PDA

Zobacz pełną wersję : Ignis-Pytanie


Tecek88
02-08-11, 20:55
Siemka, jako że mam dużo wolnego czasu do końca września, postanowiłem zagrać na Altaronie. Przeczytałem kilkanaście tematów i wnioskuję że huncicie wysoko poziomowych graczy. I mam pytanie, Czy kiedy gracz jest w porządku , nie boci nie zawadza nikomu ale szybko bije lvl ( bo np gra po 10 godzin dziennie) i trzyma się zasad rządzącego klanu to może spokojnie grać?
W wywiadzie Noon napisał, że trzeba utrzymać władzę ale przecież h lvle nie szkodzą nikomu. Ja jestem typem samotnika i nie lubię się bić (wary) dlatego pytam czy jeśli spełnie warunki w pogrubionym zdaniu , będę mógł spokojnie (bez hunta) grać?

Tisaya
02-08-11, 21:29
Spokojnie. Wbrew temu, co napisał Noon, nie jesteśmy tacy straszni. Żadne hunty nie lecą za darmo i tego się będziemy trzymać.
Powodzenia, miłej gry

Waski1905
02-08-11, 21:34
Sprawdz sobie gracza o Nicku "Kreator" nie miał z nami żadnego problemu nie przyłapaliśmy go na bocie nie wyzywał nas nie brał udziału w wojnach przeciwko nam. Także nie taki diabeł straszny jakim go malują

Pozdrawiam i zapraszam do gry!

Wilo Dazim
02-08-11, 21:36
to dlaczego ja mam problem? nie mam bota, nie blugam was? itp. ? o.0

Waski1905
02-08-11, 21:43
"Zly On Ty to jakiś niekumaty dzieciak jesteś, ja widzę, więc powiem jak do dziecka powoli i w punktach abyś zrozumiał ..

1. Zabijać graczy możesz server - pvp ofc.

2. Nie dostałeś bana za... "

Twoja wypowiedz do jednego z członka gildii. Uważasz go za dziecko powiedz mu to na pw w grze a nie ciśniesz mu to w postach na forum. Więc dalej wydaje Ci się że nie bluzgasz?

siwyus
02-08-11, 22:15
Nie masz się czego obawiać. Te wszystkie tematy to po prostu żale ludzi, którzy zasłużyli sobie na hunta i nie mogą się z tym pogodzić.

Luop
02-08-11, 22:31
Znowu ja wychodzę na tego złego :(

leavemealone!
02-08-11, 22:34
Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia przygody w świecie Altaronu.

adamo199412
05-08-11, 13:10
Gwarantuję Ci że nie !!! Zdarza się że na respy słabych mobków takich jak czerwie czy szkielety przychodzą koksowie i bez ostrzeżenia i jednego słowa zabijają Cię 3 hitami. Dodam że nie musisz nawet należeć do jakiej kolwiek gildii. Potrafią zabić nawet 10lvl. Wystarczy jednak popatrzeć na ich listę śmierci. Dopiero co padli więc chcą podnieść swoją samoocenę zabójstwem kogokolwiek. :B Ale nie zniechęcam i zapraszam do gry :D

+5 punktów dla Gryffindoru za sianie propagandy, oczernianie innych graczy, a na dodatek wypowiadanie się w temacie, który nie ku temu miał służyć.

Kael.

siwyus
05-08-11, 13:35
@up

O czym Ty gadasz ??? hahaha. Powiedz mi komu niby chciało by się biegać i zabijać 10 lvl ???

Maffy
05-08-11, 14:59
Droga Administracjo użytkownik adamo199412, moim zdaniem powinien dostać co najmniej bana na ip na forum, za rozpowszechnianie treści, które mają na celu wykończyć server. Takie jest moje zdanie, a temat mógłby być już zamknięty.