PDA

Zobacz pełną wersję : Opiekun Serwera Non-Pvp


saju1991
12-09-17, 16:35
Zanim zaczniesz się wypowiadać i rzucać innymi rzeczami proszę przeczytać uważnie i zrozumiale.

Otóż tak sprawa dotyczy tego aby jeden z ZAUFANYCH I ZNAJĄCYCH SERW
oraz częściowo NON-PVP i ludzi jacy grają na nim.
I przechodzę do sedna sprawy a więc sprawa wygląda tak wraz z następującymi w okolicach grudnia aktualizacji wejdą nowe mapy które nie będą obejmowały serwa wyżej wymienionego.
Więc administracja wyłoni takową osobę która będzie się opiekować serwem a dokładnie osobę która będzie tylko i wyłącznie wgrywać mapy nic więcej nie będzie potrzeba chyba że wystąpią bugi albo tym podobne to tyko wtedy.
Więc prośba od graczy NON-PVP aby tako osobę wybrać.

PROSZĘ o nie rzucany obelg pod moim adresem ani tym podobnych po prostu są ludzie którzy chcą pograć na NON'ie bez żadnych specjalnych zmartwień od eq dla początkujących w miare możliwości postaram się załatwić.

Jeśli o czymś zapomniałem proszę o wypowiadanie się pod tematem.

Uiop
12-09-17, 17:06
Zapomniałeś, że nie będzie map na non-pvp i że trzeba spalić Licor

saju1991
12-09-17, 17:12
Z tego co się orientuje to wgrania map na inny serwer jakoś specjalnie dużo czasu nie zajmuje a jedna osoba więcej która tyko by wgrywała mapy to chyba nie jest tak dużo.
A Licor licorem

Rahilux
12-09-17, 17:23
Spalić licor.


Nie wiem czy wiesz, tu chodzi o to by jak najwięcej osób grało an serwerze pvp, jeżeli ktoś chce sobie sprawdzić nowe tereny to zapraszam na pvp

mario
12-09-17, 17:31
Z tego co się orientuje to wgrania map na inny serwer jakoś specjalnie dużo czasu nie zajmuje a jedna osoba więcej która tyko by wgrywała mapy to chyba nie jest tak dużo.
A Licor licorem

A ty dalej nie rozumiesz? Nic nie zostanie wgrane na non. Ile to razy powtarzać trzeba?

356278
12-09-17, 17:32
Dokładnie ;) zamknąć najlepiej serwer non pvp

saju1991
12-09-17, 17:37
A wy nie rozumiecie że ludzie będą na nonie grać po prostu bo chcą a nie wszyscy chcą się przepraszam za słowo nakurwiać co chwile a są tacy ludzie co i takim lubią przeszkadzać to wiesz.
I dobra nie będą wgrywane mapy na Non ale jeszcze ludzie mogą wrócić na non wtedy przypomnicie sobie mnie

Teraz przepraszam wszystkich których obraże ale że jesteście typami ludzmi którzy chcą się tyko po napierdalać to nie znaczy że inni są tacy. Z góry przepraszam

mario
12-09-17, 17:56
A wy nie rozumiecie że ludzie będą na nonie grać po prostu bo chcą a nie wszyscy chcą się przepraszam za słowo nakurwiać co chwile a są tacy ludzie co i takim lubią przeszkadzać to wiesz.
I dobra nie będą wgrywane mapy na Non ale jeszcze ludzie mogą wrócić na non wtedy przypomnicie sobie mnie

Teraz przepraszam wszystkich których obraże ale że jesteście typami ludzmi którzy chcą się tyko po napierdalać to nie znaczy że inni są tacy. Z góry przepraszam

Ogarnij się. Da się grać na PVP bez napierdzielania się, jak ktoś cię wkurzy to możesz go zabić.. a na non? nic nie zrobisz.. i specjalnie będzie ci przeszkadzać... o ludzie...

356278
12-09-17, 19:35
Zgadzam się z postem wyżej, teraz najważniejsze jest to aby za trzymać jak największą liczbę osób na serwerze aby dotrwał w dobrym stanie osób online do grudniowego update

Arkon
13-09-17, 00:22
nie mam pojęcia o co chodzi od wgrywania map na oba serwery jest ta sama osoba ;0
myślałem, że chodzi ci o jakiegoś doradce by wybrać...

jak zostało napisane, że niezostanie wgrana mapa na npvp to tak pewnie będzie. Zrób jakąś ankiete ile osób z npvp chciałoby update. najpierw zorganizuj ludzi by było dla kogo wgl to robić.

Lunaar
13-09-17, 08:50
za wgraniem mapy na non-pvp jest sporo ludzi sam bym byl za resetem i wgraniem mapy

ciekawie by sie gralo jak i trzymalo troche ludzi.

wiem ze kazdy mysli o pvp ale wiadomo jak to zawsze bylo na pvp :)

jedna gildia zebrala ekipe i zero ludzi na pvp ( jeszcze co niektorzy uciekali na non-pvp aby pograc normalnie ) pamietam pamietam :)


tak ze jestem za resetem i wgraniem mapy :)

356278
13-09-17, 09:05
Właśnie chodzi o to aby takich ekipy było najwecejb

jacobs93
13-09-17, 12:04
Najlepszym dowodem na to, że nie trzeba się "nak***iać" na pvp jestem ja. Grałem od 2011 roku i w sumie z rąk jakichś głównych gildii zdarzyło mi się zginąć jakieś 3 razy. Jakieś random pk for fun i tyle, nie chcesz to nie musisz w niczym uczestniczyć... wystarczy nie zgrywać kozaka i robić swoje, przecież to tylko zabawa, podsumowując również byłbym za zamknięciem non pvp, aby na pvp grało więcej ludzi. Pozdrawiam

356278
13-09-17, 12:38
Na poprzedniej edycji również była taka gildia, Hertagon w której mogłeś pograć jako neutral bez mieszania się w różnego typu "zabawy". Zamknięcie serwera non pvp gdzie gra kilku graczy polepszy sytuację ogólna serwera przez co każdy z nas skorzysta.

Windykator
13-09-17, 13:12
A jezeli chodzi o argumenty ktore tu nie padly - za update odpowiadaja w ogromnej mierze gracze z pvp i nie zycza sobie by nonpvp skorzystalo na ich pracy, zas wgranie updatow na non spowodowaloby mniejsze zainteresowanie serverem dla ktorego pracuja. Non nie jest wspierane od przeszlo 2 lat i jezeli jeszcze sie z tym nie pogodziliscie to przejdzcie na pvp.

Obles
13-09-17, 13:13
Serwer n-pvp pozostaje bez zmian, żaden opiekun nie jest potrzebny.
Jeśli ktoś nie gra na pvp, bo nie chce ciągle ginąć to zdaje mi się, że na pvp nigdy po prostu nie grał. Jeśli się nie mieszasz w konflikty to nawet nie odczujesz tego, że grasz na serwerze z dozwoloną walką.