PDA

Zobacz pełną wersję : Ideowa zaraza


Lord Darkei
08-08-11, 11:45
Witam jak wiadomo chodzi o misje u krasnali i sądzę że te misje są strasznie nudne i głupie, rozumiem pierwszą misje zabić różnego rodzaju krasnale ale potem zabić 1000 szeregowców dla mnie to jest monotonne i głupie a później co będzie 1000 oficerów ?myślałem ze altaron stać na coś lepszego niż na misje zabić tysiać potworów i później zabij kolejne tysiąc i następne tysiąc innych potworów -_- głupota nad głupotami. A wy co sądzicie o tej misjii " Ideowa zaraz" ?

Tron
08-08-11, 11:53
To chyba jedyny taki przypadek, widać, że robiłeś i ukończyłeś mało zadań. Jestem w trakcie dosyć trudnego zadania, i dosyć wymagającego. Są zadania nad którymi trzeba trochę ruszyć głową, ale ty widzę jeszcze ich nie znalazłeś.

Poza tym, myślę że to dobre zadanie.

Osobiście gorąco polecam zadania z zakładki "Zadania - Altaron".

Obles
08-08-11, 14:52
Wiesz, prawda jest taka, że i tak i tak bijesz w pewnym okresie te krasnale, więc czemu na tym dodatkowo nie zarobić? Jest to jedyne zadanie, w którym wymagane jest zabicie tak dużej ilości potworów. Przykro też, że tak krytycznie oceniasz zadania, ale sądzę, że jeszcze wiele ich nie odkryłeś dlatego Twoja opinia jest taka a nie inna.
Swoją drogą - nikt tak na prawdę nie karze Ci wykonywać tej misji ;).

Lord Darkei
08-08-11, 20:21
Bo wy najlepiej wiecie ile ja zadań wykonałem... wykonałem już pełno misji a tą postanowiłem zostawić sobie na później i za przeproszeniem nie pier... mi tu że nie mam zadań wykonanych bo ja wcale nie expię tylko zadania wykonuje i zwiedzam mape, a mapy mam już sporo zwiedzonej.

Dark Fury
08-08-11, 20:59
Bo wy najlepiej wiecie ile ja zadań wykonałem... wykonałem już pełno misji a tą postanowiłem zostawić sobie na później i za przeproszeniem nie pier... mi tu że nie mam zadań wykonanych bo ja wcale nie expię tylko zadania wykonuje i zwiedzam mape, a mapy mam już sporo zwiedzonej.


Swoją drogą - nikt tak na prawdę nie karze Ci wykonywać tej misji ;).


Nic nie trzeba dodawać.