PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja Tik-tak Tik-tak


Windykator
08-02-18, 21:52
Zbliża się godzina zero.

Dziękuję wszystkim, którzy sprzedali swoich kolegów.

Mervakis
08-02-18, 22:57
Warunek żeby zabity char musiał mieć przynajmniej 70 poziom chyba będzie wystarczająco zniechęcający do kombinowania. ;>

Windykator
08-02-18, 23:15
przy tej ilości postaci na pewno.

Catthon
09-02-18, 09:43
Sprytne. Proponuję od razu podnieść min. lvl do liczenia warmoda do 100, może to pomoże. Gratuluję też wszystkim umysłowym amebom, które planują rozwalenie serwera gdy tylko pojawią się na nim ludzie.

Ponadto dokładam mój głos za banowaniem postaci działających na szkodę serwera na podstawie punktów:
10 zachowywanie się w inny sposób, który według administracji jest niedopuszczalny,
11 niestosowanie się do poleceń Mistrza Gry bądź Administratora Technicznego.

W każdej edycji mieliśmy przykłady takich graczy, dzięki którym wielu rozstawało się z rozgrywką, nawet po 1-2 deskach bez powodu.

Praktyka banowania/kasowania takich postaci się sprawdza. Sam byłem światkiem takich praktyk na wielokrotnie wspominanej tutaj Antice.

neilran
09-02-18, 09:46
@up popieram, tym bardziej że tutaj nie chodzi o odgrywanie bandyty (co byłoby ok, ale powinno by skutkować odmową dialogu ze strony npc i brakiem wstępu do miast - strażnicy by nie wpuszczali do środka mordercy), a o zwykłe wywieranie swojego wpływu poprzez niszczenie community.

Altaron powinien być bardziej rpg niż pvp. Tak jak np. w gothicu, zamordowałeś kogoś, to nie masz wstępu do miasta.

ciaparek
09-02-18, 09:56
Granda Banda :D liczę na ostrą jazdę :D

Vahell
09-02-18, 09:59
Altaron powinien być bardziej rpg niż pvp. Tak jak np. w gothicu, zamordowałeś kogoś, to nie masz wstępu do miasta.[/QUOTE]

Ale Ty jesteś głupi. :D

Rahilux
09-02-18, 10:09
W gothicu to npc z Tobą nie handlują albo nie nauczają Cie póki grzywny nie zapłacisz takiemu Lordowi Andre,
to może pan od rejestru będzie ściągać grzywne?

neilran
09-02-18, 10:09
@Vahell Ty też :D

@up, no można by, coś ten deseń, ale po zniknięciu RS'a.

Rahilux
09-02-18, 10:16
Dlaczego wszystko opiera się na tym rsie, to są 3 fragi które na 2 dni wykluczają Cię z gry bo nie masz mozliwosci kupienia potków.

neilran
09-02-18, 10:18
Bo w takiej sytuacji człowiek by się zastanawiał, czy na pewno chce wbijać RS'a.
A życie bandyty powinno być trudne, taki survival.

Po przedawnieniu winy, mógłbyś wpłacić grzywne. Ja tak to widze.

Kajtek
09-02-18, 10:25
A ja uważam, że trzeba po prostu PK'rów wymordować tak jak Oni to robią i kropka.

neilran
09-02-18, 10:27
Też opcja, ale wtedy się robi war ots.

Problem w tym właśnie, że wojny to dobry dodatek do normalnej rozgrywki, a nie tak jak w ich przypadku, forma przewodnia, pozbawiona treści.
Są tak głupi, że swoich ewentualnych "żydów" (przeciwników) zwalczają w zarodku, a później płaczą że admini nic nie robią i nikt nie gra, nie mają z kim walczyć.

Ja się skłaniam w stronę rpg, a nie tibii.

Kajtek
09-02-18, 10:35
Też opcja, ale wtedy się robi war ots.

Problem w tym właśnie, że wojny to dobry dodatek do normalnej rozgrywki, a nie tak jak w ich przypadku, forma przewodnia, pozbawiona treści.
Są tak głupi, że swoich ewentualnych "żydów" (przeciwników) zwalczają w zarodku, a później płaczą że admini nic nie robią i nikt nie gra, nie mają z kim walczyć.

Ja się skłaniam w stronę rpg, a nie tibii.

