PDA

Zobacz pełną wersję : Bomby?!


kaka
10-08-11, 18:53
To jakiś spóźniony prima aprilisowy żart że kina z moim lvlem składa mnie na jedną bombe waląc pod 500 a ja magiem z 69mlev w secie sd 330 i sie cieszę? spoko znefrowaliscie nam sdki i bijemy słabiej od najtów...

487596
10-08-11, 19:11
Dokładnie Rycerz powinien być blokerem a nie kimś kto nawala z jakiś bomb wiecej od Maga.

kaka
10-08-11, 19:46
Nie no, za słaby rycek tylko 500 z bomby wali, niewiele mniej niż ja nutkami a nie musi nawet do mnie podejść, jak dla ciebie rycerz ma miec wiekszy dmg od maga to nie wiem o czym mamy rozmawiac

487596
10-08-11, 20:11
Nie no, za słaby rycek tylko 500 z bomby wali, niewiele mniej niż ja nutkami a nie musi nawet do mnie podejść, jak dla ciebie rycerz ma miec wiekszy dmg od maga to nie wiem o czym mamy rozmawiac

Dmg z bomb powinien być zmniejszony bo naprawde to jest za silne.

siwyus
10-08-11, 20:21
Bomba jest od 60 lvl, żeby 1 zrobić trzeba się namęczyć + nie zawsze się udaje. A mag ?? wystarczają mu manasy...

kaka
10-08-11, 20:27
to niech zmniejszą wymagania na bombe np mniej itemków, zawsze wyjdzie etc ale ją osłabia bo to żart żeby kina bił więcej niż mag

bilsom
10-08-11, 20:47
Dla mnie to w ogóle śmieszne żeby rycerz bił tak mocno z dystansu. Rycerz to profesja która żeby zadać jakieś konkretne obrażenia przeciwnikowi, powinna się najpierw do swojej ofiary zbliżyć. A co do tego że rycerz ma większy dmg od maga to już nawet się nie będę wypowiadał bo to kompletna porażka... :)

siwyus
10-08-11, 20:50
Nie ma większego dmg od maga... Bomba to po prostu jedyna taka broń. Z ue po 1k+ sieka...

bilsom
10-08-11, 21:00
ach Siwyus zawzięcie bronisz tej bomby bo co, bo jesteś rycerzem no tak zapomniałem.
Ja też jestem rycerzem i jestem za zmienieniem tego w ogóle uważam że rycerz nie powinien mieć takiego dmg z dystansu z czegokolwiek czy to z runy czy z czaru bo to czyni go za mocną postacią :)

487596
10-08-11, 21:01
co z tego ale Rycerz nie powinien mieć takich dużych hitów no bez przesady.

siwyus
10-08-11, 21:07
No niby racja, ale woj oprocz tego nie ma nic... Z "exori" w ludzi bije sie po 150 max... A te lepsze "exori" duch/nekro to porażka...

487596
10-08-11, 21:09
przecież ci tego nie zabiorą tylko zmniejszą dmg i tyle.

siwyus
10-08-11, 21:14
@up

Nie wypowiadaj się za administracje...

I skoro mniejsze dmg z bomby to ja chce mniejszego dmg z ue czy nutek... Tak samo woj od tego pada na "strzała".

konradowalkero
10-08-11, 21:26
1.Dmg robiony przez bomby = absurd
2.Wala na odleglosc i to ze moze je uzywać je profesja ktora ma bic z bliska to jeszcze wiekszy absurd.
3.Do tego bija na 9sqm

Wogole pvp na Altaronie polega na tym że kto szybciej kogos udezy z jakiegos czaru albo bomby wlasnie ten wygrywa. Jedna osoba sieje takie zniszczenie ze glowa boli. To jest gra mmo więc zeby zlozyc takiego 70lv palka to powinno go bic z 3-4 osoby. Maga 50-60lv z 2-3 osoby. Rycerza 80-90lv z 5-7 osob. A teraz to jest tak że wpada rycerz 70 lv i zabija na strzala maga 65 lv z odleglosci w dodatku. Nie wazne czy sie ma lv 10 czy 70 i tak sie jest na strzala. Strasznie to jest glupie. Powinno byc tak ze w walke musi byc zaangazowane wieksza ilosc ludzi.

