PDA

Zobacz pełną wersję : Święty Zapał


sokoskiii
01-11-17, 14:43
Święty Zapał Dostał nerfa teraz daje troche więcej niz hape odes ale nadal zabiera Duzo many 1200. Przez to mag duch dostal po dupie oraz czar ten juz nie bedzie uzywany. Moja propozycja to zmniejszenie kosztu many do 500-600.
W poruwnaniu do parala ten czar teraz naprawde wyglada slabo więc mysle ze zmniejszenie many mu sie całkowicie nalezy.

Windykator
01-11-17, 14:44
a szkoda strzepic ryja, sdka mi dajcie

c770832
01-11-17, 15:02
dajcie mi... cokolwiek :/ useless char

Katamaran
01-11-17, 15:02
Puta madre puerto riko swiety zapał 600 many albo exito

bart303
01-11-17, 15:32
W sumie macie rację bo 100 lvlowi zwiększa tylko o 80 % .Co do 1200 many to faktycznie, jak masz 10 osób z teamu na ekranie to zużywasz 120 po to by kogoś przyspieszyć AZ o 80 lvl to w sumie nie warto używać.

c770832
01-11-17, 15:47
Klej wary grysin

Windykator
01-11-17, 15:47
sluchaj matematyku, ostatnie 2 akcje robilismy kolejno w 3 i 5 osob, wiec...

po 2 pisalem zeby Selbo wylacyzl opcje przyspieszania mobow to tez wielki intelektualista, bo 'nikt tego na expie nie uzywa i tak to po co'

po 3 moj spell na 100 jest usless

po 4 moj sioh jest maly

po 5 haper rago wali po miliard i ma taki obszar ze Kisyrgowi kalkulator wybuchl

po 6 jeszcze pare dni i nieumiejetnych zmian i wale z tego otsa xloga, bo juz mnie irytujecie na potege.

po 7 nie mam dmg, chyba ze jakis Nicos stoi w miejscu cale oflando

po 8 z haper eamo aluk wale 600 w 3 hity i tez target musi stac w miejscu lub biegac jak po udarze

po 9 przeciwny team nie umie myslec i robi samych nekro, nie maja aury na szybkosc i nagle wszystkim odpierdala,a wystarczy kliknac parala po przyspieszeniu obszarowym i juz legkan w trapie z 1000 many.

bart303
01-11-17, 16:03
Po 10 rozmawiamy o świętym zapalenie czy o haper rago ?
Po 11 nie uważasz że 80% to trochę (w chuj) dużo , fakt można rzucić parała etc ale jakby nie patrzeć 80 poziom to dalej jest bardzo dużo, dodając do tego t ringa i potke ( chyba że nie działa to przepraszam) to będziesz szybszy o ponad 100 lvl .
Po 12 DMG jako takiego nie masz ale masz runy co zabierają po 200-300 many (a to jest dużo) + możesz wspierać swoich kompanów dając im BARDZO DUZE przyspieszenie, lub lecząc
Po 13 czekam na ulubionego doradcę Cattona co zrobi porządek z niektórymi wyjątkowymi przypadkami
PS: fajnie by było gdybyśmy prowadzili normalna dyskusje na temat tego czaru i nie schodzili na inne tematy
Pozdrawiam cieplutko

Windykator
01-11-17, 16:12
po 14
catthon ktorego chcesz wywolac niech nawet skasuje caly temat lub i wszystkich duchownych. zniszczyliscie kolejny raz ten server poprzez wprowadzanie zmian na pol gwizdka i przymykania oko na zmiany ktore wymagaja wiecej pracy niz zmiana %towa (wykresy haper rago).
xlog, wojna wygrana.

sokoskiii
01-11-17, 16:17
W sumie macie rację bo 100 lvlowi zwiększa tylko o 80 % .Co do 1200 many to faktycznie, jak masz 10 osób z teamu na ekranie to zużywasz 120 po to by kogoś przyspieszyć AZ o 80 lvl to w sumie nie warto używać.

Typie o 80% zwiekszał! Teraz zwiększa o 70 poziomów czar ten nie stakuje sie z hape odes/odes. Czyli biegnac sam na hape odesie dostaje 40 poziomow Mag duch daje czar który da mi wiecej speeda o 30 poziomow niz na hape odesie.Tracic 1200 many na 30 poziomow speeda to jest chore czar bezuzyteczny.

Po 10 rozmawiamy o świętym zapalenie czy o haper rago ?
Po 11 nie uważasz że 80% to trochę (w chuj) dużo , fakt można rzucić parała etc ale jakby nie patrzeć 80 poziom to dalej jest bardzo dużo, dodając do tego t ringa i potke ( chyba że nie działa to przepraszam) to będziesz szybszy o ponad 100 lvl .
Po 12 DMG jako takiego nie masz ale masz runy co zabierają po 200-300 many (a to jest dużo) + możesz wspierać swoich kompanów dając im BARDZO DUZE przyspieszenie, lub lecząc
Po 13 czekam na ulubionego doradcę Cattona co zrobi porządek z niektórymi wyjątkowymi przypadkami
PS: fajnie by było gdybyśmy prowadzili normalna dyskusje na temat tego czaru i nie schodzili na inne tematy
Pozdrawiam cieplutko

O czym ty chcesz duskutować jak nie potrafisz przeczytac zmian ze zrozumieniem.
liksir energetyczny - 5 --> 10 poziomów
Mikstura energetyczna - 10 --> 25 poziomów
Przyspieszenie (odes) - 10 --> 20 poziomów
Mocne przyspieszenie (hape odes) - 20 --> 40 poziomów
Pierścień szybkości - 20 --> 40 poziomów
Święty zapał (haper odes hatas) 80% --> 70 poziomów

bart303
01-11-17, 16:17
Typie o 80% zwiekszał! Teraz zwiększa o 70 poziomów czar ten nie stakuje sie z hape odes/odes. Czyli biegnac sam na hape odesie dostaje 40 poziomow Mag duch daje czar który da mi wiecej speeda o 30 poziomow niz na hape odesie.Tracic 1200 many na 30 poziomow speeda to jest chore czar bezuzyteczny.

