PDA

Zobacz pełną wersję : Ważne tylko do jutra do zapisu serwera! Event z listami na non-pvp!

Ememems
17-11-17, 09:56
Drodzy gracze podróżujący wytrwale po altarońskiej ziemii nieskalanej wojną i morderstwami!

Dzisiaj jest dzień, tak to ten dzień, jedyny w swoim rodzaju, dzień w którym będziecie mogli na chwilę oderwać się od zdobywania doświadczenia, zwiększania umiejętności czy wykonywania misji. W dniu dzisiejszym dzieją się bowiem rzeczy zdumiewające!

Na terenie Neolith, ale też i w okolicy w budynku gildii nekromantów i na farmie Trakoba i Harona w skrzynkach, na półkach, w biblioteczkach, a nawet w trumnach (o.O?!) pojawiły się listy! To tajemnicze zjawisko z pewnością przykuje uwagę zarówno doświadczonych graczy jak i tych, którzy dopiero niedawno zaczęli swoją przygodę z Altaronem. Chociażby ze względu na to, że po drodze nie spotkacie ani jednej przeszkody w postaci potwora (chyba, że zamkniętego w klatce smoka albo przeraźliwie groźne kozy).

Niestety wszystkie listy razem z jutrzejszym porannym zapisem serwera zostaną zmiecione do kosza! Do tego czasu moi drodzy możecie je znaleźć w kilkudziesięsiu różnych miejscach. Za każdy jeden znaleziony i przesłany list można otrzymać 100 piórek (miało być 200, ale postanowiłam zrobić konkurs wcześniej, wybaczcie). Jeśli kiedyś marzyliście o zrobieniu własnej niezmiernie wygodnej poduszki z tysiąca piór, teraz właśnie to marzenie może się spełnić!

Listy można wysyłać paczką do Neolith do gracza o nicku Karmelia do dnia 18 listopada do godziny 10:00 (ale nie martwcie się, jak wyślecie później to nagroda was nie ominie!). Wyniki zostaną ogłoszone dnia 18 listopada o godzinie 12:00.

Trzymam za was kciuki! Wasza Karmelia

Morgiannek
17-11-17, 11:30
http://generator.memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Taki+dobry+event+%C5%BCe+ludz ie+nie+poszli&insbox2=do+pracy+i+szko%C5%82y&insbox3=28107&fin=1:uśmiech9::uśmiech8::uśmiech7::uśmiech7:

Ememems
18-11-17, 09:34
Może nieco wcześniej niż przewidywałam, ale ogłaszam wyniki konkursu! Nagrody zostały rozdane, wysłane na postaci, z których otrzymałam listy. Z pewnością zaciekawiła was treść listów. Są to fragmenty napisanego przeze mnie opowiadania, które podzieliłam na 41 listów, gdyż właśnie tyle listów można było zdobyć. Oto miejsca, w których można było znaleźć listy:

http://vpx.pl/i/2017/11/18/konkurs.jpg

Udało wam się łącznie zdobyć aż 39 listów! Najlepiej poradził sobie Dżigidżąg, który dosłownie zmiótł konkurencję znajdując aż 36 listów już godzinę po ogłoszeniu eventu. Jest jeszcze jeden gracz, którego wytrwałość nie pójdzie na marne. Mowa tu o Ralandile, który znalazł 3 listy! Nagrody zostały wysłane do Neolith. Gratulacje!

A co z resztą osób? Nie przejmujcie się kochani! Wkrótce ogłoszę nowy event, tym razem każdy będzie miał równe szanse, bo event będzie polegał na czymś zupełnie innym, ale o tym innym razem!

Pozdrawiam! Wasza Karmelia :uśmiech:

Sirenox
18-11-17, 10:23
Chodzi plotka, że Dżigidżąg to drugi char organizatora i podobno zapomniał gdzie schował ostatnie 2 listy :D

dzigidzag
18-11-17, 10:29
Nope dope bro