PDA

Zobacz pełną wersję : Ukryte Terapie

Dawnotemulidka
26-05-17, 11:12
Każdy Polak powinien wiedzieć czym są Ukryte Terapie, w przeciwnym wypadku jest tylko zwykłym gojem.

https://www.youtube.com/watch?v=4fhezw-8_pM

Ememems
26-05-17, 14:44
Oglądałam to kiedyś, ciekawy temat. Jestem jak najbardziej za naturalnymi sposobami leczenia o ile jest taka możliwość :)

Dawnotemulidka
27-05-17, 08:22
Medycyna głównego nurtu tak zwana akademicka jest świetna i ratuje życie wielu ludziom ale tylko w przypadkach ostrych.
Natomiast w przypadkach chorób przewlekłych jest bezradna, a często poważnie szkodzi i pogłębia chorobę.

Chodzi o to by połączyć trzy medycyny: Głównego nurtu, tak zwaną alternatywną oraz optymalną Doktora Jana Kwaśniewskiego, który wyleczył w 40 lat już 2 miliony ludzi z chorób nazywanych nieuleczalnymi.

http://www.optymalni.org.pl/index.php?dzial=medycyna&id=24&seo=medycyna

Prosty przykład: Choroba Buergera.
Medycyna głównego nurtu jest całkowicie bezradna w przypadku tej choroby.
Przyczyną wg medycyny optymalnej Dr Jana Kwaśniewskiego jest za duża ilość cukrów w stosunku do ilości białka. Jak wiemy, białko(między innymi) jest niezbędne do spalania cukrów (biochemia harpera). Gdy połączymy te 3 medycyny, wówczas możemy uratować życie takim ludziom i wyleczyć ich z choroby buergera.

Przyczyna pierwszorzędowa: Niewłaściwy skład diety
Leczenie tej przyczyny: Wprowadzenie diety ketogennej (Kwaśniewski, Atkins)

Przyczyna drugorzędowa: Niedobory witamin, mikropierwiastków, odwodnienie, toksyny w organizmie typu metale ciężkie.
Leczenie tej przyczyny: Oczyszczenie z toksyn np przez podawanie EDTA i płynu lugola, dostarczenie wszystkich witamin, pierwiastków, mikroelementów, nawodnienie organizmu wodą z solą himalajską.
(Jerzy Zięba)
Objawy: poważne zwężenie tętnic, odpadanie palców, poważne bóle.
Leczenie Objawowe: Podajemy leki przeciwzakrzepowe, silne przeciwbólowe jak tramadol itp.

*Tylko w przypadku takiego połączenia chory na chorobę buergera zostanie wyleczony. Niestety medycyna głównego nurtu skupia się tylko na objawach, często pogłębiając przyczynę pierwszo i drugorzędową. Np w szpitalach podają dietę "pastwiskową" czyli taką w której na 1g białka przypada 10g cukrów, co pogłębia przyczynę pierwszorzędową.

W przypadku każdej choroby przewlekłej należy również podać Naltrekson w mikrodawkach "cudowny lek" (dr Bihari)

Ememems
27-05-17, 14:11
W diecie Kwaśniewskiego "Zalecane jest spożywanie tłustych produktów zwierzęcych, takich jak żółtka jaj, podroby, tłuste mięsa, sery, masło, śmietana." Nie powiedziałabym, że to jest takie dobre, bo dzisiaj mięso jest jakie jest, pełne różnych dodatków, hormonów, antybiotyków, zwierzęta jedzą też żywność modyfikowaną genetycznie. Poza tym czytałam gdzieś, że w tłuszczach właśnie magazynowane są toksyny, a spożywanie masła, utwardzonych tłuszczy roślinnych może prowadzić do miażdżycy.

Ja obecnie zajadam się warzywami i owocami, w małych ilościach jem też olej lniany i oliwę z oliwek, orzechy, pestki dyni i żółtka jajek, żeby nie mieć zbyt dużych niedoborów b12. Rozważam też wprowadzenie ryb max 2x w tygodniu. Moja dieta z całą pewnością nie jest prawidłowo zbilansowana, wydaje mi się, że jem za mało białka właśnie (chyba zainwestuję w spirulinę), ale przynajmniej od jakiegoś czasu staram się nie żreć ciastek, słodyczy, produktów wysoko przetworzonych. Jakie będą tego efekty? Trudno powiedzieć, czas pokaże :)

Dawnotemulidka
29-05-17, 14:57
1), Mięso zawiera różną chemię, ale to zależy jeszcze od źródła.
Człowiek potrzebuje białka, a najlepsze białko jest w jajach.

