PDA

Zobacz pełn± wersję : Jeden Serwer.


Katamaran
02-02-18, 13:51
Kto jest za tym by zrobic jeden server od nowa PvP lub ze zmianami w PvP. Podpisywac sie Skarabeusze. Pokazemy im jak nam zalezy :u¶miech4::u¶miech4:

Vice Lord Askary.

Rahilux
02-02-18, 13:52
>kiedy zamiast ankiety chcesz by każdy się podpisywał
>>>>>

>:owca::owca::owca::owca::owca::owca::owca:


/temat do zamkniecia

Katamaran
02-02-18, 13:55
Ankieta jest zle zrobiona jakbys nie zauwazyl

neilran
02-02-18, 13:58
Nie, ankieta sugeruje że masz ograniczony wybór, a inne opcje nie wchodz± w gre :P

Katamaran
02-02-18, 14:01
A czytasz tamten temat? Ze jest chociaz z 5 innych lepszych rozwiazan? I nikt nie bedzie gral na optional? Wiec to tylko pokrzywdzi tych z non bo im usuna postacie, a do gry to nic nie wprowadzi?

mexiunio
02-02-18, 14:48
A czytasz tamten temat? Ze jest chociaz z 5 innych lepszych rozwiazan? I nikt nie bedzie gral na optional? Wiec to tylko pokrzywdzi tych z non bo im usuna postacie, a do gry to nic nie wprowadzi?

Nikt, to w sensie te osoby, które nie graj± teraz?

Katamaran
02-02-18, 14:51
Nie wiem czy beda grac Ci co graja czy nie graja, nikt stary na pewno nie wroci, bo co to za serwer na ktorym jest 10 osob online?

mexiunio
02-02-18, 14:57
Nie wiem czy beda grac Ci co graja czy nie graja, nikt stary na pewno nie wroci, bo co to za serwer na ktorym jest 10 osob online?

20*

I tak nikt na niego nie wraca, a pvp tam nie istnieje (poza skillowaniem na sobie), więc w czym rzecz?

Mieli¶cie pvp i nie chcieli¶cie z niego korzystać na warze, a reszta graczy jest neutralami.

Odno¶nie lurowania - grałem 3 lata na non i nigdy mi nikt nic nie zalurował. Jedyny przypadek lura jaki widziałem to ten na Janeli i Magnesiku.

Katamaran
02-02-18, 14:58
To grajcie sobie w 20 od nowa na optional i pozdrowionka ;)

neilran
02-02-18, 22:59
Dzięki, miło by było gdyby¶ już nie logował.