PDA

Zobacz pe軟 wersj : Nowy Wspania造 安iat

Prakt
19-11-10, 17:26
Wielu poleg這 w bitwie. Wielu uciek這 na wie嗆 o walce. Wielu si podda這, widz帷 ogrom wojny.

ALE NIE MY.

Ju za tydzie, w przysz造 pi徠ek rozpocznie si, na czas oko這 miesi帷a, zamkni皻y serwer testowy G紟NEGO KONTYNENTU!

Par s堯w sprostowania ju teraz:

- zamkni皻y: Ka盥y, kto b璠zie chcia uczestniczy w serwerze testowym, musi mie odpowiedni sta na serwerze (zarejestrowany co najmniej 2 tygodnie temu od dzi), a tak瞠 spe軟i odpowiednie wymogi, opisane w temacie zg這szeniowym (https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=981#post981). W tym te temacie ka盥a ch皻na osoba musi z這篡 stosowne podanie - wi璚ej przeczytacie ju w nim.

- serwer testowy: Ka盥a posta powy瞠j 10 poziomu zostanie do niego zdegradowana, dostanie wybran profesj, straci wszystkie przywileje sta貫go wyspiarza (czyli, innymi s這wy, czary i poziom magiczny). Obni瞠niu ulegnie te poziom umiej皻no軼i: walka wr璚z, walka broni jednor璚zn i walka dystansowa. Niestety, jest to konieczne, by rzetelnie przeprowadzi test serwer. W ten spos鏏 ka盥y b璠zie na pozycji wyj軼iowej, z mo磧iwo軼i wyboru kt鏎ejkolwiek z profesji. Po tym umo磧iwiona zostanie jej podr騜 na g堯wny kontynent. Po test serwerze nast徙i reset postaci - nie oznacza to jednak, 瞠 nie wyr騜nimy paru os鏏 w jaki skromny spos鏏.:)

- g堯wny kontynent: Tu te jest haczyk.;) B璠ziecie mogli zwiedzi wi瘯szo嗆, lecz nie ca造 kontynent. W niekt鏎ych rejonach prace ci庵le trwaj, dlatego stopniowo b璠ziemy odblokowywali kolejne rejony, w nadziei, 瞠 zd捫ymy zrobi wszystkie do finalnego odpalenia serwera.

Aaa, w豉郾ie! Kiedy odpalamy serwer? To proste! Serwer Altaron ruszy ju w tym roku, na 鈍i皻a Bo瞠go Narodzenia! Do tego czasu sprawdzicie ca造 kontynent, my doko鎍zymy par rzeczy, kt鏎e wymagaj dopracowania i uda nam si porz康nie wypromowa serwer.

Tu wchodzi kolejna Wasza rola - promocja serwera. Nied逝go rozpoczniemy prawdziw kampani reklamow, ale ju teraz mo瞠cie rozs豉wi 鈍iat Altaronu poprzez rzecz tak prozaiczn, jak umieszczenie w swoim podpisie na forach bannera Altaronu (jakie wkr鏒ce zrobimy).

Od dzi, systematycznie b璠 si pojawia造 informacje wszelkiej ma軼i nt. projektu. Dzi瘯i temu b璠ziecie mogli oceni nasz prac w miar rzetelnie, a nowi gracze zapoznaj si z histori projektu.

Pocz徠ek si zbli瘸!

Xaynus
19-11-10, 18:13
安ietna informacja! Zaraz napisz podanie o uczestniczenie w serwerze testowym na sta造m kontynencie ; )
Gor帷e gratulacje z mojej strony ^^

B璠zie mi造 prezencik na Bo瞠 Narodzenie :D

Obles
19-11-10, 18:31
Jedno marzenie na 鈍i皻a si spe軟i! 8)
haha! jest!!! :D
Co b璠zie z zdobytymi rzeczami?

berials
19-11-10, 18:34
Wow! A si wierzy nie chc ;) W ka盥ym b康 razie co tu du穎 m闚i, nareszcie! :)

Rido
20-11-10, 08:57
No to 豉dnie. Szykuj si mi貫 鈍i皻a.

tomorovik
20-11-10, 11:00
No i git;] Taka ma豉 rada. Rozreklamujcie ten serwer dobrze. Kiedy by 豉twiejszy dost瘼 do informacji o nim ze wzgl璠u na hunted pl. Teraz ci篹ko o nim cokolwiek by這 znale潭. Na szcz窷cie uda這 mi si znale潭 stronk. wyspa szczerze m闚i帷, lepsza ni rookgard oficjalnych serwer闚. 安ietna robota :D

mopsiok
20-11-10, 11:30
A nie lepiej najpierw otworzy g堯wny kontynent, a dopiero potem reklamowa? Co ludziom z tego, 瞠 b璠zie kontynent, jak nikt poza testerami nie b璠zie mia na niego wst瘼u?

