PDA

Zobacz pełną wersję : Listopadowa Promocja


Obles
05-11-17, 09:29
Zapraszamy do udziału w konkursie "Listopadowa Promocja"!

Zasady zabawy są bardzo proste - trzy osoby, które przez okres najbliższych dwóch tygodni, kupią największą ilość dni statusu szlacheckiego otrzymają nagrody - a jest o co walczyć:

1 x Nagroda Główna Mysz (Corsair Scimitar RGB 12000 DPI USB) + podkładka pod mysz z logiem Altaron.pl + kubek z logiem Altaron.pl
1 x Nagroda II stopnia podkładka pod mysz z logiem Altaron.pl + kubek z logiem Altaron.pl
1 x Nagroda III stopnia kubek z logiem Altaron.pl

https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=4558&stc=1&d=1509873758

Zapraszamy do udziału w konkursie - ponoć picie herbaty, z kubka, z logiem Altaronu dodaje +5% do siły!

Szczegółowy regulamin konkursu "Listopadowa Promocja" dostępny jest tutaj (https://altaron.pl/konkurs2017).

Altaron.pl

dzigidzag
05-11-17, 10:10
Zapraszamy do udziału w konkursie - ponoć picie herbaty, w kubku, z logiem Altaronu dodaje +5% do siły!


+5% to za dużo, trzeba znerfić do +2.5% - altaron ma być trudny

Yooshi
05-11-17, 10:17
+5% siły?
A mag? Dla maga to bezużyteczne!
Żal grać w tą grę!

bart303
05-11-17, 10:44
Tylko pogratulować Makonowi wygranej myszki ;p.
PS: fajny kubek :D

Rahilux
05-11-17, 10:51
+5% to za dużo, trzeba znerfić do +2.5% - altaron ma być trudny



Jak się uśmiałem xD.




A korzystanie z macro na myszce konkursowej będzie ofc dozwolone ;D?

tak coś czuje że ktoś potrzebuje akurat myszki to wyda 300zł na pacce + potrzebuje podkładki to dorzuci 40zł na kolejne 2 pacce, i akurat się złożyło że ostatni kubek do kawy mu pękł to jeszcze dorzuci 20zł na paca i wygra xD.

MatStander
05-11-17, 11:41
Piszcie co chcecie jak dla mnie fajna sprawa:) A i tak miałem kupić SS :P Pozdrawiam

Orochimaru
05-11-17, 12:15
Proponuję, wprowadzić sklep z gadżetami z Altaronu.
Z chęcią kupiłbym taki kubek, myszkę, bądź też podkładkę.

MatStander
05-11-17, 12:26
Proponuję, wprowadzić sklep z gadżetami z Altaronu.
Z chęcią kupiłbym taki kubek, myszkę, bądź też podkładkę.

Albo koszulki :P Chętnie bym taką zakupił :)

c770832
05-11-17, 12:43
Zawsze mozecie sobie wydziarac logo Altaronu na czole jak cos

Makon
05-11-17, 14:14
Ja mam aby pytanie, Czy tu chodzi o ilość dni załadowanych na swoje konto czy ogólnie kupionych oraz odsprzedanych do ludzi?

dzigidzag
05-11-17, 15:59
Ja mam aby pytanie, Czy tu chodzi o ilość dni załadowanych na swoje konto czy ogólnie kupionych oraz odsprzedanych do ludzi?


Szczegółowy regulamin konkursu "Listopadowa Promocja" dostępny jest tutaj (https://altaron.pl/konkurs2017).

Altaron.pl

Drobny druczek

neccoz
05-11-17, 16:51
Jeśli byłby sklep to bym kupił kubek z logiem chętnie :D

Dejmonix
05-11-17, 19:22
+ Za konkurs i fajne nagrody
- Za ograniczenie się do pay 2 win, które jeżeli chodzi o myszkę jest dla mnie zrozumiałe, ale kubki... Można było wrzucić do puli 5 kubków i losowanko (osoba z większą ilością kupionych pacców miałaby więcej szans) czy coś :)

