PDA

Zobacz pełną wersję : Życzenia Świąteczne

Obles
24-12-17, 12:18
Na kalendarzu widnieje data dwudziestego czwartego grudnia, oznacza to więc, że dziś jest dzień Wigilii Bożego Narodzenia.

Mogłoby się zdawać, że Święta co rok są takie same, tradycja jest kultywowana a obrzędy powielane. Jednak nie sposób odnieść wrażenia, iż wraz z upływem lat wszystko wokół nas ulega drobnym zmianom i poprawkom, które napiętrzone zmieniają rzeczywistość. Czyż dwadzieścia lub czterdzieści lat temu ten jedyny okres w roku wyglądał tak samo? Któż wie co czeka Nas wszystkich za dekadę? Do czego jednak dążę – życzę Wam, drodzy Gracze, byście w ten niezwykły czas docenili chwilę obecną, ponieważ jaka by nie była – nigdy się nie powtórzy. Cieszcie się danym Wam czasem i spędźcie go w miłej atmosferze razem z najbliższymi oraz dołóżcie wszelkich starań, by Święta przeminęły w duchu miłości, radości i spokoju. Niech najbliższe dni zostawią w pamięci piękny obraz, do którego zawsze będziemy mogli wrócić.

Korzystając z okazji odpowiem na pytanie, które zapewne nurtuje wielu z Was: „Co z aktualizacją?”. Nie owijając w bawełnę – w grudniu jej nie będzie, za co przepraszam – wszak ją obiecywałem. Za opóźnienie odpowiadam osobiście a przyczyny są mniej lub bardziej moją winą. Niemniej… prace cały czas trwają i mają się dobrze. Na otarcie łez zamieszczam zdjęcie z obszaru dżungli, w której czekać na Was będzie nie jedno niebezpieczeństwo!

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=4579&stc=1&d=1514114046

W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi, w których postaram się wprowadzić Was w sprawy pewnych wewnętrznych konfliktów władz Kogaru; problemów jakie sprawiają piraci; kultury plemion tubylczych; obłąkanych w zachodnim Raindarze czy też w końcu buntu pracowników kopalni, którzy jak wierzyć plotkom, dokopali się do grot, w których niegdyś przebywał sam Legion.

Administracja Altaron.pl

Rahilux
24-12-17, 12:23
Złe wieści!
Albo
Świąteczne wieści!

Shrime
24-12-17, 12:26
Wyglądowo jak zwykle majstersztyk
Ahoj przygodo?

Yooshi
24-12-17, 12:33
Żałosne
<znaki>

Rahilux
24-12-17, 12:59
@Yooshi

Ciekawe...
robią dla nas update z własnej chęci wpinając go tylko w grafik prac nad nową grą,
mogliby go po prostu nie robić a jednak, a Ty potrafisz narzekać.

ehhh
ide frustracje z głupoty niektórych przelać na herbatkę i gothiczka w wigilijne popołudnie przelać.

Wesołych.

jaskolaa
24-12-17, 13:07
Nie moge sie doczekać. Świetna robota.

Matysbis
24-12-17, 14:09
still wait for update licor

neilran
24-12-17, 14:20
Wygląda bajecznie :)

Ja wychodze z założenia że lepiej troche poczekać, jak trza, niż dostać update niedopracowany i nie przetestowany. Czekam z niecierpliwością!

Dziękuje za życzenia, również wszystkich życzę by ten czas przeżyć głęboko, znaleźć czas na to by go uświęcić.

Smacznego karpia ;)

wild45
24-12-17, 15:59
Wielkie dzięki za życzenia, Wesołych Świąt!
Sam nie czekam zbytnio na aktualizację, bo i tak nie miałbym czasu grać, ale już teraz liczę na wakacyjny reset! xD

Kapralski
24-12-17, 16:07
Żałosne
<znaki>

weź wyjdz

Wesołych i radosnych świąt

tomusex
24-12-17, 16:29
@neilran

zgadzam się z kolegą ;)

Zdrowych i wesołych!! :)

chinczykbeatdzg
24-12-17, 17:31
Dobre wieści, spóźnione ale dobre 😁

poiuyt321
25-12-17, 12:22
to dobra aktualizacja xD

Makon
25-12-17, 12:41
To ja mam jedno pytanko "W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi" To przepraszam kiedy ta aktualka? w lutym? marcu? na wakacje? czy grudzień przyszłego roku?

mario
25-12-17, 12:56
To ja mam jedno pytanko "W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi" To przepraszam kiedy ta aktualka? w lutym? marcu? na wakacje? czy grudzień przyszłego roku?

