PDA

Zobacz pełną wersję : Blokada skilli (zwiadowca)


909794
16-02-17, 21:59
Witam, przyglądam plikowi z blokadą skilli i coraz większa ogarnia mnie rozpacz. Tym, którzy nie grali nigdy zwiadowcą, wytłumaczę: zwiadowca w ogóle nie skilując zdobywa "zakulisowo" jakieś 105 czy więcej dista już na 35-40 lvlu. To oznacza, że (bez żadnego skilowania) jest skazany na męczenie się ze skillem o kilkadziesiąt poziomów niższym, niż w rzeczywistości. Stąd zawsze brała się siła zwiadowcy jako shootera na niższych poziomach: mógł szybko wbić skilla, co rekompensowało mu braki w dmg do maga. Moja propozycja jest następująca: na przedziale 46-56lvl (gdzie skile zablokowane są na poziomie 85) pozwolić zwiadowcy zdobywać 1 skill na każdy poziom, tym samym przesuwając minimalny poziom wbicia 200 skilla o ze 175 na 165 lvl. Przez blokadę na tak makabrycznie niskim dla zwiada poziomie niestety nie mogę, grając 43 zwiadem, wyrwać się z ghuli i truposzy na Raindar, w każdym innym miejscu mam max 55k/h exp (kościeje, gryfy, żywiołaki energii etc.), a zrobiłem już wszystko, żeby podnieść obrażenia: wydropiłem łuk +0.2 prędkości ataku, używam profilowanych strzał (mimo, że mój skill łapie się na zwykłe), zawsze używam szczupaków i często potionów na dista, a mimo wszystko biję słabo i niestety jestem skazany na ghoule.

Dla porównania: mag na 56 lvlu ma już taką samą blokadę mlvl, co zwiad dista. Jest kolosalna różnica między magiem z 85 mlvl a zwiadowcą z 85 distem.

mario
17-02-17, 22:44
Może załatw se kompozytowy łuk co? Może uzywaj kuszy i beltow z kpiro? Expiac z zwykłego łuku chcesz kręcić nie wiadomo ile?

909794
20-02-17, 08:53
Z kompozytowym expi się wolniej niż z łukiem 0.2, nietrudno to policzyć, ale mniejsza z tym. Zacząłem expić z kuszą i wastować jak mogę z hape odes kpiro i jakoś to idzie, chociaż wciąż mam 100k/h mniejszy exp niż woj na moim lvlu.

Catthon
20-02-17, 09:06
Z kompozytowym expi się wolniej niż z łukiem 0.2, nietrudno to policzyć, ale mniejsza z tym. Zacząłem expić z kuszą i wastować jak mogę z hape odes kpiro i jakoś to idzie, chociaż wciąż mam 100k/h mniejszy exp niż woj na moim lvlu.

Bo woje generalnie kręcą spore expy na niższych lvlach w porównaniu do innych profesji :oczko:. Nie znaczy, że innymi się nie da, ale jest moim zdaniem trudniej.

Zwiadowi większy dmg maga rekompensuje zdecydowanie więcej hp :oczko:

mario
20-02-17, 09:58
Z kompozytowym expi się wolniej niż z łukiem 0.2, nietrudno to policzyć, ale mniejsza z tym. Zacząłem expić z kuszą i wastować jak mogę z hape odes kpiro i jakoś to idzie, chociaż wciąż mam 100k/h mniejszy exp niż woj na moim lvlu.

Z kompozyta większe hity będą ponieważ używa się innych strzał do tego kolego..

Rahilux
20-02-17, 14:37
Zwiadowca ze swoim hp i większym wykorzystaniem zbroji przynajmniej na 35+lvlu nie padnie w minute od 1 bandyty.

Rebella
21-02-17, 07:00
Zwiadowca ze swoim hp i większym wykorzystaniem zbroji przynajmniej na 35+lvlu nie padnie w minute od 1 bandyty.

Od 35+ masz tyle respów że woooo. Polecam z kompozytem biegać jak najdłużej, chyba że.. będziesz bić coś typu hydry, lodowe wiwerny(ja tam z kompozytem i tak expiłam na początku), profany itp.
Najlepiej Smoki bić, Renegaty(zamek zostaw narazie) Ew. Nekromantów - jeszcze masz taski też Ci trochę kasy wpadnie i expa ;_; lecz sie tawisem mniej many je ;d
Jest tak szczerze duzo sposobów na expa a tak do tematu - blokada skilli w niczym nie przeszkadza przykładem masz tych wszystkich 150+ zwiadów i pn sobie uzbierasz bo mogą Ci się przydać w przyszłości.

Rahilux
21-02-17, 12:48
Ochocho jaki wścibścioch pieprzony.

Rebella
21-02-17, 16:22
Ochocho jaki wścibścioch pieprzony.

Piszę to co myśle. Mam zwiada na tej edycji 100+ i jakoś nie narzekałam na brak expów czy skille za małe -,- bo przeciez "ALTARONY MAJĄ BYĆ TRUDNE"
Jak nie pasuje zwiad to idź graj magiem/rycem (kij z tym że będzie większy płacz)

19Fafarafa06
21-02-17, 16:56
30 zwiadek z kompozytem robi easy 150k/h

Rahilux
21-02-17, 17:37
Rebella jak ty głupi xD Czytać nie umiesz xD.

Nie narzekam nad zwiadkiem bo to spoko profa, tylko zaznaczyłem swoją wypowiedzią że nie trzeba usuwać blokady skilli ponieważ zwiadek względem maga ma dużo większą przeżywalność :)!


\/

też xD

Rebella
21-02-17, 17:43
Rebella jak ty głupi xD Czytać nie umiesz xD.

Nie narzekam nad zwiadkiem bo to spoko profa, tylko zaznaczyłem swoją wypowiedzią że nie trzeba usuwać blokady skilli ponieważ zwiadek względem maga ma dużo większą przeżywalność :)!

hhahah XDXDXD

909794
23-02-17, 14:29
Z kompozyta większe hity będą ponieważ używa się innych strzał do tego kolego..

Nie mówię, że nie będzie mniejszych hitów, tylko że DPS będzie mniejszy. Wzmocnione strzały mają 35 ataku, profilowane mają 30. Różnica w wysokości hitów (max ok. 10 dmg) nie rekompensuje strat wynikających z mniejszej prędkości ataku kompozyta. Sytuacja oczywiście się zmienia, gdy mamy skill na tyle duży, że musimy przerzucić się na strzały o większym ataku żeby móc go w pełni wykorzystywać, ale tu i tak nie ma tego problemu, bo jest blokada skilli wynikająca z levelu.

Biegając z kuszą daję radę z bonusem wyciągać nawet 220k/h teraz (55 lvl), więc jest całkiem dobrze. Na 60 lvl przerzucę się na lepsze bełty i myślę, że już zupełnie nie będzie problemu. Temat można wywalić, moje żale wynikały głównie z nieznajomości wielu ciekawych expowisk, które mi ludzie dobrej woli ostatnio pokazali :P