Rido
20-11-10, 11:48
A nie lepiej najpierw otworzy g堯wny kontynent, a dopiero potem reklamowa? Co ludziom z tego, 瞠 b璠zie kontynent, jak nikt poza testerami nie b璠zie mia na niego wst瘼u?

Ale chodzi o to 瞠by ludzie powoli zaczeli sie tym interesowa, 瞠by zaraz po otwarciu g堯wnego kontynentu by這 wi璚ej os鏏 ni teraz, bo w ci庵u 1-2 dni nie przyb璠zie zbyt wielu graczy.

Heralder
20-11-10, 12:46
Ludzie si znajd, o to si nie martw. P鏦i co proponuj namawia znajomych. Mi si z kilkoma uda這. Na razie skupmy si na rzetelnym testowaniu kontynentu.

Michos
20-11-10, 22:49
Pytanie: czy mo積a uczestniczy w prywatnym ts-ie, a i tak pozosta wyspiarzem? Chcia貫m doko鎍zy wszystkie questy, oraz przed startem servera nie chce niszczy sobie klimatycznego backstory.

!Aadie.
21-11-10, 12:34
安ietnie, nareszcie.. Ale nie mam zamiaru uczestniczy w Test Serwerze, jak ju wystartuje to zaczn gra ; )

Pozdrawiam.

Heralder
26-11-10, 14:25
I jak z TSem, mo軼ipanowie? Uda si dzisiaj? Je瞠li tak, to czy mogliby軼ie okre郵i mniej wi璚ej w jakich godzinach, 瞠by w przybytku podekscytowania nie wchodzi na forum co 15 minut?

WsT
26-11-10, 14:49
Dodam to samo pytanie co poprzednik ;) Od鈍ie瘸nie strony co 5 minut z niecierpliwo軼i na ujrzenie wiadomo軼i o starcie TSa 8)

Ryzy
05-12-10, 22:01
Aggr szkoda, 瞠 si sp騧nili軼ie, jakby serv zosta odpalony na d逝go przed tibianicem.. :D ale pewnie zrobi sobie ludzika by popatrzy co si wyczynia ;p

Beniamin
20-02-11, 13:48
Obecnie jest 20 luty 2011 roku. Test serwer z g堯wnym kontynentem zosta otworzony w listopadzie popredniego roku. A mo積a si doczyta 瞠 zosta otwarty na jaki miesi帷. Jest ju grubo po czasie i nadal nic? A naprawde z niecierpliwo軼i czekam aby si dobra do 逝ku i strza i p鎩嗆 polowa na czyhaj帷e za rogiem przygody.

Bianconero
20-02-11, 22:40
Jutro/pojutrze b璠zie otwarcie, czuje to!

Beniamin
22-02-11, 14:18
Ja co nie czuje tego samego co ty :)

Bianconero
23-02-11, 00:01
dobra, dobra, ma豉 pomy趾a, ale nied逝go otwarcie, b璠ziecie wspomina moje s這wa!

Tavir
23-02-11, 17:11
Co czuje, 瞠 dobrze czujesz :)

siwyus
23-02-11, 21:01
Ja mam nadzieje 瞠 Wasze przeczucia s s逝szne ;]

Beniamin
22-03-11, 06:22
Ju miesi帷 mina i wasze przeczucia prawdopodobnie okaza造 si mylne

siwyus
22-03-11, 15:05
ogladam t strone i forum codziennie i od jakiegos "dobrego" miesi帷a nic si tu nie dzieje ... Za這篡貫m raz temat z pytaniem "kiedy mniej wiecej server ruszy" ale na drugi dzie by ju usuni皻y ... Niby trwaj testy ale jako zawsze 0 graczy online ... Czasami kto wejdzie, max 2 osoby ...

myszek1xd
23-03-11, 06:46
Niestety :/
ja te zagl康am tu od czasu do czasu i nic ;/
wtedy jak grali鄉y Ja , Ty i Aga :P to si co dzia這 :) a teraz nic :( nasz team si rozpad :/

Jak co piszcie na GG : 1050018
albo skype , m鎩 login : myszek1xd
mo瞠 znowu co zdzia豉my :P

Scree
23-03-11, 12:17
Uroczy軼ie og豉szam, 瞠 otwarcie servera b璠zie niewiadomo kiedy :) Nikt nie podaje konkretnej daty. Jedyne co mo瞠my potwierdzi, to fakt, 瞠 prace przy serwerze pos闚aj si do przodu co widzimy na serwerze testowym na g堯wnym kontynencie.

