PDA

Zobacz pełną wersję : Serwer Testowy - tak to już bywa!


Trav
26-11-10, 16:44
Niestety!

Z przyczyn od nas dość obiektywnych, nie mamy możliwości uruchomienia serwera testowego głównego kontynentu w dniu dzisiejszym. Tak to już się zdarza, że zarówno ja jak i Prakt nie mamy dość czasu ani dzisiaj ani w sobotę czy niedzielę, a jeszcze zostało kilka niezmiernie ważnych elementów do zrobienia. Poza tym, nawet gdyby się go otworzyło choćby jutro, to nie miałoby to dla nas żadnego celu - nie moglibyśmy na żywo skonfrontować opinii graczy na początku (a wiadomo, że to na początku dzieją się różne najdziwniejsze rzeczy).

Dlatego serwer testowy głównego kontynentu otworzymy dopiero w poniedziałek!

Czy to oznacza, że zostawiamy Was dzisiaj z niczym? No niezupełnie. Opracowaliśmy nowego klienta Altaronu, którego ściągnięcie będzie konieczne, by nie grać z błędami już teraz, ale wprowadza on pewne nowe elementy nawet mieszkańcom Archipelagu Licor! Zalecamy pobranie!

[LINK DO KLIENTA] (http://altaron.pl/download/AltaronKlient4.zip)


Pozdrawiamy i przepraszamy raz jeszcze!

Obles
26-11-10, 19:48
Trudno :\, wolałbym jednak, żeby Neolith oddany był w piątek. Po pierwsze dlatego że mi by to pasowało, a po drugie, że w weekendy 99% graczy ma więcej czasu i mogło by się naprawdę poświecić testowaniu, więc by byście posiedzieli i na pewno dostawalibyście masę błędów, a w tygodniu też byście musieli ślęczeć a zgłoszeń było by o wiele mniej... Ale niech ma być jak będzie, mam tylko skrytą nadzieje, że do poniedziałku nie zdążycie :p (ale ze mnie samolub :confused:)

Heralder
26-11-10, 20:54
Czekaliśmy 3 lata, poczekamy i kolejne 3 dni. Z perspektywy czasu niewielka różnica. Jednak faktycznie wielka szkoda, że nam weekend przepada na testowanie. W poniedziałek praca/szkoła skutecznie eliminuje testerów, więc zapewne na rzetelne sprawdzanie błędów będziecie musieli poczekać do soboty. Mimo wszystko jedno wielkie dzię-ku-je-my się Wam należy, bo skromne dodatki w nowym kliencie są genialne. Jeszcze niecałe 3 doby. :)

Emeryt
27-11-10, 12:33
Ajć. No nic.. ;p Altaron jak m&m's leci w kulki :] Oczywiście pół żartem, pół serio.
Tak patrzę, to ten TS zamknięty będzie dla wszystkich? co złożyli podania, czy odbędzie się jakaś selekcja? :P

ProC
27-11-10, 13:27
Selekcji to raczej nie będzie, zdecydowanie za mało ludzi się zgłosiło. Tym bardziej, że nie wszyscy na raz będą grać. Może na samym starcie będą prawie wszyscy, ale po kilku dniach 10-20 osób jednocześnie będzie grało. Selekcje to się robi jak się ma z czego wybierać, a w tej sytuacji trzeba się cieszyć że jest kilkudziesięciu chętnych.

chirek
27-11-10, 14:00
ahh szkoda:P w piątek nawet przestałem w piątek pić byle serwer po testować ale to nic w tygodniu czasu też mam;p

Heralder
29-11-10, 15:33
I co i co, Panowie? Wiem, że do końca poniedziałku jeszcze 7,5 godziny, ale nie trzymajcie nas w niepewności. :) Uda się? Jeśli tak, to w okolicach której? 18:00? 19:00? 20:00?