PDA

Zobacz pełną wersję : Altaron


Nerros
02-08-11, 22:20
Zaczynając grę na tym serwerze spodziewałem się świetnej zabawy bo dawno nie grałem w Tibie jednak okazało się że serwer jest zaangażowany w mafijną Tibie gdzie rządzą silni. Oddawna się słyszy o pospulstwie które chce degradacji h lv i walczą z ich bezprawiem które się panoszy po serwerze. Proponował bym banicje złoczyńcom areset serwera do czynniku początkowego 1 levelowca gdy każdy będziemiał szansę na wybicie się. Jestem prawdopodobnie jednym z wielu graczy którzy odchodzą bo widzą to czego się nie da opisać innymi słowami.
Sumując moją wypowiedź weźcie pod uwagę nowych graczy którzy na pewno w tym klimacie nie pograją zbyt długo. To największy problem waszego serwera.

Mervakis
02-08-11, 22:22
Resetu nie będzie.

Nerros
02-08-11, 22:25
domyślam się że nie będzie bo administracja nie wstawi wielkich terenów expa w podzięce za straty

MagicDragon-warmaster
02-08-11, 22:35
dobra waski , ale widzisz jak mało graczy gra? Po co huncicie wszystkich w koło?? każdego h lvla? po co gdzie sens i logika?

Wilo Dazim
02-08-11, 22:39
i musze zgodzić sie z Waskim, na rl tez jak na serva wchodzi nowy gracz i sa 100+ to resetują server o.0 pomyślmy .. . 8):o

Nerros
03-08-11, 08:38
Nikt Ci nie bronił wejść do świata gry gdy server ruszał także nie wiem do kogo masz pretensje do ludzi którzy wbili szybciej level i poświecili wiele czasu aby go zdobyć? Odważę się powiedzieć że chyba nie grałeś w Tibie na serwerzę pvp skoro nie wiesz że silniejszy nie będzie bał się słabszego.

Owszem wyobraź sobie że grałem na pvp i nie spotkałem się tam aż z takim pk jakie jest tutaj... tam przynajmniej obrywałem bo wiedziałem za co. A tutaj idąc sobie do dp potrafiłem w ciągu 2 minut bez powodu 3 razy dednąć, albo ostatnio odrabiając straty po dedach skilowałem i również pewien osobnik przechodząc i korzystając ze swojej siły zabił mnie i mojego partnera do treningu, ucieczka nie miała nawet sensu.
Ten serwer nigdy nie będzie wyglądał zdrowo gdy non stop będą jakieś konflikty ja nie mam pretensji do kogoś kto ma wysoki lv i gra według pewnych zasad zdrowego rozsądku ale denerwuje mnie to że staje się ofiarom bez powodu.
Ps.Akurat do Ciebie Waski nie mam zastrzeżeń nie zabiłeś mnie ani razu nawet nie rozmawialiśmy.

Nerros
03-08-11, 09:16
Nie widzę tutaj 3 dedów w ciągu 2 minut ale to nic widzę tylko 1 deda od osoby z Mojego klanu a reszta to "Komputerowe potworki" np "dicerosa" czy "krasnoludzki szeregowy" Czy tam abitańce może do nich powinieneś mieć pretensje za to że bezpodstawnie Ciebie zabijają. Także zanim coś napiszesz to sprawdz czy to co piszesz jest prawda.

Oj Waski, ta lista jest o wiele dłuższa niż widnieje na stronie, jak nie wieżysz zapytaj administracji. O ile dobrze pamiętam to nawet byłeś przy tych 3 dedach w sumie potem Ty peknołeś tego kolesia co mnie zabił. Miałem w tedy bodajże poraz "N-ty" 23 poziom o ile dobrze pamiętam i wracałem z Cyklopów sprzedać to co udało mi się tam zdobyć... pod sklepem oberwałem od jakiegoś palkana podobnym lv do mojego jednak wyskilowanego zdecydowanie lepiej odemnie.

2011-07-11 21:13:36 Gracz zginął na poziomie 22 , zabity przez Brunos,
Ostał się tylko jeden z 3 tamtych raportów o mojej śmierci.

Nerros
03-08-11, 10:05
Nigdy nie trenowałem pod depo :P może do gry kiedyś wrócę ale Altaron musi się jeszcze trochę zmienić by było do czego wracać.

hardcore123
03-08-11, 11:06
Haha Securum reload ost. na pewnym serwerze pisał do mnie Blood Nemezis czy słyszałem o Altaronie itp. i szuka ludzi żeby zniszczyć Ignis huahua :D

Slythia
04-08-11, 17:40
Dlaczego ma się Altaron zmienić? Czy naprawdę chcesz, byśmy ingerowali w samą rozgrywkę? Są czaszki - ograniczenia pvp, to wystarczy. Reszta należy do was, do graczy, sami sobie ustalacie zasady na nim.

Wanel Rost
04-08-11, 18:12
/\ lubię tą panią :) Większość h lvl wydała pieniądze aby wbić taki poziom np na status szlachecki skoro ktokolwiek chce restertu servera niech bierze to tez pod uwagę nie poto siedzę 3. miesiąc aby stracić wszystko przez czyjeś widzimisię i tyle niema co się rozpisywać.

pozdrawiam. najlepszy mag duchowny Altaronu:>

mario
04-08-11, 18:15
Już wanel musi się chwalić że jest najlepszy :D Jakbyście poświęcili troche czasu to też byście wbili taki lvl jak my. A nie płaczecie na forum...

Nerros
05-08-11, 08:19
Nie chodziło mi o narzekanie na wysokie lv chodzi mi o ich zachowanie, mnie nie przeszkadza że ktoś ma 300 lv ale przeszkadza mi to że ma 70 i lata za losowo wybranymi osobami i zabija je bez powodu czasami nawet kilkakrotnie, sami wiecie jak ciężko się pracuje na dobre skile i wysoki lv a dzięki takim bezsensownym ded'om to gra traci sens i przyjemność bo więcej się traci niż się zyskuje.
Najlepszym rozwiązaniem jest server npvp gdzie każdy kto nie lubi bezsensownych ded'ów z rąk osoby która albo boci albo noł lajfuje może sobie spokojnie pograć.

Amara12
05-08-11, 08:23
Zgadzam się z Nerrosem. Serwer npvp to najlepsze rozwiązanie dla nie lubiących pvp. Są wśród nas i tacy.
Niektórzy powiedzą może "żal jak można grać na npvp, przecież cała zabawa w zabijaniu się nawzajem" A ja lubie npvp i powiem takim "ża jak można się zabijac nawzajem, przecież cała zabawa jest w spokojnym rozwijaniu swojej postaci"
Jak widac są różni ludzie i różne gusta, jedni wolą grać tak a drudzy tak.

rafko
05-08-11, 09:14
Żal jak można grać na npvp, przecież cała zabawa w zabijaniu się nawzajem :)
Po co restart serva ktoś się namęczył żeby teraz wszystko stracić ?
Ja też padam bez powodu i nie płacze, gram dalej - przecież to tylko gra ;)

Amara12
05-08-11, 09:38
Reset nie potrzebny, trzeba uszanować playerów którzy dużo czasu poświęcili ale serwer npvp jak najbardziej potrzebny.

Slythia
05-08-11, 12:53
Temat o non pvp jest, restartu nie będzie. Jeszcze jakieś pytania?

Nerros
05-08-11, 13:10
Temat do zamknięcia.