myszek1xd
23-03-11, 18:10
co widzimy na serwerze testowym na g堯wnym kontynencie.
:P ale tylko kilka os鏏 to widzi. :B
a gdy serwer ruszy to w豉郾ie ONI b璠 wiedzieli gdzie co jest , gdzie dobrze skillowa , gdzie znajduj si questy :)

otw鏎zcie zamkni皻y test serwer dla reszty :rolleyes: to wi璚ej os鏏 uwierzy ,瞠 co idzie do przodu a nie stoi w miejscu :confused:

@down

Twierdz ,瞠 czytaj forum to na pewno zobacz pro軸 :) ale i tak si nie zgodz ;p

Scree
23-03-11, 19:09
Musicie wierzy nam na s這wo. Pozatym, mamy udost瘼nione 1 miasto i tylko cz窷 kontynentu g堯wnego. Tak wi璚, nie skupiamy si na zwiedzaniu i szukaniu miejsc do skillowania [swoj drog system skilli b璠zie ca趾owicie inaczej dzia豉 ni w rl tibii ;]) Szukamy b喚d闚, sprawdzamy nowe rozwi您ania. Oczywi軼ie, przy starcie serwera b璠ziemy posiadali wi瘯sz wiedz ni gracze kt鏎zy dostan si pierwszy raz na kontynent, ale nie przesadzajmy znowu.

A pro軸a o wpuszczenie wi瘯szej liczby graczy powinna by skierowana do Trava lub Prakta.

Drakonno
23-03-11, 19:38
Trav i Prakt dali Wam wiadomo嗆, 瞠 ju nie robi wyj徠k闚 z ilo軼i os鏏 na g堯wnym kontynencie. Poza tym, oni te maj swoje 篡cie do jasnego gwintu! Szko豉 b康 praca. Tutaj p鏦i co nie maj 瘸dnego zarobku i szybko im si nie zwr鏂 koszta chocia瘺y utrzymania tego ca貫go Altaronu. P鏦i co jest to zupe軟ie charytatywne, wi璚 uszanujcie ich prac. Poza tym, w ci庵u czasu, kiedy T i P robili sami, powsta這 wi璚ej 鈍iata ni jak by ca造 sztab.

siwyus
24-03-11, 17:20
Rozumiem, 瞠 zrobili du穎. Mnie zastanawia fakt czemu server nie mo瞠 wystartowa teraz. Przecie bug闚 zagra瘸j帷ych np. reset char闚 to ju raczej nie znajd. Jedynie to chyba bugi mapy i mo瞠 system skilli/pvp, kt鏎e mo積a naprawia/ulepsza w czasie rozgrywki.

Test Server kontynentu mia trwa miesi帷: Ju za tydzie, w przysz造 pi徠ek rozpocznie si, na czas oko這 miesi帷a, zamkni皻y serwer testowy G紟NEGO KONTYNENTU! Trwa ju ponnad 3 miesi帷e a nadal 瘸dnego info na temat post瘼ow nie ma ...

Obles
25-03-11, 18:09
Mistrzowie pisali wiele razy, 瞠 nie chc odda do u篡tku p馧produktu.
Musicie zrozumie, 瞠 na dobre warto poczeka.
Altaron to nie byle co, co ju chyba wszyscy widzimy, wi璚 uzbr鎩cie si w cierpliwo嗆 i czekajcie.
Ten miesi帷 w t czy w t po tylu latach czekania nikogo nie zbawi :)
Prace nad projektem powoli post瘼uj do przodu i to si liczy.
Z dnia na dzie wida zazwyczaj jakie tam ma貫 efekty pracy.
B康嬌y dobrej nadziei!

#d馧

Tak, osobne tereny dla szlachty b璠 dost瘼ne. Co do ilo軼i os鏏, nie martwi豚ym si tak. 99% graczy po prostu czeka na start :).

myszek1xd
25-03-11, 18:31
Gra z nami a 0 bohater闚: . Do陰cz do nich! Miejsca nie zabraknie!

Jestem pewien ,瞠 nie zabraknie :B

Mam takie pytanie :P? czy potem zostan wprowadzone strefy PremiumAccount?

I tak w zbli瞠niu. Za ile to wszystko ruszy :D!

Zr鏏cie co w tym stylu. Ci co s gm niech zostan , Ci sprawdzaj帷y g堯wny kontynent 'Senior Tutor闚' a Ci normalni , aktywni , co maj troch ju konto np. p馧 roku czy co tutor闚 ^^
Lub jakie wyr騜nienie ,瞠 bra這 si udzia w tym projekcie :p

@up
Nie martwi si ilo軼i os鏏 :P po prostu to 鄉iesznie wygl康a :)

Beniamin
01-04-11, 10:40
Oni tylko tak pisz 瞠 tak naprawde prace nad serwerem nadal trwaj. z do鈍iadzczenia wiem i le to kitu trzeba ludzia wciska do g這wy 瞠 wszystko jest pod kontrol i pracujemy nad tym. To juz upad這 wraz z przyj軼iem w徠pliwo軼i co do tego serwera. Niegdys prowadzi貫m w raz z przyjaci馧mi forum o pewnej znanej grze strategicznej. Trzyma豉 si rok i by這 forum ci庵le rozbudowywane, do czasu. Serwer upad na kt鏎ym to by這 hostowane a my鄉y wciska赧 kit ludzi 瞠 pracujemy nad tym. Sytuacja tutaj jest podobna. Ludzie kt鏎zy to tworzyli, albo maj inne zmartwienia, szko豉, matura, praca dzieci, 穎na. I niechce im si otworzyc tego serwera.