https://www.tygodnikprzeglad.pl/jajka-na-zdrowie-rozmowa-prof-tadeuszem-trziszka/

Warzywa i owoce są również zatrute. Nie wiesz które są genetycznie modyfikowane, a które nie. Nie wiesz które są nasiąknięte roundapem.
Dla przykładu, na ziemi nie ma już czegoś takiego jak kukurydza. Jest Mon810, roślina transgeniczna, a jak wiemy GMO to czyste zło:zły:

https://www.youtube.com/watch?v=T0nDwVf1Yg0
GMO TO ŚMIERĆ - Prof. dr hab. Jan Narkiewicz - Jodko

Spirulina nie zawiera najlepszych jakościowo białek, jej głównym zadaniem jest oczyszczanie organizmu z toksyn. Jednak jest o wiele słabsza jeśli chodzi o oczyszczanie od np płynu lugola lub EDTA. Powtarzam, najlepsze biologicznie białko występuje w jajkach. Białka zawarte w roślinach nie nadają się zbytnio do użytku.

"Poza tym czytałam gdzieś"
Gdzie czytałaś? Bo żeby dotrzeć do faktów to trzeba sięgać do najbardziej rzetelnych źródeł, często nawet w Lancecie są informacje które są szkodliwe dla ludzi.

Tłuszcze zwierzęce które znajdują się np w maśle, smalcu nie doprowadzają do miażdżycy. Natomiast tłuszcze roślinne mogą doprowadzić do miażdżycy [w blaszcze miażdżycowej nie znaleziono ani śladu tłuszczów zwierzęcych.]
Miażdżyca powstaje wtedy, gdy ilość spożywanych cukrów jest podobna do ilości spożywanych tłuszczów, przy małej ilości białka wysokiej wartości biologicznej.

https://www.youtube.com/watch?v=og8nC4bIp9w
Alarm - Stop GMO - Jerzy Zięba w Sejmie - Poruszające i mocne wystąpienie

Ememems
29-05-17, 19:03
Z tym, że na białka jajek jestem ponoć uczulona, bo robiłam badania. Gdyby nie to, wcinałabym jajka w całości, a tak to jem tylko żółtka (w których też ponoć trochę białka jest).

Z tym masłem to się rąbnęłam, chodziło mi o margarynę.

Wiesz, jeśli mam do wyboru:
a) mięso zwierzątka, które nie wiadomo czy było karmione gmo lub roślinami pryskanymi roundupem, a i nie wiadomo czy czegoś więcej jeszcze w tym mięsie nie ma
b) roślinkę, która nie wiadomo czy jest gmo i czy była pryskana roundupem
to już wolę zjeść tę roślinkę. Jestem świadoma tego, że rośliny mogą być niezdrowe, gmo, pryskane roundupem, różnymi specyfikami, zubożone jeśli chodzi o ilość minerałów czy witamin w nich zawartych.. Ale coś niestety jeść trzeba :(

Teraz nie ma czegoś takiego jak rzetelne źródło. Osoby, którym najbardziej zależy na sprzedaży jakiegoś produktu przedstawią badania, w których okaże się, że ten produkt jest bardzo dobry, zdrowy i nie powoduje skutków ubocznych, lub powoduje skutki uboczne, ale są one niczym jeśli weźmie się pod uwagę korzyści wynikające z przyjmowania tegoż (chociażby te szczepionki, o których pisałeś w innym temacie). Inne osoby, którym też zależy na sprzedaży, ale innego produktu wykażą, że ten pierwszy jest dużo gorszy i ma zły wpływ na organizm (np. mleko krowie vs mleko sojowe).

Rogy99
16-01-18, 11:12
Moim zdaniem medycyną alternatywną można się dużo lepiej wyleczyć niż tabletkami. Niestety coraz mniej osób interesuje się zielarstwem itp, a szkoda. Większość osób i tak na ból głowy poleci Ci tabletkę, a nie zdrowe rozwiązanie, np. parówkę z ziół.

Oczywiście nie chodzi o parówkę do jedzenia, tylko wdychanie gorącej pary z ziół :)

trobal
16-01-18, 15:41
Ja bym podpytał w tym temacie znajomych. Oni nie raz są w stanie swietnie pomóc.

DusiaZet
25-07-18, 10:00
Medycyna alternatywna na pewno nie zaszkodzi, ale uważam, że w cięższych przypadkach nie zastąpi leczenia farmakologicznego...