Z tym zwalczaniem przeciwników w zarodku to zgodzę się z Tobą w 100%

Windykator
09-02-18, 14:21
dobra płaczki, zamieszanie zrobione, ale nic takiego nie realizowaliśmy. po raz kolejny 'zapomnielismy o czyms jak zwykle', ale nie martwcie się, z nami nie zginiecie - zawsze podpowiadamy co jest w tej grze nie dopracowane, tylko, że w przypadkach, gdy celem jest poprawa NASZEJ rozgrywki to na zmiany czeka się dużo dłużej.

neilran
10-02-18, 08:07
dobra płaczki

Musze przyznać że prawie bym spalił reszte szarych komorek, myśląc co chcesz przez to osiągnąć xD
I w sumie to nadal nie jestem pewny.

Gdybyś chciał w ten sposób zrobić war moda to byś o tym nie mówił.

Windykator
10-02-18, 08:36
powiedział wilk który boi się barana

neilran
10-02-18, 08:46
To Ty jesteś wilk, a ja owca.
Ja nigdy nawet red skula nie miałem xD
W żadnej grze mmo nikogo nie zabiłem, nie licząc MOBA.

Windykator
10-02-18, 09:05
ubierz czapke skinie, skinie ubierz czapke

ino nałóż.

neilran
10-02-18, 10:06
Ja nie skin xD

paaaprikos96
10-02-18, 11:05
ubierz czapke skinie, skinie ubierz czapke

ino nałóż.

lMUeCRqzD5E

Windykator
10-02-18, 11:44
5GjXX7bUt5k

neilran
10-02-18, 12:18
Hehe, pa jaki podobny, bracia bliźniacy.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6a/SeanConneryJune08_crop.jpg

Z polskiego punku to polecam The Bill, moja ulubiona ich piosenka:

JbtBCL8LzZ8

Morgiannek
10-02-18, 14:21
https://www.youtube.com/watch?v=MK1GeX5qZUE&t=34s

dzik2
12-02-18, 22:20
Praktyka banowania/kasowania takich postaci się sprawdza. Sam byłem światkiem takich praktyk na wielokrotnie wspominanej tutaj Antice.

światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem

A tak na poważnie, serio chcesz kasować tych którzy nie zgadzają się z Twoim światopoglądem?

Altaron powinien być bardziej rpg niż pvp.

A kim Ty jesteś żeby mówić czym powinien być Altaron? xd


To jest właśnie problem tej gry - dziesięciu krzykaczy na forum forsuje propozycje które mają później wpływ na stu zwykłych, szarych graczy, nie udzielających się na forum, takich którzy przyszli po to by po prostu grać.

Catthon
13-02-18, 00:27
światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem światkiem

A tak na poważnie, serio chcesz kasować tych którzy nie zgadzają się z Twoim światopoglądem?



A kim Ty jesteś żeby mówić czym powinien być Altaron? xd


To jest właśnie problem tej gry - dziesięciu krzykaczy na forum forsuje propozycje które mają później wpływ na stu zwykłych, szarych graczy, nie udzielających się na forum, takich którzy przyszli po to by po prostu grać.

Świadkiem, racja.

Ale zgodzę się też z resztą wypowiedzi. Koniec końców zawsze jest tak, że 10 krzykaczy bez życia poza Altaronami czuje się oszukanych, urządza polowanie na wszystko co się rusza, liczba ludzi na serwerze w kilka dni spada o 70%.

Serio bym kasował. To nie światopogląd, to już wiedza poparta doświadczeniem.

Stillerek
13-02-18, 16:41
Jestem za Kasacją ;D Taki Tatakau i ten drugi co zabijali low lv na krasnalach powinni od razu dostać z 2 dni bana

Bryndzaarron
13-02-18, 18:34
Jestem za Kasacją ;D Taki Tatakau i ten drugi co zabijali low lv na krasnalach powinni od razu dostać z 2 dni bana

Nie ma to jak zabic kogos na 15-20lvlu gdzie typ traci 5minut expienia bo 3 minuty na respa szedl a potem rozpamietuje to przez dlugie miesiace

GENIALNE

jak ci neta wyjebie raz na miesiac i zginiesz z tego powodu zagryziony przez lisa to zmieniasz dostawce ta? Padane w tibi/altaronie to element gry tak samo jak pvp zapamietajcie to sobie