Tavir
01-04-11, 14:25
Co trzeba zrobi 瞠by uwierzy, 瞠 prace nad serwerem trwaj?

siwyus
01-04-11, 14:47
Bo to jest tak 瞠 niby prace trwaj a 瘸dnego oficjalnego info nie ma. Ostatni News jest jeszcze z 2010 roku...

P.S.
Ostatnio zauwa篡貫m opcje "Klany" ale ona by豉 ju wczesniej a potem zostala chyba wylaczona. I jest opcja "kup status szlachecki" kt鏎a nie dziala ale to zawsze jakis postep. Moze to bylo juz dawno ale ja dopiero teraz zauwazylem.

Drakonno
01-04-11, 19:22
W豉郾ie to s徠e ostatnie prace. Potem mo瞠 by aktualizowany kontynent z czasem. A jest co aktualizowa, bo teren闚 na p璚zki czeka na odkrycie i kolejne g這wy potwor闚 do powieszenia nad kominkiem.

siwyus
02-04-11, 06:43
Kontynent mo積a przecie aktualizowa w czasie rozgrywki. Ale od 4 miesi璚y te 2 opcje to nie jest taki du篡 post瘼. Chod mo瞠 i co jeszcze zosta這 zrobione, ale ja tego nie wiem.

Shima
02-04-11, 07:59
Ja chcia豚ym zobaczy jakiego oficjalnego newsa w kt鏎ym jest napisane dlaczego testy si przed逝瘸j, co si w tym czasie poprawi這 i co jeszcze zosta這.

Guardian
02-04-11, 10:22
Panowie, dlaczego nawet nie pozwalacie przenie嗆 si na g堯wny kontynent. Liczba graczy i tak jest ci庵le r闚na 0... A warto by by這 odszuka ewentualne b喚dy przed oficjalnym startem.

Kt鏎y nast徙i -> ....
No w豉郾ie. Kiedy?

Obles
02-04-11, 11:27
Pisze ten post wy陰cznie po to by gracze nie odchodzili od projektu, i by wyja郾i sytuacje. Je郵i jaki Mistrz nie zgodzi si z tym co napisa貫m niech go usunie, ale poinformuje graczy jak jest.

Panowie, dlaczego nawet nie pozwalacie przenie嗆 si na g堯wny kontynent. Liczba graczy i tak jest ci庵le r闚na 0... A warto by by這 odszuka ewentualne b喚dy przed oficjalnym startem.

Kt鏎y nast徙i -> ....
No w豉郾ie. Kiedy?

Liczba graczy nie odzwierciedla zainteresowania jakim si cieszy Altaron. Wszystkie tereny, kt鏎e by造 udost瘼nione nam na g堯wnym kontynencie zosta造 gruntowanie zbadane. Nie ma ju wi瘯szych b喚d闚, wi璚 nie ma te po co wpuszcza nowych graczy. Zepsuli by sobie tylko zabaw.

Ja chcia豚ym zobaczy jakiego oficjalnego newsa w kt鏎ym jest napisane dlaczego testy si przed逝瘸j, co si w tym czasie poprawi這 i co jeszcze zosta這.

Wed逝g mnie oficjalny post b璠zie ju informowa o starcie serwera i b璠zie naprawd nied逝go.

Kontynent mo積a przecie aktualizowa w czasie rozgrywki. Ale od 4 miesi璚y te 2 opcje to nie jest taki du篡 post瘼. Chod mo瞠 i co jeszcze zosta這 zrobione, ale ja tego nie wiem.

Zmiany s wprowadzana - na g堯wnym kontynencie, z tego co wiem, teraz chodzi jedynie o "po陰czenie strony www z gr" i uko鎍zenie g堯wnej strony (co jest robione powoli ale ci庵le - to nie jest takie hop siup). A kontynent bodaj瞠 b璠zie aktualizowane w czasie gry.

Generealnie - prace id do przodu, czekali鄉y ju tyle czasu to t ostatni prosta te wytrzymamy :).

siwyus
08-04-11, 20:00
Widz 瞠 prace na stronce posuwaj si na prz鏚 (dodane social media). Wi璚 my郵e 瞠 juz nied逝go jakie info co do otwarcia si pojawi.