PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Grupka na FB Altaronu


Arkon
11-09-17, 00:30
https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=4482&stc=1&d=1505082529


Z UWAGI NA ZA NIEDŁUGI START NOWEGO SERWERA
zapraszam wszystkich do grupki na fb, założenie jest jej, że będzie to otwarta grupa dla wszystkich na której będzie można podyskutować i handlować przedmiotami oraz pakietami SS poza forum bo każdy dzisiaj ma FB i jest łatwiej z niego korzystać z poziomu telefonu.

Bany wyłącznie za wszystko co zabrania regulamin i standardy społeczności portalu Facebook

Wiem, że sporo ludzi jest na swoich gildyjnych grupach dlatego proponuje też dołączenie do ogólnej - dla wszystkich jak komuś się nie podoba pomysł to nie klika dołącz i tyle.
link:
https://www.facebook.com/groups/Altarongroup/


regulamin w opisie grupy.

Ser
11-09-17, 07:43
Nie każdy ma dziś FB :f

Rahilux
11-09-17, 07:56
No właśnie, only NK i VK

Windykator
11-09-17, 10:11
A jak beda oferty sprzedazy talarow za zlotowki to dostaniesz zjebke. A wiem ze beda.

Arkon
11-09-17, 13:10
Jestem doradcą raczej będę banował z grpk ;--)

Catthon
11-09-17, 13:25
Ark, discord, forum i oficjalna strona na FB nie wystarczą?

Bass1
11-09-17, 16:29
Arkon ty i banować proszę cię jak ty sam gpki będzie skupywać. Handel był i będzie i ty na to nie masz wpływu bo ktoś drugi sobie może legalnie założyć sprzedaż z gpkami i tobie już nic do tego i nawet nie będziesz miał o tym pojęcia jak handel kwitnie :D

Arkon
11-09-17, 19:26
Arkon ty i banować proszę cię jak ty sam gpki będzie skupywać. Handel był i będzie i ty na to nie masz wpływu bo ktoś drugi sobie może legalnie założyć sprzedaż z gpkami i tobie już nic do tego i nawet nie będziesz miał o tym pojęcia jak handel kwitnie :D



------------- ok?? po co miałbym kupować gpki powiedz mi stary.
masz racje nic mi do tego, że ktoś sobie założy drugą grupkę ale co to ma do rzeczy? mówiłem o postowaniu na grupie co założyłem, że jeżeli ktoś by próbował handel dostałby stamtąd bana (z grupy na fb, od banowania w grze jest GM.)

Marancza
13-09-17, 17:26
No właśnie, only NK i VK

definitywnie VK

Arkon, dalej masz doradcę czy mogę zostać przy tym koncie?
@edit Dobra, jednak wyżej napisałeś, że jesteś :(