W najbliżej nie określonym czasie 😂

genofag
25-12-17, 13:34
haha gość ma tupet, taki chłam wstawić dopisać parę zdań i cieszcie się :D:D

Catthon
25-12-17, 14:45
Serio drodzy gracze, każda wiadomość w stylu tej powyżej odbiera administracji chęci do dalszej pracy.

Do autorów podobnej treści:
Nad Altaronem pracują ludzie, którzy oprócz studiów, jakiejś pracy, spotkania z dziewczyną, dodatkowo siadają na parę/parędziesiąt godzin tygodniowo do pracy nad Altaronem tylko po to, by pociągnąć temat gry, w którą nawet nie mają czasu pograć. Bo ją lubią, widzą w niej potencjał, bo wiążą z nią dobre wspomnienia.

Ja nie mówię - doceńcie, tego bym się raczej nie spodziewał, za dobrze was znam. Ale chociaż dajcie se spokój z pisaniem.

@ Trzymam kciuki za aktualizację.

Makon
25-12-17, 15:26
Serio drodzy gracze, każda wiadomość w stylu tej powyżej odbiera administracji chęci do dalszej pracy.

Do autorów podobnej treści:
Nad Altaronem pracują ludzie, którzy oprócz studiów, jakiejś pracy, spotkania z dziewczyną, dodatkowo siadają na parę/parędziesiąt godzin tygodniowo do pracy nad Altaronem tylko po to, by pociągnąć temat gry, w którą nawet nie mają czasu pograć. Bo ją lubią, widzą w niej potencjał, bo wiążą z nią dobre wspomnienia.

Ja nie mówię - doceńcie, tego bym się raczej nie spodziewał, za dobrze was znam. Ale chociaż dajcie se spokój z pisaniem.

@ Trzymam kciuki za aktualizację.

Catthon z całym szacunkiem do Ciebie ale o czym ty piszesz? odkąd ruszyła ta edycja altaronu była legenda o tej aktualce ze ludziom mozgi wysadzi, gdy były prośby kierowane wyżej o jakieś zmiany w czasie okresu wrzesień-grudzień na większość było odpowiadane ze grudniowa aktualka zmieni all. I pomimo żałosnej ilości graczy na serwerze pvp i non pvp, Ci co grali dalej liczyli na ta aktualke, podejrzewam ze gracze z non pvp tez po cichu liczyli ze Selbo się zlituje i da im aktualke terenu (pomimo tego ze pisał ze tak się nie stanie ) i pomimo tego co napisał sam Selbo ze nawet gdy wprowadzi aktualke 31 grudnia o 23:59 to wciąż będzie to grudniowa aktualka, a teraz na tydzien przed końcem grudnia jest news który wyjebał gorzej niż atomówka w japoni podczas drugiej wojny światowej. Mówi nam on o jakiejś nowej wiosce, 5 potencjalnych nowych jakiś rasach ale co najważniejsze mówi NAM O POTENCJALNYCH ZAPOWIEDZIACH w styczniu?? I Ty uważasz ze ludzie nie są mówiąc wprost wkurwieni?

Jeżeli tak uważasz to wybacz ze zawiodłem/zawiedliśmy Twoje oczekiwania.

Ememems
25-12-17, 16:07
Hmm.. cokolwiek się robi, czy nagrywa się filmy, czy tworzy się grę, nawet jak się cokolwiek napisze to trzeba być przygotowanym na to, że znajdą się osoby, które będą to krytykować. Widocznie niektórzy zamiast to olać i robić swoje, to wolą się zachowywać jak obrażone dziecko, potrafią strzelić focha, a później dziwią się, że ludzie traktują ich tak, a nie inaczej.
A po odwaleniu takiego czegoś, że trąbi się ciągle o grudniowej aktualizacji, a potem nic się robi, no to wybacz, ale gracze mają prawo być zirytowani i nawet jakby Selbo to ubrał w najpiękniejsze słowa to gracze i tak będą nieusatysfakcjonowani.

c770832
25-12-17, 17:41
Dwa tysiace dziesiec, znow nam patrza w kieszen ;/

makmej12
25-12-17, 18:34
Będzie trzeba to się i do przyszłego grudnia poczeka, mam nadzieje że aktualizacja będzie tego warta, powodzenia w pracy panowie i wesołych świąt

eremce
25-12-17, 20:31
Wesołych świąt i udanej zabawy sylwestrowej. W tym roku zadbaliśmy o wasze życie towarzyskie. ;)

c770832
25-12-17, 21:16
A kim ty w ogole kurwa jestes.. PAJACU!
Wesolych Swiat Rafał

