PDA

Zobacz pełną wersję : Poprawienie respów


makmej
16-02-17, 21:53
Witam serdecznie

Chciałbym przedstawić problem dwóch respów, a mianowicie respa sekty Fardosa i podziemnego respa abitancow w starym najwiekszym obozie ( ten z masą mistrzów wojny ).

Pierwszy z wyżej przedstawionych respów, czyli resp sekty, jest po prostu niedorobiony. Brakuje wg mnei tam potworów, większej ilości fanatyków. Po rozszerzeniu respa o nowe pomieszczenia, autor tego respa zapomniał chyba powklejać tam potwory. No ja rozumiem że na 50 lvlu faktycznie można mieć problem z 2 kapłanami lub fanatykami, ale gdy już wbijemy większy lvl naszym magiem, to już zaczyna się lipa, bo po prostu tych fanatyków czy oświeconych naraz pojawia się za mało... Max jaki tam można wyciągnąć wg znajomych exp to 220k/h na 80 lvlu~. Troche mało, a możliwości są dużo większe. Tym bardziej że brakuje respów dla magów właśnie na taki poziom. Moja propozycją jest odświeżenie tego respa i pododawanie większej ilości potworków. A niech i miejscami wybiega po 5! No risk no fun jak to się mówi.

Drugi resp na który zwróciłem uwage expiąc moich znajomych to resp Abitańców, a dokladnie ich podziemia. Powierzchnia respa zasypuje nas tysiącami abitańczyków, lecz gdy zaczniemy schodzić niżej i niżej to okaże się że nie ma tam nic poza 1 mistrzem wojny na 50 kratek chodzenia ( nie wspominając o powrocie na góre ). Wydaje mi się im bardziej w głąb respa powinniśmy się przedzierać to tym więcej potworów powinno nas atakować... No ale na tym respie tak niestety nie jest. Moja propozycja? Dodać od cholery abitancow na -2 i ewentualnie odnowić respa, bo jest tam po prostu pusto ;o

Pozdrawiam! :}

adek
17-02-17, 08:17
1 Respa nie kojarzę więc się nie wypowiem.
Aczkolwiek co do 2 respa jestem jak najbardziej za. Na Powierzchni wybiegają nawet po 3 mistrze a w podziemiach może w 2 miejscach po 2 gdzie zawsze podziemia powinny być trudniejsze :P.

Figovsky
17-02-17, 13:39
Jestem za

znaki

Trixis
17-02-17, 15:25
Jestem za hehehe

c770832
17-02-17, 15:27
Fasol czego zes sie nacpal?