Wicher
06-11-17, 08:29
+ Za konkurs i fajne nagrody
- Za ograniczenie się do pay 2 win, które jeżeli chodzi o myszkę jest dla mnie zrozumiałe, ale kubki... Można było wrzucić do puli 5 kubków i losowanko (osoba z większą ilością kupionych pacców miałaby więcej szans) czy coś :)

Byłoby dużo lepiej dla samego konkursu, JEDNAK tu wkracza nasze bohaterskie państwo. Z tego co pamiętam to konkursy w których organizator losuje wygranych w drodze przypadku, musi uzyskać zezwolenie na przeprowadzenie danej loterii i poddać ją tym samym pod nadzór organów celnych xD

,,Za losowanie nagród z naruszeniem przepisów grozi grzywna w wysokości do 240 stawek dziennych (w 2016 r. jest to maksymalnie niecałe 6 milionów złotych). Karę tę można nałożyć na osobę, która jest odpowiedzialna za przeprowadzenie nielegalnej loterii. W przypadku podmiotów, które nie są osobami fizycznymi (np. spółek), odpowiedzialność mogą ponosić np. członkowie zarządu lub pracownicy, którzy organizacyjnie odpowiadają za marketing firmy.''

DZIĘKUJĘ DOBRANOC

jaskolaa
06-11-17, 09:38
Swietna inicjatywa. Szczerze popieram kazdy sposob promocji altaronu. Poprosze o sklepik z gadżetami to z checia kupię koszulke.

Dejmonix
06-11-17, 12:12
Byłoby dużo lepiej dla samego konkursu, JEDNAK tu wkracza nasze bohaterskie państwo. Z tego co pamiętam to konkursy w których organizator losuje wygranych w drodze przypadku, musi uzyskać zezwolenie na przeprowadzenie danej loterii i poddać ją tym samym pod nadzór organów celnych xD

,,Za losowanie nagród z naruszeniem przepisów grozi grzywna w wysokości do 240 stawek dziennych (w 2016 r. jest to maksymalnie niecałe 6 milionów złotych). Karę tę można nałożyć na osobę, która jest odpowiedzialna za przeprowadzenie nielegalnej loterii. W przypadku podmiotów, które nie są osobami fizycznymi (np. spółek), odpowiedzialność mogą ponosić np. członkowie zarządu lub pracownicy, którzy organizacyjnie odpowiadają za marketing firmy.''

DZIĘKUJĘ DOBRANOC
To nie wiedziałem xD
"Polska, mieszkam w Polsce...."

Camol
06-11-17, 13:35
Mnie osobiście słowo "promocja" kojarzy się z obniżką ceny lub np. kup 3 w cenie 2 etc. więc po tytule sądziłem, że kupie SS z np. 20% rabatem, albo jeśli kupie w ciągu tych dwóch tygodni 2 to 3 dostane gratis etc. Niemniej, wiadomo, że wygra ten, który kupi ich najwięcej i sprzeda w grze.

Obles
06-11-17, 14:28
Mnie osobiście słowo "promocja" kojarzy się z obniżką ceny lub np. kup 3 w cenie 2 etc. więc po tytule sądziłem, że kupie SS z np. 20% rabatem, albo jeśli kupie w ciągu tych dwóch tygodni 2 to 3 dostane gratis etc. Niemniej, wiadomo, że wygra ten, który kupi ich najwięcej i sprzeda w grze.

Cóż, może warto dodać, że faktycznie od niepamiętnych czasów przy zakupie statusu dostajemy jego dodatkową ilość - nie zostało to wyłączone po pewnej promocji.

jaskolaa
06-11-17, 14:52
I chwala wam za to. Niech tak zostanie. A ze sklepikiem to serio jakies koszulki byscie mogli dac. Moglbym jeszcze bardziej wspierac server, a koszulka zawsze fajna sprawa.

Rahilux
06-11-17, 14:56
Ja akurat od tygodnia nie mam podkładki (ale i tak psa nie sprzedam) to jeżeli ogarnęlibyście jakiś dobry materiał + obszyte krawędzie to bym kupil :v.

Arkon
06-11-17, 22:38
gdybym był bogaty chciałbym takom podkładkę nigdy nie miałem wgl podkładki xD
gz dla zwycięzcy zawsze to jakieś w końcu rare altaronu : D

katowice
02-12-17, 14:53
fajne koszulki, są jeszcze?