PDA

Zobacz pełną wersję : Skill- AFK groźby od gracza Nexori


kasiulka
08-08-11, 18:10
http://i54.tinypic.com/25uigbo.png

Dzisiaj pewien gracz o nicku Nexori napisał do mnie, z groźbą że zaraportuje mnie za to, że jestem afk i skilluje, nie odpisując mu ani nie reagując na jego gesty .

Tudzież mam wątpliwość, czy aby to, że byłam afk i nie odpisywałam mu, jednocześnie bijąc potwora grozi banem?

Proszę o wypowiedź stron trzecich, pozdrawiam .

Mervakis
08-08-11, 18:15
Nie, skillowanie afk nie grozi banem jeżeli nie używasz przy tym żadnych zakazanych programów. Jednakże z tego co tu czytam, Twoja postać "sama zaznaczała potwora" bez Twojej pomocy... ;p

kasiulka
08-08-11, 18:20
Twoja postać "sama zaznaczała potwora" bez Twojej pomocy... ;p

Ehh .
Jak może bez mojej pomocy, gdy patrze co chwilę na ekran czy nikt mi nie zabił potworka?
To normalne, że jak ktoś mi zabije potworka, a ja to zobacze to za chwile podejdę i wezmę nowego .

siwyus
08-08-11, 18:54
Oj tam, oj tam. Czepiacie się dziewczyny :p Jakby miała bota to pewnie by tu tego tematu nie było. A po za tym nawet jakby zaraportował to SG/MG/tutor ma obowiązek to pierw sprawdzić, więc skoro bota nie ma to i bana nie ma.

mario
08-08-11, 19:08
Też tak sądzę że gdyby koleżanka miała bota to by tutaj nie pisała. Myślę że nie miałaś czym się przejmować bo jakby on zaraportował przyszedłby SG czy ktoś tam ty byś mu odpisała i wszystko by było wporzątku.

Dark Fury
08-08-11, 19:31
Nie ma co, świetne miejsce do skillowania ;o.



Pozdrawiam.

Wicked
08-08-11, 20:05
Żaden gracz nie ma prawa grozić banem. W takich wypadkach należy zgłosić, jak się ma podejrzenia. Sprawę zamykam, a panu grożącemu wyślę upomnienie.