PDA

Zobacz pełną wersję : Morecus - Oświadczenie


Morecus
25-07-11, 10:35
Chciałbym poinformować cała społeczność Altaronu że w obliczu zaistniałej sytuacji (tj. działania wojenne) OPUSZCZAM klan Collegium i NIE biore udziału w wojnie. Pozostaje graczem NEUTRALNYM. Dotąd nie przeszkadzałem nikomu ani nikt mnie - chciałbym by taki stan rzeczy trwał nadal - byśmy wszyscy czerpali przyjemność z gry. Ponadto pragnę również oficjalnie oświadczyc że nie czuje do nikogo urazy - nikt mnie nie atakował oraz ja nie atakowałem.

Dziś do godziny 20:00 OPUSZCZĘ szeregi Collegium.

W razie pytań bądź wątpliwości bardzo prosze o kontakt w grze.

Proszę również o nie podejmowanie wobec mnie działań wojennych do czasu opuszczenia klanu - jak również później.

Morecus

Yobak
25-07-11, 13:44
:) good luck miłej gry :) jest ok:)

Luop
25-07-11, 13:46
Miłej gry na Altaronskim świecie :)

Zly On
25-07-11, 13:53
Dobry wybór 8)8)8)

zipek
25-07-11, 13:56
Ciekawe kto jeszcze się wypisze :D

Wawro
25-07-11, 13:58
Miłej gry :)

Acolt
25-07-11, 14:22
Ja nie mam zamiaru opuszczać COLLEGIUM bo mam tam kumpli i nie widzę potrzeby opuszczania klanu tylko dlatego, że jest wojna.
Jednak, tak jak Morecus, nie będę brał udziału w wojnach. Dlaczego? Odpowiedź prosta: nie mam nawet 40 lvla, nie zabije nikogo bo jestem za słaby, za to mnie każdy z Ignis ma na strzała ewentualnie dwa. To tak jakby na wojnie dziecko wypuścić na pierwszą linię frontu i dać pistolet na kulki.
Jeśli macie radość z zabijania kogoś kto nie ma szans z wami to oczywiście nie powstrzymam was. A jak już chcecie sobie nabijać punkciki to chociaż powiedzcie- zdejmę eq i wyjde przed depo cobyście daleko biegać nie musieli.

Apeluję jednak o ruszenie głową i o walkę fair-play. Bo co to za radość jak wpadniecie po 40 lvla w siedem osób każda 80+lvl? Według mnie- żadna...


Pozdrawiam
Krzysztof

siwyus
25-07-11, 14:35
Póki się mieszać nie będziesz nikt po Cb nie wpadnie. Bo jak już napisałeś jaki jest sens bicia 40 lvl...

mario
25-07-11, 20:20
wolisz grać rpg ; )