PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto zaczynać.


Kuzyn
09-08-11, 14:34
Witam!
Kilkanaście tygodni temu grałem jeszcze na Altaronie ale mało i gdy padłem na Rooku odechciało mi się. Mam teraz pytanie czy warto zaczynać od nowa, czy można normalnie pograć?

siwyus
09-08-11, 15:13
A czemu nie można? Padłeś na rooku i przestałeś grać ??? ...

kasiulka
09-08-11, 17:33
Oczywiście że warto!
Ja padłam dobre 15razy i nadal gram, nieraz spadło mi całe eq ale się nie poddawałam . Obecnie bardzo dobrze mi idzie, mam dobre skille, fajny lvl i eq ;) .
Zachęcam do gry, bo drugiego tak dobrego serwera rpg możesz nie znaleźć :p.

Tron
09-08-11, 18:08
Zacznij grać, i sam sobie odpowiedź na to pytanie.

Kuzyn
09-08-11, 21:23
Po prostu nie wiem czy warto zaczynać, skoro tyle skarg wpływa raz to na MG a innym razem na gildie.

@Edit
Dobra w takim razie, w wolnym czasie zakładam nową postać.

Slythia
09-08-11, 21:25
Po prostu nie wiem czy warto zaczynać, skoro tyle skarg wpływa raz to na MG a innym razem na gildie.

Żyjemy w polsce, marudzenie widać tu niemal na każdym kroku. Idealnym przykładem jest pogoda. A to za ciepło, a to za zimno, za sucho, za mokro...

siwyus
09-08-11, 22:10
Żyjemy w polsce, marudzenie widać tu niemal na każdym kroku. Idealnym przykładem jest pogoda. A to za ciepło, a to za zimno, za sucho, za mokro...

Nie marudź ! :p

Drakon
11-08-11, 16:35
wolność słowa ma swe wady i zalety, niestety narzekający na wszystko i szukający wszędzie zwady ludzie są najbardziej irytującą stroną tego przywileju.
Jeśli ode mnie by to zależało, osoby czepiające się byle czego i za dużo traciły by prawo wypowiadania się, niestety ja nie mam na to wpływu :)

Ryzy
12-08-11, 11:42
wolność słowa ma swe wady i zalety, niestety narzekający na wszystko [..]
Jeśli ode mnie by to zależało, osoby czepiające się byle czego i za dużo traciły by prawo wypowiadania się, [...]

Aha. To ty byś chciał wolność wypowiedzi ale pilnie i konsekwentnie cenzurowaną, by nie było narzekania i "czepiania się byle czego za dużo"

Czyli taka w sumie nie wpół wolność słowa, bo czepiać, by się można było ale nie za dużo, by nie siać niepokoju społecznego. No nie wierze xD

super brawo pozdro600


Co to tematu to warto, ja też padłem Ryzym parę razy, ale założyłem nowego ludzika i mam już prawie 70 level. Chcieć to móc

Drakon
12-08-11, 20:09
po prostu tolerowana była by tylko krytyka konstruktywna
również pozdrawiam :)

mefistomen
17-08-11, 21:44
Jak dla Ciebie to nie, poniewaz i tak nic nie osiagniesz.. ktos kto cos osiagnie to, NIE pyta,prosi itp