Dmg magow z czarow typu ue powinien byc zmiejszony ale rycek wogole nie powinien moc walic na odleglosc taki dmg z czegokolwiek. Palek to samo. Sila bomb powinna byc zredukowana. To ze ciezko jest je wyprodukowac nie ma zadnego znaczenia.

siwyus
10-08-11, 21:44
@up

A czemu palek nie ?? przecież to postać typowo dystansowa...

487596
10-08-11, 22:21
1.Dmg robiony przez bomby = absurd
2.Wala na odleglosc i to ze moze je uzywać je profesja ktora ma bic z bliska to jeszcze wiekszy absurd.
3.Do tego bija na 9sqm

Wogole pvp na Altaronie polega na tym że kto szybciej kogos udezy z jakiegos czaru albo bomby wlasnie ten wygrywa. Jedna osoba sieje takie zniszczenie ze glowa boli. To jest gra mmo więc zeby zlozyc takiego 70lv palka to powinno go bic z 3-4 osoby. Maga 50-60lv z 2-3 osoby. Rycerza 80-90lv z 5-7 osob. A teraz to jest tak że wpada rycerz 70 lv i zabija na strzala maga 65 lv z odleglosci w dodatku. Nie wazne czy sie ma lv 10 czy 70 i tak sie jest na strzala. Strasznie to jest glupie. Powinno byc tak ze w walke musi byc zaangazowane wieksza ilosc ludzi.

Dmg magow z czarow typu ue powinien byc zmiejszony ale rycek wogole nie powinien moc walic na odleglosc taki dmg z czegokolwiek. Palek to samo. Sila bomb powinna byc zredukowana. To ze ciezko jest je wyprodukowac nie ma zadnego znaczenia.

Dokładnie bo teraz Altaron jest typem jakiegos orsha z 999x expem co kazdego na hita można zabić powinny być jakieś szanse przeżycia że po jakąś postać wpadać wiekszą ekipą a nie 1,2 osoby i bez problemowo kogos zabijają.

Krzychu2
10-08-11, 23:29
To jakiś spóźniony prima aprilisowy żart że kina z moim lvlem składa mnie na jedną bombe waląc pod 500 a ja magiem z 69mlev w secie sd 330 i sie cieszę? spoko znefrowaliscie nam sdki i bijemy słabiej od najtów...

Pod 500 mało kiedy zdarza się walnąć z silnej bomby.
Po 2 każdy może jej używać.
A magowie walili nawet we mnie ponad 1k z czarów więc to nie ma porównań z dmg magów 8) A jak nie ogarniasz czarów maga więc nie musisz nim grać!!

kaka
10-08-11, 23:34
Nie wcale nie ogarniam czarów maga, tyle że nutki walą 800 a są kurwa na 1 kratke od maga a ue rzuć sobie w mieście w walce i wbij rsa na gównach które się kręca pod i chuj z tego jak jeden kina rzuci bombe i spie z full hp, ja rozumiem że mag bez utamki ma być glass canonem ale żeby kina o równym lvlu składał go na hita to jest przegięcie bez energy ringa nie można z depo wyjśc bo jeden typ cię składa bombą

Krzychu2
10-08-11, 23:45
Nie wcale nie ogarniam czarów maga, tyle że nutki walą 800 a są kurwa na 1 kratke od maga a ue rzuć sobie w mieście w walce i wbij rsa na gównach które się kręca pod i chuj z tego jak jeden kina rzuci bombe i spie z full hp, ja rozumiem że mag bez utamki ma być glass canonem ale żeby kina o równym lvlu składał go na hita to jest przegięcie bez energy ringa nie można z depo wyjśc bo jeden typ cię składa bombą

Po 1 bombie nie padniesz raczej na takim lvl, chyba że będziesz miał pecha i wyjątkowe dobre hity wejdą :) Rycerz też jak rzuci silną bombę to może jak mag z ue rs-a wbić, bo silna bomba jest obszarowa ^^ Jedyne co administracja mogłaby zrobić w tej sprawie to zrobić obrażenia jej od poziomu alchemii.

siwyus
11-08-11, 06:13
@up
Alchemia - umiejętność wytwarzania mikstur, więc dmg od tego raczej odpada.

@2up

Mówisz, że z ue pozabijasz niechaccy low lvl pod dp, a bomba też przecież tylko na 1 kratke nie bije...

dedereq
11-08-11, 06:21
Czyli kurwa dalej twierdzicie, ze bomby NIE POWINNY być osłabione? Siwyus and Bachusa...?

