PDA

Zobacz pełną wersję : Czerwone, Dzikie, Wieczne Róże. (Juju, odezwa do znajomych.)


Furmann
11-09-17, 19:17
Siemanko!!!

Witam Wszystkich. :)

Cieszę się, że znowu mamy szansę wspólnie pograć. Ja ruszam wraz z nowym startem. Myślę też o tym, czy ktoś podobnie jak ja, z dawnych naszych gildii itd. również zamierza znowu przeżyć przygodę?

Hehe, ogólnie to większość graczy których miałem przyjemność poznać, poznałem na Npvp, ale pierwsze swoje kroki. Robiłem dawno dawno temu na pvp po czym wszystko się zaczeło. :) Także odzywam się do znajomych z Pvp jak i tych z którymi spędzilem najwięcej czasu na Non.

W skórcie, dajcie mi znać tutaj kto czeka, rozważa powrót. Im więcej nas będzie tym lepiej. :D

Czekam na odpowiedzi,wszystkich co miło mnie wspominają lub pamiętają czasy kiedy grałem z gildiami Red Rose, Wild Rose, Eternal Rose.

Będę jeszcze edytować tego posta kiedy dodam oficjalny nick w grze.
Do zobaczenia! Juju/Czipsu/ RR itd wiecie o co chodzi :D

Ser
11-09-17, 19:21
Jak tylko pozwoli czas, to i ja pogram

Furmann
11-09-17, 19:35
Siema Numer, no super że się zainteresowałeś. Więc do zobaczenia :D

Lila
11-09-17, 19:51
Bardzo chętnie pogralabym ze starą ekipą ale niestety PVP to nie moja bajka :uśmiech: pozdro Jujek :uśmiech4:

Ser
11-09-17, 21:53
Lila, nie przesadzaj, pograć możesz, dawno nie graliśmy razem :D Jasne Juju, do zobaczenia!

Wolf
12-09-17, 09:28
Siema.. ja też coś pogram w czasie wolnym.. mam nadzieje że zmontujemy starą ekipe:)

Furmann
13-09-17, 20:41
Siema przyjaciele, postać dziś założyłem nick Dark Furman. Do zobaczenia ! :)

Vasto
14-09-17, 20:20
Powodzenia ludziska! :oczko:

Popek997
14-09-17, 21:46
Siemanko wszystkim ja raczej tez pogram jak tylko czas pozwoli :)

tomakeo
14-09-17, 21:46
Powodzenia i wytrwałości! Jeśli bozia da trochę czasu, to również coś na nowym serwerze pogram.
Pozdrawiam

Furmann
14-09-17, 23:02
Hehe no to do jutra, tym komu czasu nie zabraknie :D Ja robie maga duch- ele a Wy? :D
Zdania nie zmienię :D