PDA

Zobacz pełną wersję : Status szlachecki za pay safe card


Evul
17-03-17, 11:10
Jak w temacie chciałbym zaproponować wprowadzenie kupna statusu szlacheckiego za pomocą Pay Safe Card myślę ze to by była lepsza alternatywa zamiast sms (gdzie jak wiadomo czasem zdarzają się problemy).

Dlaczego tak sądzę ponieważ wspomniany Pay Safe Card działa tak samo jak przelew/paypal i jest to 100% pewności ze status szlachecki zostanie zakupiony a nie np jak przy płatności sms gdzie wielkość znaków czy nick czy login (wiem ludzie czasami kupując sms nie zwracają uwagi chociażby na autokorektę przez co kod wysyła się inny a kasa jest pobierana, albo token zdąży się zmienić i przez to wychodzą tylko niepotrzebne problemy.

pregusia
17-03-17, 14:45
@Up

Zgloszone komu trzeba, czekamy na odzew i dane dostepowe zeby moc to zintegrowac na stronie.

Dziekujemy za propozycje.

Marancza
17-03-17, 18:56
Aha, czyli jakbym dał ten (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20053) temat do sugestii, zamiast pytań to bym miał taki sam odzew? :uśmiech6:

Evul
17-03-17, 19:09
Zapewne tak jeśli też byś dobrze za argumentował jak np w tym przypadku napisałem to krótko i rzeczowo o co dokładnie chodzi i dlaczego taki system płatności powinien się pojawić. :)