Luop
11-08-11, 07:22
Ja tez tak twierdze ze bomby nie powinny byc zmniejszone gdyz ja jako palek ktory nie ma tyle hp i 1 sorc moze mnie zlozyc jak dobrze ogarnia, tez musze miec sie czym bronic. Bo tak palek co ma ? Odes kprio? Pfff Sd? po 200 na 26 m lvl. Bomby nie sa przesadzone poprsotu mag jest postacia co ma duzo many i ja sie powinno wykorzystywac sa od tego ringi a nie biegac na battle na kozaka bez utamki i mordowac all :P

jamaniak
11-08-11, 09:08
P Rycerz też jak rzuci silną bombę to może jak mag z ue rs-a wbić, bo silna bomba jest obszarowa ^^ .

No jeszcze kurwa lepiej, lecę w 5 na rycka wąskie przejście i bum wszyscy śpimy. Skoro woj bije więcej niż mag to poco komu mag?

xahiv
11-08-11, 09:18
Żeby zrobić bombę trzeba być alchemikiem. Osłabienie bomb po obecnym update, kiedy kostka pali w 99% przypadków, czyni alchemika zupełnie nieprzydatnym, gdyż te ciekawsze mikstury i tak nie działają (np. mikstura fechtunku), a przynajmniej nie każdemu.
Ponadto, jeszcze mi się nie zdarzyło uderzyć z bomby za 500. Tzn na początku jak był bug, to wchodziły takie hity, ale później chyba to zmniejszyli, bo więcej takiego nie zobaczyłem, a używam bomb dość często.

Na 130+ lvl z dużej bomby zdarza mi się walnąć za 460, ale to jak człowiek jest goły, bez eq. Gdy ktoś ma full eq, to zauważyłem, że hity są znacznie mniejsze, coś koło 350-360 max (chyba, że to tylko zbieg okoliczności).

Nie patrz na to, że kina za tyle rzuca, bo Ty też możesz za tyle rzucić. Zazdrość to zła cecha :P Lub po prostu noś eq, a nie że goły latasz i płaczesz.

60 lvl innemu 60 lvlowi jest nierówny. Jak Ty będziesz goły, lub w byle czym, a inny mag będzie w full eq, to on będzie dostawał małe hity od mobów (w porównaniu do Twoich), a Ty bardzo duże i też będziesz płakać, że moby są za silne, bo Cie mocno biją?

Bijąc na 120+ lvlu 60 maga master kosiarke (czy jakoś tak) z dużych bomb zjeżdżałem go ledwo do żółtego, więc dmg jest dobry. Po prostu noś eq adekwatne do Twojego lvla.

Edit:
Ponadto nie widzę żebyś padł tym swoim magiem w ostatnim czasie, więc skąd ta pewność, że Cie składa na hita. Dlatego, że kogoś uderzył za tyle ile Ty masz hp? Nie rozśmieszaj mnie :P

Krzychu2
11-08-11, 09:24
No jeszcze kurwa lepiej, lecę w 5 na rycka wąskie przejście i bum wszyscy śpimy. Skoro woj bije więcej niż mag to poco komu mag?

Nie wiesz to się nie odzywaj!!! Jak dla Ciebie hity po 1000 + są większe od 400 to gratuluję :D

siwyus
11-08-11, 10:04
Czyli kurwa dalej twierdzicie, ze bomby NIE POWINNY być osłabione? Siwyus and Bachusa...?

Tak. I myślę, że powinien tu się pojawić jakiś mod i to zakończyć.

jamaniak
11-08-11, 10:39
Nie wiesz to się nie odzywaj!!! Jak dla Ciebie hity po 1000 + są większe od 400 to gratuluję :D


Ale ty mnie masz na hita a ja ciebie nie więc ....

bilsom
11-08-11, 14:47
jarmark xd

Drakon
11-08-11, 15:28
wasze argumenty są tak dziecinne i banalne że aż głowa boli
"rycerz nie bije mocno bo to rycerz" no po prostu smiech na sali, na prawdę.
Mam wrażenie że niektórzy to nic poza tibią w życiu nie widzieli.

grzyb567
12-08-11, 13:17
Bomby nie powinny mieć mniejszego DMG, ale kolega wyżej nie zauważył że Altaron to nie jest Tibia.