A co w momencie kiedy przyspieszasz wojowników i zwiadowców który mogą podkleić do maga ( normalnie mag może uciec dzięki temu ze hape odes daje więcej niż odes , ale po użyciu tego czary wojownicy mogą bez problemu podbić do maga). W takim momencie moim zdaniem czar jest po prostu bardzo dobry, a ze dostał lekkie zmiany (jak na ten okres gry- wiadomo im wyższe poziomy wbijecie tym bardziej odczujecie te zmiany)

sokoskiii
01-11-17, 16:29
A co w momencie kiedy przyspieszasz wojowników i zwiadowców który mogą podkleić do maga ( normalnie mag może uciec dzięki temu ze hape odes daje więcej niż odes , ale po użyciu tego czary wojownicy mogą bez problemu podbić do maga). W takim momencie moim zdaniem czar jest po prostu bardzo dobry, a ze dostał lekkie zmiany (jak na ten okres gry- wiadomo im wyższe poziomy wbijecie tym bardziej odczujecie te zmiany)
Stary w porównaniu do parala ten czar ssie. Mag duch gowno bije i dobrze ale powinien byc suportem leczyc/przyspieszac ale teraz to kazdy mag duch bedzie miał wyjeb. tracic tyle many na lekkiego bufa speeda.

bart303
01-11-17, 16:44
Ten lekki buff nie raz pomoże kogoś dogonić- zabić lub po prostu uciec bo niby "lekki" buff ale jednak biegniesz szybciej o te 30 lub 50 poziomów.

Windykator
01-11-17, 16:46
no nie wytrzymam. zmieńcie mi subprofe, bo żyletka...

Rahilux
01-11-17, 16:47
Aaaa wziąłem duchownego bo chciałem zabijać z imieniem dugiona na ustaach aaaaa

Było zrobić nekrusa.
A mag ktory podpierdala 200many jest op wg mnie.

Windykator
01-11-17, 16:50
350 many zabiera, i nie ma nic innego do zaoferowania. gwandi zabiera duzo wiecej, zreszta, jak kazdy nekro

Mastach
01-11-17, 17:06
Ten czar byłby jeszcze użyteczny, gdyby się "stakował" razem z innymi czarami/miksturami/ringami.

Natomiast jest jedna rzecz, której nie potrafie zrozumieć.
Selbo obserwujesz na pewno te smieszne akcje, potrafisz zmienić przyspieszenia w 1 dzień (za pewne przez płacz Collegium, ale to tylko domysły). Natomiat nie CHCESZ zmienić nic z haper rago, dlaczego ? Smieszne jest przyklejanie sie knajtów i spamowanie "hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago""hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"

Obles
01-11-17, 17:33
po 2 pisalem zeby Selbo wylacyzl opcje przyspieszania mobow to tez wielki intelektualista, bo 'nikt tego na expie nie uzywa i tak to po co'

Cóż... chciałem, by ta zmiana również weszła, niemniej nie było to takie proste, więc wejdzie później. Intelektualistą będzie mnie można nazywać za kilka miesięcy - po obronie pracy magisterskiej, póki co jestem zwykłym inżynierem :oczko:.

Ten czar byłby jeszcze użyteczny, gdyby się "stakował" razem z innymi czarami/miksturami/ringami.

Natomiast jest jedna rzecz, której nie potrafie zrozumieć.
Selbo obserwujesz na pewno te smieszne akcje, potrafisz zmienić przyspieszenia w 1 dzień (za pewne przez płacz Collegium, ale to tylko domysły). Natomiat nie CHCESZ zmienić nic z haper rago, dlaczego ? Smieszne jest przyklejanie sie knajtów i spamowanie "hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago""hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"

Walczę z haper rago od dłuższego czasu i ile nerwów mnie to kosztuje niektórzy wiedzą. Szukam złoty środek, by czar był nadal użyteczny a mimo to nie tworzył z sub-profesji elementalsity jedynej grywalnej profesji. Trwa to długo - fakt i za to przepraszam, ale dochodzą tutaj do głosu pewne czynniki, których nie ma sensu wymieniać.


Co do zmiany - czar ten był bezdyskusyjnie zbyt mocny, rozpieprzał walki i dawał zbyt duże pole do szybkich manewrów, na które nie było obrony. Jak zwykle szybko przyzwyczailiście się do wykorzystywania czegoś, co jest zepsute, po sprowadzeniu tego do stanu jaki miał być - jak widać na załączonym obrazku.

Nad zmianą ilości many można faktycznie pomyśleć, gdyż paraliż daje więcej niż te przyspieszenie, ale wartość zostaje.

Windykator
01-11-17, 17:37
proponuje skasować ten czas i dać duchownemu inny czar zadający obrażenia na 100 poziomie, z dużym exhoustem.

Rahilux
01-11-17, 18:41
Apropo tego czaru duchownego:

to HAPER OLTA LEFA

Czar tworzy pole walki z którego nikt nie może uciec jest to 9x9 kwadrat który środek ma od osoby rzucającej czar, czyli 4 na lewo od postaci 4 na prawo, 4 w góre i w dół.

Trwa on 15-30sekund w zależności od mlvla postaci.

Nie mam pojęcia jakie miałby zastosowanie ale

W WALCE W IMIENIU DUGIONA NIKT NIE POWINIEN UCIEKAĆ! WALCZYMY DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI.