółku najlepiej opłaca się stanąć i odczekać chwilę, żeby się to porespiło :/.
Dołączam mapkę w których miejscach jest "główny" problem z tym respawnem.
https://zapodaj.net/images/8e89d6ad6af9d.png

Obles
17-02-18, 19:17
No dobrze... ale gdzie ten problem?
Najwidoczniej jesteś po prostu już za dobry na to miejsce i jeśli chcesz tam dalej polować musisz się liczyć z faktem, że będą takie naturalne ograniczenia.

Zaabsorbowany
17-02-18, 19:22
Gdyby respawn potworów był tak jak w miejscach nie zaznaczonych wtedy można by było siedzieć na tym spocie dłużej i expić efektywniej a skoro 60lvl jest za silny na katakumby to coś jest nie halo bo nawet nie wybijam całych roomów tylko po 3/4 moby ;x

Obles
17-02-18, 19:25
No to "wybijaj całe roomy" i Ci będzie się wszystko respić. Nie wszystkie potwory mają taki sam czas respawnu. Tutaj nie ma żadnego problemu związanego z grą a jedynie Twoja rozgrywką.

Zaabsorbowany
17-02-18, 19:27
Gdybym mógł wybijać całe roomy to bym to robił ale nie mam takiej mocy jeszcze a druga sprawa, że jak będę wybijał całe roomy to będzie się respić tego jeszcze mniej a jest to jeden z ciekawszych spotów dla Woja ducha.
I może źle to ująłem jako problem może powinienem to zamieścić jako propozycje to fakt.

Rahilux
17-02-18, 20:25
Nie ogarniam troszke,
gdybyś wybijał całe spoty to na czilku by się wszystko respiło, jest to na tyle duży resp, że mozna robić tam bardzo dobry exp a zarazem wszystko się nadąża respić.

Nawet magiem który najszybciej czyścił wszystkie roomy resp się nadążał robić,
a swoim knightem 60 miałem jedynie problem z strzygami, ty go raczej nie powinieneś mieć ponieważ jako 2h ryc masz dużo większy dmg.

Mastach
17-02-18, 20:29
Respawn tam jest na prawdę przyzwoity. Idzie zrobić bardzo dobry exp/h. Wiadomo co Ci przeszkadza - strzygi. No cóż tam są pokoje które dają sporo expa. Tak samo można by powiedzieć o kościejach na raindar, gdzie exp jest jeden z najlepszych na low lvlu, ale resp nie wyrabia (nawet wybijając wszystko) - można np. dodatkowo bić necro.

Zaabsorbowany
17-02-18, 20:54
Wybijam wszystkie moby chodziło mi, że nie biorę całego roomu na raz czyli np 5 mobów tylko wyciągam 3 i je zabijam a nadal czasem zdarza się, że się nie respią :P. myślę, że na około 80lvl z odkażaczem będę czyścił całe roomu na raz i o wiele szybciej więc już wgl nie będą się respiły te spoty, które zaznaczyłem :v.

c770832
17-02-18, 22:05
hahah dobre to xD
To tak jakbys siedzial na czerwiach na 50 lvlu i mowil "dodajcie mi czerwa co 2 kratki albo maszyne z ktorej wychodza czerwy co 2 sekundy bo mi sie nie respi juz" XD
gosciu bijesz to co jest albo idziesz dalej, proste ja sranie

neilran
17-02-18, 22:23
@up umiesz się wyrażać w bardzie zrównoważony sposób?

Nie każdy spędził w altaronie 10 lat życia.

ciaparek
18-02-18, 21:03
Zostawiłem dzisiaj gościowi resp nick Krótkowidz tzw katakumby o godz 12 ora tam proftit non stop bo nie traci kasy na amunicje, godz 18 kończy płacze że ma źle, byłem tam 2 refile z jastrzębia gdzie truposz pada na 3 hity to jest jakieś nie porozumienie a on chce jeszcze brać 3-4 moby na tarcze żeby trenować i zarabiać gdzie zwiadek nie ma podjazdu to jest chore ale spoko z maga ots na rycka ots ;)

kantex
18-02-18, 21:43
Commando Ajek my widzimy to że coś jest nie hallo z profesjami zwiadowcach i nie tylko ale Altaron ma być trudny xD

Windykator
18-02-18, 22:38
ze zwiadowcą wszystko gra. problemem jest to, że respy na altaronie są pod wybijanie obszarowe (gfb/odes rago). Nie ma respa na którym da się zbierać po jednym mobie (zwiadowca ma dobry, zbalansowany dmg, ale punktowy). Osobiście Raszbekiem chodzę na teamhuny żeby korzystać z potencjału postaci (profany), jedynym respem do 90 poziomu będą dla mnie nekro, potem pewnie skoczę pod raindar (jak będę miał tyle max hp, żeby to ustać).

Puenta: zwiad musi bić silne moby występujące pojedynczo.

Zaabsorbowany
19-02-18, 10:27
Zostawiłem dzisiaj gościowi resp nick Krótkowidz tzw katakumby o godz 12 ora tam proftit non stop bo nie traci kasy na amunicje, godz 18 kończy płacze że ma źle, byłem tam 2 refile z jastrzębia gdzie truposz pada na 3 hity to jest jakieś nie porozumienie a on chce jeszcze brać 3-4 moby na tarcze żeby trenować i zarabiać gdzie zwiadek nie ma podjazdu to jest chore ale spoko z maga ots na rycka ots ;)

Robiłem refile normalnie przez te 6h to po pierwsze.
Druga sprawa nie płaczę, że jest źle i najgorzej tylko mówię co zrobić, żeby było lepiej.. ale już skończyłem się wypowiadać na tym forum bo jak administracja nie zjedzie cie z błotem to zrobią to gracze.

od lvla 60lvla swoim zwiadem już dawno byłem na mysmeniach :v. robiąc dobry exp i profit.

Obles
19-02-18, 10:34
Robiłem refile normalnie przez te 6h to po pierwsze.
Druga sprawa nie płaczę, że jest źle i najgorzej tylko mówię co zrobić, żeby było lepiej.. ale już skończyłem się wypowiadać na tym forum bo jak administracja nie zjedzie cie z błotem to zrobią to gracze.

od lvla 60lvla swoim zwiadem już dawno byłem na mysmeniach :v. robiąc dobry exp i profit.

Nikt z błotem Cię nie miesza, a na pewno nie administracja (ja), więc proszę, byś nie siał propagandy rodem z PRL.
Ja oraz inni gracze odpowiedzieliśmy Ci na czym polega problem oraz wytoczyliśmy argumenty - na tym polega dyskusja. Jeżeli w dalszym ciągu nie rozumiesz błędu w logice swojego myślenia - trudno, niemniej zmian nie będzie.
No i nie radzę więcej pisać, że administracja Cię w jakikolwiek sposób poniża, gdy takie zdarzenie nie ma miejsca - nie dopuszczę do rozszerzania fałszywych i szkodliwych dla serwera informacji przez rozgoryczonych użytkowników.
Temat zamykam.