487596
12-08-11, 14:02
Bomby nie powinny mieć mniejszego DMG, ale kolega wyżej nie zauważył że Altaron to nie jest Tibia.

Altaron to nie tibia tylko OTS postawiony na silniku tibi haha.

Slythia
12-08-11, 14:09
Altaron to nie tibia tylko OTS postawiony na silniku tibi haha.

Silniku Tibii? Czy serio myślisz, że CipSoft ot tak udostępnił nam swój silnik?

kaka
12-08-11, 15:04
Rycerz jest postacią STRICTE do walki wręcz podczas gdy w ręku ma bomby bijące po 400+ conajmniej na odległość do tego AoE, jeżeli to dla ciebie pasuje do wizerunku rycerza to chyba powinieneś poczytać trochę literatury lub nawet głupich filmów o rycerstwie i powiedz mi kto tam za przeproszeniem napie3rdala bombami...

Laleczka
12-08-11, 15:09
Nie wiesz to się nie odzywaj!!! Jak dla Ciebie hity po 1000 + są większe od 400 to gratuluję :D

A mi się zdawało że jednak 1000 to więcej niż 400 0,oo

Sosnus
12-08-11, 18:29
A to ciekawa rzecz się zrobiła - knight na expie nie musi się o nic martwić, a okazuję się, że nawet w pvp jest najlepszy. Czemu wy wojowie nie potraficie tego zrozumieć - każdy ma swoją dyscyplinę, wojownik najlepiej sobie radzi na expach, oraz jest najbardziej przydatny w teamie na quest, pall to idealny shooter, świetnie sobie radzi z potworami bijącymi tylko z bliska, mag? Mag pada od wszystkiego, więc dajcie mu chociaż pvp... A i nie mówcie o moim lvl - nie martwcie się o magu co nie co wiem, nie każdy pokazuje swoją najlepszą postać na forum.

Drakon
12-08-11, 19:30
W dalszym ciagu nie rozumiem co stoi na przeszkodzie by rycerz mógł czymkolwiek rzucać, zwłaszcza jeśli nie wymaga to większej celności.
Argumenty mówiące o tym iż w większości światów rpg, książek, opowiadań etc. rycerze tak nie robią, są banalne i oklepane.
Dlaczego? A dlatego, że gdyby wszyscy trzymali się ściśle ustalonych kanonów, to było by najzwyklej w świecie nudnie. Fakt że nigdzie indziej tego nie ma nie przesądza że nie może być tego tutaj, gdyż każdy świat rządzi się swoimi prawami.
Mogę się oczywiście zgodzić z tym, iż obrażenia są za duże zbytnio ułatwiając rycerzom walkę PVP. Dlatego też ja osobiście proponował bym kilka zmian które nieco zmieniły by zastosowanie owej broni:
Po pierwsze ograniczył bym zasięg (to jest największą odległość na jaką można rzucić) do powiedzmy 4 kratek, przy czym pole rażenia wybuchu zostało by 3x3, a obrażenia malały by im dalej od epicentrum jest cel.
Zmniejszył bym w pewnym stopniu damage, ale też nie za dużo, bo jednak bomba to bomba (ewentualnie można wprowadzić 2 lub 3 rodzaje bomb różniące się mocą obrażeń).
No i jeśli już duże obrażenia (dające dużą skuteczność) to również relatywnie duże koszty wytworzenia/zakupu tak by zachować balans. Można by też ewentualnie sprawic by było dość ciężkie uniemożliwiając posiadanie zbyt dużej ilości na raz.

Dodatkowo można by również uniemożliwić autocelowanie (o ile już nie jest), by nie bylo zbyt latwo, no i tak dla realistyczności od czasu do czasu niewypały oraz ryzyko iż osoba używająca bombę może zranić również siebie.