PowerGamer
26-12-17, 12:38
Oj już dajcie spokój z tymi hejtami, prawie 2018 a dalej to samo. Zrobią update to wrócimy i pogramy, to tylko gierka, Wasze życie od tego nie zależy więc już spokojnie, bez nerwów xd

Wesołych świąt wszystkim, miło spędzonego czasu z rodziną, udanej imprezy sylwestrowej i satysfakcji z tego co wyszło w tym 2017 i by to co nie wyszło udało się w 2018 :)

Pozdrawiam Caveki

909794
29-12-17, 12:34
Moglibyście mieć pretensje do ekipy o powolne aktualizacje, gdyby w Altarona grało regularnie kilkaset czy więcej osób, dochody za SS szłyby w dziesiątki tysięcy i praca nad serwerem byłaby ich jedyną pracą zarobkową. Przecież w tej chwili to jest ich hobby, nic więcej. Uszczęśliwianie wiecznie niezadowolonej rozwydrzonej dzieciarni, jaką stanowi jakaś jedna czwarta graczy, raczej nie jest celem ich istnienia.

jacobs93
03-01-18, 19:28
Wszedlem tylko powiedziec ze na pewnym br serwerze w wersji 7.4 są wszystkie Wasze grafiki xD od eq po outfity, fajnie sie gra :p

Rahilux
03-01-18, 20:14
No wow,

melindria
pkogame
darkoty nie darkoty

Jakby ktokolwiek o tym nie wiedział.

Poprostu dopiero teraz klient jest na tyle dobrze zabezpieczony, że nie od razu graficzki wyjmiesz.

Marancza
03-01-18, 21:04
No wow,

melindria
pkogame
darkoty nie darkoty

Jakby ktokolwiek o tym nie wiedział.

Poprostu dopiero teraz klient jest na tyle dobrze zabezpieczony, że nie od razu graficzki wyjmiesz.

co na darkocie jest z altaronu? bo patrze i nic nie widze xD

melindria to tam jest prawie wszystko xD
pkogame roślinki

ale na darkocie? xd

Rahilux
03-01-18, 21:07
Darkot poszukaj na mapie znajdziesz

Melindria outfity / moby

PKOGAME WSZYŚCIUSIEŃKO

zaczynając od wyglądu GLEBY

AŻ PO PIEPRZONE MOBY JAKO BOSSY Z LICORU CZY TE NASZE GARGANTUANY, NIEDZWIEDZIE, SMOKI ITD

Mogę też podać przykład Thory która ma licor jako rookgaard.
Nastariusa który ma ekwipunek i niektóre moby.

Marancza
03-01-18, 21:13
@up

thora - sciany, drzwi, posagi
nastarius - chyba padł

jacobs93
07-01-18, 10:50
Nie chodzilo mi o to zeby zrobic "wow" xD tylko o to ze ktos z pracy ludzi Altaronu robi cos grywalnego na dluzej niz 2 tygodnie rozbierajac powoli Altaron na czesci :p dodam tez ze klient nadal nie jest dobrze zabezpieczony i mozna z nim robic co sie chce :p

monster98
27-01-18, 21:12
Jeżeli będzie akutalizacja , to czy bd z powrotem restart postaci na Pvp ? bo nie wiem czy jest sens wbijać poziomy i robić te całe misje od początku ? bo to juz będzie monotonia.

pregusia
27-01-18, 23:46
Jeżeli będzie akutalizacja , to czy bd z powrotem restart postaci na Pvp ? bo nie wiem czy jest sens wbijać poziomy i robić te całe misje od początku ? bo to juz będzie monotonia.

nie bedzie resetu

Ser
29-01-18, 19:39
Ostatnie dwa dni stycznia zostały, a zapowiedzi jak nie było tak nie ma :o Wierzę, że w ciągu tych dwóch dni będzie zapowiedź!

razel482
29-01-18, 20:18
Idź posprzątaj pokój i wynieś śmieci.
Daj chłopakom spokój, niech dopracują upa, tak jak im się wydaje żeby było na 100%.

dzigidzag
29-01-18, 20:47
Ostatnie dwa dni stycznia zostały, a zapowiedzi jak nie było tak nie ma :o Wierzę, że w ciągu tych dwóch dni będzie zapowiedź!

Zapowiedź zapowiedzi chyba co najwyżej xd