PDA

Zobacz pełną wersję : Postanowienie.


Luop
09-08-11, 13:34
Witam chciałbym oznajmić, że owa sytuacja która się dzieje obecnie w gildii zmusza mnie do jednego by odejść i zostać neutralnym graczem. Skoro Sadysta może nie bić Collegium i każdy to szanuje to ja też postanawiam nie uczestniczyć już w polityce Planu B, Sunblade. Prosił bym by obie strony to uszanowały i nie spamowały mi bym wrócił decyzja już zapadła. Od dziś stanę się graczem jak Kreator, bez gildii, bez spin, dla expa i questów. Życzę wam wszystkim miłej gry, co postanowicie będzie wasze, czy będziecie żyć w zgodzie czy nie to wasza sprawa. Mi kazano raz wybierać stronę pomiędzy Sunblade i Planem B, w drugiej takiej sytuacji nie chcę być więc odchodzę. Jeśli będziecie potrzebować Zwiadowcy do huntów, questów czy czegoś związanego z grą to służę pomocą, ale jeśli potrzebujecie Zwiadowcy do wojny to takie prv będę ignorować. Nie piszcie mi, że jakiś PK kogoś bije bo mnie to nie interesuj, nie piszcie czy jest ktoś do ubicia, bo to mnie też nie interesuje. Jakikolwiek gracz będzie potrzebował pomocy w miarę możliwości mu jej udzielę i jeśli czas na to pozwoli. Jedyny gracz jakiego będę bronić zawsze nie zważając na nic jest nick Loku. Myślę, że to uszanujecie. Do Daarko usunąłem sobie admina na komunikatorze, lecz pozostawiłem konto w razie gdyby potrzeba była iść na jakiegoś hunta. Życzę wam miłej gry GL & HF.

Vetius
09-08-11, 13:44
A nie sądzisz że już troche za późno na takie postanowienie? :) Nie wiem, gdyby każdy chciał jak ty pewnie większosc by była neutral.. Pozatym jak chcesz, powodzenia życze


PS. I tak nie ma żadnych wojen bo nie mamy poprostu z kim walczyć więc w tej chwili cała gildia jest Neutral.

daarko88
09-08-11, 13:56
Nie wierze...

baster
09-08-11, 14:30
I bardzo dobrze! precz komunistyczną tyranią !

IGNIS = PZPR!

mario
09-08-11, 15:34
Szkoda takiego gracza w naszych szeregach.

Wawro
09-08-11, 18:41
Dosyc tego wypowiadam wojne wszystkim gildiom
kto chce sie dolaczyc zapraszam powstaje nowa gildia

>>>twardziele<<<<

pzdr

Agri
09-08-11, 20:16
Dosyc tego wypowiadam wojne wszystkim gildiom
kto chce sie dolaczyc zapraszam powstaje nowa gildia

>>>twardziele<<<<

pzdr

Dołączam XD

leavemealone!
09-08-11, 21:50
http://www13.speedyshare.com/files/29792675/download/rofl.jpg
ohh

malpaa
09-08-11, 22:02
Dosyc tego wypowiadam wojne wszystkim gildiom
kto chce sie dolaczyc zapraszam powstaje nowa gildia

>>>twardziele<<<<

pzdr

I jak tam ulżyło ci ??? Po zabiciu ??

487596
09-08-11, 22:23
I jak tam ulżyło ci ??? Po zabiciu ??

już zaczyna sie płacz na forum ??

malpaa
09-08-11, 22:53
już zaczyna sie płacz na forum ??



Płacze ??? Pytam .... Niech się wykażę mową

;) Bo Piksele na mnie nie działają ;)

Wawro
09-08-11, 23:46
Nie umiem mowic jestem pixelem. TYLKO ZABIJAM PZDR

Wicked
10-08-11, 08:48
Temat z informacyjnego stał się lekko spamo-flejmogenny. Jest wolność wypowiedzi, ale treściowo i merytorycznie temat nic już nie wnosi.