Sirian12345
13-08-11, 06:57
Wg mnie to te bomby powinny byc jak sa bo to nie jest bron wylacznie dla rycerzy ta bron jest ogolnie dostepna dla alchemikow a jak kazdy mag ma necro i ele to juz ich problem... zrobili by alchemika mieli by bobe i bylby spkoj. Ponadto zobaczcie sobie co jest potzrebne na zrobienie bomby..... (duzo rzeczy ciezkich do zdobycia) a te wasze ue to mane tylko "je" ale nie bede sie tu rozpisywal znow jak to ma zle rycek a jak mag..... poprostu wybrales to profesje jaka masz.... to powinnes sie liczyc z jej zaletam i wadami a nie ktos ci raz walnie mocniej i juz posty na forum i tematy zeby tam kogos oslabic... gra sie tym kogo sie ma i robi sie to jak najlepiej umie i to jest prosta metoda na sukces.

Mervakis
13-08-11, 10:30
@Drakon

Widzę, że mało wiesz o bombach :P. Piszesz o wprowadzeniu kilku rodzajów a jest ich kilka, piszesz o dużym koszcie a jest on taki... Aby zrobić silną bombę (bo na nią narzekają) jest potrzebna duża ilość skalniaków i wcale tych bomb dużo na serverze nie ma z tego względu, że skalniaki są dość trudne do pozyskania a przy produkcji nie zawsze udaje się bombę wytworzyć... Jeżeli komuś nie pasuje, że tyle biją to niech złapią za sierpy magami i ścinają skalniaki żeby alchemicy nie mogli bomb wytwarzać.

Sirian12345
13-08-11, 10:33
@up

Masz racje te skalniaki to jest koszmar prawie wcale nie wchodza nawet jak ma sie duzą umiejetnosc w zrecznosci .... i to co zauwazylem wlasnie to duzo ludzi tym nie bije tlyko kilka osob jak ma skladniki to zrobi z 1 max 2 i trzyma na jakas fajna okazje xd

ZycieJestHajem
13-08-11, 18:53
Bomby nie powinny mieć mniejszego DMG, ale kolega wyżej nie zauważył że Altaron to nie jest Tibia.


No no altaron to nie tibia. Altaron to orshaball.

- Tak ogolnie. 60 lv bije do 800 ( mag ) czy to wam sie wgl wyobraza ? Gram magiem jest to na moj plus No ale tak po przemysleniach 60 lv to moment a to prawdziwa kosa. Knight 60 ? Z bomby moze zdjac maga na strzala - Dlaczego ? bo ma malo hp. 60 mag zdejmie 60 knajta ? Nie bo knajt ma za duzo HP. Gdyby dodali utamke , owszem mag by mial wieksza szanse gdyby mial szybki refleks i wrzucil zanim na ekranie pojawi sie knajt i tylko sobie kliknie. Na utamce duze waste , ale zawsze mozna uciec. Ale powiedzcie - tak na chlopski rozum CZY wg was HITY KAZDEJ PROFESJI MUSZA BYC TAK OGROMNE ??? Jak dla mnie kazdy czar powinien byc zmienjoszny. Graliscie w tibie - tak wiem to nie tibia no ale zdarzaly wam sie takie przypadki zeby 60 mag z nutek bil po 800 . ? nie bo nie ma takich czarow . Owszem na orshaballach takie cos jest i w tym jest problem. Altaron to taki orsh z expem 1 . dziecko sie wyexpi w kilka dni pokozaczy sobie 60 magiem bo ma silne czary i sieje zament.

ue - zmniejszyc
bombe- zmniejszyc
nutki - zmniejszyc

Mysle ze wtedy kazda profesja miala by jakies szanse. No bo bez kitu na mapce widzisz 60 knajta nie zdarzysz ringa zalozyc zanim ten cie sciagnie.

Do MG - zbalansujcie wkoncu te profesje , ja grajac lucznikiem czulem sie najgorszy , zaczelem gre magiem jest mi lepiej ale gorzej patrze na lucznikow. patrzac na waskiego ktory ma powyzej 3.5k hp i z bp bomb mysle ze jest takim Ghazbaranem ktory po kilku sekundach respi sie na nowo ; )

Mervakis
13-08-11, 19:00
60 mag zdejmie 60 knajta ? Nie bo knajt ma za duzo HP.
Tak zdejmie i to bez problemu.

kaka
13-08-11, 19:50
Nie nie zdejmie bo UE to 3 hity nutki tak samo jak kina ma refleks to sie uhnie, a powodzenia zalozyc e ringa jak wbiega ci kina na rog ekranu i wali bombe odrazu, nawet chinczyk by nie dal rady

Mervakis
13-08-11, 19:56
Jeżeli sorc ogarnie trafi all 3 hity i złoży.

kaka
13-08-11, 20:01
Chodzi mi że trafić trafi, ale DA się między hitami uleczyć jeżeli ktoś się spodziewa ew ma autoheala no i oczywiście trzeba podejść żeby to ue uderzyć a jak mowilem kina wbiega 1kratke żeby tylko na battle zaznaczyć i wali sobie bombe a mag śpi

Mervakis
13-08-11, 20:08
Nie zapominaj że możesz zbierać skalniaki i sam robić bomby, co uniemożliwi innym ich robienie, krzaków jest na tyle mało, że 1 osoba może skutecznie uniemożliwić produkcję bomb pozostałym.

Sirian12345
13-08-11, 20:11
Juz spi wezcie bo te hity nie sa znow az tak ogromne... a co do tego autoheala to nie kazdy gracz bez bota nie ogarnie 2 czerwi..... i musi miec autoheala ustawionego... a jak juz wczesniej mowilem bomba jest dla kazdego wiec nie wiem o co jest caly problem... moze o to ze mag nie robi ich bo nie ma maga alchemika ?? a ze alchemik jest dobra subprofa dla rycerza to juz nie jego wina tak zostalo to stworzone... ale z drugiej strony jak sie patrzy to przeciez ta bomba dziala chyba jedynie z tych miksstur ktore moze robic alchemik..... bo ostatnio zrobilem miksture oslony wypilem nie dziala dalej zrobilem miksture wechtunku wypilem i tez nic.... wiec tu sie nalezy w ogole zastanowic czy chodzi wam o bobme czy o to by rycerza do konca zniszczyc.... bo nie mowie rycerz nie ma zle ale on nic nie ma oprocz miecza i exori.... wiem rycerz nie powinien miec duzo czarow ale 2 to przesada xdd wiec bomba chyba mu sie nalezy za ten wysilek ktory wklada w zdobycie tych skladnikow i wykonanie jej.... wg. mnie bomba moze zostac bo naprawde nie wiele osob nia wali... a moze sie przydac kazdemu od maga po rycerza przez lucznika....

siwyus
13-08-11, 21:00
Ja się wypowiem do ogolnego pvp.

Mianowicie do tego nadaje sie tylko mag. Hity ogromne a z e ringiem prawie nie do zdarcia.
Woj tylko obrywa i co najwyzej rzuci bombą, ktore ciezko zdobyc... A reszta hitow to porazka... z miecza bije wiecej niz z exori?? Cos tu jest nie tak wedlug mnie...
Łucznik, no tu niby moze cisnac odes kpiro ale mag zdąży się wyleczyc i w miedzy czasie walnie go czar+sd i pada...


Odbieglem od tematu ale tak jak wiekszosc graczy nade mną. Co do bomb:
Powinni to zostawic jak jest. A jak cos chca zmienic to wszystko bo zrobi sie bajzer i dalej jedna profa bedzie przewyzszac inne...

Sirian12345
13-08-11, 21:50
@up

swieta racja albo zmieniaja all albo nic...

487596
13-08-11, 22:50
Skoro troche zostało zmniejszone DMG z SD to z bomb tez moze być chociażby o te 50 dmg.

siwyus
13-08-11, 23:09
Ja mam 103 lvl i z bomby bije niecale 400... Rzadko kiedy wejdzie wiecej...

Krzychu2
13-08-11, 23:18
Ja mam 103 lvl i z bomby bije niecale 400... Rzadko kiedy wejdzie wiecej...

Mądrze prawi

CySiO
18-08-11, 14:34
bomba alchemowi się należy, bo alchemik nie ma żadnych czarów

Karooleq
18-08-11, 16:21
no to moze w takim razie ograniczenie ze tylko alchemik moze ich uzywac ?

gargamel12013
18-08-11, 18:41
Koniec z tą kłótnie a nie. Przepraszam ale to jest chore...
Taki płacz i w ogóle . Nie rozumiem tego dużo osób się wypowiadała przecież mag też może być alchemikiem mogłeś go wybrać ;> . Pograj sobie trochę zwiadowcą i wtedy zobaczysz kim się trudno gra. Sam mam zwiada 92 walkę dystansowa waląc z kuszy i bełtów wchodzą mi bardzo małe hity i nie płaczę ....
Na takich skillach 3 razy uderzyłem hita za 300+